WiększaMniejszyNormalny
24.06.2018.
 
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Jubileusz Państwa Bogumiły i Władysława Dymków
21.02.2018.
 CHOSZCZNO. - Ze świecą w ręku szukać drugiej tak serdecznej i radosnej pary w okolicy - mówią ci, którzy w sobotę w Urzędzie Stanu Cywilnego towarzyszyli Państwu BOGUMILE i WŁADYSŁAWOWI DYMKOM podczas odbierania Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. 
Czytaj całość
 
Kierunek Choszczno 73.
08.02.2018.
CHOSZCZNO. 24 lutego zapraszamy na inscenizację historyczną Kierunek Choszczno 73. "ARNSWALDE W OGNIU". Zaczynamy o godzinie 14.00 w Parku Moniuszki w Choszcznie. (kj)
 
 
Złote gody Państwa Józefy i Kazimierza Józefowiczów
20.02.2018.

CHOSZCZNO. - Przez te nasze wspólnie przeżyte lata wypełnione obowiązkami, ciężką pracą, radosnymi i tragicznymi chwilami nie raz się spieraliśmy. Ale nigdy nie mieliśmy choćby jednego cichego dnia - zapewnia KAZIMIERZ JÓZEFOWICZ . W sobotę wraz z żoną JÓZEFĄ  w Urzędzie Stanu Cywilnego odebrali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Czytaj całość
 
Choszczno - Szachowa liga 2018
19.02.2018.
Choszczno - Szachowa liga 2018 CHOSZCZNO. W sobotę i niedzielę w sali lustrzanej Choszczeńskiego Domu Kultury Uczniowski Klub Szachowy Skoczek organizował trzecioligowe rozgrywki Zachodniopomorskiego Związku Szachowego. Mistrzem naszego województwa została drużyna Gryfa Szczecin, a Skoczek uplasował się na miejscu piątym. Indywidualnie z naszych najlepiej spisał się CYPRIAN GUZEK, który wygrał rywalizację na trzeciej szachownicy.
Czytaj całość
 
Choszczno - PZW Podlodowe mistrzostwa
19.02.2018.
Choszczno - PZW Podlodowe mistrzostwa 2018
CHOSZCZNO. Mimo tego, że lodu na jeziorze Klukom jest jak na lekarstwo, to jednak choszczeńscy wędkarze postanowili rozegrać podlodowe mistrzostwa. – Pokrywa jest zbyt cienka, więc zdecydowaliśmy, że będziemy łowić z pomostu – tłumaczy prezes koła JERZY PILARSKI. W tej niecodziennej rywalizacji triumfował KAZIMIERZ OSIŃSKI, drugi był RYSZARD ŁYDKA, a trzeci JAN SZMIDT.
Czytaj całość
 
Gavia Cup 2018 - Gavia druga
19.02.2018.
 Gavia Cup 2018 - Gavia druga
CHOSZCZNO. Kolejną odsłonę tegorocznego cyklu turniejów Gavia Cup wygrali piłkarze Football Arena Szczecin.  Drugie miejsce wywalczyła ekipa AP Gavia „Ronaldo”, w której grał król strzelców tej imprezy ALAN GORZYNIK.

Czytaj całość
 
Dywizjon wyjeżdża na ćwiczenia
16.02.2018.
Choszczno - Dywizjon wyjeżdża na ćwiczenia
CHOSZCZNO. W przyszłym tygodniu choszczeński dywizjon artylerii samobieżnej wyjeżdża do Niemiec na międzynarodowe ćwiczenia. Wczoraj w koszarach odbyła się zbiórka, na której pożegnał żołnierzy dowódca 12 Brygady Zmechanizowanej płk PIOTR TRYTEK.

Czytaj całość
 
Choszczno - Marianna Pyrek - Długowieczność ma w genach
16.02.2018.
Choszczno - Marianna Pyrek - Długowieczność ma w genach CHOSZCZNO. W środę setne urodziny obchodziła MARIANNA PYREK. – Nic mnie nie boli, dobrze się czuję, to wypada tylko dalej żyć – powiedziała najstarsza mieszkanka naszej gminy. Recepty na długowieczność  raczej nie ma, ale jak zdradzają jej synowie, Jubilatka zawsze prowadziła higieniczny tryb życia, a w jej codziennym menu dominują jajka na miękko i owsianka. Kawy nie pije, a jak chce sobie podnieść ciśnienie, to ratuje się odrobiną koniaku.

Czytaj całość
 
Czwarta edycja One Bilion Rising za nami
14.02.2018.
 CHOSZCZNO. Po raz czwarty do akcji „One Billion Rising” zaprosił nas Zespół Szkół nr 2 w Choszcznie. Wczoraj na placu przy fontannie przeciwko przemocy wobec kobiet tańcem zaprotestowała ponad setka osób.
Czytaj całość
 
Medale za wyniki, brawa za organizację
14.02.2018.
CHOSZCZNO. W miniony czwartek w Koszalinie zawodnicy z UKS Foka, w ramach drugiej edycji Grand Prix Województw Zachodniopomorskiego i Lubuskiego dla Szkół Podstawowych wywalczyli pięć medali. Kolejnych sześć zdobyli w sobotę, w Zachodniopomorskiej Lidze Pływackiej. Rywalizację w Koszalinie zdominowała para OLGA PAROL - OSKAR BURZYŃSKI, natomiast  w Choszcznie ALICJA RAŹNIEWSKA.

Czytaj całość
 
Intermarche Gavia Cup 2018
14.02.2018.

CHOSZCZNO. Zapraszamy na kolejny z turniejów Gavia Cup 2018. Tym razem 7 drużyn rozegra mecze o puchar sponsorowany przez INTERMARCHE. Chłopcy z rocznika 2009 i młodsi zagrają w najbliższą sobotę w hali gimnazjum. Start godz. 9.00 ZAPRASZAMY! (kk)
 
Dzieci są najważniejsze
12.02.2018.
 CHOSZCZNO. - Cierpliwości, radości życia i dużo dzieci. To one, w trudnych chwilach scalają rodzinę - taką receptę na wspólne życie ma MARIANNA KISAŁA. W sobotę, w Urzędzie Stanu Cywilnego w Choszcznie, wraz z mężem ZBIGNIEWEM odebrali z rąk burmistrza ROBERTA ADAMCZYKA Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
Czytaj całość
 
Gavia Cup 2018 -Nasi wygrali Ligę Europy
12.02.2018.
Gavia Cup 2018 -Nasi wygrali Ligę Europy CHOSZCZNO. W kolejnej odsłonie cyklu Gavia Cup 2018 rywalizowali chłopcy z rocznika 2010 i młodsi. Tym razem w Lidze Mistrzów bezkonkurencyjną okazała się reprezentacja R-Footbal Goleniów, zaś młodzi choszcznianie grający pod szyldem AP Gavia „Lewandowski” wygrali  Ligę Europy.

Czytaj całość
 
Choszczno - Czwarta odsłona One Billion Rising
12.02.2018.

DZISIAJ / 16:30 / PLAC PRZY FONTANNIE / "ONE BILLION RISING" / 

CHOSZCZNO. Dzisiaj o 16.30 na placu przy fontannie rusza czwarta odsłona choszczeńskiej akcji „One Billion Rising”. - Dołącz do nas i wspólnie tańcem zaprotestujmy przeciwko przemocy wobec kobiet - zaprasza EDYTA KUJAWA.
Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - Prawdziwe szachy
12.02.2018.
Choszczno 2018 - Prawdziwe szachy CHOSZCZNO. Szóstą edycję turnieju o puchar dyrektora Choszczeńskiego Domu Kultury zdominowali zawodnicy przyjezdni. Zwyciężył KACPER KARWOWSKI z Grzybowa, drugi był szczecinianin ADAM CZUCHNICKI, a trzeci koszalinianin GRACJAN GRZESIK. Czwarte miejsce wywalczył reprezentant gospodarzy KRZYSZTOF SIELICKI.        
Czytaj całość
 
Choszczno - Stypendia dla kultury
07.02.2018.
Choszczno - Stypendia dla kultury
 CHOSZCZNO. Wczoraj w magistracie burmistrz ROBERT ADAMCZYK wręczył nominacje członkom nowo powołanej Gminnej Rady Kultury. – Naszym głównym zadaniem będzie wspieranie działalności kulturalnej prowadzonej przez jednostki i instytucje kultury naszej gminy – tłumaczy przewodniczący STEFAN SZEMLIJ.

Czytaj całość
 
Nabór do przedszkoli oraz klas pierwszych rozpoczęty
15.02.2018.

CHOSZCZNO. Ruszyły zapisy do klas pierwszych szkół podstawowych, a wkrótce do przedszkoli.  Poniżej zamieszczamy ważne informacje, terminy zgłoszeń oraz kryteria, jakie rodzice muszą spełnić, by ich pociechy rozpoczęły edukację we wrześniu tego roku.

Czytaj całość
 
Koniec karnawału
12.02.2018.
 CHOSZCZNO. Przedszkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi zamknęło okres karnawałowych zabaw w mieście. Ostatnie tańce poprzedziło przedstawienie "Z Kopciuszkiem na bal", które specjalnie dla nich przygotowali radni z Młodzieżowej Rady Miasta Choszczno.

Czytaj całość
 
Bireta Gavia Cup 2018
09.02.2018.

CHOSZCZNO. Już w sobotę 10 lutego, godz. 9.00 w hali gimnazjum odbędzie się turniej dla chłopców z rocznika 2010 i młodsi. Tym razem młodzi piłkarze będą rywalizować w zawodach Bireta Gavia Cup 2018. Głównym sponsorem turnieju są Usługi Autokarowe BIRETA. Zapraszamy! (kk)
 
Bal i spektakl
08.02.2018.
Choszczno - Przedszkole nr 5 - Bal i spektakl CHOSZCZNO. Maluchy z Przedszkola nr 5 w Choszcznie podsumowały tegoroczny karnawał. Na balu miłą niespodziankę sprawili im rodzice, którzy zaprezentowali się w spektaklu o „Śpiącej królewnie”.

Czytaj całość
 
Choszczno - Złote gody Przygodów
02.01.2018.
Choszczno - Złote gody Przygodów CHOSZCZNO. JADWIGA i ZDZISŁAW PRZYGODA na ślubnym kobiercu stanęli 50 lat temu w Mrągowie. W niecały rok później zamieszkali w Choszcznie, i jak dzisiaj twierdzą, nigdy tego kroku nie żałowali. Tu wychowali swoje córki, piątkę wnuków, doczekali się również prawnuczki.

Czytaj całość
 
"Granty sołeckie 2018"
07.02.2018.

CHOSZCZNO. Nowy plac zabaw, modernizacja drogi, albo rewitalizacja parku na wyciągnięcie ręki? Nic prostszego, weź udział w kolejnej edycji konkursu "Granty sołeckie". Do zgarnięcia jest 10 tys. zł. Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 16.00 w Zespole Szkół nr 1 w Choszcznie.

Czytaj całość
 
Studniówka na Chrobrego...
05.02.2018.
 Studniówka na Chrobrego...
 
CHOSZCZNO. Na balu studniówkowym zabawili się tegoroczni maturzyści, licealiści i technicy z Zespołu Szkół nr 1 w Choszcznie. Tradycyjnego poloneza dr GRZEGORZ JACEK BRZUSTOWICZ otworzył tańcząc w parze z MAGDALENĄ KUBICKĄ.


Czytaj całość
 
Choszczno - Gavia Cup -Grali najmłodsi
05.02.2018.
Choszczno - Gavia Cup -Grali najmłodsi CHOSZCZNO. W sobotę w hali gimnazjum rozegrano kolejną odsłonę tegorocznej edycji Gavia Cup. Tym razem chłopcy z rocznika 2011 i młodsi rywalizowali o trofea ufundowane przez Zakład Przetwórstwa Mięsnego Ozimek. Widoczni na zdjęciu wychowankowie MATEUSZA NAWROLSKIEGO również nagrodzeni zostali pucharami.

Czytaj całość
 
Choszczno - PIG - Kunowski, Pegaz i ZBS w roli głównej
05.02.2018.
Choszczno - PIG - Kunowski, Pegaz i ZBS w roli głównej CHOSZCZNO. W sobotę w Klubie 12 Brygady Zmechanizowanej w Choszcznie odbyła się dziewiąta gala choszczeńskiego oddziału Północnej Izby Gospodarczej. Tytuł "Przedsiębiorstwo Roku 2017 w Gminie Choszczno" otrzymała Księgarnia „Pegaz”, a „Przedsiębiorstwem Roku 2017 w Powiecie Choszczeńskim” uznany został Zachodniopomorski Bank Spółdzielczy w Choszcznie. Indywidualnie, tytułem „Nestora Przedsiębiorczości” nagrodzony został choszcznianin BOGUSŁAW KUNOWSKI.

Czytaj całość
 
Choszczno - Wystawa Danieli Tejchman
05.02.2018.
Choszczno - Wystawa Danieli Tejchman
CHOSZCZNO. W piątkowe popołudnie w Małej Galerii Choszczeńskiego Domu Kultury odbył się wernisaż autorskiej, czwartej wystawy DANIELI TEJCHMAN. Tym razem pod hasłem „Maluję, szukam…” artystka prezentuje ponad setkę prac stworzonych na przestrzeni ostatnich 20 lat. 
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 131 - 156 z 3925
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
ZAZ Choszczno
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2018 www.choszczno.pl.