WiększaMniejszyNormalny
28.03.2017.

AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Znaleźli brakujący kolor tęczy
12.12.2016.
Choszczno - Złote gody - Znaleźli brakujący kolor tęczy
CHOSZCZNO. W sobotę ANNA i JAN WORMOWIE w Urzędzie Stanu Cywilnego odznaczeni zostali Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Choć wszyscy jubilaci obchodzący złote gody nie kryją dumy z tego, że razem dotrwali do takiej chwili, to jednak pp. Wormowie mają szczególne powody do radości. – Przez nasz dom przewinęło się 49 dzieci, mamy też 32. wnuków. Najwyższy czas, aby pojawiły się prawnuki – mówi pan Jan.


Czytaj całość
 
Choszczno - Zbrucz i Lubystek
12.12.2016.
Choszczno - Zbrucz i Lubystek 2016 CHOSZCZNO. W sobotę w sali widowiskowej Choszczeńskiego Domu Kultury zaprezentowały się ukraińskie zespoły Zbrucz z Tarnopola i Lubystek z Krzemieńca.

Czytaj całość
 
W sobotę też popłyną
14.12.2016.
 
CHOSZCZNO. W czwartej edycji otwartych mistrzostw Koszalina w pływaniu zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego "Foka" zdobyli 28 medali. Tym razem najlepiej spisała się para OLGA PAROL - OSKAR BURZYŃSKI, którzy wywalczyli o cztery złote krążki.

Czytaj całość
 
Koncert Świąteczny
12.12.2016.
 
Zmiana godzin otwarcia basenu
13.12.2016.
Zmiana godzin otwarcia basenu
CHOSZCZNO. Centrum Rekreacyjno-Sportowe w Choszcznie informuje, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku nastąpi zmiana godzin otwarcia Pływalni „Wodny Raj” w Choszcznie.

 

24 grudnia 2016 r. - sobota (Wigilia) – nieczynne

25 grudnia 2016 r. - niedziela (Boże Narodzenie) – nieczynne

26 grudnia 2016 r. - poniedziałek (drugi dzień świąt) - czynne od godz. 14.30.

31 grudnia 2016 r. - (sobota) - nieczynne

1 stycznia 2017 r. - niedziela (Nowy Rok) – czynne od godz. 14.30

 
Debiut z przytupem
09.12.2016.
SP w Zamęcinie - Mikołajkowy spektakl 2016 CHOSZCZNO. Wczoraj w Zamęcinie wszyscy żywo komentowali bajkowy spektakl, który rodzice zaprezentowali w sali sportowej szkoły. Okazuje się, że to taka "wizytówka z przytupem" nowopowstałego Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Zamęcinie „Promyczek”.

Czytaj całość
 
Kierowali się dekalogiem i kompromisem
08.12.2016.
Choszczno - Złote Gody - Jadwiga i Włodzimierz Owczarek  CHOSZCZNO.  W ostatnich miesiącach już drugi raz się tak zdarzyło, że jubilaci obchodzący złote gody spotkali się w Urzędzie Stanu Cywilnego, dokładnie w 50 lat po tym, jak złożyli sobie przysięgę małżeńską. W minioną sobotę, o tej chwili wspominali JADWIGA i WŁODZIMIERZ OWCZARKOWIE. Odnowili też  ślubowanie i odebrali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Czytaj całość
 
Choszczno - PZW -Uczeń przerósł mistrza
08.12.2016.
Choszczno - Zawody PZW - Pożegnanie Jesieni 2016 CHOSZCZNO. Wędkarze zapewniają, że w tym roku zawody zorganizowali już po raz ostatni. Z historii koła nikt nie potrafi przypomnieć takiego roku, w którym łowiliby akurat w Barbórkę. Pogoda im dopisała, a ryby jak zwykle, brały tylko niektórym i to bardzo rzadko. W tej barbórkowo-mikołajkowej rywalizacji najlepiej poradził sobie MAREK PĘCHERZEWSKI. Drugi był KAZIMIERZ OSIŃSKI, a trzeci JERZY PILARSKI.

Czytaj całość
 
Choszczno - Złoty gołąb dla Ozimka
07.12.2016.
Choszczno - Złoty gołąb dla Ozimka
  CHOSZCZNO.  O tym, że w niespełna osiem godzin można wrócić z Paryża do Choszczna, przekonuje gołąb MAKSYMILIANA JANISZEWSKIEGO, który ze stolicy Francji leciał ze średnią prędkością ponad 90 kilometrów na godzinę. M.in. o tym wyczynie opowiadali hodowcy gołębi, którzy w sobotę podsumowali mijający sezon.
Czytaj całość
 
Finlandia w nagrodę
06.12.2016.
 
CHOSZCZNO. W całym kraju jest ich ponad setka, w województwie zachodniopomorskim 17, jednak w sierpniu do Finlandii pojedzie Młodzieżowa Rada Miasta z Choszczna.  - To nagroda za aktywność, prężną działalność i realizację ciekawych projektów - poinformowała EWA CHMIELEWSKA z Sekretariatu ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.

 

Czytaj całość
 
Choszczno - Mamy kolejnego generała
06.12.2016.
Choszczno - Mamy kolejnego generała
CHOSZCZNO. Awanse, zmiany na stanowiskach, nagrody, wyróżnienia, musztra paradna i w końcu defilada z armatohaubicami Dana w roli głównej, to najważniejsze akcenty obchodzonego wczoraj Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii. Do choszczeńskich koszar zjechali nie tylko artylerzyści i rakietowcy, ale również przedstawiciele wszystkich pododdziałów 12 Brygady Zmechanizowanej. Tydzień temu na stopień generała brygady awansowany został TOMASZ PIOTROWSKI, który m.in. w latach 2008 - 2010 dowodził choszczeńskim 2 pułkiem artylerii. 
Czytaj całość
 
Mikołajkowe skrzaty w Przedszkolu nr 1
06.12.2016.
 
CHOSZCZNO.  W Przedszkolu nr 1 w Choszcznie jest już bardzo świątecznie. Wszystko za sprawą mikołajkowego przedstawienia, które dla swoich podopiecznych wykonali pracownicy obsługi przedszkola. Na scenie zaprezentowało się ponad 15 aktorów, których przygotowały BEATA ŁĄCKA, AGNIESZKA KIERNICKA i ANNA SMOK.
Czytaj całość
 
Rośnie drugi Kowalik
05.12.2016.
Choszczno - Szachowy Turniej Mikołajkowy 2016 CHOSZCZNO. Szachowy Turniej Mikołajkowy zdominował 13-letni choszcznianin BARTOSZ KOWALIK. Nie często się zdarza, by zawodnik wygrał wszystkie partie, a on w sobotę dokonał tego w bardzo pewnym stylu, pokonując m.in. dwójkę wyżej notowanych zawodników.

Czytaj całość
 
Dziewczyny ciut lepsze
05.12.2016.

CHOSZCZNO. W finale wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym badmintonie zawodniczki Szkoły  Podstawowej w Sławęcinie wywalczyły srebrny medal. Na co najmniej podobne osiągnięcie liczy ekipa unihokeistek, która również awansowała do finału wojewódzkiego.

Czytaj całość
 
Swojego życia nie zamieniliby na inne
29.11.2016.
Choszczno - Złote Gody - Z i H Wyglądacz CHOSZCZNO. Rzadko się zdarza, by jubilaci obchodzący złote gody, dokładnie w 50 lat po ślubie ponownie zawitali do Urzędu Stanu Cywilnego. Tak trafiło się ZUZANNIE i HENRYKOWI WYGLĄDACZOM z Korytowa, którzy 19 listopada 1966 roku w Zieleniewie przyrzekli sobie dozgonną wierność, a 19 listopada 2016 roku w Choszcznie odnowili przyrzeczenie i odebrali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Czytaj całość
 
Choszczno - Zasłużyli na szóstki
29.11.2016.
Choszczno - Zasłużyli na szóstki CHOSZCZNO. Czytanie książek, a szczególnie takie, które organizowane jest w oryginalnym miejscu, czasie i sposobie, stało się ostatnio bardzo modne. W ten trend rewelacyjnie wpisali się uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Choszcznie, którzy najpierw poczytali maluchom z Trójki, a potem ustylizowali wszystkich na… myszkę Miki.

Czytaj całość
 
Choszczno - Zdjęcia mówią o historii
28.11.2016.
Choszczno - Zdjęcia mówią o historii CHOSZCZNO. W Czytelni dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej SŁAWOMIR GIZIŃSKI przypomniał, jak kiedyś wyglądało nasze miasto. – Szczególnie młodzieży powinniśmy uzmysławiać to, że powstało dosłownie z ruin – zachęca do dzielenia się pamiątkami z lat powojennych.

Czytaj całość
 
Zaufanie i szacunek
28.11.2016.
Choszczno - Korytowo - Złote Gody - K i S Zajko CHOSZCZNO. KRYSTYNA i STANISŁAW ZAJKO pobrali się 11 czerwca 1966 roku. Odbierając Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie zgodnie stwierdzili, że to wzajemne zaufanie i szacunek sprawiły, że dziś z dumą opowiadają o swoim życiu, dzieciach, wnukach i prawnukach.


Czytaj całość
 
Szachowy turniej mikołajkowy
28.11.2016.
 
CHOSZCZNO. 3 grudnia w Choszczeńskim Domu Kultury zostanie rozegrany szachowy turniej mikołajkowy dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych (rocznik 2003 i młodsi). Organizatorzy tegorocznych rozgrywek zapewniają nagrody rzeczowe, wór słodyczy oraz puchar, medale i dyplomy. Start 10:00.
 

Czytaj całość
 
Choszczno - Druga sesja MRM
24.11.2016.
Choszczno - Druga sesja MRM 2016 CHOSZCZNO. Od poniedziałku Młodzieżowa Rada Miasta Choszczna liczy już tylko 20 osób. Na drugiej sesji młodzi radni odwołali jednego z kolegów, opowiedzieli również o wydarzeniach, które organizowali w ostatnich miesiącach.

Czytaj całość
 
Projekt budżetu Gminy Choszczno na rok 2017
24.11.2016.
 Działając na podstawie art.61 ust.3 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2016 r., poz.446 ze zm.) oraz Uchwały Nr XVI/140/2016 Rady Miejskiej w Choszcznie z dnia 28 czerwca 2016 r. w sprawie trybu prac nad projektem uchwały budżetowej Gminy Choszczno (załącznik nr 4 do uchwały pkt 2) Burmistrz Choszczna przedstawia założenia do projektu budżetu, kierunki polityki społecznej i gospodarczej oraz wykorzystanie środków budżetowych.

Zobacz pełny projekt KLIKNIJ
 
Choszczno - Lubią Sienkiewicza
24.11.2016.
Choszczno - Lubią Sienkiewicza
WARSZAWA – CHOSZCZNO. W poniedziałek, w Sali Kolumnowej Sejmu podsumowany został konkurs „Obrazki z Sienkiewicza”. W kategorii prac plastycznych, wśród laureatów znalazła się choszczeńska gimnazjalistka JULIA KWIATKOWSKA,  natomiast grupa dzieci ze Szkoły Podstawowej w Korytowie otrzymała główną nagrodę w kategorii etiud filmowych.


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 131 - 156 z 3436
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2017 www.choszczno.pl.