WiększaMniejszyNormalny
20.02.2019.
SESJA RADY MIEJSKIEJ CZWARTEK GODZ 14:00

  

GŁOSOWANIE NA ŻYWO KLIKNIJ TUTAJ

    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Choszczno 2018 - Wystartowała szczecińska okręgówka
19.08.2018.
Choszczno 2018 - Wystartowała szczecińska okręgówka
CHOSZCZNO. Piłkarze Gavii Choszczno pierwszy mecz tej rundy jesiennej w szczecińskiej klasie okręgowej, po niezłej grze przegrali u siebie 0:3 (0:2) z Zorzą Dobrzany.
 
Czytaj całość
 
Choszczno - Piknik Kolarski Feliksa 2018
19.08.2018.
Choszczno - Piknik Kolarski Feliksa 2018 CHOSZCZNO. W najbliższą niedzielę (26 sierpnia)  miłośników jazdy na rowerze zapraszamy na kolejną odsłonę Pikniku Kolarskiego Feliksa. Start, jak zwykle odbędzie się o 11.00, przy Alei Gwiazd Kolarstwa Polskiego, a następnie uczestnicy pojadą do Drawna i z powrotem. Na finał przewidziano, rodzinne spotkanie na plaży miejskiej.
    
Czytaj całość
 
Babskie kopanie w Kołkach
18.08.2018.
Babskie kopanie w Kołkach CHOSZCZNO. Wczoraj po południu w Kołkach odbył się piknik wiejski, podczas którego oficjalnie "ochrzczone" zostały nowe piłkochwyty. – Sami je zamontowaliśmy, a zakupiliśmy ze środków przyznanych nam w ramach Projektu Społecznik – tłumaczy naczelnik OSP GRZEGORZ KRASZEWSKI. Hitem wczorajszego wydarzenia był nieplanowany mecz, w którym mężatki zagrały przeciwko… mężatkom.

Czytaj całość
 
Choszczno - Piknik Militarny 2018
16.08.2018.
Choszczno - Piknik Militarny 2018
CHOSZCZNO. Wczoraj (15 sierpnia) swoje święto obchodzili również żołnierze z choszczeńskiego dywizjonu artylerii samobieżnej. Z tej okazji Klub 12 Brygady Zmechanizowanej w Choszcznie  zorganizował VI  Piknik Militarny. W tym samym czasie w Warszawie dowódca 12 BZ płk PIOTR TRYTEK odbierał pierwszą generalską gwiazdkę. Dodajmy, że razem z nim do stopnia generała dywizji awansowany został TOMASZ PIOTROWSKI, który w latach 2008 – 2010 w Choszcznie dowodził 2 pułkiem artylerii.

Czytaj całość
 
Stawiali na miłość i zrozumienie
13.08.2018.
Choszczno 2018 - Złote gody Józefa i Mieczysławy Guzowskich

CHOSZCZNO. Kolejną parą, która najpierw odnowiła małżeńskie ślubowanie, a potem odebrała Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie są MIECZYSŁAWA i JÓZEF GUZOWSCY. W sobotę w Urzędzie Stanu Cywilnego zdradzili, że w swoim życiu zawsze stawiali na miłość i wzajemne zrozumienie.


Czytaj całość
 
Choszczno - Siatkówka plażowa dla Starych Rowerów
12.08.2018.
Choszczno - Plażówka dla Starych Rowerów CHOSZCZNO. Na podium rozegranego w sobotę turnieju siatkówki plażowej stawały tylko drużyny przyjezdne. Wygrała para BARTOSZ DRULA - LESZEK SCHAMACH (Stare Rowery – Szczecin), a najlepszym zawodnikiem uznany został TOMASZ CZAPŁON z Zielonego Boru.
Czytaj całość
 
Choszczno - II Turniej Szachowy Klukom Chess 2018
09.08.2018.
Choszczno - II Turniej Szachowy Klukom Chess 2018
CHOSZCZNO. Od 15 do 19 sierpnia br. rozegrany zostanie II Turniej Szachowy „Klukom Chess 2018”. Pięciodniowe zmagania przeprowadzone zostaną na dystansie 9 rund, rozegrane zostaną w kategoriach Open A i B, a na zwycięzców czekają puchary oraz nagrody finansowe i rzeczowe. W ubiegłym roku międzynarodową elitę pokonał  JERZY KOT z Wejherowa.
Czytaj całość
 
Choszczno - Złote gody Pawlaków
12.08.2018.
Choszczno - Złote gody Pawlaków  CHOSZCZNO. – Przeżyliśmy ze sobą ponad pół wieku i właśnie te lata są dowodem na to, że w naszym życiu niczego nie trzeba już zmieniać – mówi ANDRZEJ PAWLAK. W sobotę razem z żoną JADWIGĄ najpierw odnowili małżeńskie przyrzeczenie, a następnie odebrali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Czytaj całość
 
Choszczno - Ślub na pomoście
10.08.2018.
Choszczno - Ślub na pomoście
CHOSZCZNO.  Także i w naszym mieście coraz częściej widujemy młode pary, które decydują się na ślub w oryginalnym, wyszukanym miejscu. Dzisiaj w południe na pomoście przy ul. Nadbrzeżnej związek małżeński zawarli ALINA LEWANDOWSKA i DARIUSZ RAŹNIEWSKI. Pani młoda pochodzi z Kalisza Pomorskiego, a pan młody z Wardynia. Obydwoje mieszkają w Anglii, a poznali się na… Choszczeńskiej Sobótce.  Zdradzili, że było to cztery lata temu, a my sprawdziliśmy, kto był wówczas gwiazdą imprezy.
Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - Stypendia w kulturze i sporcie
09.08.2018.
Choszczno 2018 - Stypendia w kulturze i sporcie  CHOSZCZNO. Choszczeńskim Mecenasem Roku została Księgarnia Pegaz, nagrodę za opiekę twórczą przyznano muzykowi PAWŁOWI LEMIESIEWICZOWI, a indywidualne stypendia za twórczość artystyczną odebrali: wokalistka WIKTORIA PAŁASZ, recytator JAN ŻOŁNIERZÓW, plastycy JAGODA BACZYŃSKA i  MIŁOSZ DOBRODZIEJ, a także  skrzypaczka HANNA BRUZI i pianistka ALICJA NAHORSKA. Przy tej okazji przypominamy też nazwiska 51 sportowych stypendystów i czwórki nagrodzonych trenerów.Czytaj całość
 
Choszczno - MŚ w kajak polo 2018 - Nasi w Kanadzie
02.08.2018.

  Choszczno - MŚ w kajak polo 2018 - Nasi w Kanadzie

Powitanie na dworcu
CHOSZCZNO. Dzisiaj (7 sierpnia) o piątej rano, na choszczeńskim dworcu grupa kibiców powitała reprezentantów Polski w kajak polo, którzy powrócili z mistrzostw świata w Kanadzie. W kadrach seniorów i U21 walczyło dziesięcioro zawodników pochodzących z naszego miasta. Po 36-godzinnej podróży najbardziej uśmiechnięte były srebrne medalistki, czyli MONIKA KULAS i WERONIKA JASIUKIEWICZ. Co powiedziały na dworcu?

Czytaj całość
 
Choszczno - Strażacy wracają ze Szwecji
06.08.2018.
 Choszczno - Strażacy wracają ze Szwecji CHOSZCZNO. Dziś rano powrócili do Polski strażacy, którzy w Szwecji przez dwa tygodnie gasili pożary lasów. O 6.30 rano w świnoujskim porcie spotkał się z nimi premier MATEUSZ MORAWIECKI. W grupie 140 ratowników jest też pięciu choszcznian, z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Choszcznie.
Czytaj całość
 
Choszczno - Złote gody Stefanii i Mariana Paśników
06.08.2018.
Choszczno - Złote gody Stefanii i Mariana Paśników  CHOSZCZNO. W sobotnie południe w Urzędzie Stanu Cywilnego STEFANIA i MARIAN PAŚNIKOWIE odznaczeni zostali Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. – Obyśmy żyli tak, jak do tej pory – po 50., wspólnie spędzonych latach, marzą tylko o zgodzie i zdrowiu.

Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - Łydka ustanawia kolejne rekordy
06.08.2018.
Choszczno 2018 - Łydka ustanawia kolejne rekordy  CHOSZCZNO. W niedzielę na jeziorze Raduń rozegrano piątą edycję spławikowych zawodów wędkarskich o trofea firmy Puchar - HENRYKA KUCHARSKIEGO. Niewątpliwym specjalistą, właśnie od tych zawodów stał się RYSZARD ŁYDKA (na zdjęciu, w środku), który wygrał je już po raz czwarty. Oprócz niego na podium stanęli, drugi EUGENIUSZ SOSNOWSKI (z prawej) i trzeci ARKADIUSZ RODYKOW (z lewej).

Czytaj całość
 
Choszczno - Nowy plac zabaw i plenerowe siłownie
03.08.2018.
Choszczno - Nowy plac zabaw i plenerowe siłownie  CHOSZCZNO. Jeszcze w tym miesiącu ruszy budowa Otwartej Strefy Aktywności (OSA). Na starym placu zabaw przy ul. Mur  Południowy powstanie nowy i połączony będzie z siłownią plenerową oraz tzw. strefą relaksu. Inwestycja ma kosztować około 100 tys. zł i sfinansowana zostanie z budżetu gminy oraz z programu rozwoju małej infrastruktury ministerstwa sportu i turystyki.
Czytaj całość
 
VI Piknik Militarny
02.08.2018.
CHOSZCZNO. 15 sierpnia serdecznie zapraszamy na Piknik Militarny organizowany przez Klub 12 Brygady Zmechanizowanej.W programie: pokaz sprzętu sprzętu choszczeńskiego dywizjonu artylerii samobieżnej oraz sprzętu pożarniczego PSP w Choszcznie, pokazy Koła Sportów Obronnych, prezentacja symulatora jazdy 3D, przejażdżki konne, fotobudka, malowanie twarzy, wodne balony i wiele innych atrakcji dla najmłodszych. Start godz.14.00, teren Klubu 12 BZ. WSTĘP WOLNY!
(kk)
 
Czytaj całość
 
Wystartowała przebudowa targowiska
30.07.2018.
Choszczno 2018 - Wystartowała przebudowa targowiska CHOSZCZNO. Prawie 2,5 mln złotych kosztować będzie budowa targowiska miejskiego. Nowy obiekt będzie zadaszony i składał się będzie m.in. z kilku rodzajów boksów, placu do sprzedaży bezpośredniej z samochodów, parkingu oraz budynku administracyjnego z zapleczem sanitarnym.

Czytaj całość
 
Piknik rodzinny w Stradzewie
31.07.2018.

CHOSZCZNO. Na sobotnim pikniku w Stradzewie mieszkańcy bawili się, rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych, dzieci korzystały z przygotowanych przez sołtysa atrakcji, a gwiazdą dnia był youtuber MATEUSZ CIAWŁOWSKI. Nagrodę i dyplomy za trzecie miejsce w ligowych rozgrywkach odebrali juniorzy Iny Stradzewo.
 
Czytaj całość
 
74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego
31.07.2018.
CHOSZCZNO. Jutro o godzinie 17:00 zawyją syreny alarmowe. Zatrzymajmy się na minutę i oddajmy cześć tym, którzy 74 lata temu brali udział w Powstaniu Warszawskim.
(kk)

 
Choszczno 2018 - Puchar Polski w Kajak Polo
24.07.2018.
Choszczno 2018 - Puchar Polski w Kajak Polo CHOSZCZNO. W minioną sobotę rozegrana została trzecia (finałowa) runda pucharu Polski w kajak polo. Tym razem drużyny MOSW w głównych rozgrywkach zdobywały drugie i trzecie miejsca, a organizatorzy wydarzenie to potraktowali, jako główny sprawdzian przed mistrzostwami Polski, które w Choszcznie odbędą się na przełomie sierpnia i września br.
Czytaj całość
 
Mamy siłownię za elektrośmieci
23.07.2018.
 
CHOSZCZNO. W trwającej prawie trzy miesiące akcji „Siłownia za elektrośmieci” zebraliśmy prawie 8 ton elektronicznego złomu. Za uzyskane pieniądze zakupiona została 9-elementowa siłownia zewnętrza. W piątkowe popołudnie na kompleksie sportowym zlokalizowanym przy betlejemskiej plaży, najpierw oficjalnie oddano ją do użytku, a następnie lekcję maszerowania z kijkami (nordic walking) poprowadzili członkowie Stowarzyszenia „Aktywne Choszczno”.
 
Czytaj całość
 
Choszczno - Święto Policji 2018
19.07.2018.
 
CHOSZCZNO. Ponad 20 awansów, a także odznaki, ryngrafy, nagrody i  podziękowania, to plon wczorajszych obchodów Święta Policji. Podczas uroczystości, która odbyła się w sali widowiskowej Choszczeńskiego Domu Kultury, pierwszy w swej karierze awans otrzymał WOJCIECH PATER.
 
 
Czytaj całość
 
Wakacyjny turniej
23.07.2018.
 
CHOSZCZNO. Na wakacyjnym turnieju piłkarskim, który rozegrano na orliku przy ul. Obrońców Westerplatte triumfowała drużyna Team Nachurny. Choć w rywalizacji dominowali chłopcy, to jednak tytuły i statuetki dla najlepszych zawodników turnieju trafiły w ręce dziewcząt: ANITY SZYMANOWSKIEJ i NIKOLI ZAWORSKIEJ.
 
 
 
Czytaj całość
 
Spacer Nordic Walking i otwarcie nowej siłowni
16.07.2018.

CHOSZCZNO. W najbliższy piątek zapraszamy na trening nordic walking oraz otwarcie siłowni zewnętrznej wybudowanej w ramach akcji "siłownia za elektrośmieci". W programie m.in: nauka techniki chodzenia nordic walking wraz z grupą Aktywne Choszczno, wspólny marsz wokół jeziora Klukom, a na zakończenie piknik, grillowanie, pokazy ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy, a dla najmłodszych malowanie twarzy, balony i upominki. Start godz. 18.00, plaża Betlejem.

(kk)

Czytaj całość
 
Darmowy kurs operatora wózka jezdniowego
19.07.2018.

CHOSZCZNO. Stowarzyszenie Lider Pojezierza ogłasza nabór na darmowy kurs operatora wózka jezdniowego. Jesteś z gminy Choszczno, nie masz pracy i masz powyżej 30 lat? Zadzwoń: tel. 505 711 328 lub 607 066 677
 
(kk)
 
 
Czytaj całość
 
10 tys. zł dla Choszczeńskiej 10
13.07.2018.
10 tys. zł dla Choszczeńskiej 10
CHOSZCZNO. Do 20 lipca br. potrwa internetowe głosowanie obywatelskie na inicjatywy dofinansowywane z zachodniopomorskiego programu SPOŁECZNIK. Wśród 111 projektów jest też bieg uliczny CHOSZCZEŃSKA 10. O tym, czy organizatorzy otrzymają 10 tys. zł dotacji, zdecydujemy także i my - mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego.
 
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 157 - 182 z 4125
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
ZAZ Choszczno
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.