WiększaMniejszyNormalny
28.03.2017.

AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Ruszyły przygotowania do choszczeńskiego Finału WOŚP
07.11.2016.
 
CHOSZCZNO. 15 stycznia już po raz 25. zagra największa i najgorętsza orkiestra świata, czyli Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie dołączają do niej także choszcznianie, którzy pod dyrygenturą JURKA OWSIAKA będą wspierać oddziały pediatryczne w  ratowaniu życia i zdrowia dzieci oraz otaczaniu seniorów godną opieką medyczną. Machina ruszyła. W Choszczeńskim Domu Kultury utworzono już sztab, szefuje mu MAŁGORZATA KOZŁOWSKA.
Czytaj całość
 
W Zielonej Górze również zabłysnęli
09.11.2016.
 
CHOSZCZNO. „W Promieniach Październikowego Słońca” to nazwa zawodów pływackich, które pod koniec października odbyły się w Zielonej Górze. Wzięła w nich udział także 24-osobowa drużyna Uczniowskiego Klubu Sportowego "Foka". Jej zawodnicy, aż 19 razy stawali na podium.

Czytaj całość
 
Choszczno - Jesteśmy w finałowej dziesiątce
27.10.2016.
Choszczno -   Jesteśmy w finałowej dziesiątce
DZIĘKUJEMY:-)
CHOSZCZNO. O północy zakończone zostało głosowanie w konkursie „Wsparcie dla bibliotek” ogłoszonym przez Empik. Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie ostatecznie uzyskała ponad 17 tys. głosów i uplasowała się na szóstym miejscu. Ważne jest to, że wszystkie placówki, które zajęły miejsca od pierwszego do dziesiątego otrzymają po tysiąc książek.


Czytaj całość
 
Radio Szczecin - Świat jest piękny
04.11.2016.
Radio Szczecin - Świat jest piękny CHOSZCZNO. Jutro (5 listopada) od 10.00 do 15.00 w Radiu Szczecin zaprezentowany zostanie kolejny odcinek cyklicznego programu „Świat jest piękny”. My szczególnie zapraszamy do jego wysłuchania, ponieważ tym razem tematem przewodnim będą ciekawostki związane z Choszcznem.

Czytaj całość
 
Choszczno - Przedszkolanki z twórczą duszą
02.11.2016.
Choszczno - Przedszkolanki z twórczą duszą
CHOSZCZNO. W piątek wieczorem w Małej Galerii Choszczeńskiego Domu Kultury odbył się wernisaż czwartej edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Plastycznej Pracowników Oświaty. Choć wśród wystawiających znaleźli się twórcy m.in. z Częstochowy i Świdwina, to jednak tegoroczną ekspozycję zdominowali choszczeńscy artyści. Indywidualnie najwięcej prac pokazuje tam PIOTR MASŁOWSKI, a jeśli chodzi o instytucje, to niewątpliwy rekord ustanowiły panie z Przedszkola nr 1 w Choszcznie.

Czytaj całość
 
Choszczno - Najsłabszy w sezonie
31.10.2016.
Choszczno - Gavia - Najsłabszy w sezonie CHOSZCZNO. W sobotę piłkarze Gavii Choszczno przegrali u siebie 1:3 (1:2)  z Unią Dolice. Honorowego gola strzelił ADAM LEŚNIAK, a w opinii kibiców gospodarze rozegrali najsłabszy mecz w sezonie.

Czytaj całość
 
Kasztanowa kapela rockowa
31.10.2016.
 
CHOSZCZNO. W piątek w Choszczeńskim Domu Kultury rozstrzygnięto coroczny konkurs „Patyczaki, kasztaniaki, leśnie stwory i inne jesienne dziwaki”. - Najpierw zbieraliśmy jesienne skarby, potem w przedszkolu robiliśmy nasze cudaki, a dzisiaj odbieramy za nie nagrody - z wyróżnienia cieszyła się pięcioletnia ROZALIA KOZŁOWSKA.

Czytaj całość
 
Z szacunkiem i miłością
28.10.2016.
 
CHOSZCZNO. Kochać się, żyć zgodnie, uczciwie, a przede wszystkim z szacunkiem do dzieci oraz wnuków - to najkrótsza i najprostsza recepta na udane małżeństwo złotych jubilatów, DANUTY i STANISŁAWA PIĘKOSIÓW. W środę w naszym Urzędzie Stanu Cywilnego obchodzili złote gody, odnowili przysięgę małżeńską i odebrali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

 

Czytaj całość
 
W Dniu Wszystkich Świętych
31.10.2016.
 
CHOSZCZNO. Szukasz konkretnej mogiły na choszczeńskiej nekropolii? Najszybciej znajdziesz ją wchodząc na stronę www.choszczno.icmentarz.pl. Kierowcom przypominamy, że od piątku trwa policyjna akcja "Znicz".
 
 
Czytaj całość
 
Worek medali na start
26.10.2016.
CHOSZCZNO. W październiku w Kołobrzegu odbyły się ogólnopolskie zawody dzieci i młodzieży w pływaniu "Sprint Cup 2016".  Inaugurując sezon zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Foka” wywalczyli tam 29 medali, w tym aż 11 złotych.

 

Czytaj całość
 
BEZ ANIOŁÓW ANI RUSZ
25.10.2016.
 
CHOSZCZNO. Przegląd Form Estradowych Osób Niepełnosprawnych "Scena bez Barier" w czwartek obchodził osiemnaste urodziny. Tym razem na deskach Choszczeńskiego Domu Kultury swój kunszt aktorski, taneczny i wokalny zaprezentowali artyści z 12 ośrodków, a główne nagrody trafiły do Piasecznika, Stargardu i Nowielina.


Czytaj całość
 
KATARZYNA BONDA W MBP
21.10.2016.

 

CHOSZCZNO. W najbliższy poniedziałek o 20.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Dąbrowskiej odbędzie się ostatnie jesienne spotkanie z literaturą i sztuką. Z czytelnikami porozmawia KATARZYNA BONDA, dziennikarka i autorka takich kryminałów jak: "Sprawa Niny Frank", "Tylko martwi nie kłamią", czy "Florystka". Natomiast w minioną środę, czytelnia dla dorosłych przeżywała prawdziwe oblężenie choszcznian, bowiem do biblioteki zawitał SZYMON HOŁOWNIA. Jak było? - zobaczcie sami...

 

Czytaj całość
 
21 milionów na inwestycje!!!
18.10.2016.
   
CHOSZCZNO. Prawie 21 milionów złotych dofinansowania otrzymało Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Choszcznie na inwestycję wodociągowo-kanalizacyjne. - Ze te pieniądze uda Nam się między innymi przebudować i zmodernizować miejską oczyszczalnię ścieków, zbudować sieć kanalizacyjno-sanitarną w części Piasecznika oraz wdrożyć cyfrowy system zarządzania siecią wodno-kanalizacją tzw. GIS - tłumaczył burmistrz Choszczna ROBERT ADAMCZYK.
 
Czytaj całość
 
Międzynarodowy Dzień Seniora
20.10.2016.
 
CHOSZCZNO. Wczoraj w Choszczeńskim Domu Kultury seniorzy obchodzili swoje święto, czyli Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Tradycyjnie uroczystość zorganizował choszczeński oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Była to okazja do wspólnej zabawy, rozmów o pasjach i aktywnościach oraz integracji z młodym pokoleniem. Spotkanie uświetnił występ pań z zespołu "Szarotki", które wraz z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Korytowie realizują projekt "Korytowo na ludowo".
Czytaj całość
 
Trójka i Sławęcin w finale Tymbarku!
19.10.2016.
 
 
CHOSZCZNO. Piłkarskie drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Choszcznie i Szkoły Podstawowej w Sławęciniew wygrały powiatowe eliminacje turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” i to one  będą reprezentować naszą gminę w finale wojewódzkim.


Czytaj całość
 
Dzień Nauczyciela
18.10.2016.
 
Choszczno. Wczoraj w Choszczeńskim Domu Kultury odbyła się uroczysta gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym roku nagrody burmistrza Choszczna otrzymało 17 nauczycieli. Specjalnym prezentem dla wszystkich pracowników oświaty był spektakl pt. "Musicalowa Gala Teatru Broadway".
 
 
Czytaj całość
 
Domki dla kotów
24.10.2016.
Domki dla kotów
 
Ostatnia akcja
17.10.2016.
 
CHOSZCZNO - RADUŃ. W sobotę w Raduniu Franciszek Kołczykiewicz z miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej po raz ostatni wyjechał na akcję gaśniczą. W październiku skończył 65 lat i zgodnie z obowiązującymi przepisami nie może już czynnie uczestniczyć w akcjach strażackich. Pan Franciszek w OSP Raduń służył 45 lat!

Czytaj całość
 
Wnuczka w prezencie
17.10.2016.

CHOSZCZNO. W sobotę w Urzędzie Stanu Cywilnego państwo WIESŁAWA i CZESŁAW NAJDZIONEK obchodzili jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. - Zdrowia i  pociechy z wnucząt - tego życzyli sobie jubilaci odbierając od burmistrza medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Jubileusz świętowali w wybornych nastrojach, gdyż dzień przed, urodziła się ich trzecia wnuczka EMILIA.

Czytaj całość
 
Szymon Hołownia w MBP
17.10.2016.

 

CHOSZCZNO. Niedawno czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej spotkali się z PAWŁEM RESZKĄ. A już w najbliższą środę,  w przedostatniej odsłonie Jesiennych Spotkań z literaturą, będą mieli okazję porozmawiać z SZYMONEM HOŁOWNIĄ,  dziennikarzem, publicystą i autorem takich książek jak: "Kościół dla średnio zaawansowanych", "Tabletki z Krzyżykiem", "Ludzie na walizkach", "Monopol na zbawienie", czy "Święci codziennego użytku". Początek o 20.00 w czytelni dla dorosłych. 
 
 
Czytaj całość
 
Mistrzowska Lekcja
17.10.2016.
 
CHOSZCZNO. Dzieciaki ze szkół podstawowych w Zamęcinie, Sławęcinie i Korytowie wzięły udział w niezwykłej lekcji wychowania fizycznego. Niezwykłej, bo poprowadzili ją prawdziwi mistrzowie: MAREK KOLBOWICZ, mistrz olimpijski z Pekinu, SEBASTIAN CHMARA, mistrz świata w siedmioboju oraz PAWEŁ JANUSZEWSKI, mistrz Europy w biegu na 400 m.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 183 - 208 z 3436
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2017 www.choszczno.pl.