WiększaMniejszyNormalny
17.10.2017.
   
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Choszczno - Wędkarska Sobótka 2017
26.06.2017.
Choszczno - Wędkarska Sobótka 2017  CHOSZCZNO. Potwierdziło się przypuszczenie, że zwycięska para wędkarskiej sobótki musi mieć w siatce około 13-14 kilogramów ryb. Rozegrane w niedzielę VII Regionalne Zawody Wędkarskie Parami wygrali choszcznianie RYSZARD MAZUR i JERZY PILARSKI, którzy złowili niespełna 14 kilogramów. W sumie wszyscy wędkarze złowili prawie 300 kilogramów płoci, krąpi, leszczy i uklejek, które po zważeniu wróciły do wody.

Czytaj całość
 
Choszczno - Czas na wakcje
23.06.2017.
Choszczno - Czas na wakcje  CHOSZCZNO. Dzisiaj w naszych szkołach podstawowych i gimnazjum świadectwa odebrało prawie 2 tys. uczniów. Tych z biało-czerwonym paskiem było bardzo dużo, a na ich czele zapisała się gimnazjalistka JULIA BUDYNEK, która ukończyła szkołę ze średnią 5,83.

Czytaj całość
 
Żywiołowe pożegnanie
26.06.2017.
CHOSZCZNO. Do naszych przedszkoli uczęszcza prawie 600 dzieci. Część z nich ma już swoje pierwsze wakacje. My byliśmy w Przedszkolu nr 1, które pożegnało swoich absolwentów w Choszczeńskim Domu Kultury.
Czytaj całość
 
Jak nie, jak tak
21.06.2017.
Zamęcin - Festyn 2017
CHOSZCZNO – ZAMĘCIN. Proboszcz, dyrektor szkoły, nauczyciele, sołtysi, strażacy, panie z KGW, mamy, babcie, dzieci, myśliwy, łucznik, a nawet jeden radny się trafił. Wszystkich nie sposób przedstawić, ale my naliczyliśmy prawie 200 osób pochodzących z Zamęcina i okolic,  którzy wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”.

Czytaj całość
 
Sobótka 2017
06.06.2017.
CHOSZCZNO. 24 czerwca zapraszamy na CHOSZCZEŃSKĄ SOBÓTKĘ.  W programie: kulinarna przystań, bezpłatne wesołe miasteczko, strefa zabaw dla najmłodszych, występy zespołów artystycznych, pokazy kajak-polo, pokazy sztuk walki, pokazy sprzętu wojskowego. Tegoroczne gwiazdy wieczoru to DAWID KWIATKOWSKI i TOMASZ NIECIK. START godz. 15.00, na plaży miejskiej. WSTĘP WOLNY! 

 

 
Ahoj Wakacyjna Przygodo!
22.06.2017.
 
CHOSZCZNO. Wczoraj na placu przy fontannie, dzieci z powiatu choszczeńskiego powitały nadchodzące wielkimi krokami wakacje. Jedne obejrzały spektakl "Wyspa Piratów", inne skakały na trampolinie i dmuchanym zamku, kolejne malowały buzie bawiąc się z Piastkiem na festiwalu baniek mydlanych. Były także liczne warsztaty, turniej szachowy, konkurs na najciekawszy strój piracki oraz mnóstwo słodkości.
Czytaj całość
 
Dekada na rowerze
20.06.2017.
Choszczno - Furstenwalde - Dekada na rowerze
CHOSZCZNO. Już po raz dziesiąty do naszego gimnazjum zawitała grupa rowerowa złożona z uczniów i pedagogów ze szkoły im. Gagarina w Fürstenwalde. Od pierwszej edycji na czele kolumny zawsze jechał dyrektor tej placówki i jednocześnie pomysłodawca rajdu KARL-HEINZ WITTIG.

Czytaj całość
 
Choszczno - Leszek Gnoiński - Biografia Republiki
19.06.2017.
Choszczno - Leszek Gnoiński - Biografia Republiki CHOSZCZNO.  Dzisiaj (środa, 21 czerwca) o 18.00 zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej na wieczór autorski z LESZKIEM GNOIŃSKIM, autorem książki „Republika. Nieustanne tango”. Ta jedyna w swoim rodzaju biografia zespołu, zawiera masę ciekawych detali, ale przede wszystkim opowiada o tym, jak tworzyła się legenda Republiki. Jest w niej też dużo akcentów choszczeńskich.

Czytaj całość
 
Choszczno - Ryby już biorą
19.06.2017.
Choszczno - Ryby już biorą
CHOSZCZNO. Wczorajsze zawody wędkarskie, w których rywalizowano o puchary firmy Hydrosan WALDEMARA POKORY wygrał RYSZARD ŁYDKA. Puchary za drugie miejsce oraz za największą rybę zgarnął BOGUSŁAW KRZYKAWIAK, a podium uzupełnił MARIUSZ KOCHANEK.

Czytaj całość
 
Strzel wakacyjnego gola
21.06.2017.

CHOSZCZNO. 30 czerwca o 10.00 na orliku rostanie rozegrany Turniej Drużyn Podwórkowych. Mogą w nim wziąć udział uczniowie szkół podstawowych. Zapisy do  27 czerwca u RYSZARDA GARLICKIEGO, lokalnego animatora sportu (tel. 665 991 048).

 
Warto o tym mówić
19.06.2017.
Warto o tym mówić CHOSZCZNO. Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 za chwilę ruszą w wakacyjne plenery, ale przed zupełną labą kierują do nas ekologiczne przesłanie. W pokazie eko-mody udowadniali, że szykowny strój możemy sprawić sobie bez większych nakładów, a w spektaklu „Sprawa dla ekologa” drwią sobie z naszego podejścia do ochrony środowiska.
Czytaj całość
 
Zabrakło jednego zwycięstwa
19.06.2017.
Choszczno - Gavia - Zabrakło jednego zwycięstwa CHOSZCZNO. AP Gavia wygrała ostatni mecz w sezonie (4:2 z Orłem Trzcińsko), ale do piątej ligi nie awansowała. Do  pełni szczęścia zabrakło jednego zwycięstwa.  

Czytaj całość
 
Choszczno - Gminne zawody OSP 2017
13.06.2017.
Choszczno - Gminne zawody OSP 2017 CHOSZCZNO. W sobotę na placu Witosa o tytuł mistrza gminy w sztafetach i ćwiczeniach bojowych walczyło 15 drużyn młodzieżowych, kobiecych i męskich. Może trudno w to uwierzyć, ale już po raz szósty z rzędu wśród pań triumfowała ekipa z Kołek. Po 17 latach przerwy na mistrzowski tron powróciła jednostka OSP w Radaczewie. Niemałą sensację sprawiła również ekipa ze Stradzewa, która wygrała w klasyfikacji młodzieżowej.

Czytaj całość
 
Zawalczmy o siłownię plenerową
09.05.2017.
 

 
CHOSZCZNO. Ruszyło internetowe głosowanie w konkursie „Nestlé porusza Polskę”.  Dzięki Waszym głosom Choszczno może wygrać wyposażoną w pięć urządzeń treningowych siłownię zewnętrzną.
 
Czytaj całość
 
Choszczno - Zlot Samochodów Zabytkowych 2017
12.06.2017.
Choszczno - Zlot Samochodów Zabytkowych 2017
CHOSZCZNO. Ponad 40 samochodów wzięło udział w drugiej edycji Zlotu Samochodów Zabytkowych. W piątkowe południe na placu wokół kościoła zaparkowały auta, które liczą sobie już ponad 100 lat. Wśród nich był m.in. jaguar z 1958 roku, który jeszcze dziś pędzi z prędkością ponad 200 km na godzinę. Największym zainteresowaniem cieszył się zabytkowy samochód pożarniczy, a nagrodę burmistrza otrzymał właściciel ogromnego peterbilta (na zdjęciu).

Czytaj całość
 
Strażacki Dzień Dziecka 2017
12.06.2017.

CHOSZCZNO. W sobotę na Placu Witosa odbył się strażacki piknik z okazji Dnia Dziecka. Dmuchane zamki, trampoliny, malowanie twarzy, bańki mydlane, animacje dla dzieci oraz konkursy to tylko, niektóre atrakcje, z których mogli skorzystać najmłodsi.
 
Czytaj całość
 
Choszczno - Niebanalne śpiewanie
08.06.2017.
Choszczno - Niebanalne śpiewanie 2017 CHOSZCZNO. Wczoraj w Choszczeńskim Domu Kultury odbyła się piąta edycja Festiwalu Piosenki Niebanalnej „W stronę wrażliwości”. Wśród laureatów znaleźli się również KAMIL BAJAN i MACIEJ KAROLEWICZ (na zdjęciu) ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Suliszewie.


Czytaj całość
 
Święto choszczeńskego das
13.06.2017.
CHOSZCZNO. 24 czerwca br. (sobota) o godz. 10.30 zapraszamy na święto choszczeńskiego dywizjonu artylerii samobieżnej. W programie m.in. uroczysta zbiórka, pokaz sprzętu wojskowego oraz wyszkolenia bojowego żołnierzy choszczeńskiego das.  Serdecznie zapraszamy.

Święto choszczeńskego das
 
Ahoj przygodo!
13.06.2017.
CHOSZCZNO. 21 czerwca br. (środa) o godz. 14.00 zapraszamy dzieci na plac przy fontannie w Choszcznie gdzie odbędzie się powitanie wakacji. W programie min. spektakl artystyczny „Wyspa Piratów, pirackie warsztaty, piracka fotobudka i wiele innych atrakcji. Mile widziane będą stroje piratów.  Serdecznie zapraszamy.

Ahoj przygodo!
Czytaj całość
 
Miłość do malucha
08.06.2017.
Choszczno - Miłość do malucha CHOSZCZNO. Jutro (9 czerwca o 14.30) na plac przy kościele NNMP zawita kawalkada Zlotu Samochodów Zabytkowych. Już zapraszamy na to wydarzenie, a przy okazji prezentujemy JERZEGO i KORNELA REMONTÓW (na zdjęciu), którzy zakochali się w jednej z peerelowskiej legend, czyli fiacie 126p. Właśnie wrócili z Obornik Wielkopolskich, gdzie odbyła się piąta edycja Obornickiego Zlotu Fiata, w którym zaprezentowało się prawie 200 maluchów.
Czytaj całość
 
Zlot samochodów zabytkowych
30.05.2017.
CHOSZCNO. 9 czerwca (piątek) zapraszamy na zlot samochodów zabytkowych. Największe klasyki, luksusowych aut po raz kolejny pojawią się w Choszcznie. Stare Rolls-Royce, Porshe, Bentleye, Jaguary, przedowjenne auta będziemy mogli podziwiać od godz. 14.30 do 16.00 na placu przy kościele pw. NNMP.
 

 

 
Podsumowanie Zachodniopomorskiej Ligi Pływackiej
09.06.2017.

CHOSZCZNO. W sobotę w Kołobrzegu rozegrano czwartą finałową rundę Zachodniopomorskiej Ligi Pływackiej. Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego "Foka" wywalczyli tam trzy medale indywidualne oraz srebrny w sztafecie. 

Czytaj całość
 
"Sefora" najlepsza w województwie
08.06.2017.
 
CHOSZCZNO-SZCZECIN. W sobotę Zespół Tańca Współczesnego "Sefora" działający przy Choszczeńskim Domu Kultury, otrzymał tytuł laureata w finale Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Tanecznych w Szczecinie. Tancerki odebrały również nominację do "Talentu Roku 2017".


Czytaj całość
 
Mini Mundial - Wygrali po raz czwarty
06.06.2017.
Mini Mundial - Wygrali po raz czwarty  SZCZECIN – CHOSZCZNO. Wczoraj na stadionie Pogoni Szczecin rozegrany został finałowy turniej siódmej edycji Mini Mundialu. Śmiało można stwierdzić, że grupę starszą zdominowały drużyny choszczeńskie, bo tu wygrała ekipa Węgier (SP nr 3 w Choszcznie), a trzecie miejsce zajęła drużyna Kamerunu (SP w Korytowie). W tej kategorii tytuły najlepszych zawodników zdobyła również nasza para NADIA MALINOWSKA i BARTOSZ WSZĘDYBYŁ, a najlepszym bramkarzem uznany został MIŁOSZ BARTKOWIAK. W nagrodę drużyna ADAMA LEŚNIAKA (Węgry), obejrzy mecz Polska – Kazachstan, który rozegrany zostanie 4 września na Stadionie Narodowym.


Czytaj całość
 
Choszczno  PZW - XXIV Memoriał im. Odona Dłużyńskiego
06.06.2017.
Choszczno - PZW - XXIV Memoriał im. Odona Dłużyńskiego
CHOSZCZNO. W niedzielę nad jeziorem Klukom rozegrano 24 edycję wędkarskiego memoriału im. Odona Dłużyńskiego. Wystartowała w nim prawie 40 dzieci. W najmłodszej grupie triumfowała NATALIA KOCHANEK, w średniej MARIA STRZELCZYK, a w najstarszej MICHAŁ ZIENDA.
Czytaj całość
 
Noce w bibliotekach
07.06.2017.
 
CHOSZCZNO. W piątek w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Dąbrowskiej odbyły się nocne rozmowy o historii miasta oraz o miastotwórczej roli choszczeńskiego garnizonu. Noc później, w Klubie 12 Brygady Zmechanizowanej, członkinie tamtejszego klubu bibliotecznego udowadniały, że "Literatura jest dziewczyną". Oba wydarzenia odbyły się w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek 2017.
 
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 131 - 156 z 3688
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2017 www.choszczno.pl.