WiększaMniejszyNormalny
17.10.2017.
   
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Choszczno - Biało-czerwona majówka 2017
04.05.2017.
Choszczno - Biało-czerwona majówka 2017
CHOSZCZNO. We wtorkowe południe w Parku Moniuszki uroczyście podniesiono flagę państwową. W środę uczciliśmy 226. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Czytaj całość
 
Nie zapomnieli
02.05.2017.
Nie zapomnieli
CHOSZCZNO.  – Ma się to doświadczenie – w sierpniu 2015 roku pochwalił się, że już jako 11-latek zdał egzamin na kartę wędkarską. Za działalność w Polskim Związku Wędkarskim odznaczony został srebrną odznaką, był mistrzem w łowieniu uklei, wielokrotnie wygrywał zawody indywidualne i drużynowe. Niestety rok temu, dokładnie 15 kwietnia przegrał walkę z rakiem. Mowa o STANISŁAWIE FIEDOROWICZU, któremu dedykowane były niedzielne zawody wędkarskie.
Czytaj całość
 
Ostatni polonez
02.05.2017.
Choszczno - Pożegnanie maturzystów w ZS nr 1
CHOSZCZNO. Także w piątek rok szkolny zakończyli uczniowie klas maturalnych z Zespołu Szkół nr 1 im. Bolesława III Krzywoustego. Tu największe powody do dumy miała wychowawczyni IZABELA BIAŁEK. To właśnie w jej klasie było aż siedmioro prymusów, w tym WIKTORIA KRZYŻANIAK i KAROL POŻARSKI, którzy osiągnęli najwyższe średnie 5,2. Wśród uczniów z klas technikum średnią 4,8 pochwaliły się ADRIANNA BUDYNEK i  ALEKSANDRA DREWKE (cała czwórka na zdjęciu, od lewej).
Czytaj całość
 
Pożegnanie maturzystów z Polnej
02.05.2017.
Choszczno - Pożegnanie maturzystów z Polnej
CHOSZCZNO. W piątek przed południem społeczność Zespołu Szkół nr 2 im. Noblistów Polskich pożegnała tegorocznych maturzystów. Najwięcej nagród i wyróżnień odebrała WERNIKA NAHORSKA (na zdjęciu z prawej), która ukończyła  szkołę ze średnią 5,12. Prymuska zdradziła nam, że marzy o studiach w Wielkiej Brytanii.

Czytaj całość
 
Muzykon 2017
05.05.2017.
 
Święta Majowe
24.04.2017.
 
Majówka na sportowo!
24.04.2017.
 
UKS "FOKA" zdobywa kolejne medale
28.04.2017.

CHOSZCZNO. Z międzynarodowych zawodów „International Swimming Cup Poznań 2017”, zawodnicy UKS "Foka" przywieźli 10 medali. Trzy dni później, w Szczecinie wystartowali w trzeciej rundzie Grand Prix Województw Zachodniopomorskiego i Lubuskiego zdobywając kolejne cztery medale.

Czytaj całość
 
Jubileuszowy Dzień Książki
24.04.2017.

 

CHOSZCZNO. W 2007 roku z okazji Światowego Dnia Książki do księgarni Pegaz zawitało zaledwie kilkudziesięciu czytelników. 10 lat później, czyli w minioną niedzielę przyszło ich ponad… tysiąc. Na każdego czekała lampka toskańskiego wina, paniom wręczano czerwone róże, więc trudno się dziwić temu, że w tym dniu Państwo MIŃSCY sprzedali około 1,3 tys. książek.
 
Czytaj całość
 
Pocztówka z Choszczna
27.04.2017.

Pocztówka z Choszczna

CHOSZCZNO. Aż 27 autorów uzyskało tytuły laureata i zakwalifikowanych zostało do finału wojewódzkiego Przeglądu Prac Plastyków Nieprofesjonalnych oraz Przeglądu Twórczości Zespołów Plastycznych Dzieci i Młodzieży.

Czytaj całość
 
Choszczno - PARA woklana 2017 - Faworyci polegli
26.04.2017.
Choszczno - PARA woklana 2017 - Faworyci polegli
CHOSZCZNO. Wczoraj w Choszczeńskim Domu Kultury odbyły się eliminacje powiatowe Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej oraz Przeglądu Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych. Swój pierwszy tytuł laureata zdobyła choszcznianka EWA PLISZKA, a wśród wyróżnionych znaleźli się również: ANTONINA RESIAK i WERONIKA WESOŁA ze Szkoły Podstawowej w Zamęcinie oraz JERZY CIECIERSKI z Publicznego Gimnazjum w Choszcznie (wszystkich widzimy na zdjęciu).

Czytaj całość
 
PZW - Pioruny przerwały zawody
25.04.2017.
PZW - Pioruny przerwały zawody
CHOSZCZNO. Najpierw słońce, potem grad, deszcz ze śniegiem, a w końcu burza z piorunami towarzyszyły w niedzielę wędkarzom. Pierwsze w tym roku spławikowe zawody wędkarskie, które rozegrano na jeziorze Raduń bardzo pewnie wygrał TOMASZ KOSTRZEWSKI. Drugie miejsce zajął JAN SZMIDT, a trzecie BOGUSŁAW KRZYKAWIAK (na zdjęciu, w kolejności od góry do dołu).
Czytaj całość
 
Status quo dla Choszczna i Sławna
24.04.2017.
Status quo dla Choszczna i Sławna CHOSZCZNO. Ponad 60 zawodników walczyło w sobotę o medale w 19. Mistrzostwach Polski Pracowników Oświaty w Badmintonie im. Wiesława Drewicza. Podobnie jak w poprzednich edycjach, także i teraz najwięcej krążków wywalczyły ekipy Choszczna i Sławna. Z naszych na najwyższym stopniu podium stanęli MACIEJ ŻOŁNIERZÓW i DARIUSZ CZEKAN w grach pojedynczych, M. Żołnierzów – TOMASZ PŁONKA w deblu oraz IZABELA BIAŁEK – BARTŁOMIEJ DREWICZ w mikście. 
Czytaj całość
 
Nabór na wolne stanowisko pracy Specjalista ds. obsługi Rady i projektów
28.04.2017.
 CHOSZCZNO. Stowarzyszenie Lider Pojezierza poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. obsługi Rady i projektów. Termin składania podań od 10 do 16 maja 2017 r.  Ogłoszenie o naborze znajduje się na stronie Lidera Pojezierza
 
Spotkanie autorskie z Witoldem Kiejrysem
26.04.2017.

CHOSZCZNO. Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej zaprasza na spotkanie z WITOLDEM KIEJRYSEM, poświęcone promocji książki "Zielony karp i okolica", o której pisaliśmy już na naszej stronie w artykule Książka dla wrażliwych. Spotkanie odbędzie się dziś w czytelni dla dorosłych o godz. 17.00. 
 
Mistrzostwa Choszczna w Tenisie Stołowym dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej
26.04.2017.
CHOSZCZNO. Centrum Rekreacyjno – Sportowe zaprasza na Mistrzostwa Choszczna w Tenisie Stołowym dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Odbędą się 6 maja br. (sobota) o godz. 10.00 w hali sportowej Publicznego Gimnazjum. Szczegółowe informacje na stronie www.crs.choszczno.pl, a regulamin mistrzostw do pobrania T U T A J
 
Mistrzostwa Choszczna w Tenisie Stołowym dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej
 
Mini Mundial 2017 wystartował
21.04.2017.
Mini Mundial 2017 wystartował

CHOSZCZNO. W środę w Radiu Szczecin odbyło się losowanie Mini Mundialu 2017. Już wiemy, że 13 maja na naszym Orliku przy ul. Obrońców Westerplatte zagra: Islandia, Peru, Turcja, Ukraina, Belgia, Kamerun, Dania, Węgry, Francja, Hiszpania i Czechy. 
 
Czytaj całość
 
Przyroda w zgodzie z jedynką
21.04.2017.
 
ZAMĘCIN. Reprezentanci choszczeńskiej „jedynki” w składzie MAREK SOSIN, JAGODA DEMIAŃCZUK i  PIOTR WOJTOŁOWICZ zwyciężyli w gminnym  konkursie wiedzy o środowisku naturalnym „Żyj z przyrodą w zgodzie”,  który dzisiaj odbył się w Szkole Podstawowej w Zamęcinie.
Czytaj całość
 
Mali ratownicy
24.04.2017.
Mali ratownicy

CHOSZCZNO. „Mały ratownik” to hasło X Olimpiady Zdrowia Przedszkolaków, która w piątek odbyła się w Przedszkolu nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Choszcznie. Oprócz organizatorów czyli dzieci z grup O A, B i C uczestniczyły w niej przedszkolaki z: Korytowa, Sławęcina, Suliszewa i Zamęcina. Szkraby udowodniły, że w razie zagrożenia życia wiedzą, jak należy się zachować i co zrobić.
(mn)
Czytaj całość
 
Światowy Dzień Książki 2017
29.03.2017.

 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 209 - 234 z 3688
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2017 www.choszczno.pl.