WiększaMniejszyNormalny
17.10.2017.
   
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Międzynarodowy Festiwal Szachowy
20.07.2017.

CHOSZCZNO. Nadchodzący tydzień będzie należał do szachistów, bowiem rozpoczyna się Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Klukom Chees 2017". Turnieje w szachach klasycznych, szybkich i błyskawicznych będą rozgrywane w Ośrodku Sportowo-Wypoczynkowym. Festiwal jest także okazją do świętowania, gdyż Uczniowski Klub Szachowy "Skoczek" odchodzi swoje 20-lecie istnienia.

 

Czytaj całość
 
Nowi ludzie, nowe spojrzenia
14.07.2017.
CHOSZCZNO. W piątek w sali widowiskowej Choszczeńskiego Domu Kultury nasi funkcjonariusze odebrali nominacje na wyższe stopnie służbowe oraz liczne wyróżnienia i nagrody. Z okazji Święta Policji pierwsze swoje awanse otrzymali widoczni na zdjęciu ŁUKASZ EMILIANOWICZ i MAGDA KEPLIN.
 
 
Czytaj całość
 
kolejny wakacyjny sparing
20.07.2017.

CHOSZCZNO. W najbliższy poniedziałek, o godzinie 10.00 na boisku Orlik (ul. Chrobrego) odbędzie się turniej piłki nożnej (drużyn sześcioosobowych rocznik 2003 i młodsi). Organizatorzy informują, że w razie złych warunków atmosferycznych turniej zostanie przeniesiony do pobliskiej hali sportowej.

 
Tańczyli do białego rana
17.07.2017.

ZAMĘCIN. W sobotę po południu na placu przy remizie było wyjątkowo gwarno. Na odbywającym się tu festynie, sołtys MAREK ŻURAŃSKI najpierw zadbał o to, aby nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych, a wieczorem do tańca i wspólnej zabawy przy ognisku zaprosił dorosłych.
Czytaj całość
 
Puchar Polski w kajak polo
11.07.2017.
CHOSZCZNO. Międzyszkolny Ośrodek Sportów Wodnych zaprasza kibiców kajak polo na finał Pucharu Polski I Panda Cup, który odbędzie się w nadchodzący weekend (15-16 lipca) na jeziorze Klukom. Serdecznie zapraszamy.

Puchar Polski w kajak polo
 
Agnieszka i nie tylko... recital Julity Kożuszek
13.07.2017.

CHOSZCZNO. Jutro na promenadzie koło Starostwa Powiatowego, z recitalem "Agnieszka i nie tylko" wystąpi aktorka teatralna i filmowa JULITA KOŻUSZEK.  Usłyszymy najbardziej znane piosenki AGNIESZKI OSIECKIEJ oraz kilka utworów autorskich. Start 19.00.

 
Rozmowa z Anną Kozak
11.07.2017.
Rozmowa z Anną Kozak
CHOSZCZNO. Rozmowa z ANNĄ KOZAK, byłą już dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Suliszewie.

Czytaj całość
 
Nabór do AP Gavia Choszczno
13.07.2017.
CHOSZCZNO. Dołącz do zespołu i rozwijaj swój talent w Akademii Piłkarskiej Gavia Choszczno. Ogłaszamy nabór chłopców z rocznika 2012 - 2003. Treningi rozpoczną się na przełomie lipca i sierpnia. Więcej informacji na stronie www.gaviachoszczno.pl oraz pod nr tel. 533 306 366. ZAPRASZAMY
 
Czekając czytajmy
10.07.2017.
 CHOSZCZNO. Od dwóch tygodni w choszczeńskich przychodniach nie powinniśmy narzekać na nudę. W poczekalniach znajdziemy kosze z książkami.  - To świetny pomysł - mówi polonista  PIOTR FIGAS. Jest przekonany, że akcja zainicjowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Dąbrowskiej uatrakcyjni czas spędzony w kolejkach.

Czytaj całość
 
Wiosną było lepiej
07.07.2017.
Choszczno - AP Gavia - Podsumowanie sezonu 2026-2017 CHOSZCZNO. W tym artykule znajdziemy podsumowanie piłkarskiego sezonu 2016/2017 Gavii Choszczno, jak również wywiad z trenerem MICHAŁEM OSTRASZEWSKIM. W załączonym fotoreportażu prezentujemy ponad 350 wybranych zdjęć z meczów rozegranych w rundzie jesiennej i wiosennej.

Czytaj całość
 
Pokonał faworytów
10.07.2017.
Choszczno - Zawody PZW 2017
CHOSZCZNO. Wczorajsze zawody wędkarskie, które na jeziorze Raduń już po raz siódmy rozgrywano o puchar TOMASZA ZIENDY – Tartak Drawno, wygrał ADAM BEKIER (na zdjęciu, w środku). Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że w swojej wędkarskiej karierze nigdy nie stawał na podium, a tu pokonał całą grupę mistrzów.

Czytaj całość
 
Mamy siłownię..., a może dwie
05.07.2017.
Choszczno - Mamy siłownię..., a może dwie CHOSZCZNO. Dzisiaj otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że nasze miasto zdobywając 31032 głosy zwyciężyło w konkursie „Nestlé Porusza Polskę: Porusz Swoją Okolicę 2017”. To oznacza, że już niebawem przy Promenadzie, tuż za placem zabaw dla dzieci stanie siłownia zewnętrzna.

Czytaj całość
 
Choszczno - Mamy coś do powiedzenia
04.07.2017.
Choszczno - Mamy coś do powiedzenia
CHOSZCZNO. Każdy z nas może zabrać głos na temat tego, jak powinna przebiegać rewitalizacja naszego miasta. Z czego jesteśmy zadowoleni, a które problemy nas denerwują?  Wskażmy projekty i działania, które w pierwszej kolejności powinny być zrealizowane. Te i inne zagadnienia znajdują się w ankiecie, która ma pomóc w opracowaniu „Lokalnego programu rewitalizacji gminy Choszczno na lata 2017 – 2023”. Na piknikach w Choszcznie i Korytowie zachęcaliśmy mieszkańców do wyrażenia swojej opinii.
Czytaj całość
 
Zdrowe wakacje
06.07.2017.

CHOSZCZNO. Jutro Choszczeński Dom Kultury zaprasza na festyn "Zdrowe wakacje". W programie: konkursy ruchowe, zagadki i zgadywanki dla całych rodzin, pokaz baniek mydlanych oraz pamiątkowe zdjęcia. Zabawę poprowadzą Wróżka Wiercipiętka, Pan Witaminka i Doktor Zdrówko. Start 16.00 na plaży miejskiej.

 
Ona tańczy dla Zamęcina
03.07.2017.
TILiA 2017 - Ona tańczy dla Zamęcina CHOSZCZNO. W sobotę w Krzęcinie odbyła się kolejna edycja Targów Inicjatyw Lokalnych i Awangardowych. W konkursie „3xS” pierwsze miejsce wywalczyło sołectwo Zamęcin, a wśród sołtysów bezkonkurencyjnym okazał się ich szef MAREK ŻURAŃSKI. W konkursie kulinarnym „Smaki Lidera Pojezierza” panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Zamęcinie otrzymały drugą nagrodę za gołąbki z pieczarkami.  

Czytaj całość
 
Do trzech razy sztuka
05.07.2017.
Choszczno - ZPM Ozimek - Do trzech razy sztuka
CHOSZCZNO. W rozegranych już po raz piąty spławikowych zawodach wędkarskich pracowników Zakładów Przetwórstwa Mięsnego Ozimek po raz pierwszy triumfował WOJCIECH TOKARSKI. – W poprzednich dwóch edycjach zajmowałem drugie miejsca, więc śmiało mogę stwierdzić, że w moim przypadku powiedzenie „Do trzech razy sztuka” sprawdziło się co do joty – tak podsumował niedzielną rywalizację.

Czytaj całość
 
Im częściej tym lepiej
03.07.2017.

CHOSZCZNO. Wczoraj na Orliku przy ulicy Obrońców Westerplatte został rozegrany wakacyjny turniej piłki nożnej. Wzięło w nim udział 50 zawodników. Zwyciężyła drużyna Vibe Team. Najlepszym zawodnikiem został ŁUKASZ GRODNICKI, bramkarzem KACPER RZEPA, a strzelcem MARCEL BOŁOCIUK..

Czytaj całość
 
Choszczno - PSM - 25 lat jak z nut
12.06.2017.
Choszczno - PSM - 25 lat jak z nut
CHOSZCZNO. Państwowa Szkoła Muzyczna obchodzi w tym roku 25. urodziny. Jej uroczyste otwarcie odbyło się 5 września 1992 roku, a już dwa lata później jej mury opuściło ośmioro absolwentów, w tym również obecny nauczyciel w klasie akordeonu PAWEŁ SZARAWAGA. Rok po nim dyplomy odbierali m.in. PAWEŁ CZAPIEWSKI i SZYMON WYRZYKOWSKI. Po nich byli jeszcze: saksofonista MICHAŁ GRYĆKO, akordeonista PAWEŁ LEMIESIEWICZ, wokalistka MAŁGORZATA JAMROŻY, perkusista MICHAŁ PAWŁOWSKI, aktorka EWELINA OPŁATKOWSKA czy obecnie studiująca aktorstwo JOANNA RYBKA. W sumie szkoła może pochwalić się 313 absolwentami.

Czytaj całość
 
Choszczno - Talent pierwszej wody
28.06.2017.
Choszczno - Talent pierwszej wody  CHOSZCZNO. W ubiegłym tygodniu w Senacie Rzeczpospolitej Polskiej odbyła się gala podsumowująca ogólnopolski konkurs „Wzór osobowy godny naśladowania – uczniowskie biografie”.  Bohaterami tego wydarzenia byli także uczeń choszczeńskiej Trójki JAN ŻOŁNIERZÓW i polonistka z Krzęcina BARBARA BIESIADA.

Czytaj całość
 
Choszczno - Kulinarna przystań 2017
28.06.2017.
Choszczno - Kulinarna przystań  CHOSZCZNO. W sobotę „Choszczeńskie smaki”, czyli czwartą edycję konkursu kulinarnego w kategorii jadła wygrał „zawijaniec Agaty” z Suliszewa, w pierogach bezkonkurencyjnym okazał się „pieróg-pizza” z Kołek, ciasta zdominowała „podniebna rozkosz” z Zamęcina, a wśród nalewek „malinówka” z Piasecznika.


Czytaj całość
 
Najlepsi z najlepszych
27.06.2017.
Choszczno - POlicja - Najlepsi z najlepszych
  CHOSZCZNO. Sierż. sztab. RADOSŁAW CIBOROWSKI, policjant z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie zwyciężył w wojewódzkich zawodach „Dzielnicowy roku”. Wspólnie z asp. szt. IRENEUSZEM KOZICZEM wygrali także w klasyfikacji drużynowej. Tydzień temu również choszcznianie sierż. PIOTR PENCAK i sierż. PIOTR ŁABAJ byli najlepsi w wojewódzkich eliminacjach Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji „Turniej Par Patrolowych – Patrol Roku”.

Czytaj całość
 
Kręci mnie bezpieczeństwo
28.06.2017.

CHOSZCZNO. Przyłącz się do ogólnopolskiej akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo" i w najbliższą sobotę wraz z choszczeńskimi policjantami oraz członkami KTR "Voyager", wyrusz w rajd rowerowy dookoła jeziora Klukom. W programie także: znakowanie rowerów, liczne upominki oraz wiele cennych rad z zakresu bezpiecznej jazdy na jednośladzie. Start 11:00, Aleja Gwiazd Kolarstwa Polskiego.


 

Czytaj całość
 
Wakacje 2017
28.06.2017.

CHOSZCZNO. Na wakacje Choszczeński Dom Kultury przygotował wiele atrakcji, tak dla dzieci, jak i dorosłych. W programie festyny "Zdrowe wakacje" i "Bajkowe Podróże małe i duże" oraz letnie koncerty nad jeziorem. Na promenadzie posłuchamy między innymi kwartetu smyczkowego oraz piosenek Agnieszki Osieckiej.

Czytaj całość
 
Choszczeńska Sobótka 2017
26.06.2017.

CHOSZCZNO. VII Choszczeńska Sobótka już za nami. Najdłużej zapamiętają ją fanki DAWIDA KWIATKOWSKIEGO, które na występ zjechały z całej Polski. Kulinarną przystań tym razem zdominowały zawijaniec Agaty, pieróg-pizza, podniebna rozkosz i malinówka. Na sobótkowej scenie zaprezentowało się ponad 300 wykonawców.
Czytaj całość
 
Święto artylerzystów
26.06.2017.
Choszczno - Święto artylerzystów 2017 CHOSZCZNO. Choszczeński dywizjon artylerii samobieżnej obchodził w sobotę swoje święto. Na zbiórce z okazji kultywowania tradycji artyleryjskich najlepsi żołnierze odebrali nagrody, medale i okolicznościowe odznaki. Potem zaprezentowali swój sprzęt, a także wyszkolenie bojowe. Na sobótkowej scenie zobaczyliśmy ich też w walkach MMA.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 105 - 130 z 3688
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2017 www.choszczno.pl.