WiększaMniejszyNormalny
26.06.2017.
 
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Zagłosuj na siłownie w Choszcznie!
Obwieszczenie o kwalifikacji wojskowej w 2017 roku
13.01.2017.
Obwieszczenie o kwalifikacji wojskowej w 2017 roku
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 13 stycznia 2017 roku o kwalifikacji wojskowej w województwie zachodniopomorskim w 2017 rok do pobrania  T U T A J
 
Choszczno - Gavia Cup 2017
09.01.2017.
Choszczno - Gavia Cup 2017
 
CHOSZCZNO. W sobotę zainaugurowany został ośmioetapowy cykl turniejów Gavia Cup 2017. Pierwszą edycję adresowaną do piłkarzy z rocznika 2009 wygrała drużyna Iny Goleniów i to ona wyjechała z głównym trofeum, czyli pucharem prezesa Intermarche  ZBIGNIEWA BORTNOWSKIEGO. Drugie miejsce wywalczyli podopieczni ADAMA LEŚNIAKA, ekipa Gavii Milik Choszczno.

Czytaj całość
 
Choszczno - Ludowe kolędowanie
09.01.2017.
Choszczno - Ludowe kolędowanie
CHOSZCZNO. Wczoraj w trakcie południowej mszy, w kościele pw. św. Jadwigi Królowej, do wspólnego wykonywania kolęd i pastorałek zapraszała Kapela Ludowa „Stobniczanie”, Zespół Pieśni i Tańca „Mali Stobniczanie” oraz wspierająca ich grupa śpiewaków. 
Czytaj całość
 
Choszczno - Receptą jest tolerancja
05.01.2017.
Choszczno - Złote Gody Popławskich - Choszczno - Receptą jest tolerancja CHOSZCZNO. Dziś, czyli po 50 latach wspólnego pożycia IRENA i CZESŁAW PAWŁOWSCY z uśmiechami na twarzy wspominają 1966 rok, a dokładniej daty dwóch ślubów. – Stać nas było na to – nieco żartując pani Irena przypomina, że wówczas nie było pojęcia małżeństwa konkordatowego. W Wigilię Bożego Narodzenia odnowili przysięgę i z nieukrywaną dumą odebrali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Czytaj całość
 
Choszczno - Piłkarskie powitanie 2017 roku
02.01.2017.
Choszczno - Piłkarskie powitanie 2017 roku CHOSZCZNO. Wczoraj na orliku przy ul. Obrońców Westerplatte nowy rok powitali byli piłkarze Grunwaldu Choszczno. Mecz zakończył się remisem 8:8, a pierwszego w tym roku gola zdobył TADEUSZ KOŚCIUCZUK, dokładnie dwie minuty po trzynastej.


Czytaj całość
 
Połączyła dźwięki
03.01.2017.
 
CHOSZCZNO. W drugiej połowie grudnia w Hanowerze odbył się Polonijny Festiwal Kultury „Dźwięki, które łączą”. Wzięli w nim udział laureaci polskich i niemieckich konkursów muzycznych, wśród nich była także choszcznianka WIKTORIA PAŁASZ.  


Czytaj całość
 
Akcja poboru krwi
04.01.2017.
 
Wesołych Świąt!
23.12.2016.

 

A poniżej znajdziecie choszczeńską kolędę. „Choszczeńską”, bo jej autorem jest PAWEŁ LEMIESIEWICZ, a wykonuje ją OSKAR BAJBUŁA. Posłuchajcie…

 

 
Pomogli zwierzakom
30.12.2016.

CHOSZCZNO-SŁAWĘCIN. Przez cały grudzień dzieci, nauczyciele oraz rodzice ze Szkoły Podstawowej w Sławęcinie zbierali karmę dla bezdomnych psów i kotów. Akcję, w którą włączyła się cała społeczność szkoły zainicjowała KRYSTYNA GRZELCZAK.
 
Czytaj całość
 
Choszczno - Gavia - Mamy w roli głównej
20.12.2016.
Choszczno - AP Gavia - Turniej Mikołajkowy 2016 CHOSZCZNO. W rozegranym w sobotę Turnieju Mikołajkowym AP Gavia na parkiecie wystąpiło kilkaset osób, ale najwięcej emocji, wrażeń, a przede wszystkim śmiechu było w momencie, gdy na boisko weszły mamy młodych piłkarzy. Sala gimnazjum zadrżała w posadach gdy BEATA DROBISZ-WELS strzeliła pierwszego gola.  

Czytaj całość
 
Noworoczne spotkanie
21.12.2016.
 
Choszczno - W szachach szczęście też jest potrzebne
20.12.2016.
Choszczno - W szachach szczęście też jest potrzebne
CHOSZCZNO.  W finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych, które rozegrano w Gryfinie szóste miejsce zdobyła ekipa ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Choszcznie. Indywidualnie najwięcej punktów wywalczyli KAMIL KALITA (na zdjęciu z prawej)  i BARTOSZ KOWALIK (z lewej). Wynik z Gryfina jest drugim w hierarchii szachowych osiągnięć Trójki.


Czytaj całość
 
Choszczno - Foka - Sukces sportowy i organizacyjny
19.12.2016.
Choszczno - Foka - Sukces sportowy i organizacyjny CHOSZCZNO. Zorganizowane po raz pierwszy Drużynowe Mistrzostwa Choszczna w Pływaniu zdominowali zawodnicy UKS Foka. W sobotę nasi zawodnicy aż 27-krotnie wygrywali indywidualnie, 3-krotnie w sztafetach, zdominowali też klasyfikację drużynową we wszystkich grupach wiekowych.

Czytaj całość
 
O oczekiwaniu na gwiazdę
19.12.2016.
Choszczno - KOncert PSM - O oczekiwaniu na gwiazdę 2016 CHOSZCZNO. „Nowe święta idą” to tytuł bożonarodzeniowego koncertu, który w piątek w swojej auli zaprezentowali uczniowie i pedagodzy Państwowej Szkoły Muzycznej w Choszcznie. Jutro o godzinie 17 zapraszają na jego powtórkę.
Czytaj całość
 
Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską
19.12.2016.
 
CHOSZCZNO. Jutro AGNIESZKA LINGAS-ŁONIEWSKA, autorka takich powieści jak: Bez przebaczenia, Zakład o miłość, W szpilkach do Manolo, czy trylogii Zakręty losu, spotka się z czytelnikami Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Choszcznie. Start 11.00. Wstęp wolny.  
 
 
Czytaj całość
 
Korytowo na ludowo w Radiu Szczecin
15.12.2016.
Korytowo na ludowo w Radiu Szczecin CHOSZCZNO. Wczoraj wieczorem w Radiu Szczecin wyemitowana została godzinna audycja zatytułowana „Korytowo na ludowo” . W jej pierwszej części ANNA KELMER próbuje wytłumaczyć ideę tego trwającego już prawie dwa lata projektu, natomiast w drugiej JOANNA SKONIECZNA i jej goście, czyli  dyrektor Muzyczny Zespołu Pieśni i Tańca „Szczecinianie” KRZYSZTOF KAMIŃSKI oraz kulturoznawca, prof. BOGDAN MOTŁAWSKI z Uniwersytetu Szczecińskiego komentują to zjawisko.

Czytaj całość
 
Szansa na rewitalizację
15.12.2016.
Choszczno - Szansa na rewitalizację CHOSZCZNO. W piątek burmistrz ROBERT ADAMCZYK i marszałek województwa OLGIERD GEBLEWICZ podpisali umowę na dofinansowanie „Lokalnego Planu Rewitalizacji dla Gminy Choszczno”. To szansa na ubieganie się m.in. o środki uruchamiane w ramach przyszłorocznych konkursów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.
Czytaj całość
 
Choszczno - Szlachetna Paczka 2016
16.12.2016.
Choszczno - Szlachetna Paczka 2016 CHOSZCZNO. Już po raz trzeci zdecydowaliśmy się na wsparcie Szlachetnej Paczki. Komputer, telewizor, lodówka, to tylko te najważniejsze akcenty, które w prezencie od nas otrzymała jedna z 13. rodzin.

Czytaj całość
 
Choszczno - Morrison śpiewał w Zamęcinie
15.12.2016.
Choszczno - Morrison śpiewał w Zamęcinie  CHOSZCZNO. Gwiazdą koncertu, który dzisiaj odbył się w Szkole Podstawowej w Zamęcinie był żołnierz armii kanadyjskiej kapral ALEX MORRISON.

Czytaj całość
 
Choszczno - Czas kiermaszów i jasełek 2016
15.12.2016.
Choszczno - Czas kiermaszów i jasełek 2016 CHOSZCZNO. Czas jasełek, kolędowania i bożonarodzeniowych kiermaszów w pełni. Wczoraj w Zespole Szkół nr 3 obejrzeliśmy m.in. jasełka, natomiast Szkoła Podstawowa nr 1 zaprosiła wszystkich na koncert i świąteczny kiermasz. Jutro PSM zaprasza na koncert "Nowe święta idą".


Czytaj całość
 
Na jarmarku w Fürstenwalde
13.12.2016.
 
CHOSZCZNO. Na bożonarodzeniowym jarmarku, który w miniony weekend odbył się w niemieckim Fürstenwalde, największą furorę zrobiły choszczeńskie anioły.

Czytaj całość
 
Znaleźli brakujący kolor tęczy
12.12.2016.
Choszczno - Złote gody - Znaleźli brakujący kolor tęczy
CHOSZCZNO. W sobotę ANNA i JAN WORMOWIE w Urzędzie Stanu Cywilnego odznaczeni zostali Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Choć wszyscy jubilaci obchodzący złote gody nie kryją dumy z tego, że razem dotrwali do takiej chwili, to jednak pp. Wormowie mają szczególne powody do radości. – Przez nasz dom przewinęło się 49 dzieci, mamy też 32. wnuków. Najwyższy czas, aby pojawiły się prawnuki – mówi pan Jan.


Czytaj całość
 
Choszczno - Zbrucz i Lubystek
12.12.2016.
Choszczno - Zbrucz i Lubystek 2016 CHOSZCZNO. W sobotę w sali widowiskowej Choszczeńskiego Domu Kultury zaprezentowały się ukraińskie zespoły Zbrucz z Tarnopola i Lubystek z Krzemieńca.

Czytaj całość
 
W sobotę też popłyną
14.12.2016.
 
CHOSZCZNO. W czwartej edycji otwartych mistrzostw Koszalina w pływaniu zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego "Foka" zdobyli 28 medali. Tym razem najlepiej spisała się para OLGA PAROL - OSKAR BURZYŃSKI, którzy wywalczyli o cztery złote krążki.

Czytaj całość
 
Koncert Świąteczny
12.12.2016.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 235 - 260 z 3562
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2017 www.choszczno.pl.