WiększaMniejszyNormalny
19.04.2018.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Gavia Choszczno vs Sęp Brzesko
05.10.2017.
W najbliższą sobotę zapraszamy na mecz Gavia Choszczno vs Sęp Brzesko. Stadion Miejski w Choszcznie, godz. 15.00 (kk)

 

 
Bezzwrotna pomoc od rządu
06.10.2017.
Bezzwrotna pomoc od rządu
 
CHOSZCZNO. Wojewoda Zachodniopomorski informuje, że w związku ze stratami materialnymi, które powstały w wyniku gwałtownych zjawisk atmosferycznych jakie miały miejsce w nocy z 5-6 października br. na terenie naszego województwa, istnieje możliwość ubiegania się o pomoc materialną od rządu. Poszkodowani mogą zwracać się o bezzwrotną  pomoc finansową do 6 000 złotych, a w przypadku uszkodzeń lub zniszczeń nieruchomości do 100 000 zł. Więcej informacji znajdziesz T U T A J . (mn)
 
Pomoc dla rolników
09.10.2017.
Pomoc dla rolników
 
CHOSZCZNO. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje, że w związku z nadmiernymi opadami deszczu oraz gwałtownymi gradobiciami, jakie wystąpiły w lipcu br., producenci rolni mogą ubiegać się nie tylko odszkodowania z zakładów ubezpieczeń. Szczegółowe informacje o pomocy znajdują się T U T A J . (mn)
 
Bieg na orientację "Rzecko Cup"
18.09.2017.
Choszczno 2017 - Bieg na orientację - Rzecko CUP
CHOSZCZNO. Już w najbliższy piątek (6 października) Aktywne Choszczno zaprasza do startu w biegach na orientację „Rzecko CUP”. Centrum zawodów zlokalizowane będzie na boisku, przy drodze na Drawno, a start pierwszego zawodnika zaplanowano na 11.00.
 
 
 
 
Czytaj całość
 
II edycja Choszczeńskiego Fitness Maratonu
03.10.2017.
 CHOSZCZNO. 21 października (sobota) odbędzie się  druga edycja Choszczeńskiego Fitness Maratonu. Start 10.00 w hali naszego gimnazjum. - Zapewniamy najlepszych trenerów, dużą dawkę zdrowia oraz świetną zabawę - zaprasza inicjatorka i organizatorka akcji NATALIA LEŚNIAK  z "Motywatora". Dodaje że, część kwoty zebranej ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona na zakup wózka dla HANI DZIAŁAK.
 
 
Czytaj całość
 
Sławęcin walczy o książki
02.10.2017.
SŁAWĘCIN. Szkoła Podstawowa w Sławęcinie walczy o 1000 książek. Głosować możemy codziennie na stronie internetowej:  www.empik.com/biblioteki. Głosowanie trwa do 22 października.  Konkurs „Tysiąc powodów by czytać” organizuje Empik.  
  
 
Przepis na książkę
28.09.2017.
CHOSZCZNO. Z AGNIESZKĄ FRĄCZEK, autorką ponad 80 książek dla dzieci, a przede wszystkim popularyzatorką wiedzy o współczesnej polszczyźnie spotkali się dzisiaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej uczniowie z choszczeńskich podstawówek. Rozmawiali m.in. o tym, skąd czerpać pomysły na napisanie książki.Czytaj całość
 
Choszczno - PZW - Zakończenie lata 2017
28.09.2017.
Choszczno - PZW - Zakończenie lata 2017
CHOSZCZNO. Sezon wędkarski powoli dobiega końca. W przeprowadzonych w niedzielę regionalnych zawodach spławikowych parami triumfował duet z Zieleniewa ROMAN KAZIMIERCZAK – ZENON SZAŁEK. Drugie miejsce wywalczyli choszcznianie EDMUND FELUSIAK i WOJCIECH SKURA.
Czytaj całość
 
Dzień Edukacji Narodowej 2017
28.09.2017.
CHOSZCZNO. 12 października o 16.30 zapraszamy nauczycieli, pracowników obsługi i administracji do Choszczeńskiego Domu Kultury na obchody Dnia Edukacji Narodowej. W programie m.in. występ GRZEGORZA DOLNIAKA oraz warszawskiej grupy "Przyjezdni". (mn)
 
 
Czytaj całość
 
Choszczeński Klasyk Szosowy 2017
25.09.2017.
Choszczeński Klasyk Szosowy 2017
CHOSZCZNO. W rozegranym w sobotę kolarskim Choszczeńskim Klasyku Szosowym bezkonkurencyjnym okazał się JAN ZUGAJ z Nowogardu. Wśród pań triumfowała MONIKA SZOTOWICZ ze  Stargardu, natomiast w najstarszej kategorii zwyciężył choszcznianin ZBIGNIEW JUNAK.
 
Czytaj całość
 
Rzecko - Fundusz zdaje egzamin
25.09.2017.
Rzecko - Fundusz zdaje egzamin CHOSZCZNO. W sobotę mieszkańcy Rzecka pożegnali tegoroczne lato. Podczas pikniku oddano do użytku nowo wybudowaną  wiatę. – Ta inwestycja jest kolejnym dowodem na to, że wszyscy razem dobrze gospodarzymy funduszem sołeckim – mówiła wiceburmistrz MAGDALENA SIEŃKO.

Czytaj całość
 
Talent czystej wody
27.09.2017.
 CHOSZCZNO. WIKTORIA PAŁASZ wyśpiewała główną nagrodę na Festiwalu Kultury Dziecięco-Młodzieżowej "Razem  we Wspólnej Europie", który 16 września odbył się w Monachium. – To naprawdę talent czystej wody – występ choszcznianki chwali ELŻBIETA ZAWADZKA, kierownik artystyczny koncertu.  
Czytaj całość
 
Nagrodzeni w Szczecinie
26.09.2017.
 CHOSZCZNO. Sześć prac wykonanych przez podopiecznych ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Choszcznie oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej w Piaseczniku zostało nagrodzonych w wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Sztuka Osób Niepełnosprawnych - Moja Ojczyzna". Laureaci będą reprezentować nasz region na szczeblu krajowym.

Czytaj całość
 
Choszczeński Dzień bez Samochodu 2017
25.09.2017.
Choszczeński Dzień bez Samochodu 2017 CHOSZCZNO. W miniony piątek już po raz szósty mieszkańcy naszej gminy wzięli udział w Choszczeńskim Dniu bez Samochodu. Tym razem ulicami miasta jechało prawie 250 rowerzystów, w tym także goście z Dolic, Krzęcina, Pełczyc, Recza, Suchania i Stargardu. 
Czytaj całość
 
Kołki - Plac do kompletu
22.09.2017.
Kołki 2017 - Plac do kompletu

CHOSZCZNO. W sobotę w Kołkach, przy okazji pikniku rodzinnego oddano do użytku nowy plac przy tutejszej remizie i bibliotece.  – Teren od frontu został zagospodarowany w całości. Wyłożyliśmy go kostką brukową, są miejsca parkingowe, a także ławeczki. Nie tylko ja uważam, że w tej chwili to jedno z najpiękniejszych miejsc we wsi - mówi burmistrz ROBERT ADAMCZYK. Dodaje, że całość kosztowała ponad 90, a gmina dołożyła nieco ponad 30 tys. zł.

Czytaj całość
 
Korytowo - CIS już wystartował
20.09.2017.
Korytowo - CIS już wystartował
CHOSZCZNO. Ponad pięć milionów złotych kosztować będzie budowa Centrum Integracji Społecznej w Korytowie. W sobotę wieczorem przed starą stajnią wmurowano kamień węgielny. W tym dniu zainaugurowano również imprezę plenerową zatytułowaną Stanisławki Korytowskie. – W przyszłości wydarzenie to ma przyciągać do Korytowa ludzi z całego regionu – mówi proboszcz ks. MACIEJ PLISZKA.


Czytaj całość
 
Choszczeński Dzień bez Samochodu 2017
19.09.2017.

 

CHOSZCZNO. W najbliższy piątek (22 września) spotkajmy się na Choszczeńskim Dniu bez Samochodu. W programie: rajd rowerowy ulicami miasta, losowanie nagród, znakowanie rowerów, odblask dla każdego uczestnika oraz wspólne grillowanie. Start 17.00 z placu koło fontanny. Zapraszamy do zapoznania się z r e g u l a m i n e m tegorocznej edycji. 

Czytaj całość
 
Choszczeński Dzień Bez Samochodu 2017
13.09.2017.
CHOSZCZNO. Już 22 września (piątek) zapraszamy na Europejski Dzień Bez Samochodu. Startujemy o godz. 17.00 spod fontanny. Trasa rowerowego happeningu będzie przebiegała ulicami naszego miasta. (mn)
Choszczeński Dzień bez Samochodu 2017
 
70 lat OSP w Stradzewie
19.09.2017.
70 lat OSP w Stradzewie
STRADZEWO. W sobotę mieszkańcy Stradzewa obchodzili 70 rocznicę powstania miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Z tej okazji na remizie odsłonięto tablicę pamiątkową oraz figurę św. Floriana.


Czytaj całość
 
Choszczno - Kolarski piknik
20.09.2017.
Choszczno - Kolarski piknik
CHOSZCZNO. Po raz kolejny choszczeńscy kolarze spotkali się na towarzyskiej imprezie podsumowującej tegoroczny sezon sportowy. Znaleźli też czas na ściganie się i tu okazało się, że wśród pań wygrała SYLWIA WALCZAK, natomiast wśród panów w poszczególnych kategoriach triumfowali: JAKUB ADAMOWICZ, SŁAWOMIR PASZKIEWICZ i sponsor tego wydarzenia FELIKS BADZIĄG.

Czytaj całość
 
Wszyscy są wygrani
20.09.2017.
 
CHOSZCZNO. Dziś obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji nasi milusińscy najpierw świętowali w swoich placówkach, potem wzięli udział w igrzyskach sportowych na orliku przy ul. Westerplatte, które zorganizowało dla nich Centrum Rekreacyjno-Sportowe. - Dziś każdy był wygranym, wszystkie przedszkola otrzymały pamiątkowe puchary – podsumował RYSZARD GARLICKI, który imprezę tę poprowadził.
 
Czytaj całość
 
Choszczno- VII Dzień Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię
19.09.2017.
Choszczno- VII Dzień Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię
CHOSZCZNO. W minioną sobotę już po raz siódmy solidaryzowaliśmy się z osobami chorymi na schizofrenię. Także i tym razem uczestnicy tego happeningu przeszli przez drzwi symbolizujące naszą więź z chorymi. – To ja jestem najlepszym dowodem na to, że z tą chorobą można normalnie funkcjonować – mówił prowadzący tę imprezę MIROSŁAW ZIENOWICZ.

Czytaj całość
 
Mistrzowska Jesień
20.09.2017.

CHOSZCZNO. W piątek (22 września) o godzinie 9.00 startuje druga edycja "Mistrzowskiej Jesieni w powiecie choszczeńskim". W programie: bieg na orientację, koszykówka, ergometry wioślarskie, pokaz gry kajak polo. Zawody w poszczególnych dyscyplinach sportowych poprowadzą mistrzowie świata i Polski: KAJETAN BRONIEWSKI, WERONIKA JASIUKIEWICZ, MONIKA KULAS, AGATA PORZYCZ i WOJCIECH URBANIAK.  (kj)

Czytaj całość
 
Znowu Aliavdin
18.09.2017.
27 memoriał szachowy A. Kubaszewskiego i E. Kramka - Choszczno 2017 CHOSZCZNO. Zgodnie z oczekiwaniami 27. edycję szachowego memoriału Aleksandra Kubaszewskiego i Edwarda Kramka wygrał Białorusin NIKOLAI ALIAVDIN ( na zdjęciu z lewej). Sukcesami mogą pochwalić się zawodnicy UKSz SKOCZEK Choszczno, bo po raz pierwszy w historii tej imprezy, na trzecim stopniu podium stanął zawodnik tego klubu SEBASTIAN MATUL. Również po raz pierwszy w dziesiątce uplasowało się aż trzech choszcznian, a na dodatek w rozegranym równolegle turnieju szachowych nadziei, nie miał sobie równych 11-letni MACIEJ DZIECHCIAREWICZ.

Czytaj całość
 
Gavia CHoszczno vs Klon Krzęcin
20.09.2017.
CHOSZCZNO. W najbliższą sobotę Gavia Choszczno zagra z Kolnem Krzęcin. Zapraszamy na Stadion Miejski w Choszcznie, godz. 16.00 (kk)
 
Westpomeranian Greenfield 2017
14.09.2017.
Choszczno - Westpomeranian Greenfield 2017
CHOSZCZNO. Już po raz kolejny pole golfowe Modry Las gościło uczestników biznesowej konferencji Westpomeranian Greenfield. W rozłożonym na dwa dni panelu mówiono m.in. o tym, jak wykorzystać potencjał Pomorza Zachodniego, gdzie szukać dobrych pracowników, a przede wszystkim gdzie w ogóle opłaca się inwestować. Tu m.in. aż z Florydy o Modrym Lesie opowiadał ARTUR GROMADZKI, a ZBIGNIEW TURNAU zdradził historię założenia rodzinnej winnicy w niedalekich Baniewicach.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 183 - 208 z 3850
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
ZAZ Choszczno
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2018 www.choszczno.pl.