WiększaMniejszyNormalny
22.02.2018.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Wyścig dla twardzieli
04.08.2017.
Choszczno - TDP 2017 - Wyścig dla twardzieli
CHOSZCZNO. Przez tereny województwa zachodniopomorskiego przebiegał ultramaraton kolarski  Tour de Pomorze. Prowadzącą m.in. przez Choszczno 711-kilometrową trasę najszybciej, bo w niespełna 24 godziny pokonał  wrocławianin MATEUSZ OSTAPCZUK. Prawie dwie godziny później na mecie zameldował się 14. w klasyfikacji generalnej, 60-letni ZDZISŁAW KALINOWSKI (na zdjęciu z lewej). Wyścig ukończyło 132 kolarzy, w tym również kolejni choszcznianie ZDZISŁAW BUCZYŃSKI i ARKADIUSZ PYTEL. My zapatrzeni w Choszczno przegapiliśmy dwóch twardzieli z Rzecka. Widoczni na zdjęciu z prawej  TOMASZ JABŁOŃSKI i PIOTR GRUCEL pojechali rewelacyjnie.
Czytaj całość
 
Nasi na The World Games 2017 - Kibice już podziękowali
01.08.2017.
Nasi na The World Games 2017 - Kibice już podziękowali
CHOSZCZNO – WROCŁAW W miniony piątek, sobotę i niedzielę na nowych obiektach wrocławskiego basenu Orbita, gdzie w ramach The World Games rozgrywano mecze w kajak polo, dominowały choszczeńskie klimaty. Głównie dlatego, że w męskiej i żeńskiej reprezentacji Polski grało aż sześcioro reprezentantów MOSW Choszczno, ale także za sprawą wyjątkowo barwnych kibiców. Niestety nasze panie nie wygrały żadnego spotkania i rywalizację zakończyły na siódmym miejscu, natomiast panowie chociaż byli tylko o oczko wyżej, to jednak emocji nam nie pożałowali. Czy mogło być lepiej?


Czytaj całość
 
Faworyci nie zawiedli
02.08.2017.
Choszczno - Szachy - Klukom Chess 2017 CHOSZCZNO. JERZY KOT z Wejherowa został zwycięzcą trwającego tydzień, Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Klukom Chess 2017. W trakcie tej imprezy rozegrano również turnieje Rapid FIDE oraz Blitz FIDE, które wygrał Białorusin SERGIEJ KHAMITSKYJ. Z zawodników choszczeńskich w turnieju głównym najwyżej, bo na siódmym miejscu uplasował się KRZYSZTOF DŁUŻYŃSKI.

Czytaj całość
 
73. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego
31.07.2017.

CHOSZCZNO. Jutro o godzinie 17:00 zawyją syreny alarmowe. Zatrzymajmy się na minutę i oddajmy cześć tym, którzy 73 lata temu brali udział w Powstaniu Warszawskim.
 
Choszczno - Klukom Chess 2017
26.07.2017.
Choszczno - Klukom Chess 2017 CHOSZCZNO. Od poniedziałku w Ośrodku Sportowo – Wypoczynkowym odbywa się Międzynarodowy Festiwal Szachowy „Klukom Chess 2017”. Oprócz choszcznian i zawodników z regionu zawitali tu również zawodnicy z Niemiec i Białorusi. W trzech dotychczas rozegranych rundach komplety punktów zdobyli: JERZY KOT z Wejherowa, URLICH FITZKE z Berlina i PAUL MAXIMILIAN MAETZKOW z Eberswalde. Z naszych na siódmym miejscu plasują się BRONISŁAW PIOTROWSKI i KRZYSZTOF DŁUŻYŃSKI.

Czytaj całość
 
Kolejny koncert nad jeziorem
26.07.2017.

CHOSZCZNO. W piątkowy wieczór spotkajmy się na promenadzie przy molo   (ul. Nadbrzeżna). Tam o 19:00 rozpocznie się koncert kwartetu smyczkowego A.Quartet z Katowic. W programie muzyka filmowa. Organizatorzy informują, że w razie niepogody koncert zostanie przeniesiony do sali baletowej Choszczeńskiego Domu Kultury.

 
BYĆ JAK MESSI
25.07.2017.

CHOSZCZNO. We wczorajszym turnieju piłki nożnej, który został rozegrany na Orliku przy ulicy Bolesława Chrobrego, zwyciężyła drużyna FC Anitka. Najlepszym zawodnikiem został BARTOSZ WSZĘDYBYŁ,  bramkarzem KACPER RZEPA, a strzelcem imienniczka zwycięskiej drużyny ANITA SZYMANOWSKA.


Czytaj całość
 
Byliśmy na Jarmarku Jakubowym
24.07.2017.
Choszczno - Byliśmy na Jarmarku Jakubowym CHOSZCZNO. W piątek, sobotę i niedzielę na Szczecińskim Jarmarku Jakubowym nie mogło zabraknąć także choszczeńskich akcentów. Było muzycznie, wokalnie, twórczo, a pierogi z Korytowa i Wardynia zachwalali wszyscy.


Czytaj całość
 
Nasi na The World Games 2017
24.07.2017.
Nasi na The World Games 2017
 
CHOSZCZNO. 3500 zawodników ze 100 krajów. W tym prawie 300-osobowa reprezentacja Polski, a w niej czternastka z województwa zachodniopomorskiego, w tym sześcioro reprezentantów MOSW Choszczno: MARTA BOKUN, WERONIKA JASIUKIEWICZ, DANIEL JARMARKIEWICZ, JAKUB MAŚLAK, HUBERT MIGDALSKI i KRZYSZTOF SCHILLER. Nasi, czyli męska i żeńska reprezentacja Polski w kajak polo, pierwsze mecze rozpoczynają w piątek rano na basenie Orbita. Z Choszczna wybiera się spora grupa kibiców, którzy już wielokrotnie udowadniali, że dopingować potrafią. W tej zapowiedzi prezentujemy zdjęcia kibiców i zawodników m.in. z mistrzostw świata i Europy w Poznaniu, a także informacje o piątkowych, sobotnich i niedzielnych występach polskich reprezentacji.
Czytaj całość
 
Za dwa dni startuje The World Games
18.07.2017.
 
CHOSZCZNO.  W sobotę i niedzielę na jeziorze Klukom rozegrana została trzecia i ostatnia runda Pucharu Polski w Kajak Polo. W końcowej klasyfikacji drużyny MOSW Choszczno dwukrotnie stanęły na najwyższym stopniu podium. Niewątpliwą atrakcją tego wydarzenia był mecz towarzyski przygotowujących się do udziału w The World Games 2017 reprezentacji Polski i Nowej Zelandii. W trakcie tej imprezy rozegrano również trzecią rundę Panda Cup, w której rywalizowali najmłodsi adepci tej dyscypliny sportu. Tu drużyna MOSW uplasowała się na drugim miejscu.
 
Czytaj całość
 
Musicalowy wieczór nad jeziorem
18.07.2017.
 
CHOSZCZNO. W piątkowy wieczór  na promenadzie przy tzw. bulwarze łabędzim HANNA KARASIŃSKA i MICHAŁ GUCMA, wokaliści  szczecińskiego Teatru Broadway,  zaserwowali mieszkańcom dawkę musicalowych hitów. - Dostarczyli mi znakomitej rozrywki i odrobinę relaksu - podsumowała ANNA KOWALSKA.

Czytaj całość
 
Międzynarodowy Festiwal Szachowy
20.07.2017.

CHOSZCZNO. Nadchodzący tydzień będzie należał do szachistów, bowiem rozpoczyna się Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Klukom Chees 2017". Turnieje w szachach klasycznych, szybkich i błyskawicznych będą rozgrywane w Ośrodku Sportowo-Wypoczynkowym. Festiwal jest także okazją do świętowania, gdyż Uczniowski Klub Szachowy "Skoczek" odchodzi swoje 20-lecie istnienia.

 

Czytaj całość
 
Nowi ludzie, nowe spojrzenia
14.07.2017.
CHOSZCZNO. W piątek w sali widowiskowej Choszczeńskiego Domu Kultury nasi funkcjonariusze odebrali nominacje na wyższe stopnie służbowe oraz liczne wyróżnienia i nagrody. Z okazji Święta Policji pierwsze swoje awanse otrzymali widoczni na zdjęciu ŁUKASZ EMILIANOWICZ i MAGDA KEPLIN.
 
 
Czytaj całość
 
kolejny wakacyjny sparing
20.07.2017.

CHOSZCZNO. W najbliższy poniedziałek, o godzinie 10.00 na boisku Orlik (ul. Chrobrego) odbędzie się turniej piłki nożnej (drużyn sześcioosobowych rocznik 2003 i młodsi). Organizatorzy informują, że w razie złych warunków atmosferycznych turniej zostanie przeniesiony do pobliskiej hali sportowej.

 
Tańczyli do białego rana
17.07.2017.

ZAMĘCIN. W sobotę po południu na placu przy remizie było wyjątkowo gwarno. Na odbywającym się tu festynie, sołtys MAREK ŻURAŃSKI najpierw zadbał o to, aby nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych, a wieczorem do tańca i wspólnej zabawy przy ognisku zaprosił dorosłych.
Czytaj całość
 
Puchar Polski w kajak polo
11.07.2017.
CHOSZCZNO. Międzyszkolny Ośrodek Sportów Wodnych zaprasza kibiców kajak polo na finał Pucharu Polski I Panda Cup, który odbędzie się w nadchodzący weekend (15-16 lipca) na jeziorze Klukom. Serdecznie zapraszamy.

Puchar Polski w kajak polo
 
Agnieszka i nie tylko... recital Julity Kożuszek
13.07.2017.

CHOSZCZNO. Jutro na promenadzie koło Starostwa Powiatowego, z recitalem "Agnieszka i nie tylko" wystąpi aktorka teatralna i filmowa JULITA KOŻUSZEK.  Usłyszymy najbardziej znane piosenki AGNIESZKI OSIECKIEJ oraz kilka utworów autorskich. Start 19.00.

 
Rozmowa z Anną Kozak
11.07.2017.
Rozmowa z Anną Kozak
CHOSZCZNO. Rozmowa z ANNĄ KOZAK, byłą już dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Suliszewie.

Czytaj całość
 
Nabór do AP Gavia Choszczno
13.07.2017.
CHOSZCZNO. Dołącz do zespołu i rozwijaj swój talent w Akademii Piłkarskiej Gavia Choszczno. Ogłaszamy nabór chłopców z rocznika 2012 - 2003. Treningi rozpoczną się na przełomie lipca i sierpnia. Więcej informacji na stronie www.gaviachoszczno.pl oraz pod nr tel. 533 306 366. ZAPRASZAMY
 
Czekając czytajmy
10.07.2017.
 CHOSZCZNO. Od dwóch tygodni w choszczeńskich przychodniach nie powinniśmy narzekać na nudę. W poczekalniach znajdziemy kosze z książkami.  - To świetny pomysł - mówi polonista  PIOTR FIGAS. Jest przekonany, że akcja zainicjowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Dąbrowskiej uatrakcyjni czas spędzony w kolejkach.

Czytaj całość
 
Wiosną było lepiej
07.07.2017.
Choszczno - AP Gavia - Podsumowanie sezonu 2026-2017 CHOSZCZNO. W tym artykule znajdziemy podsumowanie piłkarskiego sezonu 2016/2017 Gavii Choszczno, jak również wywiad z trenerem MICHAŁEM OSTRASZEWSKIM. W załączonym fotoreportażu prezentujemy ponad 350 wybranych zdjęć z meczów rozegranych w rundzie jesiennej i wiosennej.

Czytaj całość
 
Pokonał faworytów
10.07.2017.
Choszczno - Zawody PZW 2017
CHOSZCZNO. Wczorajsze zawody wędkarskie, które na jeziorze Raduń już po raz siódmy rozgrywano o puchar TOMASZA ZIENDY – Tartak Drawno, wygrał ADAM BEKIER (na zdjęciu, w środku). Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że w swojej wędkarskiej karierze nigdy nie stawał na podium, a tu pokonał całą grupę mistrzów.

Czytaj całość
 
Mamy siłownię..., a może dwie
05.07.2017.
Choszczno - Mamy siłownię..., a może dwie CHOSZCZNO. Dzisiaj otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że nasze miasto zdobywając 31032 głosy zwyciężyło w konkursie „Nestlé Porusza Polskę: Porusz Swoją Okolicę 2017”. To oznacza, że już niebawem przy Promenadzie, tuż za placem zabaw dla dzieci stanie siłownia zewnętrzna.

Czytaj całość
 
Choszczno - Mamy coś do powiedzenia
04.07.2017.
Choszczno - Mamy coś do powiedzenia
CHOSZCZNO. Każdy z nas może zabrać głos na temat tego, jak powinna przebiegać rewitalizacja naszego miasta. Z czego jesteśmy zadowoleni, a które problemy nas denerwują?  Wskażmy projekty i działania, które w pierwszej kolejności powinny być zrealizowane. Te i inne zagadnienia znajdują się w ankiecie, która ma pomóc w opracowaniu „Lokalnego programu rewitalizacji gminy Choszczno na lata 2017 – 2023”. Na piknikach w Choszcznie i Korytowie zachęcaliśmy mieszkańców do wyrażenia swojej opinii.
Czytaj całość
 
Zdrowe wakacje
06.07.2017.

CHOSZCZNO. Jutro Choszczeński Dom Kultury zaprasza na festyn "Zdrowe wakacje". W programie: konkursy ruchowe, zagadki i zgadywanki dla całych rodzin, pokaz baniek mydlanych oraz pamiątkowe zdjęcia. Zabawę poprowadzą Wróżka Wiercipiętka, Pan Witaminka i Doktor Zdrówko. Start 16.00 na plaży miejskiej.

 
Ona tańczy dla Zamęcina
03.07.2017.
TILiA 2017 - Ona tańczy dla Zamęcina CHOSZCZNO. W sobotę w Krzęcinie odbyła się kolejna edycja Targów Inicjatyw Lokalnych i Awangardowych. W konkursie „3xS” pierwsze miejsce wywalczyło sołectwo Zamęcin, a wśród sołtysów bezkonkurencyjnym okazał się ich szef MAREK ŻURAŃSKI. W konkursie kulinarnym „Smaki Lidera Pojezierza” panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Zamęcinie otrzymały drugą nagrodę za gołąbki z pieczarkami.  

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 209 - 234 z 3802
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
ZAZ Choszczno
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2018 www.choszczno.pl.