WiększaMniejszyNormalny
19.10.2018.
   
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Wielkanoc 2018
29.03.2018.
 
Prezydent Andrzej Duda w Choszcznie
19.03.2018.
Prezydent Andrzej Duda w Choszcznie  CHOSZCZNO. Dzisiaj po południu odwiedził nasze miasto prezydent ANDRZEJ DUDA. Najważniejszą częścią tego wydarzenia było spotkanie z mieszkańcami, które odbyło się w hali sportowej gimnazjum.

Czytaj całość
 
Sulino - Tym razem country dance
26.03.2018.
Sulino 2018 - Tym razem country dance
CHOSZCZNO. Około stu pań zabawiło się na kabaretowym spotkaniu, na które z okazji Dnia Kobiet, do świetlicy w Sulinie zaprosił sołtys SYLWESTER WŁOCZKA.

Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - Dzień Sołtysa
24.03.2018.
Choszczno 2018 - Dzień Sołtysa CHOSZCZNO. Podczas zorganizowanych po raz drugi obchodów Dnia Sołtysa wszyscy wspominali zmarłego niedawno KRZYSZTOFA GROMADZKIEGO, sołtysa z Kołek. 
Czytaj całość
 
Choszczno - Jarmark z palmą i babą
01.03.2018.
Choszczno - Jarmark z palmą i babą CHOSZCZNO. 25 marca, czyli na tydzień przed tegorocznymi świętami, na Placu Jana Pawła II odbędzie się „Jarmark Wielkanocny z Liderem 2018”. 13 gmin z obszaru działania Lidera Pojezierza pochwali się tradycjami, zwyczajami i kulinarnymi smakołykami. My zapraszamy mieszkańców gminy, przede wszystkim do wzięcia udziału w konkursie na palmę i babę wielkanocną.


Czytaj całość
 
Choszczno - Zrób sobie prezent
07.03.2018.
Choszczno 2018 - Choszczno - Zumba - Zrób sobie prezent  CHOSZCZNO. 24 marca do hali gimnazjum na trzygodzinne „Męskie zumbowanie” zapraszają instruktorzy: MARIUSZ KOPERSKI, JACEK ROSZAK, KRZYSZTOF LEWANDOWSKI i KRZYSZTOF NOWAK. (tk)  

Czytaj całość
 
Prezydent w Choszcznie
15.03.2018.
Prezydent w Choszcznie W poniedziałek 19 marca 2018 roku Prezydent ANDRZEJ DUDA przyjedzie do Choszczna. O 15.30 w hali sportowej Publicznego Gimnazjum spotka się z mieszkańcami naszego miasta.
Czytaj całość
 
Janek idzie w ślady Kamila
17.03.2018.
Choszczno - PARA Recytacja 2018 CHOSZCZNO. W piątek (16 marca) w Choszczeńskim Domu Kultury odbyły się powiatowe eliminacje Małego Konkursu Recytatorskiego oraz 63. Ogólnopolskiego Konkursu  Recytatorskiego. Tym razem wśród laureatów znaleźli się tylko choszcznianie: JUSTYNA GWOŹDZIK, BARTOSZ KACPRZAK, ŁUKASZ SIEKLUCKI i JAN ŻOŁNIERZÓW (na zdjęciu). Ten ostatni dokonał tego wyczynu po raz piąty.

Czytaj całość
 
Cele wyznaczył poprzednik
17.03.2018.
Nowy sołtys w Kołkach
CHOSZCZNO. Od czwartku nowym sołtysem w Kołkach jest GRZEGORZ KRASZEWSKI. – Zamierzam realizować głównie te cele, które wyznaczył mój poprzednik KRZYSZTOF GROMADZKI. Spróbuję, choć wiem, że lepszego sołtysa wieś już nie będzie miała i nie łatwo mi będzie mu dorównać – z nieukrywanym wzruszeniem wspominał zmarłego niedawno poprzednika.
 
Czytaj całość
 
Choszczno - Złote gody Haliny i Leszka Urbańskich
12.03.2018.
Choszczno - Złote gody Haliny i Leszka Urbańskich CHOSZCZNO. Gdzie i kiedy HALINA i LESZEK URBAŃSCY się poznali? On twierdzi, że było to na jednej z wiejskich zabaw w okolicach Bobrówka. Ona, że było trochę inaczej. – Leszek przyjechał wówczas do swojej rodziny, bo miał być chrzestnym. Ja wtedy mieszkałam w Macharach. Tam się poznaliśmy, a trzy lata później w kościele w Bobrówku wzięliśmy ślub – zapewnia, że to właśnie tak rozpoczęła się ich wspólna droga do złotych godów.

Czytaj całość
 
Olga znowu najlepsza
12.03.2018.
Olga znowu najlepsza CHOSZCZNO. W rozegranych w sobotę po raz drugi Drużynowych Mistrzostwach Choszczna w Pływaniu reprezentanci UKS Foka aż 25 razy stawali na najwyższym stopniu podium. Indywidualnie trzykrotnie triumfowali: OLGA PAROL, HANNA ALEKSANDROWICZ, IGOR GRZESIK i OSKAR BURZYŃSKI.
Czytaj całość
 
Choszczno - Silna i Piękna 2018
11.03.2018.
Choszczno - Silna i Piękna 2018
CHOSZCZNO. Zorganizowana z okazji Dnia Kobiet, druga edycja imprezy „Silna i Piękna” miała się udać… i się udała. Główne organizatorki, czyli (z prawej, od góry) MAŁGORZATA CZERSKA, KRYSTYNA GŁĘBOCKA i BOŻENA HRYSZKO z radością komentują fakt, że także i tym razem z ich propozycji skorzystało ponad 200 pań. Charytatywny cel również został spełniony, bo jak na finał się okazało, w niespełna trzy godziny zebrały prawie pięć tys. złotych. Pieniądze od razu trafiły do chorych JOANNY KOPER i OLGI GROMADZKIEJ.

Czytaj całość
 
Jeszcze tydzień i wracają do domu
07.03.2018.
Jeszcze tydzień i wracają do domu CHOSZCZNO. Blisko 150 żołnierzy i prawie 40 jednostek różnego rodzaju sprzętu wojskowego z choszczeńskiego dywizjonu artylerii samobieżnej, bierze udział w międzynarodowych ćwiczeniach Dynamic Front – 18. Za tydzień powitamy ich w domu.

Czytaj całość
 
Kierunek Choszczno 73 - Arnswalde w ogniu
26.02.2018.
Kierunek Choszczno 73 - Arnswalde w ogniu
CHOSZCZNO. Ponad 160 rekonstruktorów brało udział w inscenizacji „Kierunek Choszczno 73 – Arnswalde w ogniu”. Tym razem w Parku Moniuszki pojawiło się też kilka wozów pancernych, a w finałowej scenie spłonął czołg T 34-85.

Czytaj całość
 
CHAPS - Arcydzieła muzyki wokalnej
06.03.2018.
CHAPS - Arcydzieła muzyki wokalnej CHOSZCZNO. Na trzydniowych warsztatach przebywali w naszym mieście członkowie Chóru Akademickiego im. prof. Jana Szyrockiego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego  w Szczecinie. Na zakończenie w kościele pw. NNMP zaprezentowali się w koncercie zatytułowanym „Arcydzieła muzyki wokalnej”.


Czytaj całość
 
Choszczno - 2018 - Bieg Wilczym Tropem
05.03.2018.
Choszczno - 2018 - Bieg Wilczym Tropem
CHOSZCZNO. Niespełna 100 osób wystartowało we wczorajszym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Wilczym Tropem”. Na krótszym dystansie (1963 m) triumfowała para (na zdjęciu, od lewej) OSKAR BURZYŃSKI z Choszczna i JULIA WRÓBEL z Żeńska, natomiast bieg główny wygrali JACEK GWÓŹDŹ z Drezdenka i PAULINA FLIS z Choszczna.


Czytaj całość
 
Lodowe szczęście
05.03.2018.
Choszczno - Lodowe szczęście CHOSZCZNO. Wczoraj na jeziorze Żeńsko choszczeńscy wędkarze zakończyli trzyetapową rywalizację w wędkarstwie podlodowym. Pierwszą odsłonę wygrał WŁADYSŁAW KURPIŃSKI, drugą JERZY PILARSKI, a trzecią i całość CZESŁAW POKORA.

Czytaj całość
 
"Silna i piękna" 2018
28.02.2018.

CHOSZCZNO. Już po raz drugi MAŁGORZATA CZERSKA, KRYSTYNA GŁĘBOCKA i BOŻENA HRYSZKO organizują dla choszcznianek imprezę „Silna i piękna”. Okazją do tego jest  oczywiście tegoroczny Dzień Kobiet. Jak zapewniają organizatorki, panie, które właśnie 8 marca o godzinie 17:30 zawitają do restauracji "Żabka" otrzymają pakiet  porad kosmetycznych, psychologicznych i prawnych oraz szereg innych atrakcji i niespodzianek. (kj)

Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - IV Muzyczna Kraina Przedszkolaka
02.03.2018.
Choszczno 2018 - IV Muzyczna Kraina Przedszkolaka CHOSZCZNO. Wczoraj w Choszczeńskim Domu Kultury odbyła się czwarta edycja Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej „Muzyczna kraina przedszkolaka”. Tym razem główne nagrody odebrali: AGATA PREIS z Krzęcina, HANNA JANKOWSKA z Pyrzyc i choszcznianin FABIAN WRÓBEL.
 

Czytaj całość
 
"Odważni żyją, ostrożni trwają"
02.03.2018.

CHOSZCZNO. Wczoraj w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Dąbrowskiej ppłk KRZYSZTOF PRZEPIÓRKA, jeden z twórców i były dowódca GROM-u, a także bohater  książki "Szturman. Odważni żyją, ostrożni trwają", opowiadał o kulisach swojej służby. Mówił o słynnych akcjach bojowych oraz o losach weteranów wojennych, a nawet udzielił krótkiego szkolenia antyterrorystycznego.

 

 

 

Czytaj całość
 
Mury runęły, zdjęcia pozostały
01.03.2018.
 
CHOSZCZNO.  "Arnswalde i Stettin na przedwojennych pocztówkach" to tytuł wystawy, którą  możemy oglądać w holu kinowym Choszczeńskiego Domu Kultury. Reprinty pochodzą z kolekcji ARTURA BACZYŃSKIEGO.

Czytaj całość
 
Choszczeński Klub Karate - 20-lecie
27.02.2018.
Choszczeński Klub Karate - 20-lecie
CHOSZCZNO. W sobotę w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 odbył się Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Karate Shinkyokushin „Choszczno Cup 2018”. Jego organizatorem był Choszczeński Klub Karate, który w tym roku obchodzi 20-lecie powstania.

Czytaj całość
 
Złota czwórka
27.02.2018.
Choszczno - Foka - Złota czwórka
CHOSZCZNO. W pływackim  wieloboju sprinterskim, który w sobotę rozegrany został w Gryfinie, aż dziewięciokrotnie na podium stawali zawodnicy UKS Foka. Najbardziej wartościowe wyniki osiągnęli: OLGA PAROL, ALICJA RAŹNIEWSKA, OSKAR BURZYŃSKI i KACPER KUREK.

Czytaj całość
 
Pieśnią łączą pokolenia
27.02.2018.
 
CHOSZCZNO. W sobotni wieczór w Choszczeńskim Domu Kultury odbył się koncert pieśni patriotycznych "Nutki dla Ojczyzny". Ci, którzy w nim uczestniczyli chwalili nie tylko sam występ artystyczny. - Artyści przenieśli mnie do czasów dzieciństwa, gdy to dziadek, przy byle jakiej czynności nucił większość z wyśpiewanych tu pieśni - z nostalgią wspominała KATARZYNA KOWALSKA.

Czytaj całość
 
Dbanie o urządzenia melioracji wodnych
09.03.2018.
 Dbanie o urządzenia melioracji wodnych CHOSZCZNO. Komunikat dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie informujący o obowiązku utrzymania urządzeń melioracji wodnych przez właścicieli gruntów. Treść komunikatu znajduje się T U T A J . (mn)
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 209 - 234 z 4040
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
ZAZ Choszczno
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2018 www.choszczno.pl.