WiększaMniejszyNormalny
14.08.2018.
  
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Gavia Cup 2018 -Nasi wygrali Ligę Europy
12.02.2018.
Gavia Cup 2018 -Nasi wygrali Ligę Europy CHOSZCZNO. W kolejnej odsłonie cyklu Gavia Cup 2018 rywalizowali chłopcy z rocznika 2010 i młodsi. Tym razem w Lidze Mistrzów bezkonkurencyjną okazała się reprezentacja R-Footbal Goleniów, zaś młodzi choszcznianie grający pod szyldem AP Gavia „Lewandowski” wygrali  Ligę Europy.

Czytaj całość
 
Choszczno - Czwarta odsłona One Billion Rising
12.02.2018.

DZISIAJ / 16:30 / PLAC PRZY FONTANNIE / "ONE BILLION RISING" / 

CHOSZCZNO. Dzisiaj o 16.30 na placu przy fontannie rusza czwarta odsłona choszczeńskiej akcji „One Billion Rising”. - Dołącz do nas i wspólnie tańcem zaprotestujmy przeciwko przemocy wobec kobiet - zaprasza EDYTA KUJAWA.
Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - Prawdziwe szachy
12.02.2018.
Choszczno 2018 - Prawdziwe szachy CHOSZCZNO. Szóstą edycję turnieju o puchar dyrektora Choszczeńskiego Domu Kultury zdominowali zawodnicy przyjezdni. Zwyciężył KACPER KARWOWSKI z Grzybowa, drugi był szczecinianin ADAM CZUCHNICKI, a trzeci koszalinianin GRACJAN GRZESIK. Czwarte miejsce wywalczył reprezentant gospodarzy KRZYSZTOF SIELICKI.        
Czytaj całość
 
Choszczno - Stypendia dla kultury
07.02.2018.
Choszczno - Stypendia dla kultury
 CHOSZCZNO. Wczoraj w magistracie burmistrz ROBERT ADAMCZYK wręczył nominacje członkom nowo powołanej Gminnej Rady Kultury. – Naszym głównym zadaniem będzie wspieranie działalności kulturalnej prowadzonej przez jednostki i instytucje kultury naszej gminy – tłumaczy przewodniczący STEFAN SZEMLIJ.

Czytaj całość
 
Nabór do przedszkoli oraz klas pierwszych rozpoczęty
15.02.2018.

CHOSZCZNO. Ruszyły zapisy do klas pierwszych szkół podstawowych, a wkrótce do przedszkoli.  Poniżej zamieszczamy ważne informacje, terminy zgłoszeń oraz kryteria, jakie rodzice muszą spełnić, by ich pociechy rozpoczęły edukację we wrześniu tego roku.

Czytaj całość
 
Koniec karnawału
12.02.2018.
 CHOSZCZNO. Przedszkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi zamknęło okres karnawałowych zabaw w mieście. Ostatnie tańce poprzedziło przedstawienie "Z Kopciuszkiem na bal", które specjalnie dla nich przygotowali radni z Młodzieżowej Rady Miasta Choszczno.

Czytaj całość
 
Bireta Gavia Cup 2018
09.02.2018.

CHOSZCZNO. Już w sobotę 10 lutego, godz. 9.00 w hali gimnazjum odbędzie się turniej dla chłopców z rocznika 2010 i młodsi. Tym razem młodzi piłkarze będą rywalizować w zawodach Bireta Gavia Cup 2018. Głównym sponsorem turnieju są Usługi Autokarowe BIRETA. Zapraszamy! (kk)
 
Bal i spektakl
08.02.2018.
Choszczno - Przedszkole nr 5 - Bal i spektakl CHOSZCZNO. Maluchy z Przedszkola nr 5 w Choszcznie podsumowały tegoroczny karnawał. Na balu miłą niespodziankę sprawili im rodzice, którzy zaprezentowali się w spektaklu o „Śpiącej królewnie”.

Czytaj całość
 
Choszczno - Złote gody Przygodów
02.01.2018.
Choszczno - Złote gody Przygodów CHOSZCZNO. JADWIGA i ZDZISŁAW PRZYGODA na ślubnym kobiercu stanęli 50 lat temu w Mrągowie. W niecały rok później zamieszkali w Choszcznie, i jak dzisiaj twierdzą, nigdy tego kroku nie żałowali. Tu wychowali swoje córki, piątkę wnuków, doczekali się również prawnuczki.

Czytaj całość
 
"Granty sołeckie 2018"
07.02.2018.

CHOSZCZNO. Nowy plac zabaw, modernizacja drogi, albo rewitalizacja parku na wyciągnięcie ręki? Nic prostszego, weź udział w kolejnej edycji konkursu "Granty sołeckie". Do zgarnięcia jest 10 tys. zł. Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 16.00 w Zespole Szkół nr 1 w Choszcznie.

Czytaj całość
 
Studniówka na Chrobrego...
05.02.2018.
 Studniówka na Chrobrego...
 
CHOSZCZNO. Na balu studniówkowym zabawili się tegoroczni maturzyści, licealiści i technicy z Zespołu Szkół nr 1 w Choszcznie. Tradycyjnego poloneza dr GRZEGORZ JACEK BRZUSTOWICZ otworzył tańcząc w parze z MAGDALENĄ KUBICKĄ.


Czytaj całość
 
Choszczno - Gavia Cup -Grali najmłodsi
05.02.2018.
Choszczno - Gavia Cup -Grali najmłodsi CHOSZCZNO. W sobotę w hali gimnazjum rozegrano kolejną odsłonę tegorocznej edycji Gavia Cup. Tym razem chłopcy z rocznika 2011 i młodsi rywalizowali o trofea ufundowane przez Zakład Przetwórstwa Mięsnego Ozimek. Widoczni na zdjęciu wychowankowie MATEUSZA NAWROLSKIEGO również nagrodzeni zostali pucharami.

Czytaj całość
 
Choszczno - PIG - Kunowski, Pegaz i ZBS w roli głównej
05.02.2018.
Choszczno - PIG - Kunowski, Pegaz i ZBS w roli głównej CHOSZCZNO. W sobotę w Klubie 12 Brygady Zmechanizowanej w Choszcznie odbyła się dziewiąta gala choszczeńskiego oddziału Północnej Izby Gospodarczej. Tytuł "Przedsiębiorstwo Roku 2017 w Gminie Choszczno" otrzymała Księgarnia „Pegaz”, a „Przedsiębiorstwem Roku 2017 w Powiecie Choszczeńskim” uznany został Zachodniopomorski Bank Spółdzielczy w Choszcznie. Indywidualnie, tytułem „Nestora Przedsiębiorczości” nagrodzony został choszcznianin BOGUSŁAW KUNOWSKI.

Czytaj całość
 
Choszczno - Wystawa Danieli Tejchman
05.02.2018.
Choszczno - Wystawa Danieli Tejchman
CHOSZCZNO. W piątkowe popołudnie w Małej Galerii Choszczeńskiego Domu Kultury odbył się wernisaż autorskiej, czwartej wystawy DANIELI TEJCHMAN. Tym razem pod hasłem „Maluję, szukam…” artystka prezentuje ponad setkę prac stworzonych na przestrzeni ostatnich 20 lat. 
Czytaj całość
 
Choszczno - Zapobiegajmy pożarom 2018
02.02.2018.
Choszczno - Zapobiegajmy pożarom 2018 CHOSZCZNO. Ponad 120 prac wzięło udział w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”.  W magistracie nagrody i wyróżnienia odebrało 24 uczestników tworzących w placówkach naszej gminy. Większość tych prac zauważonych zostało również na szczeblu powiatowym.

Czytaj całość
 
Kołki - Kraszewscy - Złote gody
06.01.2018.
Kołki - Kraszewscy - Złote gody
CHOSZCZNO. Kolejną choszczeńską parą, która odznaczona została Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie są JADWIGA i RYSZARD KRASZEWSCY z Kołek. Wyróżnienie przyjęli z dumą, bo jak sami podkreślili, nie każdy miałby odwagę wychować dziesięcioro dzieci.

Czytaj całość
 
Fireshow z Mikołajem
29.01.2018.
Sulino 2018 - Fireshow z Mikołajem
CHOSZCZNO. Ponad 50 dzieci oraz dwa razy tyle rodziców i dziadków zawitało w sobotę do świetlicy w Sulinie. Tu sołtys SYLWESTER WŁOCZKA sprawił, że wszyscy najpierw zabawili się w niezwykłym fireshow, a następnie spotkali z Mikołajem.

Czytaj całość
 
Ozimek i Gavia dla najmłodszych
31.01.2018.

CHOSZCZNO. W sobotę zapraszamy do kibicowania podczas turnieju Ozimek i Gavia dla Najmłodszych 2018. W hali Publicznego Gimnazjum w Choszcznie zagrają chłopcy z rocznika 2011. (kk)
 
Złote gody - Przeżyć je jeszcze raz
08.01.2018.
Choszczno - Złote gody - Przeżyć je jeszcze raz CHOSZCZNO. KRYSTYNA i BOLESŁAW GONEROWIE odznaczeni zostali Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Dziś obydwoje zgodnie twierdzą, że tak naprawdę recepty na długie i udane małżeństwo nie ma.., ale? – Zawsze musi być ten ktoś, kto pierwszy ustąpi, a że w naszym małżeństwie mąż był wyjątkowo ugodowy, więc było nam zdecydowanie łatwiej – opowiada pani Krystyna.

Czytaj całość
 
Piątkowe seanse w kinie ChDK
29.01.2018.

 
CHOSZCZNO. 2 lutego Choszczeński Dom Kultury zaprasza do kina na seanse filmowe. O 16.000 dzieci obejrzą bajkę GNOMY ROZRABIAJĄ, w której figurki krasnali ogrodowych ożywają i zaczynają psocić. Dorosłych zapraszamy  o 18.00 na film PODATEK OD MIŁOŚCI, a o 20.00 na PLAN B. Szczegóły i cennik biletów na www.chdk.choszczno.pl UWAGA! Możliwość kupienia biletów przez Internet (kk)
 
Choszczno - dwa puchary dla ochotników ze Stradzewa
24.01.2018.
Choszczno - Dwa puchary dla ochotników ze Stradzewa
CHOSZCZNO. Wczoraj w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 rozegrano 12 edycję Turnieju Strażackich Piątek Piłkarskich Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Z dwoma pucharami tej imprezy wrócili młodzi ochotnicy ze Stradzewa, którzy okazali się bezkonkurencyjni w grupie młodszej, a w starszej zajęli drugie miejsce.
Czytaj całość
 
Choszczno - Kurs na przewodnika
23.01.2018.
Choszczno - Kurs na przewodnika
CHOSZCZNO. Jeśli interesujesz się historią i nie obce są ci walory turystyczne naszego regionu, to już dzisiaj zapraszamy Cię do udziału w szkoleniu, na zakończenie którego otrzymasz certyfikat lokalnego przewodnika turystycznego. Kurs potrwa od lutego do czerwca, organizuje go Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki i co ważne, 90 procent kosztów jest dofinansowana z funduszy europejskich. Liczba chętnych zdecyduje o tym, czy przeprowadzony zostanie w Choszcznie lub Barlinku.
Czytaj całość
 
Choszczno - Miłość jest najważniejsza
04.01.2018.
Choszczno - Miłość jest najważniejsza  CHOSZCZNO. – Znaliśmy się od wielu lat, bo chodziliśmy do tej samej szkoły, ale wpadliśmy sobie w oko dopiero w 1965 roku. Właśnie wtedy Marian wrócił z wojska – wspomina STANISŁAWA GARBICZ. Tuż po odebraniu Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie obydwoje z uśmiechem na twarzy zapewniali, że dotrwali do złotych godów, bo w ich domu nigdy nie brakowało miłości, bo potrafili się wzajemnie słuchać i starali się wybierać najkorzystniejsze rozwiązania.
Czytaj całość
 
Choszczno - Kościoły do remontu
06.01.2018.
Choszczno - Kościoły do remontu
CHOSZCZNO. Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego przeznaczył ponad 24 mln zł na remont kościołów. Prawie jedna piąta tej kwoty trafi do naszej gminy. Kwotą 2,9 mln zł wsparta zostanie parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Choszcznie, a kolejne 1,3 mln zł otrzyma kościół pw. św. Stanisława Kostki w Korytowie.
Czytaj całość
 
Choszczno - Hejter, haker, e-obywatel
19.01.2018.
Choszczno - Hejter, haker, e-obywatel
CHOSZCZNO. KATARZYNA MAŃKA, uczennica Szkoły Podstawowej w Korytowie zdobyła jedną z głównych nagród w Ogólnopolskim Konkursie „Hejter, haker, e-obywatel”. Wyróżnienie wręczył jej Marszałek Senatu RP STANISŁAW KARCZEWSKI.
Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - Studniówka w ZS nr 2
15.01.2018.

Choszczno 2018 - Studniówka w ZS nr 2  CHOSZCZNO. W sobotę na balu studniówkowym zabawiali się maturzyści z Zespołu Szkół nr 2 im. Noblistów Polskich. Tym razem zrobili to w klimatach ludowych, a młodą parą tego wydarzenia okrzyknięto ALEKSANDRĘ WYROZĘBSKĄ i PAWŁA KAZAKA.

 


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 183 - 208 z 3965
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
ZAZ Choszczno
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2018 www.choszczno.pl.