WiększaMniejszyNormalny
17.10.2017.
   
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
XC MTB Choszczno 2017
05.06.2017.
XC MTB Choszczno 2017
CHOSZCZNO. FILIP HASSE z Gryfina (na zdjęciu z lewej) wygrał sobotni wyścig po Miejskiej Górze - XC MTB Choszczno 2017 – Zachodnia Liga MTB. W stawce prawie 150 amatorów górskiego ścigania byli również choszcznianie. – Chcemy promować ten rodzaj kolarstwa – mówi pomysłodawca tej imprezy, 14. na mecie JACEK KUZYNIN (z prawej).
 
 
Czytaj całość
 
Republika. Nieustanne tango
07.06.2017.

 

CHOSZCZNO. 21 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Dąbrowskiej, odbędzie się spotkanie z LESZKIEM GNOIŃSKIM, autorem książki "Republika. Nieustanne tango". Start 18.00, czytelnia dla dorosłych. 

 

Czytaj całość
 
Dzień Dziecka z Gavią
07.06.2017.
 
25-lecie PSM
06.06.2017.

CHOSZCZNO. 9 czerwca (piątek) zapraszamy wszystkich absolwentów, rodziców, przyjaciól oraz sympatyków na koncert jubileuszowy z okazji 25 - lecia Państwowej Szkoły Muzycznej w Choszcznie. Start godz. 17.00, w sali widowiskowej Choszczeńskiego Domu Kultury.

 

 
Muzykon 2017
05.06.2017.
 
CHOSZCZNO. W piątek w Choszczeńskim Domu Kultury odbył się finałowy koncert konkursu muzycznego MUZYKON 2017. Laureatką została WIKTORIA SPIELER z Recza.  Nagroda specjalna dla "Najlepszego Wykonawcy Prezentującego Twórczość Własną" trafiła w ręce choszcznianina MICHAŁA PILCHA, natomiast wyróżnienie dla "Najlepszego Wykonawcy z gminy Choszczno" otrzymał MIROSŁAW ZIENOWICZ.
Czytaj całość
 
Ćwiczenie Renegade z wykorzystaniem syren
06.06.2017.
 KOMUNIKAT !!!!
 
Ćwiczenie Renegade  z wykorzystaniem syren CHOSZCZNO. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa informuje, że w dniach 6-8 czerwca 2017 r. odbędzie się ćwiczenie RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. Nadany zostanie sygnał alarmowy (syrena) ostrzegający o zagrożeniu z powietrza. Trening organizuje Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych RP. Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Choszcznie apeluje do mieszkańców miasta o nietraktowanie nadawanych sygnałów jako rzeczywistego zagrożenia. 
 
Choszczno - Imprezy na weekend
31.05.2017.
Choszczno - Imprezy na weekend - 1 czerwca 2017 CHOSZCZNO. Od 1 do 4 czerwca impreza goni imprezę. Oczywiście najwięcej jest tych związanych z Dniem Dziecka, ale my zapraszamy również na trzecią edycję konkursu muzycznego „Muzykon”, zawody w kolarstwie górskim czy też na noc w bibliotece.


Czytaj całość
 
XII Choszczeński Maraton Rowerowy 2017
30.05.2017.
XII Choszczeński Maraton Rowerowy 2017 CHOSZCZNO. HENRYK BĘTLEWSKI ze Słupska i IZABELA WŁOSEK z Dąbrowy Górniczej (na zdjęciu, z lewej) zwyciężyli na najdłuższych dystansach rozegranego w sobotę Choszczeńskiego Maratonu Rowerowego. W sumie do mety dojechało 328 kolarzy (o 9 więcej niż w ubiegłym roku), w tym 18 z naszej gminy. Z choszcznian na podium w swoich kategoriach stanęli: ZBIGNIEW JUNAK, PIOTR KOZŁOWSKI, ALEKSANDER KRZYŻANIAK, EUGENIUSZ TYMCZUK, ŁUKASZ KUCHTA, JOWITA KONIECZNA i ZDZISŁAW KALINOWSKI.
Czytaj całość
 
Piknik Rodzinny
02.06.2017.

CHOSZCZNO. 10 czerwca na placu Witosa odbędzie się Piknik Rodzinny. Organizatorzy, czyli Urząd Marszałkowski  oraz grupa marketingowa IN SPE zapewniają moc atrakcji, które ucieszą najbardziej wymagających uczestników. Nie zabraknie  animacji rodzinnych, gier i zabaw, czy warsztatów plastycznych. Będą także konkursy z nagrodami. Spotkanie organizowane w ramach Wojewódzkiego Programu Wspierania Rodziny i Systemu Pieczy Zastępczej "Region dla rodziny na lata 2014-2020".

Czytaj całość
 
Udowodnił, że są ryby
31.05.2017.
Choszczno - PZW Puchar Sklepu Karp 2017 CHOSZCZNO. W końcu wędkarze udowodnili, że w jeziorze Raduń są ryby. W niedzielnych zawodach, w których rywalizowali o Puchar Sklepu „Karp” zwyciężył MAREK PĘCHERZEWSKI (na zdjęciu, z prawej), który na koniec rywalizacji miał w siatce ponad siedem kilogramów płoci, leszczy i krąpi. Na podium stanęli również: drugi WŁADYSŁAW KURPIŃSKI i trzeci GRACJAN ŁOPACZYK.

Czytaj całość
 
IV Choszczeński Rodzinny Maraton Rowerowy 2017
30.05.2017.
IV Choszczeński Rodzinny Maraton Rowerowy 2017ton
CHOSZCZNO. Rok temu w Choszczeńskim Rodzinnym Maratonie Rowerowym wystartowały 73 osoby, a w niedzielnej, w czwartej edycji, było ich ponad 200. – To wydarzenie będzie miało własne życie – organizatorzy przewidują, że popularność tej imprezy sprawiła, że nie będzie już łączona z Choszczeńskim Maratonem Rowerowym.

Czytaj całość
 
Gminne zawody OSP
29.05.2017.
 
Jesteśmy rodziną
29.05.2017.

CHOSZCZNO-FÜRSTENWALDE. W sobotę, Fürstenwalde, nasze niemieckie miasto partnerskie obchodziło swoje święto. Podobnie, jak podczas choszczeńskiego świętowania, przez tamtejsze sceny przewinęło się kilkanaście grup taneczno-wokalnych, w tym także reprezentanci Choszczeńskiego Domu Kultury.Czytaj całość
 
Choszczno - Mistrz może być tylko jeden
29.05.2017.
Choszczno - Mistrz może być tylko jeden CHOSZCZNO. Mistrzem Choszczna na 2017 rok w szachach szybkich został ARKADIUSZ KORBAL (Gryf Szczecin, na zdjęciu z lewej). Drugie miejsce zajął Białorusin NIKOLAI ALIAVDIN (Hetman Myślibórz), a trzecie KAMIL DZIDA (Stilon Gorzów Wlkp.). Z choszcznian najwyżej uplasował się KRZYSZTOF DŁUŻYŃSKI.

Czytaj całość
 
Dzień otwartych koszar
30.05.2017.
CHOSZCZNO. W czwartek Choszczeński dywizjon artylerii samobieżnej 12 Brygady Zmechanizowanej zaprasza na dzień otwartych koszar. 1 czerwca od godz. 10.00 - 13.00 na placu defilad odbędzie się pokaz sprzętu wojskowego, na który w szczególności zapraszamy uczniów z choszczeńskich szkół.
 

 

 
Jubileuszowy Festiwal Piosenki Niebanalnej
31.05.2017.

CHOSZCZNO.  7 czerwca odbędzie się piąta edycja Festiwalu Piosenki Niebanalnej „W stronę wrażliwości”. Na scenie Choszczeńskiego Domu Kultury zobaczymy artystów z ośrodków Pomorza Zachodniego i Ziemi Lubuskiej.  Organizatorem przeglądu jest Środowiskowy Dom Samopomocy w Choszcznie oraz Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Animus Vera”. Start. 10.30.

 

Czytaj całość
 
Noc bibliotek w Choszcznie
30.05.2017.

CHOSZCZNO. W najbliższy piątek Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Dąbrowskiej zaprasza na NOC BIBLIOTEK. W programie, prezentacja kronik i  dokumentów życia społecznego, quiz "Jak dobrze znam moje miasto" oraz spotkanie ze Sławomirem Gizińskim. Jest też coś dla najmłodszych, odbędą się warsztaty z formowania balonów oraz czytanie choszczeńskich legend. Start 19.00.

Czytaj całość
 
Choszczno - Foka - Wysyp pływackich talentów
29.05.2017.
Choszczno - Foka - Wysyp pływackich talentów CHOSZCZNO. 26 medali zdobytych na IX Zawodach Pływackich im. Zbigniewa Książka w Świdwinie i kolejnych siedem wywalczonych w finałowej rundzie Grand Prix Województw Zachodniopomorskiego i Lubuskiego w Gorzowie Wlkp., to najnowszy dorobek zawodników UKS Foka. Wyjątkową klasę potwierdziła OLGA PAROL (na zdjęciu), która bijąc rekordy życiowe, wręcz zdeklasowała rywalki.

Czytaj całość
 
Choszczno - Artylerzyści ćwiczą na Litwie
26.05.2017.
Choszczno - Artylerzyści ćwiczą na Litwie CHOSZCZNO. - Po raz pierwszy w historii wyjechaliśmy w takim składzie, na tak dużą odległość – mówi ppłk JAROSŁAW CHOJNACKI (na zdjęciu). Dowodzony przez niego choszczeński dywizjon artylerii samobieżnej jest już na Litwie i bierze tam udział w międzynarodowym ćwiczeniu Flaming Thunder 2017.

Czytaj całość
 
Jeszcze nie wakacje
26.05.2017.
Choszczno - MRM - Jeszcze nie wakacje  CHOSZCZNO. Wczoraj po południu w Zespole Szkół nr 2 obradowała Młodzieżowa Rada Miasta.  Młodzi radni pochwalili się m.in. trzydniowym wypadem do Warszawy, udziałem w Zachodniopomorskiej Wiośnie Poezji i Światowym Dniu Książki, a już w lipcu w 11-osobowym składzie wybierają się do Finlandii.

Czytaj całość
 
Choszczno - Też biegaliśmy na orientację
25.05.2017.
Choszczno - Też biegaliśmy na orientację
CHOSZCZNO. Wczoraj nasze miasto włączyło się do ogólnopolskiej akcji „Cała Polska biega z mapą”. W biegu na orientację zorganizowanym w okolicy Miejskiej Góry wystartowało 160 osób. Choć deszcz nieco storpedował to wydarzenie, to jednak w naszym fotoreportażu znajdziecie same uśmiechnięte twarze. A największe powody do radości mieli ci, którzy w tym dniu wygrali w poszczególnych kategoriach: OLAF NOWICKI (Choszczno), KATARZYNA MAŃKA (Korytowo), JONASZ UDYCZ, BARTOSZ SMYK (obydwaj ze Złocieńca) i BARTOSZ MAZAN (Szczecin).

Czytaj całość
 
IV Choszczeński Rodzinny Maraton Rowerowy
11.05.2017.
CHOSZCZNO. Klub Turystyki Voyager oraz Urząd Miejski zapraszają na Choszczeński Rodzinny Maraton Rowerowy. Odbędzie się 28 maja (niedziela) o godz. 16.00 na plaży miejskiej w Choszcznie. Do pokonania dwa okrążenia wokół jeziora Klukom. Na zakończenie maratonu wspólne grillowanie oraz wiele niespodzianek. Regulamin maratonu TUTAJ
 
 IV Choszczeński Rodzinny Maraton Rowerowy
 
TRENING CZYNI MISTRZA
22.05.2017.

CHOSZCZNO. 180 tancerzy zaprezentowało się w sobotnich eliminacjach do Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Tanecznych w Szczecinie. Tytuł laureata trafił do choszczeńskich formacji "Sefora" i "Revers".
 


Czytaj całość
 
Choszczno - Mamy już sześć dębów
22.05.2017.
Choszczno - Mamy już sześć dębów CHOSZCZNO. W piątek wieczorem w Klubie 12 Brygady Zmechanizowanej w Choszcznie wyróżnieniem „Dęby Powiatu Choszczeńskiego” uhonorowani zostali: Stowarzyszenie „Klub Kobieta 2000”, Uczniowski Klub Szachowy „Skoczek”, dr GRZEGORZ JACEK BRZUSTOWICZ, Ośrodek Hodowli Zarodowej Lubiana i Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 157 - 182 z 3688
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2017 www.choszczno.pl.