WiększaMniejszyNormalny
21.04.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Zakończenie wakacji - Nocna Jazda Choszczno
20.08.2018.


CHOSZCZNO. 1 września zapraszamy na imprezę motoryzacyjną "Zakończenie wakacji - Nocna Jazda Choszczno", na której ponad 60 aut po tuningu zaprezentuje się na placu Witosa w Choszcznie. Start godz. 16.00. WSTĘP WOLNY! Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

(kk)

 
Choszczno 2018 - II Międzynarodowy Turniej Szachowy Klukom Chess
16.08.2018.
Choszczno 2018 - II Międzynarodowy Turniej Szachowy Klukom Chess
CHOSZCZNO. Dzisiaj (19 sierpnia) w południe zakończył się II Międzynarodowy Turniej Szachowy Klukom Chess.  W kategorii A triumfował PAWEŁ PIOTROWSKI (na zdjęciu z lewej) z Zielonej Góry, natomiast w kategorii B ALEKSANDRA ZAJĄC z Wielunia. W pierwszej grupie z choszcznian najwyżej, bo na piątym miejscu uplasował się SEBASTIAN MATUL, a w drugiej tuż za podium uplasowała się EMILIA FURS.

Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - Wystartowała szczecińska okręgówka
19.08.2018.
Choszczno 2018 - Wystartowała szczecińska okręgówka
CHOSZCZNO. Piłkarze Gavii Choszczno pierwszy mecz tej rundy jesiennej w szczecińskiej klasie okręgowej, po niezłej grze przegrali u siebie 0:3 (0:2) z Zorzą Dobrzany.
 
Czytaj całość
 
Choszczno - Piknik Kolarski Feliksa 2018
19.08.2018.
Choszczno - Piknik Kolarski Feliksa 2018 CHOSZCZNO. W najbliższą niedzielę (26 sierpnia)  miłośników jazdy na rowerze zapraszamy na kolejną odsłonę Pikniku Kolarskiego Feliksa. Start, jak zwykle odbędzie się o 11.00, przy Alei Gwiazd Kolarstwa Polskiego, a następnie uczestnicy pojadą do Drawna i z powrotem. Na finał przewidziano, rodzinne spotkanie na plaży miejskiej.
    
Czytaj całość
 
Babskie kopanie w Kołkach
18.08.2018.
Babskie kopanie w Kołkach CHOSZCZNO. Wczoraj po południu w Kołkach odbył się piknik wiejski, podczas którego oficjalnie "ochrzczone" zostały nowe piłkochwyty. – Sami je zamontowaliśmy, a zakupiliśmy ze środków przyznanych nam w ramach Projektu Społecznik – tłumaczy naczelnik OSP GRZEGORZ KRASZEWSKI. Hitem wczorajszego wydarzenia był nieplanowany mecz, w którym mężatki zagrały przeciwko… mężatkom.

Czytaj całość
 
Choszczno - Piknik Militarny 2018
16.08.2018.
Choszczno - Piknik Militarny 2018
CHOSZCZNO. Wczoraj (15 sierpnia) swoje święto obchodzili również żołnierze z choszczeńskiego dywizjonu artylerii samobieżnej. Z tej okazji Klub 12 Brygady Zmechanizowanej w Choszcznie  zorganizował VI  Piknik Militarny. W tym samym czasie w Warszawie dowódca 12 BZ płk PIOTR TRYTEK odbierał pierwszą generalską gwiazdkę. Dodajmy, że razem z nim do stopnia generała dywizji awansowany został TOMASZ PIOTROWSKI, który w latach 2008 – 2010 w Choszcznie dowodził 2 pułkiem artylerii.

Czytaj całość
 
Stawiali na miłość i zrozumienie
13.08.2018.
Choszczno 2018 - Złote gody Józefa i Mieczysławy Guzowskich

CHOSZCZNO. Kolejną parą, która najpierw odnowiła małżeńskie ślubowanie, a potem odebrała Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie są MIECZYSŁAWA i JÓZEF GUZOWSCY. W sobotę w Urzędzie Stanu Cywilnego zdradzili, że w swoim życiu zawsze stawiali na miłość i wzajemne zrozumienie.


Czytaj całość
 
Choszczno - Siatkówka plażowa dla Starych Rowerów
12.08.2018.
Choszczno - Plażówka dla Starych Rowerów CHOSZCZNO. Na podium rozegranego w sobotę turnieju siatkówki plażowej stawały tylko drużyny przyjezdne. Wygrała para BARTOSZ DRULA - LESZEK SCHAMACH (Stare Rowery – Szczecin), a najlepszym zawodnikiem uznany został TOMASZ CZAPŁON z Zielonego Boru.
Czytaj całość
 
Choszczno - II Turniej Szachowy Klukom Chess 2018
09.08.2018.
Choszczno - II Turniej Szachowy Klukom Chess 2018
CHOSZCZNO. Od 15 do 19 sierpnia br. rozegrany zostanie II Turniej Szachowy „Klukom Chess 2018”. Pięciodniowe zmagania przeprowadzone zostaną na dystansie 9 rund, rozegrane zostaną w kategoriach Open A i B, a na zwycięzców czekają puchary oraz nagrody finansowe i rzeczowe. W ubiegłym roku międzynarodową elitę pokonał  JERZY KOT z Wejherowa.
Czytaj całość
 
Choszczno - Złote gody Pawlaków
12.08.2018.
Choszczno - Złote gody Pawlaków  CHOSZCZNO. – Przeżyliśmy ze sobą ponad pół wieku i właśnie te lata są dowodem na to, że w naszym życiu niczego nie trzeba już zmieniać – mówi ANDRZEJ PAWLAK. W sobotę razem z żoną JADWIGĄ najpierw odnowili małżeńskie przyrzeczenie, a następnie odebrali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Czytaj całość
 
Choszczno - Ślub na pomoście
10.08.2018.
Choszczno - Ślub na pomoście
CHOSZCZNO.  Także i w naszym mieście coraz częściej widujemy młode pary, które decydują się na ślub w oryginalnym, wyszukanym miejscu. Dzisiaj w południe na pomoście przy ul. Nadbrzeżnej związek małżeński zawarli ALINA LEWANDOWSKA i DARIUSZ RAŹNIEWSKI. Pani młoda pochodzi z Kalisza Pomorskiego, a pan młody z Wardynia. Obydwoje mieszkają w Anglii, a poznali się na… Choszczeńskiej Sobótce.  Zdradzili, że było to cztery lata temu, a my sprawdziliśmy, kto był wówczas gwiazdą imprezy.
Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - Stypendia w kulturze i sporcie
09.08.2018.
Choszczno 2018 - Stypendia w kulturze i sporcie  CHOSZCZNO. Choszczeńskim Mecenasem Roku została Księgarnia Pegaz, nagrodę za opiekę twórczą przyznano muzykowi PAWŁOWI LEMIESIEWICZOWI, a indywidualne stypendia za twórczość artystyczną odebrali: wokalistka WIKTORIA PAŁASZ, recytator JAN ŻOŁNIERZÓW, plastycy JAGODA BACZYŃSKA i  MIŁOSZ DOBRODZIEJ, a także  skrzypaczka HANNA BRUZI i pianistka ALICJA NAHORSKA. Przy tej okazji przypominamy też nazwiska 51 sportowych stypendystów i czwórki nagrodzonych trenerów.Czytaj całość
 
Choszczno - MŚ w kajak polo 2018 - Nasi w Kanadzie
02.08.2018.

  Choszczno - MŚ w kajak polo 2018 - Nasi w Kanadzie

Powitanie na dworcu
CHOSZCZNO. Dzisiaj (7 sierpnia) o piątej rano, na choszczeńskim dworcu grupa kibiców powitała reprezentantów Polski w kajak polo, którzy powrócili z mistrzostw świata w Kanadzie. W kadrach seniorów i U21 walczyło dziesięcioro zawodników pochodzących z naszego miasta. Po 36-godzinnej podróży najbardziej uśmiechnięte były srebrne medalistki, czyli MONIKA KULAS i WERONIKA JASIUKIEWICZ. Co powiedziały na dworcu?

Czytaj całość
 
Choszczno - Strażacy wracają ze Szwecji
06.08.2018.
 Choszczno - Strażacy wracają ze Szwecji CHOSZCZNO. Dziś rano powrócili do Polski strażacy, którzy w Szwecji przez dwa tygodnie gasili pożary lasów. O 6.30 rano w świnoujskim porcie spotkał się z nimi premier MATEUSZ MORAWIECKI. W grupie 140 ratowników jest też pięciu choszcznian, z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Choszcznie.
Czytaj całość
 
Choszczno - Złote gody Stefanii i Mariana Paśników
06.08.2018.
Choszczno - Złote gody Stefanii i Mariana Paśników  CHOSZCZNO. W sobotnie południe w Urzędzie Stanu Cywilnego STEFANIA i MARIAN PAŚNIKOWIE odznaczeni zostali Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. – Obyśmy żyli tak, jak do tej pory – po 50., wspólnie spędzonych latach, marzą tylko o zgodzie i zdrowiu.

Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - Łydka ustanawia kolejne rekordy
06.08.2018.
Choszczno 2018 - Łydka ustanawia kolejne rekordy  CHOSZCZNO. W niedzielę na jeziorze Raduń rozegrano piątą edycję spławikowych zawodów wędkarskich o trofea firmy Puchar - HENRYKA KUCHARSKIEGO. Niewątpliwym specjalistą, właśnie od tych zawodów stał się RYSZARD ŁYDKA (na zdjęciu, w środku), który wygrał je już po raz czwarty. Oprócz niego na podium stanęli, drugi EUGENIUSZ SOSNOWSKI (z prawej) i trzeci ARKADIUSZ RODYKOW (z lewej).

Czytaj całość
 
Choszczno - Nowy plac zabaw i plenerowe siłownie
03.08.2018.
Choszczno - Nowy plac zabaw i plenerowe siłownie  CHOSZCZNO. Jeszcze w tym miesiącu ruszy budowa Otwartej Strefy Aktywności (OSA). Na starym placu zabaw przy ul. Mur  Południowy powstanie nowy i połączony będzie z siłownią plenerową oraz tzw. strefą relaksu. Inwestycja ma kosztować około 100 tys. zł i sfinansowana zostanie z budżetu gminy oraz z programu rozwoju małej infrastruktury ministerstwa sportu i turystyki.
Czytaj całość
 
VI Piknik Militarny
02.08.2018.
CHOSZCZNO. 15 sierpnia serdecznie zapraszamy na Piknik Militarny organizowany przez Klub 12 Brygady Zmechanizowanej.W programie: pokaz sprzętu sprzętu choszczeńskiego dywizjonu artylerii samobieżnej oraz sprzętu pożarniczego PSP w Choszcznie, pokazy Koła Sportów Obronnych, prezentacja symulatora jazdy 3D, przejażdżki konne, fotobudka, malowanie twarzy, wodne balony i wiele innych atrakcji dla najmłodszych. Start godz.14.00, teren Klubu 12 BZ. WSTĘP WOLNY!
(kk)
 
Czytaj całość
 
Wystartowała przebudowa targowiska
30.07.2018.
Choszczno 2018 - Wystartowała przebudowa targowiska CHOSZCZNO. Prawie 2,5 mln złotych kosztować będzie budowa targowiska miejskiego. Nowy obiekt będzie zadaszony i składał się będzie m.in. z kilku rodzajów boksów, placu do sprzedaży bezpośredniej z samochodów, parkingu oraz budynku administracyjnego z zapleczem sanitarnym.

Czytaj całość
 
Piknik rodzinny w Stradzewie
31.07.2018.

CHOSZCZNO. Na sobotnim pikniku w Stradzewie mieszkańcy bawili się, rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych, dzieci korzystały z przygotowanych przez sołtysa atrakcji, a gwiazdą dnia był youtuber MATEUSZ CIAWŁOWSKI. Nagrodę i dyplomy za trzecie miejsce w ligowych rozgrywkach odebrali juniorzy Iny Stradzewo.
 
Czytaj całość
 
74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego
31.07.2018.
CHOSZCZNO. Jutro o godzinie 17:00 zawyją syreny alarmowe. Zatrzymajmy się na minutę i oddajmy cześć tym, którzy 74 lata temu brali udział w Powstaniu Warszawskim.
(kk)

 
Choszczno 2018 - Puchar Polski w Kajak Polo
24.07.2018.
Choszczno 2018 - Puchar Polski w Kajak Polo CHOSZCZNO. W minioną sobotę rozegrana została trzecia (finałowa) runda pucharu Polski w kajak polo. Tym razem drużyny MOSW w głównych rozgrywkach zdobywały drugie i trzecie miejsca, a organizatorzy wydarzenie to potraktowali, jako główny sprawdzian przed mistrzostwami Polski, które w Choszcznie odbędą się na przełomie sierpnia i września br.
Czytaj całość
 
Mamy siłownię za elektrośmieci
23.07.2018.
 
CHOSZCZNO. W trwającej prawie trzy miesiące akcji „Siłownia za elektrośmieci” zebraliśmy prawie 8 ton elektronicznego złomu. Za uzyskane pieniądze zakupiona została 9-elementowa siłownia zewnętrza. W piątkowe popołudnie na kompleksie sportowym zlokalizowanym przy betlejemskiej plaży, najpierw oficjalnie oddano ją do użytku, a następnie lekcję maszerowania z kijkami (nordic walking) poprowadzili członkowie Stowarzyszenia „Aktywne Choszczno”.
 
Czytaj całość
 
Choszczno - Święto Policji 2018
19.07.2018.
 
CHOSZCZNO. Ponad 20 awansów, a także odznaki, ryngrafy, nagrody i  podziękowania, to plon wczorajszych obchodów Święta Policji. Podczas uroczystości, która odbyła się w sali widowiskowej Choszczeńskiego Domu Kultury, pierwszy w swej karierze awans otrzymał WOJCIECH PATER.
 
 
Czytaj całość
 
Wakacyjny turniej
23.07.2018.
 
CHOSZCZNO. Na wakacyjnym turnieju piłkarskim, który rozegrano na orliku przy ul. Obrońców Westerplatte triumfowała drużyna Team Nachurny. Choć w rywalizacji dominowali chłopcy, to jednak tytuły i statuetki dla najlepszych zawodników turnieju trafiły w ręce dziewcząt: ANITY SZYMANOWSKIEJ i NIKOLI ZAWORSKIEJ.
 
 
 
Czytaj całość
 
Spacer Nordic Walking i otwarcie nowej siłowni
16.07.2018.

CHOSZCZNO. W najbliższy piątek zapraszamy na trening nordic walking oraz otwarcie siłowni zewnętrznej wybudowanej w ramach akcji "siłownia za elektrośmieci". W programie m.in: nauka techniki chodzenia nordic walking wraz z grupą Aktywne Choszczno, wspólny marsz wokół jeziora Klukom, a na zakończenie piknik, grillowanie, pokazy ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy, a dla najmłodszych malowanie twarzy, balony i upominki. Start godz. 18.00, plaża Betlejem.

(kk)

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 209 - 234 z 4173
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.