WiększaMniejszyNormalny
26.06.2017.
 
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Zagłosuj na siłownie w Choszcznie!
Choszczno - Puchar Czterech Jezior 2017
30.01.2017.
Choszczno - Puchar Czterech Jezior 2017
CHOSZCZNO. W sobotę i w  niedzielę wędkarze z Koła PZW nr 1 w Choszcznie rozegrali pierwszą i drugą turę „Pucharu Czterech Jezior”. Na jeziorze Witoszyn triumfował IRENEUSZ RODYKOW, natomiast na jeziorze Raduń RYSZARD ŁYDKA. W najbliższy weekend kolejne dwie tury, tym razem na jeziorach Klukom i Smoleń (Żeńskie).
Czytaj całość
 
Choszczno - Mirage w natarciu
30.01.2017.
Choszczno - Mirage w natarciu
CHOSZCZNO. Już po raz trzeci choszczeńscy emeryci spróbowali swoich sił w konkursie karaoke zatytułowanym „Spotkanie z piosenką”. Tym razem jurorzy główną nagrodę przyznali STEFANII GIBASZEK, a wyróżnione zostały DOROTA JARMARKIEWICZ i MARIANNA KRÓL.

Czytaj całość
 
Ogólnopolski Turniej Badmintona
30.01.2017.
Choszczno - Ogólnopolski Turniej Badmintona
 
CHOSZCZNO. W najbliższą sobotę (4 lutego) w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Choszcznie odbędzie się Ogólnopolski Turniej Badmintona. - Zgłoszenia przyjmujemy do 1 lutego włącznie – zaprasza ROBERT ALEKSANDROWICZ. (tk)
Czytaj całość
 
Choszczno - Kolarski cross na Miejskiej Górze
24.01.2017.
 Choszczno - Kolarski cross na Miejskiej Górze
CHOSZCZNO. Niedzielny crossowy trening kolarski przerodził się w przełajowy wyścig, a jego zwycięzca RAFAŁ CHMIEL dał pokaz mistrzowskiej jazdy po ścieżkach i bezdrożach Miejskiej Góry. Na siódmym miejscu uplasował się najlepszy z naszych, czyli JACEK KUZYNIN (2x3 RacingTeam Choszczno). 
Czytaj całość
 
Choszczno - Bal na Polnej
23.01.2017.
Choszczno - Bal na Polnej CHOSZCZNO. Tegoroczny studniówkowy bal maturzystów z Zespołu Szkół nr 2 w Choszcznie odbywał się pod hasłem „Baśniowa noc na Polnej”. KASIA, AGATA i WIKTORIA zapewniły nas, że w tym dniu nikt nie powinien myśleć o tym, co będzie za sto dni. – To fakt, że przyszłość jest ważniejsza od przeszłości, ale dziś liczy się tylko dobra zabawa. My czekałyśmy na tę chwilę prawie trzy lata – mówiły dziewczyny.

Czytaj całość
 
Gavia Cup - W Choszcznie Gwardia na topie
23.01.2017.
Gavia Cup 2017 - W Choszcznie Gwardia na topie  CHOSZCZNO. W trzeciej odsłonie rywalizacji w cyklu Gavia Cup grali chłopcy z rocznika 2007. Tym razem bezkonkurencyjnymi okazały się drużyny Gwardii Koszalin, które zdobyły pierwsze i drugie miejsce. Na piątym uplasowała się ekipa AP Gavia Lewandowski.
Czytaj całość
 
Choszczno - Temat na książkę z numerem 1001
19.01.2017.
Choszczno - Temat na książkę z numerem 1001 CHOSZCZNO. We wtorek firma kurierska przywiozła do biblioteki Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie tysiąc nowiutkich książek. I to nie jakichś tam przypadkowych, tylko takich, które bibliotekarki same wybrały. – To nagroda za zajęcie trzeciego miejsca w internetowym konkursie „Wsparcie dla bibliotek”, który jesienią ubiegłego roku organizował Empik – cieszy się BARBARA GRZEJSZCZYK, bibliotekarka i jednocześnie główna animatorka tego sukcesu. Sprawdziliśmy wśród bibliotekarzy, a ci zapewniają, że nie pamiętają, aby w powojennej historii czytelnictwa naszego regionu choć raz się tak zdarzyło, aby jednorazowo do placówki trafiło aż tyle nowych woluminów.

Czytaj całość
 
Choszczno - Zachodniopomorski rodzynek
20.01.2017.
Choszczno - Zachodniopomorski rodzynek CHOSZCZNO. W warszawskim teatrze Palladium odbyła się gala podsumowująca 14. edycję konkursu Sztuka Osób Niepełnosprawnych „Gdy w sercu kwitnie muzyka”. Wśród laureatów znalazł się również PIOTR PASZKOWSKI ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Choszcznie, który otrzymał trzecią nagrodę w kategorii malarstwa i witrażu.  

Czytaj całość
 
WOŚP Choszczno 2017 - Takiego rekordu nikt się nie spodziewał
16.01.2017.
WOŚP Choszczno - Takiego rekordu nikt się nie spodziewał  CHOSZCZNO. Wczorajszy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przejdzie do historii przede wszystkim za sprawą rekordowej sumy pieniędzy, którą zebrano na ulicach i w trakcie licytacji. W ciągu ostatnich 15 lat w naszym mieście najwyższą kwotą jaką mogliśmy się pochwalić było 27,7 tys. zł (z 2014 roku), tymczasem wczoraj, tuż po światełku do nieba okazało się, że już mamy ponad 40,5 tys. Choszczeńską liderką tego wydarzenia została wolontariuszka MONIKA GARBIAK, która do swojej puszki uzbierała, także rekordowe ponad 2,2 tys. zł.

Czytaj całość
 
Gavia Cup - ZPM Ozimek 2017
17.01.2017.
Gavia Cup - ZPM Ozimek 2017
CHOSZCZNO. Drugą odsłonę turniejowego cyklu Gavia Cup, w której rywalizowali chłopcy z rocznika 2010, a dokładniej Ligę Mistrzów wygrała drużyna R-Football Goleniów, natomiast w Lidze Europy triumfowała ekipa Błękitnych Stargard. Wyjątkowo gościnni gospodarze zajęli czwarte miejsce. 

Czytaj całość
 
Z pasji do malarstwa i strażaków
17.01.2017.

CHOSZCZNO. Wczoraj w magistracie nagrodzono laureatów gminnego etapu Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom".  Z prawie 60 nadesłanych prac, aż 22 zakwalifikowały się do etapu powiatowego. Najwięcej z nich,  przygotowali podopieczni  JANUSZA BIEGAŃSKIEGO. 

 

Czytaj całość
 
Pływacka Liga Miast
17.01.2017.
Pływacka Liga Miast 2017
CHOSZCZNO. Sześć medali przywieźli zawodnicy Foki z pływackiej Ligi Miast, którą po raz pierwszy rozegrano w szczecińskiej Floating Arena. Wartość krążków przywożonych z tej imprezy zdecydowanie wzrosła, bo po raz pierwszy wystartowały tam dwa najmocniejsze kluby Pomorza Zachodniego, czyli MKP Szczecin i Znicz Koszalin.

Czytaj całość
 
Projekt "Więcej kompetencji - więcej możliwości"
20.01.2017.
 CHOSZCZNO. Chcesz uzyskać certyfikat z języka angielskiego lub podszkolić się z obsługi programów komputerowych? Skorzystaj z darmowego Projektu Unijnego "Więcej kompetencji - więcej możliwości".
 

Czytaj całość
 
Projekt LINGUA ARTES
18.01.2017.

CHOSZCZNO. Bezpłatne lekcje języka angielskiego i niemieckiego do wzięcia. Zajrzyj na www.jezykizadarmo.pl, pobierz formularz zgłoszeniowy i uzupełniony złóż lub prześlij do biura projektu LINGUA ARTES: OPEN MIND Marcin Miśniakiewicz, Aleja Wojska Polskiego 45/3, 70-473 Szczecin. Pytania? Odpowiedzi na każde z nich otrzymasz dzwoniąc pod numer: +48 795 024 911. Spiesz się, rekrutacja rozpoczęta.

Czytaj całość
 
Dwa dni do Finału WOŚP
12.01.2017.
 
CHOSZCZNO. Mamy już złote serduszko, gitarę elektryczną, tablet, smartfona, wczasy w Beskidzie Wyspowym, projekt ogrodu oraz piłkę z autografem JERZEGO DUDKA i koszulkę z podpisem OTYLII JĘDRZEJCZAK. W niedzielę rusza XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do licytowania i wspólnej zabawy. Start: 14:00, Choszczeński Dom Kultury. 
 
 
Czytaj całość
 
Nowy dowódca Błękitnej Brygady
13.01.2017.
Nowy dowódca Błękitnej Brygady
 CHOSZCZNO. Decyzja zapadła 1 stycznia, ale oficjalna uroczystość odbyła się w miniony wtorek. Właśnie w tym dniu obowiązki dowódcy 12 Brygady Zmechanizowanej im. gen. Józefa Hallera w Szczecinie, w skład której wchodzi również choszczeński dywizjon artylerii samobieżnej, objął płk PIOTR TRYTEK. Dotychczasowy dowódca brygady gen. DARIUSZ GÓRNIAK, do czasu kolejnych decyzji kadrowych służył będzie w 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej.
Czytaj całość
 
25 Finał WOŚP
14.12.2016.
 
Bal Przebierańców w PP nr 2
12.01.2017.
 
CHOSZCZNO. Wczoraj dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2 bawiły się na balu karnawałowym. Dziewczynki najczęściej wybierały kostiumy Królowej Lodu, natomiast wśród chłopców dominowały stroje batmanów i spidermanów. Do zabawy zagrzewała dzieci grupa teatralna "Malinowe marzenia" ze Starego Czarnowa.
Czytaj całość
 
Styczniowa akcja poboru krwi
12.01.2017.
 
CHOSZCZNO. Wczoraj w mobilnym punkcie poboru krwi zlokalizowanym przed Choszczeńskim Domem Kultury 40 choszcznian oddało 18 litrów krwi. Trafi ona do najbardziej potrzebujących z naszego województwa.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 209 - 234 z 3562
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2017 www.choszczno.pl.