WiększaMniejszyNormalny
21.08.2017.
 
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Dzień Kobiet
08.03.2017.
 
Choszczno - III DMW w szachach szybkich
07.03.2017.
Choszczno - III DMW w szachach szybkich CHOSZCZNO. Już po raz trzeci Uczniowski Klub Szachowy Skoczek zorganizował drużynowe mistrzostwa województwa zachodniopomorskiego w szachach szybkich. W sobotę po raz drugi z rzędu po ten tytuł sięgnął Gryf Szczecin, a najlepsza z trzech drużyn Skoczka uplasowała się na siódmym miejscu. Indywidualnie z naszych najlepiej spisał się BARTOSZ KOWALIK, który grał na czwartej szachownicy i wywalczył srebrny medal.

Czytaj całość
 
Spotkanie z Magdaleną Tulli i Szymonem Wyrzykowskim
06.03.2017.

CHOSZCZNO. Co łączy warszawską pisarkę MAGDALENĘ TULLI z dyrygentem pochodzącym z Choszczna, SZYMONEM WYRZYKOWSKIM? Dowiesz się tego w najbliższą sobotę (11 marca) w  czytelni dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej. Start 17.00.

Czytaj całość
 
Pobór krwi marzec
07.03.2017.
 
Drużynowe szachy szybkie
03.03.2017.
Drużynowe szachy szybkie CHOSZCZNO. Już 18 zespołów, w tym m.in. z Koszalina, Szczecina, Grzybowa, Strzelec Krajeńskich, Kołobrzegu, Bierzwnika, Gryfic i Choszczna zgłosiło się do jutrzejszych (sobota 4 marca) drużynowych mistrzostw województwa zachodniopomorskiego w szachach szybkich Choszczno 2017. Ciekawostką tej imprezy jest fakt, że w każdej ekipie na czwartej szachownicy prawo gry mają tylko kobiety, juniorzy do 14 i seniorzy powyżej 65 lat. Zapraszamy do kibicowania. (tk)

 
Choszczno PZW - Wędkarskie podsumowania
01.03.2017.
Choszczno PZW - Wędkarskie podsumowania 2016
CHOSZCZNO. W niedzielę choszczeńscy wędkarze podsumowali minioną kadencję. - Wybrali nowe władze, które za główny cel stawiają sobie ochronę wód i pracę z młodzieżą. Nowym, 15-osobowym zarządem nadal kierował będzie prezes ZENON ŁAKOS. Tylko w tym roku zorganizowanych zostanie 15 imprez sportowych, w tym dwie dwuturowe.

Czytaj całość
 
Kierunek Choszczno 72 - reportaż
27.02.2017.
Kierunek Choszczno 72 - reportaż
CHOSZCZNO. W sobotę w Parku Moniuszki ponad 160 rekonstruktorów odtworzyło fragmenty operacji „Sonnenwende”. W połowie lutego 1945 roku Niemcy liczyli, że to militarne przedsięwzięcie w zdecydowany sposób opóźni marsz Rosjan na Berlin. Jak się później okazało, jedyną korzyścią jaką odnieśli było utworzenie korytarza do okrążonego Arnswalde, którym najpierw wyprowadzili ludność cywilną, a potem uciekły nim resztki z broniących miasta pododdziałów. Zapraszamy do obejrzenia filmu i przebogatego fotoreportażu.
Czytaj całość
 
Usuwanie azbestu!
28.02.2017.

W związku z możliwością uzyskania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie dofinansowania w wysokości 100% na usuwanie wyrobów zawierających azbest rozpoczynamy nabór zgłoszeń do gminnego programu „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Choszczno – etap VII”.

Dofinansowaniu podlegają koszty demontażu, transportu i utylizacji odpadów zawierających azbest. 

Czytaj całość
 
Kierunek Choszczno 72 - Wojna to piekło
24.02.2017.
Kierunek Choszczno 72 - Wojna to piekło CHOSZCZNO. „Wojna to piekło” to hasło przewodnie tegorocznej inscenizacji historycznej, którą w najbliższą sobotę obejrzymy w naszym mieście. W Parku Moniuszki prawie 200 inscenizatorów uzbrojonych m.in. w broń pancerną i artyleryjską w kilkunastu odsłonach spróbuje odtworzyć wydarzenia sprzed 72 lat.

Czytaj całość
 
Koniec laby
28.02.2017.
 
CHOSZCZNO. Ci, którzy wzięli udział w zajęciach zorganizowanych w ramach tegorocznych ferii zimowych, nie narzekali na nudę. - Dla każdego coś innego... i sport, i kultura, i spotkania z ciekawymi ludźmi - podsumowała Sandra.
Czytaj całość
 
Kierunek Choszczno 72.
09.02.2017.
 
Rosną następcy
23.02.2017.
CHOSZCZNO. Wczoraj w hali Zespołu Szkół nr 1 rozegrany został turniej tenisa stołowego. Z tej feryjnej atrakcji skorzystało prawie 40 zawodników z Pomorza Zachodniego. Na podium stanęło również kilku choszcznian, w tym zwycięzca najmłodszej kategorii JEREMI SZEWCZYK.
Czytaj całość
 
Zabawa karnawałowa na Osiedlu nr 3
23.02.2017.
CHOSZCZNO. Czas karnawału powoli dobiega końca. Wczoraj w auli Zespołu Szkół nr 2 bal przebierańców zorganizował Zarząd Osiedla nr 3. -Świetna inicjatywa, tym bardziej, że za oknem plucha, a dzieci do przebierania to są pierwsze - mówiła IZABELA BANASIAK, która na imprezę przyszła z synem przebranym za strażaka.
Czytaj całość
 
Choszczno - PZW - Na lód dopiero za rok
20.02.2017.
Choszczno - PZW - Na lód dopiero za rok CHOSZCZNO. GRACJAN KOCHANEK (na zdjęciu) twierdzi, że ryby łowi całe życie, ale takiego pecha jak wczoraj nie miał jeszcze nigdy. – Po raz pierwszy holowałem leszcza, który nie zmieścił się w przerębli – jego zdaniem mógł ważyć nawet ponad dwa kilogramy. W rozegranych w sobotę i w niedzielę mistrzostwach Koła nr 1 w Choszcznie puchar burmistrza pewnie wywalczył RYSZARD ŁYDKA. Na kolejnych czterech miejscach uplasowali się zawodnicy, którzy zdobyli tą samą ilość punktów.
       W najbliższą niedzielę wędkarze zapraszają na zebranie sprawozdawczo-wyborcze.
Czytaj całość
 
CORAZ CIEŃSZY LÓD
21.02.2017.
 
CHOSZCZNO. Wokół jeziora Klukom rozstawiono biało-czerwone żerdzie-tyczki. - Służą do ratowania osób przebywających na jeziorze, w chwili załamania się pod nimi tafli lodowej - tłumaczy BRONISŁAW PAWLACZYK, prezes choszczeńskiego oddziału Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. 


Czytaj całość
 
To jest nasz krzyk
15.02.2017.

One Billion Rissing  

 

CHOSZCZNO. Już po raz trzeci do akcji „One Billion Rising” zaprosił nas Zespół Szkół nr 2 w Choszcznie. Wczoraj na placu przy fontannie przeciwko przemocy wobec kobiet tańcem zaprotestowało ponad 100 osób. Tym razem oprócz oryginalnego utworu uczestnicy usłyszeli również choszczeńską wersję tej piosenki.

Czytaj całość
 
Choszczeńskie Netto Cup 2017
16.02.2017.
Choszczeńskie Netto Cup 2017 CHOSZCZNO. W 19. edycji międzynarodowego turnieju badmintona Netto Cup, który w sobotę i niedzielę rozegrano w Policach, aż 10-krotnie na podium stawali choszcznianie. Na najwyższym jego stopniu: indywidualnie MACIEJ TARNOWSKI (na zdjęciu z prawej) i BARTŁOMIEJ DREWICZ, w grach podwójnych PIOTR KWIECIŃSKI – MACIEJ ŻOŁNIERZÓW i PIOTR LASSOCIŃSKI - MACIEJ TARNOWSKI oraz  w mikście IWONA RYŚNIK - PIOTR KWIECIŃSKI.

Czytaj całość
 
Nasi wygrali Ligę Europy
16.02.2017.
Choszczno - Nasi wygrali Ligę Europy
CHOSZCZNO. Kolejną odsłonę cyklu Gavia Cup 2017 wygrały drużyny BAF Barlinek i AP Gavia 2008 Choszczno. Królem strzelców w Lidze Europy został choszcznianin TADEUSZ PADYKUŁA. Do końca tegorocznej edycji zostały jeszcze dwa turnieje, ale rozegrane zostaną dopiero po feriach (4 i 11 marca).

Czytaj całość
 
Malarsko zabłysnęli w województwie
15.02.2017.
 
CHOSZCZNO. Ośmioro choszcznian zostało laureatami wojewódzkich eliminacji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”. Ich prace będą reprezentować region zachodniopomorski na szczeblu krajowym.

Czytaj całość
 
Walentynki na sportowo i malarsko
14.02.2017.

CHOSZCZNO. Dziś Walentynki. Zobaczcie w jaki sposób młodzież świętowała ten dzień na zajęciach, które przygotowali dla nich pracownicy Centrum Rekreacyjno-Sportowego, Miejskiej Biblioteki Publicznej i Choszczeńskiego Domu Kultury, w ramach ferii zimowych.

 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 209 - 234 z 3609
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2017 www.choszczno.pl.