WiększaMniejszyNormalny
26.04.2017.

 

AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Kolejny tytuł dla Koli
14.11.2016.
Choszczno - Szachy 2016 - Kolejny tytuł dla Koli  CHOSZCZNO. Nawet najstarsi miejscowi szachiści nie pamiętają takiego turnieju, w którym organizatorzy wypraszaliby kibiców za drzwi. Tak było tym razem i nie, nie dlatego, żeby rozrabiali, lecz po prostu brakowało dla nich miejsca na sali. W sumie przy szachownicach zasiadło 81 zawodników, w tym m.in. mistrz Europy juniorów do lat 14, Niemiec, MAXIMILIAN MÄTZKOW. W tak licznej stawce bezkonkurencyjnym okazał się znany nam dobrze, białoruski mistrz międzynarodowy NIKOLAI ALIAVDIN. Najwyżej z choszcznian, na 14 miejscu uplasował się RADOSŁAW BADSUNG.

Czytaj całość
 
Niepodległościowe śpiewanie
16.11.2016.

CHOSZCZNO. W piątek wieczorem drużyny harcerskie i Klub 12 Brygady Zmechanizowanej zaprosili mieszkańców na wieczornicę przygotowaną z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Było też wspólne śpiewanie oraz „iskierka przyjaźni”.

 

Czytaj całość
 
Niepodległościowe rozdania
14.11.2016.
  
CHOSZCZNO. Tradycyjnie już w Narodowe Święto Niepodległości w Klubie 12 Brygady Zmechanizowanej w Choszcznie spotkali się brydżyści. W turnieju o Grand Prix Pomorza Zachodniego bezkonkurencyjną okazała się para JERZY KULLASS – MAREK WAWRZYNIAK z KB KONTRA Koszalin, zaś najlepszą parą z powiatu choszczeńskiego zostali EDWARD BYCZYK i EDWARD BULUK.
Czytaj całość
 
Krokiem poloneza
14.11.2016.

 

CHOSZCZNO. W sobotnie popołudnie radni Młodzieżowej Rady Miasta rozdali ponad 100 kotylionów narodowych, a następnie zaprosili mieszkańców do wspólnego zatańczenia poloneza w centrum miasta. To wszystko w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości. - Pierwszy raz zorganizowaliśmy tego typu happening, mamy nadzieje że wpisze się on w tradycje choszczeńskich obchodów tego narodowego święta, a za rok zatańczymy w jeszcze większym gronie - mówiła MAŁGORZATA MAJEWSKA, opiekun MRM.

Czytaj całość
 
Same rekordy, ale ogórków zabrakło
14.11.2016.
Choszczno - Badminton - Same rekordy, ale ogórków zabrakło
CHOSZCZNO. Dokładnie 130 zawodników (w tym 40 pań) wystartowało w pierwszej edycji  Ogólnopolskiego Turnieju Badmintona – memoriału WIESŁAWA DREWICZA „Wieśkowe Lotki”.  Mimo tego, że zawody rozgrywano w dwóch halach sportowych, to jednak finałowych zwycięzców gier podwójnych i mieszanych poznaliśmy dopiero późną nocą. 
Czytaj całość
 
Choszczeński Dom Kultury proponuje
08.11.2016.
 
CHOSZCZNO. W najbliższą niedzielę o godzinie 18:00, Choszczeński Dom Kultury zaprasza na recital damy polskiej piosenki poetyckiej, EDYTY GEPPERT. W repertuarze artystyki obdarzonej niezwykłą chartyzmą, utwory liryczne, dramatyczne oraz kabaretowe. Natomiast w poniedziałek, również w sali widowiskowej, miłośnicy kina będą mieli niebywałą okazję do obejrzenia aż czterech nowości filmowych.


Czytaj całość
 
Koncert muzuki polskiej i europejskiej
02.11.2016.

 

CHOSZCZNO. 15 listopada Państwowa Szkoła Muzyczna im. J. I. Paderewskiego zaprasza na "Koncert Muzyki Polskiej i Europejskiej". W programie pieśni patriotyczne w wykonaniu uczniów placówki. Początek 17:00.

 
Wieczornica
11.10.2016.
 
Turniej brydża
04.10.2016.
 
Ruszyły przygotowania do choszczeńskiego Finału WOŚP
07.11.2016.
 
CHOSZCZNO. 15 stycznia już po raz 25. zagra największa i najgorętsza orkiestra świata, czyli Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie dołączają do niej także choszcznianie, którzy pod dyrygenturą JURKA OWSIAKA będą wspierać oddziały pediatryczne w  ratowaniu życia i zdrowia dzieci oraz otaczaniu seniorów godną opieką medyczną. Machina ruszyła. W Choszczeńskim Domu Kultury utworzono już sztab, szefuje mu MAŁGORZATA KOZŁOWSKA.
Czytaj całość
 
W Zielonej Górze również zabłysnęli
09.11.2016.
 
CHOSZCZNO. „W Promieniach Październikowego Słońca” to nazwa zawodów pływackich, które pod koniec października odbyły się w Zielonej Górze. Wzięła w nich udział także 24-osobowa drużyna Uczniowskiego Klubu Sportowego "Foka". Jej zawodnicy, aż 19 razy stawali na podium.

Czytaj całość
 
Choszczno - Jesteśmy w finałowej dziesiątce
27.10.2016.
Choszczno -   Jesteśmy w finałowej dziesiątce
DZIĘKUJEMY:-)
CHOSZCZNO. O północy zakończone zostało głosowanie w konkursie „Wsparcie dla bibliotek” ogłoszonym przez Empik. Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie ostatecznie uzyskała ponad 17 tys. głosów i uplasowała się na szóstym miejscu. Ważne jest to, że wszystkie placówki, które zajęły miejsca od pierwszego do dziesiątego otrzymają po tysiąc książek.


Czytaj całość
 
Radio Szczecin - Świat jest piękny
04.11.2016.
Radio Szczecin - Świat jest piękny CHOSZCZNO. Jutro (5 listopada) od 10.00 do 15.00 w Radiu Szczecin zaprezentowany zostanie kolejny odcinek cyklicznego programu „Świat jest piękny”. My szczególnie zapraszamy do jego wysłuchania, ponieważ tym razem tematem przewodnim będą ciekawostki związane z Choszcznem.

Czytaj całość
 
Choszczno - Przedszkolanki z twórczą duszą
02.11.2016.
Choszczno - Przedszkolanki z twórczą duszą
CHOSZCZNO. W piątek wieczorem w Małej Galerii Choszczeńskiego Domu Kultury odbył się wernisaż czwartej edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Plastycznej Pracowników Oświaty. Choć wśród wystawiających znaleźli się twórcy m.in. z Częstochowy i Świdwina, to jednak tegoroczną ekspozycję zdominowali choszczeńscy artyści. Indywidualnie najwięcej prac pokazuje tam PIOTR MASŁOWSKI, a jeśli chodzi o instytucje, to niewątpliwy rekord ustanowiły panie z Przedszkola nr 1 w Choszcznie.

Czytaj całość
 
Choszczno - Najsłabszy w sezonie
31.10.2016.
Choszczno - Gavia - Najsłabszy w sezonie CHOSZCZNO. W sobotę piłkarze Gavii Choszczno przegrali u siebie 1:3 (1:2)  z Unią Dolice. Honorowego gola strzelił ADAM LEŚNIAK, a w opinii kibiców gospodarze rozegrali najsłabszy mecz w sezonie.

Czytaj całość
 
Kasztanowa kapela rockowa
31.10.2016.
 
CHOSZCZNO. W piątek w Choszczeńskim Domu Kultury rozstrzygnięto coroczny konkurs „Patyczaki, kasztaniaki, leśnie stwory i inne jesienne dziwaki”. - Najpierw zbieraliśmy jesienne skarby, potem w przedszkolu robiliśmy nasze cudaki, a dzisiaj odbieramy za nie nagrody - z wyróżnienia cieszyła się pięcioletnia ROZALIA KOZŁOWSKA.

Czytaj całość
 
Z szacunkiem i miłością
28.10.2016.
 
CHOSZCZNO. Kochać się, żyć zgodnie, uczciwie, a przede wszystkim z szacunkiem do dzieci oraz wnuków - to najkrótsza i najprostsza recepta na udane małżeństwo złotych jubilatów, DANUTY i STANISŁAWA PIĘKOSIÓW. W środę w naszym Urzędzie Stanu Cywilnego obchodzili złote gody, odnowili przysięgę małżeńską i odebrali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

 

Czytaj całość
 
W Dniu Wszystkich Świętych
31.10.2016.
 
CHOSZCZNO. Szukasz konkretnej mogiły na choszczeńskiej nekropolii? Najszybciej znajdziesz ją wchodząc na stronę www.choszczno.icmentarz.pl. Kierowcom przypominamy, że od piątku trwa policyjna akcja "Znicz".
 
 
Czytaj całość
 
Worek medali na start
26.10.2016.
CHOSZCZNO. W październiku w Kołobrzegu odbyły się ogólnopolskie zawody dzieci i młodzieży w pływaniu "Sprint Cup 2016".  Inaugurując sezon zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Foka” wywalczyli tam 29 medali, w tym aż 11 złotych.

 

Czytaj całość
 
BEZ ANIOŁÓW ANI RUSZ
25.10.2016.
 
CHOSZCZNO. Przegląd Form Estradowych Osób Niepełnosprawnych "Scena bez Barier" w czwartek obchodził osiemnaste urodziny. Tym razem na deskach Choszczeńskiego Domu Kultury swój kunszt aktorski, taneczny i wokalny zaprezentowali artyści z 12 ośrodków, a główne nagrody trafiły do Piasecznika, Stargardu i Nowielina.


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 209 - 234 z 3472
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2017 www.choszczno.pl.