WiększaMniejszyNormalny
26.04.2017.

 

AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
A może dziś pójdziemy do kina?
24.01.2017.

CHOSZCZNO. Dzisiaj (9 lutego) Choszczeński Dom Kultury zaprasza do kina, gdzie będzie można obejrzeć filmy: SZTUKA KOCHANIA oraz BALERINA. Pierwszy z  nich zostanie wyświetlony o godz. 17:45 i 20:00. Drugi o 16:00. Bilety do kupienia tuż przed seansem oraz w kasie CHDK. 

 
Gavia na podium
07.02.2017.
Gavia CUP 2017  
CHOSZCZNO. W sobotę na hali sportowej gimnazjum odbył się piąty turniej z cyklu Gavia Cup 2017. O puchar firmy Usługi Autokarowe Bireta rywalizowali chłopcy z rocznika 2010. Tym razem najlepiej poradziła sobie Arkonia II Szczecin, która wygrała cały turniej. Młodzi piłkarze AP Gavia Choszczno zajęli trzecie miejsce.

Czytaj całość
 
Choszczno - Sprawdzian przed Netto Cup
06.02.2017.
Choszczno 2017 - Sprawdzian przed Netto Cup CHOSZCZNO. W sobotę w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 rozegrany został  Ogólnopolski Turniej Badmintona - Choszczno 2017. W najbardziej prestiżowych, singlowych kategoriach triumfowała szczecińska para JACEK POTORSKI – SYWLIA CZUBASZEK. W grze podwójnej zwyciężył debel KORNEL KOZERAWSKI - MATEUSZ PIERZYŃSKI.

Czytaj całość
 
Będzie się działo
06.02.2017.
CHOSZCZNO. Warsztaty ceramiczne, spektakle teatralne, liczne zajęcia taneczne oraz plastyczno-literackie, a także sportowe spotkania z unihokejem, badmintonem i tenisem stołowym oraz wodne szaleństwa na pływalni "Wodny Raj" i zabawa w detektywów – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na rozpoczynające się już za tydzień ferie zimowe. Organizatorzy zapewniają, że udział w większości z nich jest bezpłatny.

Czytaj całość
 
Sposób na czarownicę
03.02.2017.
CHOSZCZNO. W miniony piątek wnętrze Przedszkola  nr 1 zamieniło się w salę balową, na której swoje popisy taneczne prezentowały  księżniczki z najodleglejszych krain oraz  superbohaterowie tacy jak Batman czy Supermen. Zabawę poprzedził spektakl teatralny przygotowany przez pracowników placówki. 
 
 
Czytaj całość
 
Wiersz o Piastku
10.02.2017.
CHOSZCZNO. Starostwo Powiatowe w Choszcznie ogłosiło konkurs poetycki pt. „Piastkiem mnie zwą”. Jest on skierowany do uczniów szkół: podstawowych kl. IV – VI, gimnazjalnych kl. I – III, ponadgimnazjalnych oraz osób dorosłych. Termin składania prac upływa 31 marca. Regulamin oraz karta zgłoszenia znajdują się na stronie starostwa.
 
Wiersz o Piastku
 
Choszczno - Pokaz ratownictwa na lodzie
02.02.2017.
Choszczno - Pokaz ratownictwa na lodzie
CHOSZCZNO. Za niespełna dwa tygodnie rozpoczną się w naszym województwie ferie zimowe. Od kilkunastu dni mrozu nie brakuje, więc na jeziorze Klukom jest już kilkunastocentymetrowa warstwa lodu. Centrum Rekreacyjno-Sportowe przygotowało specjalne lodowisko, ale ratownicy WOPR doskonale wiedzą, że nie braknie takich, którzy będą szusować na łyżwach po całym akwenie, a to już nie zawsze jest bezpieczne. Dzisiaj w południe, wspólnie ze strażakami pokazali, jak należy poruszać się na lodzie i udzielić pomocy, gdy ktoś wpadnie do przerębli.


Czytaj całość
 
Studniówka w ZS nr 1
27.01.2017.
Studniówka w ZS nr 1
CHOSZCZNO. Na studniówce w Zespole Szkół nr 1 zatańczyło prawie 200 maturzystów. Jedni bawili się na całego, inni myślami byli już na wymarzonych studiach. Są też wśród nich osoby, które zamierzają resztę życia spędzić za granicą.

Czytaj całość
 
Break the chain  w choszczeńskiej wersji
31.01.2017.
Choszczno 2017 - Break the chain w choszczeńskiej wersji CHOSZCZNO. Przypominamy, że dzisiaj o 17.30 w sali Zespołu Szkół nr 2 odbędzie się przedostatnia próba do tanecznego happeningu „One Billion Rising”. Szczególnie zapraszamy, bo po raz pierwszy usłyszymy tam choszczeńską wersję piosenki „Break the chain”, którą nagrała grupa przyjaciół związana z projektem „Korytowo na Ludowo”. Jest też szansa, że jeszcze dzisiaj zobaczymy teledysk przygotowywany przez TOMASZA FROSTA z TV Echo .


Czytaj całość
 
Same sukcesy
03.02.2017.

CHOSZCZNO. Zgarnęła główną nagrodę na Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Gwiazdka", wystąpiła w galowym koncercie świątecznym  "Magia Świąt" w Szczecinie i zdobyła pierwsze miejsce w konkursie internetowym "Gwiazdkowizja 2017". To jednak nie wszystkie styczniowe sukcesy wokalne choszcznianki  WIKTORII PAŁASZ.

Czytaj całość
 
Choszczno 2017 - Salon czeka na artystów
31.01.2017.
Choszczno 2017 - Salon czeka na artystów CHOSZCZNO. Do kalendarzowej wiosny jeszcze daleko, ale Choszczeński Dom Kultury już zaprasza do udziału w 12 edycji Wiosennego Salonu Artystycznego. Malarstwo, rysunek, rzeźba, grafika komputerowa, fotografia czy tkactwo, to tylko wybrane formy, które każdy z nas będzie mógł zaprezentować. Prace można przynosić do 13 marca, a przyjmuje je JANUSZ BIEGAŃSKI.
 
Czytaj całość
 
Choszczno - Kolędy we wszytskich rytmach
30.01.2017.
Choszczno - Kolędy we wszytskich rytmach CHOSZCZNO. Czas kolędowania powoli dobiega końca. W minioną sobotę m.in. ZPiT Stobniczanie zaprezentowali się w ludowym klimacie, a tydzień wcześniej wysłuchaliśmy kolęd i pastorałek w wykonaniu Wojskowej Orkiestry ze Szczecina. Duże wrażenie pozostawił po sobie ukraiński kwartet Lubystok.

Czytaj całość
 
Łucznik najlepszy
31.01.2017.
 
CHOSZCZNO. W czwartym turnieju z cyklu GAVIA CUP rywalizowały drużyny z rocznika 2006. W tej edycji najlepiej poradziła sobie drużyna Łucznika Strzelce, która wygrała cały turniej. Na piątym miejscu uplasowała się drużyna AP Gavia Lewandowski, a AP Gavia Milik zajęła ósme miejsce.
Czytaj całość
 
Choszczno - Puchar Czterech Jezior 2017
30.01.2017.
Choszczno - Puchar Czterech Jezior 2017
CHOSZCZNO. W sobotę i w  niedzielę wędkarze z Koła PZW nr 1 w Choszcznie rozegrali pierwszą i drugą turę „Pucharu Czterech Jezior”. Na jeziorze Witoszyn triumfował IRENEUSZ RODYKOW, natomiast na jeziorze Raduń RYSZARD ŁYDKA. W najbliższy weekend kolejne dwie tury, tym razem na jeziorach Klukom i Smoleń (Żeńskie).
Czytaj całość
 
Choszczno - Mirage w natarciu
30.01.2017.
Choszczno - Mirage w natarciu
CHOSZCZNO. Już po raz trzeci choszczeńscy emeryci spróbowali swoich sił w konkursie karaoke zatytułowanym „Spotkanie z piosenką”. Tym razem jurorzy główną nagrodę przyznali STEFANII GIBASZEK, a wyróżnione zostały DOROTA JARMARKIEWICZ i MARIANNA KRÓL.

Czytaj całość
 
Ogólnopolski Turniej Badmintona
30.01.2017.
Choszczno - Ogólnopolski Turniej Badmintona
 
CHOSZCZNO. W najbliższą sobotę (4 lutego) w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Choszcznie odbędzie się Ogólnopolski Turniej Badmintona. - Zgłoszenia przyjmujemy do 1 lutego włącznie – zaprasza ROBERT ALEKSANDROWICZ. (tk)
Czytaj całość
 
Choszczno - Kolarski cross na Miejskiej Górze
24.01.2017.
 Choszczno - Kolarski cross na Miejskiej Górze
CHOSZCZNO. Niedzielny crossowy trening kolarski przerodził się w przełajowy wyścig, a jego zwycięzca RAFAŁ CHMIEL dał pokaz mistrzowskiej jazdy po ścieżkach i bezdrożach Miejskiej Góry. Na siódmym miejscu uplasował się najlepszy z naszych, czyli JACEK KUZYNIN (2x3 RacingTeam Choszczno). 
Czytaj całość
 
Choszczno - Bal na Polnej
23.01.2017.
Choszczno - Bal na Polnej CHOSZCZNO. Tegoroczny studniówkowy bal maturzystów z Zespołu Szkół nr 2 w Choszcznie odbywał się pod hasłem „Baśniowa noc na Polnej”. KASIA, AGATA i WIKTORIA zapewniły nas, że w tym dniu nikt nie powinien myśleć o tym, co będzie za sto dni. – To fakt, że przyszłość jest ważniejsza od przeszłości, ale dziś liczy się tylko dobra zabawa. My czekałyśmy na tę chwilę prawie trzy lata – mówiły dziewczyny.

Czytaj całość
 
Gavia Cup - W Choszcznie Gwardia na topie
23.01.2017.
Gavia Cup 2017 - W Choszcznie Gwardia na topie  CHOSZCZNO. W trzeciej odsłonie rywalizacji w cyklu Gavia Cup grali chłopcy z rocznika 2007. Tym razem bezkonkurencyjnymi okazały się drużyny Gwardii Koszalin, które zdobyły pierwsze i drugie miejsce. Na piątym uplasowała się ekipa AP Gavia Lewandowski.
Czytaj całość
 
Choszczno - Temat na książkę z numerem 1001
19.01.2017.
Choszczno - Temat na książkę z numerem 1001 CHOSZCZNO. We wtorek firma kurierska przywiozła do biblioteki Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie tysiąc nowiutkich książek. I to nie jakichś tam przypadkowych, tylko takich, które bibliotekarki same wybrały. – To nagroda za zajęcie trzeciego miejsca w internetowym konkursie „Wsparcie dla bibliotek”, który jesienią ubiegłego roku organizował Empik – cieszy się BARBARA GRZEJSZCZYK, bibliotekarka i jednocześnie główna animatorka tego sukcesu. Sprawdziliśmy wśród bibliotekarzy, a ci zapewniają, że nie pamiętają, aby w powojennej historii czytelnictwa naszego regionu choć raz się tak zdarzyło, aby jednorazowo do placówki trafiło aż tyle nowych woluminów.

Czytaj całość
 
Choszczno - Zachodniopomorski rodzynek
20.01.2017.
Choszczno - Zachodniopomorski rodzynek CHOSZCZNO. W warszawskim teatrze Palladium odbyła się gala podsumowująca 14. edycję konkursu Sztuka Osób Niepełnosprawnych „Gdy w sercu kwitnie muzyka”. Wśród laureatów znalazł się również PIOTR PASZKOWSKI ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Choszcznie, który otrzymał trzecią nagrodę w kategorii malarstwa i witrażu.  

Czytaj całość
 
WOŚP Choszczno 2017 - Takiego rekordu nikt się nie spodziewał
16.01.2017.
WOŚP Choszczno - Takiego rekordu nikt się nie spodziewał  CHOSZCZNO. Wczorajszy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przejdzie do historii przede wszystkim za sprawą rekordowej sumy pieniędzy, którą zebrano na ulicach i w trakcie licytacji. W ciągu ostatnich 15 lat w naszym mieście najwyższą kwotą jaką mogliśmy się pochwalić było 27,7 tys. zł (z 2014 roku), tymczasem wczoraj, tuż po światełku do nieba okazało się, że już mamy ponad 40,5 tys. Choszczeńską liderką tego wydarzenia została wolontariuszka MONIKA GARBIAK, która do swojej puszki uzbierała, także rekordowe ponad 2,2 tys. zł.

Czytaj całość
 
Gavia Cup - ZPM Ozimek 2017
17.01.2017.
Gavia Cup - ZPM Ozimek 2017
CHOSZCZNO. Drugą odsłonę turniejowego cyklu Gavia Cup, w której rywalizowali chłopcy z rocznika 2010, a dokładniej Ligę Mistrzów wygrała drużyna R-Football Goleniów, natomiast w Lidze Europy triumfowała ekipa Błękitnych Stargard. Wyjątkowo gościnni gospodarze zajęli czwarte miejsce. 

Czytaj całość
 
Crossowy trening kolarski
19.01.2017.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 105 - 130 z 3472
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2017 www.choszczno.pl.