WiększaMniejszyNormalny
26.04.2017.

 

AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Choszczno - W szachach szczęście też jest potrzebne
20.12.2016.
Choszczno - W szachach szczęście też jest potrzebne
CHOSZCZNO.  W finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych, które rozegrano w Gryfinie szóste miejsce zdobyła ekipa ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Choszcznie. Indywidualnie najwięcej punktów wywalczyli KAMIL KALITA (na zdjęciu z prawej)  i BARTOSZ KOWALIK (z lewej). Wynik z Gryfina jest drugim w hierarchii szachowych osiągnięć Trójki.


Czytaj całość
 
Choszczno - Foka - Sukces sportowy i organizacyjny
19.12.2016.
Choszczno - Foka - Sukces sportowy i organizacyjny CHOSZCZNO. Zorganizowane po raz pierwszy Drużynowe Mistrzostwa Choszczna w Pływaniu zdominowali zawodnicy UKS Foka. W sobotę nasi zawodnicy aż 27-krotnie wygrywali indywidualnie, 3-krotnie w sztafetach, zdominowali też klasyfikację drużynową we wszystkich grupach wiekowych.

Czytaj całość
 
O oczekiwaniu na gwiazdę
19.12.2016.
Choszczno - KOncert PSM - O oczekiwaniu na gwiazdę 2016 CHOSZCZNO. „Nowe święta idą” to tytuł bożonarodzeniowego koncertu, który w piątek w swojej auli zaprezentowali uczniowie i pedagodzy Państwowej Szkoły Muzycznej w Choszcznie. Jutro o godzinie 17 zapraszają na jego powtórkę.
Czytaj całość
 
Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską
19.12.2016.
 
CHOSZCZNO. Jutro AGNIESZKA LINGAS-ŁONIEWSKA, autorka takich powieści jak: Bez przebaczenia, Zakład o miłość, W szpilkach do Manolo, czy trylogii Zakręty losu, spotka się z czytelnikami Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Choszcznie. Start 11.00. Wstęp wolny.  
 
 
Czytaj całość
 
Korytowo na ludowo w Radiu Szczecin
15.12.2016.
Korytowo na ludowo w Radiu Szczecin CHOSZCZNO. Wczoraj wieczorem w Radiu Szczecin wyemitowana została godzinna audycja zatytułowana „Korytowo na ludowo” . W jej pierwszej części ANNA KELMER próbuje wytłumaczyć ideę tego trwającego już prawie dwa lata projektu, natomiast w drugiej JOANNA SKONIECZNA i jej goście, czyli  dyrektor Muzyczny Zespołu Pieśni i Tańca „Szczecinianie” KRZYSZTOF KAMIŃSKI oraz kulturoznawca, prof. BOGDAN MOTŁAWSKI z Uniwersytetu Szczecińskiego komentują to zjawisko.

Czytaj całość
 
Szansa na rewitalizację
15.12.2016.
Choszczno - Szansa na rewitalizację CHOSZCZNO. W piątek burmistrz ROBERT ADAMCZYK i marszałek województwa OLGIERD GEBLEWICZ podpisali umowę na dofinansowanie „Lokalnego Planu Rewitalizacji dla Gminy Choszczno”. To szansa na ubieganie się m.in. o środki uruchamiane w ramach przyszłorocznych konkursów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.
Czytaj całość
 
Choszczno - Szlachetna Paczka 2016
16.12.2016.
Choszczno - Szlachetna Paczka 2016 CHOSZCZNO. Już po raz trzeci zdecydowaliśmy się na wsparcie Szlachetnej Paczki. Komputer, telewizor, lodówka, to tylko te najważniejsze akcenty, które w prezencie od nas otrzymała jedna z 13. rodzin.

Czytaj całość
 
Choszczno - Morrison śpiewał w Zamęcinie
15.12.2016.
Choszczno - Morrison śpiewał w Zamęcinie  CHOSZCZNO. Gwiazdą koncertu, który dzisiaj odbył się w Szkole Podstawowej w Zamęcinie był żołnierz armii kanadyjskiej kapral ALEX MORRISON.

Czytaj całość
 
Choszczno - Czas kiermaszów i jasełek 2016
15.12.2016.
Choszczno - Czas kiermaszów i jasełek 2016 CHOSZCZNO. Czas jasełek, kolędowania i bożonarodzeniowych kiermaszów w pełni. Wczoraj w Zespole Szkół nr 3 obejrzeliśmy m.in. jasełka, natomiast Szkoła Podstawowa nr 1 zaprosiła wszystkich na koncert i świąteczny kiermasz. Jutro PSM zaprasza na koncert "Nowe święta idą".


Czytaj całość
 
Na jarmarku w Fürstenwalde
13.12.2016.
 
CHOSZCZNO. Na bożonarodzeniowym jarmarku, który w miniony weekend odbył się w niemieckim Fürstenwalde, największą furorę zrobiły choszczeńskie anioły.

Czytaj całość
 
Znaleźli brakujący kolor tęczy
12.12.2016.
Choszczno - Złote gody - Znaleźli brakujący kolor tęczy
CHOSZCZNO. W sobotę ANNA i JAN WORMOWIE w Urzędzie Stanu Cywilnego odznaczeni zostali Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Choć wszyscy jubilaci obchodzący złote gody nie kryją dumy z tego, że razem dotrwali do takiej chwili, to jednak pp. Wormowie mają szczególne powody do radości. – Przez nasz dom przewinęło się 49 dzieci, mamy też 32. wnuków. Najwyższy czas, aby pojawiły się prawnuki – mówi pan Jan.


Czytaj całość
 
Choszczno - Zbrucz i Lubystek
12.12.2016.
Choszczno - Zbrucz i Lubystek 2016 CHOSZCZNO. W sobotę w sali widowiskowej Choszczeńskiego Domu Kultury zaprezentowały się ukraińskie zespoły Zbrucz z Tarnopola i Lubystek z Krzemieńca.

Czytaj całość
 
W sobotę też popłyną
14.12.2016.
 
CHOSZCZNO. W czwartej edycji otwartych mistrzostw Koszalina w pływaniu zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego "Foka" zdobyli 28 medali. Tym razem najlepiej spisała się para OLGA PAROL - OSKAR BURZYŃSKI, którzy wywalczyli o cztery złote krążki.

Czytaj całość
 
Koncert Świąteczny
12.12.2016.
 
Zmiana godzin otwarcia basenu
13.12.2016.
Zmiana godzin otwarcia basenu
CHOSZCZNO. Centrum Rekreacyjno-Sportowe w Choszcznie informuje, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku nastąpi zmiana godzin otwarcia Pływalni „Wodny Raj” w Choszcznie.

 

24 grudnia 2016 r. - sobota (Wigilia) – nieczynne

25 grudnia 2016 r. - niedziela (Boże Narodzenie) – nieczynne

26 grudnia 2016 r. - poniedziałek (drugi dzień świąt) - czynne od godz. 14.30.

31 grudnia 2016 r. - (sobota) - nieczynne

1 stycznia 2017 r. - niedziela (Nowy Rok) – czynne od godz. 14.30

 
Debiut z przytupem
09.12.2016.
SP w Zamęcinie - Mikołajkowy spektakl 2016 CHOSZCZNO. Wczoraj w Zamęcinie wszyscy żywo komentowali bajkowy spektakl, który rodzice zaprezentowali w sali sportowej szkoły. Okazuje się, że to taka "wizytówka z przytupem" nowopowstałego Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Zamęcinie „Promyczek”.

Czytaj całość
 
Kierowali się dekalogiem i kompromisem
08.12.2016.
Choszczno - Złote Gody - Jadwiga i Włodzimierz Owczarek  CHOSZCZNO.  W ostatnich miesiącach już drugi raz się tak zdarzyło, że jubilaci obchodzący złote gody spotkali się w Urzędzie Stanu Cywilnego, dokładnie w 50 lat po tym, jak złożyli sobie przysięgę małżeńską. W minioną sobotę, o tej chwili wspominali JADWIGA i WŁODZIMIERZ OWCZARKOWIE. Odnowili też  ślubowanie i odebrali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Czytaj całość
 
Choszczno - PZW -Uczeń przerósł mistrza
08.12.2016.
Choszczno - Zawody PZW - Pożegnanie Jesieni 2016 CHOSZCZNO. Wędkarze zapewniają, że w tym roku zawody zorganizowali już po raz ostatni. Z historii koła nikt nie potrafi przypomnieć takiego roku, w którym łowiliby akurat w Barbórkę. Pogoda im dopisała, a ryby jak zwykle, brały tylko niektórym i to bardzo rzadko. W tej barbórkowo-mikołajkowej rywalizacji najlepiej poradził sobie MAREK PĘCHERZEWSKI. Drugi był KAZIMIERZ OSIŃSKI, a trzeci JERZY PILARSKI.

Czytaj całość
 
Choszczno - Złoty gołąb dla Ozimka
07.12.2016.
Choszczno - Złoty gołąb dla Ozimka
  CHOSZCZNO.  O tym, że w niespełna osiem godzin można wrócić z Paryża do Choszczna, przekonuje gołąb MAKSYMILIANA JANISZEWSKIEGO, który ze stolicy Francji leciał ze średnią prędkością ponad 90 kilometrów na godzinę. M.in. o tym wyczynie opowiadali hodowcy gołębi, którzy w sobotę podsumowali mijający sezon.
Czytaj całość
 
Finlandia w nagrodę
06.12.2016.
 
CHOSZCZNO. W całym kraju jest ich ponad setka, w województwie zachodniopomorskim 17, jednak w sierpniu do Finlandii pojedzie Młodzieżowa Rada Miasta z Choszczna.  - To nagroda za aktywność, prężną działalność i realizację ciekawych projektów - poinformowała EWA CHMIELEWSKA z Sekretariatu ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.

 

Czytaj całość
 
Choszczno - Mamy kolejnego generała
06.12.2016.
Choszczno - Mamy kolejnego generała
CHOSZCZNO. Awanse, zmiany na stanowiskach, nagrody, wyróżnienia, musztra paradna i w końcu defilada z armatohaubicami Dana w roli głównej, to najważniejsze akcenty obchodzonego wczoraj Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii. Do choszczeńskich koszar zjechali nie tylko artylerzyści i rakietowcy, ale również przedstawiciele wszystkich pododdziałów 12 Brygady Zmechanizowanej. Tydzień temu na stopień generała brygady awansowany został TOMASZ PIOTROWSKI, który m.in. w latach 2008 - 2010 dowodził choszczeńskim 2 pułkiem artylerii. 
Czytaj całość
 
Mikołajkowe skrzaty w Przedszkolu nr 1
06.12.2016.
 
CHOSZCZNO.  W Przedszkolu nr 1 w Choszcznie jest już bardzo świątecznie. Wszystko za sprawą mikołajkowego przedstawienia, które dla swoich podopiecznych wykonali pracownicy obsługi przedszkola. Na scenie zaprezentowało się ponad 15 aktorów, których przygotowały BEATA ŁĄCKA, AGNIESZKA KIERNICKA i ANNA SMOK.
Czytaj całość
 
Rośnie drugi Kowalik
05.12.2016.
Choszczno - Szachowy Turniej Mikołajkowy 2016 CHOSZCZNO. Szachowy Turniej Mikołajkowy zdominował 13-letni choszcznianin BARTOSZ KOWALIK. Nie często się zdarza, by zawodnik wygrał wszystkie partie, a on w sobotę dokonał tego w bardzo pewnym stylu, pokonując m.in. dwójkę wyżej notowanych zawodników.

Czytaj całość
 
Dziewczyny ciut lepsze
05.12.2016.

CHOSZCZNO. W finale wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym badmintonie zawodniczki Szkoły  Podstawowej w Sławęcinie wywalczyły srebrny medal. Na co najmniej podobne osiągnięcie liczy ekipa unihokeistek, która również awansowała do finału wojewódzkiego.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 157 - 182 z 3472
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2017 www.choszczno.pl.