WiększaMniejszyNormalny
19.12.2018.
SESJA RADY MIEJSKIEJ GODZ 14:00
   
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Choszczno 2018 - PARA wokalna
25.04.2018.
Choszczno 2018 - PARA wokalna
CHOSZCZNO. W Choszczeńskim Domu Kultury odbyły się powiatowe eliminacje Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej oraz Przeglądu Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych. Naszą gminę na finale wojewódzkim reprezentować będą OSKAR BAJBUŁA i EDYTA TYRCHA (na zdjęciu po lewej stronie).

Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - Światowy Dzień Książki
26.04.2018.
Choszczno 2018 - Światowy Dzień Książki
CHOSZCZNO. W tym roku Światowy Dzień Książki obchodziliśmy pod hasłem  „Wspieramy naszą księgarnię”. – W niedzielę nasze progi przekroczyło ponad tysiąc osób – cieszy się TOMASZ MIŃSKI. Właściciel Księgarni „Pegaz” podkreśla, że byli to głównie mieszkańcy Choszczna, ale w kolejce do kasy wypatrzył również gości z Poznania, Wrocławia, a nawet z Warszawy.

Czytaj całość
 
Mistrzowie ekologii
27.04.2018.
 
CHOSZCZNO. W 14. edycji gminnego konkursu „Żyj z przyrodą w zgodzie” wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej w Zamęcinie (JULIA WESOŁA, PAWEŁ MACIĄGOWSKI i ANTONI KMITA).
 
Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - Mistrzostwa w Szachach Szybkich
26.04.2018.
Choszczno 2018 - Mistrzostwa w Szachach Szybkich
CHOSZCZNO. Białorusin NIKOLAI ALIAVDIN (na zdjęciu, pierwszy z lewej) po raz kolejny udowodnił, że w naszym mieście czuje się jak u siebie w domu, bo na rozegranych w sobotę Otwartych Mistrzostwa Choszczna w Szachach Szybkich pokonał całą plejadę renomowanych zawodników. Z choszcznian na jedenastym miejscu uplasował się BARTOSZ KOWALIK.

Czytaj całość
 
Maraton dla Olgi
26.04.2018.
Maraton dla Olgi
 
CHOSZCZNO. W sobotę  (21 kwietnia) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 odbył się Charytatywny Maraton Fitness, zorganizowany przez  NATALIĘ LEŚNIAK oraz instruktorów z Motywatora Choszczno.
 

Czytaj całość
 
CHoszczno - Spotkanie z Filipem Łobodzińskim
24.04.2018.
Choszczno 2018 - Spotkanie z Filipem Łobodzińskim
CHOSZCZNO. W najbliższy czwartek o 17.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej FILIP ŁOBODZIŃSKI czytał będzie Boba Dylana.  Starsze pokolenie doskonale pamięta go m.in. z roli Dudusia w „Podroży za jeden uśmiech” oraz Julka z serialu „Stawiam na Tolka Banana”. Ze strony muzycznej znany jako współtwórca Zespołu Reprezentacyjnego i wielki propagator m.in. Georges’a Brassensa. W Choszcznie zaprezentuje się m.in. we fragmentach tłumaczonych przez siebie „Dusznego kraju” i "Tarantuli" Boba Dylana. Wstęp wolny.  (tk) 
 
Choszczno - Biegi na Orientację 2018
24.04.2018.

Choszczno - Biegi na Orientację 2018

CHOSZCZNO. Po raz pierwszy w Choszcznie biegi na orientację zorganizowano w 1997 roku. W najbliższą sobotę (na miejskiej Górze) i niedzielę (w Rzecku) przeprowadzona zostanie 5 i 6 runda XXV edycji Mistrzostw Pomorza i Kujaw w Biegu na Orientację. Zawody organizuje Stowarzyszenie Aktywne Choszczno, a my zapraszamy do kibicowania. W sobotę zawody rozpoczynają się o 15.00, a w niedzielę  o 11.00.


Czytaj całość
 
Choszczno - Wspieramy naszą księgarnię
18.04.2018.
Choszczno 2018 - Wspieramy naszą księgarnię
CHOSZCZNO. W piątkowe południe na ulicach naszego miasta pojawiły się Hiszpanki, a to niewątpliwy znak, że także i do naszego miasta niebawem zawita Światowy Dzień Książki. – W tym roku będziemy świętować po raz jedenasty - mówi MARIA MIŃSKA. Wspólnie z mężem TOMASZEM w najbliższą niedzielę (22 kwietnia) zapraszają do odwiedzenia Księgarni Pegaz. Zapewniają, że w tym dniu książek, czerwonych róż i toskańskiego wina nie zabraknie. Przygotowali też kilka niespodzianek.
Czytaj całość
 
Szachowe mistrzostwa Choszczna 2018
20.04.2018.
Szachowe mistrzostwa Choszczna 2018 CHOSZCZNO. Już prawie 60 zawodników zgłosiło się do udziału w Otwartych Mistrzostwach Choszczna w Szachach Szybkich, które jutro (21 kwietnia) o 10.00 rozpoczną się w sali lustrzanej Choszczeńskiego Domu Kultury.  Emocji nie zabraknie, bo na liście widnieje wiele znanych nazwisk, w tym białoruski arcymistrz NIKOLAI ALIAVDIN. Wstęp dla kibiców oczywiście wolny.
(tk)
 
Sławno i Choszczno w roli głównej
18.04.2018.
Sławno i Choszczno w roli głównej CHOSZCZNO. Jubileuszowe, XX Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty w Badmintonie  zdominowali zawodnicy ze Sławna, którzy zdobyli aż 11 medali. Honoru choszcznian broniła suliszewianka EDYTA WÓJCIK-GAWLAK, która dwukrotnie stawała na najwyższym stopniu podium.
 
Czytaj całość
 
Choszcznianie w roli głównej
18.04.2018.
Choszcznianie w roli głównej CHOSZCZNO. W sobotę w Zespole Szkół nr 2 odbyła się 19. edycja Diecezjalnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijno – Patriotycznej im. ks. Jana Abramskiego. Tym razem we wszystkich kategoriach triumfowali choszcznianie BARTOSZ KACPRZAK, MICHAŁ JASKULSKI, ZUZANNA JASKULSKA i ŁUKASZ SIEKLUCKI. Bartosz zdobył również nagrodę publiczności.

Czytaj całość
 
Zaproszenia na Światowy Dzień Książki 2018
17.04.2018.
CHOSZCZNO. Serdecznie zapraszamy na Światowy Dzień Książki w Choszcznie, który odbędzie się 22 kwietnia (niedziela), godz.11.00. W programie: książki w promocyjnych cenach, lampka toskańskiego wina, róża dla każdej z Pań, losowanie nagród oraz wyjątkowa atmosfera choszczeńskiej księgarni PEGAZ. (kk)
 
Choszczno 2018 - Festiwal Akordeonowy
16.04.2018.
Choszczno 2018 - Festiwal Akordeonowy CHOSZCZNO. W Państwowej Szkole Muzycznej im. I.J. Paderewskiego odbył się VIII Festiwal Akordeonowy dla szkół muzycznych I i II stopnia Polski Zachodniej i Północnej. Tym razem w zajęciach, wykładach i koncercie finałowym wzięli udział uczniowie i pedagodzy z placówek w Stargardzie, Gorzowie Wlkp., Nowym Tomyślu, Świnoujściu, Gryficach, Tarnowie Podgórnym, Słupsku, Kołobrzegu, Nowej Soli, Krośnie Odrzańskim, Szczecinie, Pyrzycach i Choszcznie.


Czytaj całość
 
Charytatywywny Maraton Fitnes
11.04.2018.

 

CHOSZCZNO. Zapraszamy 21 kwietnia do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 na CHARYTATYWNY MARATON FITNESS podczas którego zbierane będą pieniądze na leczenie Olgi Gromadzkiej. Maraton poprowadzą instruktorzy z Motywatora wspólnie z chłopakami z crossfitu oraz Arturem Patykiem! Zacznij wiosnę fitnesowo i pokaż dobre serce! WSTĘP 25 zł
(kk)
Czytaj całość
 
Sektakl "W piątek 13"
10.04.2018.
 
CHOSZCZNO. W najbliższy piątek o godzinie 19.00, w sali widowiskowej Choszczeńskiego Domu Kultury odbędzie się spektakl pt. „W piątek 13. Dozwolone od lat 18". Progam artystyczny na podstawie tekstów powojennych kabaretów literackich zaprezentuje grupa choszcznian z zespołu teartalnego Na przekór, działająca od niedawna przy Choszczeńskim Domu Kultury. Serdecznie Zapraszamy! WSTĘP WOLNY
(kk)
Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - VIII Festiwal Akordeonowy
11.04.2018.
Choszczno 2018 - VIII Festiwal Akordeonowy
CHOSZCZNO. Już jutro w Państwowej Szkole Muzycznej im.  I.J. Paderewskiego startują VIII Festiwal Akordeonowy dla szkół muzycznych I i II stopnia Polski Zachodniej i Północnej. Tym razem uczniowie doskonalić się będą pod okiem wirtuozów tego instrumentu, czyli LESZKA KOŁODZIEJSKIEGO, PAWŁA ZAGAŃCZYKA i KRZYSZTOFA NAKLICKIEGO. Ten ostatni na zakończenie festiwalu poprowadzi koncert „Od solisty do orkiestry”, w którym zaprezentują się wszyscy uczestnicy.

Czytaj całość
 
XX Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty w Badmintonie
10.04.2018.
CHOSZCZNO. 14 kwietnia (sobota) o godz. 9.30 już po raz 20. zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski  Pracowników Oświaty w Badmintonie. Zawody odbędą się w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2. W turnieju wystartują również nauczyciele z naszej gminy. Zapraszamy do kibicowania.

Czytaj całość
 
Jest kasa na społeczne działanie
05.04.2018.
Jest kasa na społeczne działanie
 
CHOSZCZNO. W naszej gminie zrealizowanych zostało wiele przedsięwzięć, które otrzymywały finansowe wsparcie z projektów podobnych do startującej właśnie drugiej edycji Programu Społecznik. Przypomnijmy, że m.in. uczyliśmy dzieci sztuki gotowania i fotografowania, dorośli poznawali sztuki ludowej, stworzyliśmy miejsca do integracji społecznej, wspólnie organizowaliśmy też imprezy sportowe, nawet takie o zasięgu ogólnopolskim. Jeśli masz pomysł, a brakuje ci kasy, to już 13 kwietnia o 13.00 zapraszamy do Choszczeńskiego Domu Kultury, gdzie dowiesz się w jaki sposób sięgnąć do dwóch rodzajów dotacji z PROGRAMU SPOŁECZNIK 2018.

Czytaj całość
 
Młodzież zapobiega pożarom
09.04.2018.
CHOSZCZNO. Wśród zwycięzców powiatowych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” znalazła się również PAULA GREJĆ, uczennica choszczeńskiego gimnazjum. 
 
Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - Wielkanocny Jarmark
25.03.2018.
Choszczno 2018 - Wielkanocny Jarmark  CHOSZCZNO. Dzisiaj w naszym mieście odbył się „Jarmark Wielkanocny z Liderem 2018”. Na scenie zaprezentowali się ludowi artyści, na stoiskach można było zrobić świąteczne zakupy, a my już wiemy, że w konkursach na babę i plamę wielkanocną wyróżnienia i nagrody zdobyły Koła Gospodyń Wiejskich ze Smolenia i Zamęcina. Trzecią nagrodę za widoczną na zdjęciu palmę otrzymały również LENA KACZMAREK, HANIA SZABAT i OLIWIA ROZPĘDEK ze Smolenia.

Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - Męskie zumbowanie
24.03.2018.
Choszczno 2018 - Męskie zumbowanie
CHOSZCZNO.  Dzisiaj po południu w hali gimnazjum trzygodzinny maraton zumby poprowadzili panowie MARIUSZ KOPERSKI, JACEK ROSZAK, KRZYSZTOF LEWANDOWSKI i KRZYSZTOF NOWAK. Za to na parkiecie królowały już głównie panie.
 
Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - Wiosenny Salon Artystyczny
23.03.2018.
Choszczno 2018 - Wiosenny Salon Artystyczny
CHOSZCZNO. W piątek wieczorem w Choszczeńskim  Domu Kultury otwarto 13. edycję Wiosennego Salonu Artystycznego. W sumie swoje prace prezentuje tam aż 55 twórców. Szczególne wrażenie sprawiają dwa obrazy PIOTRA MASŁOWSKIEGO, które jak sam twierdzi, inspirowane są niedawną rozbiórką pomnika wdzięczności, połączoną z bardzo wymowną powieścią Swietłany Aleksiejewicz „Cynkowi chłopcy”.

Czytaj całość
 
Dywizjon ma nowego dowódcę
22.03.2018.
Dywizjon ma nowego dowódcę
CHOSZCZNO. 22 marca, na uroczystej zbiórce ppłk JAROSŁAW CHOJNACKI przekazał obowiązki dowódcy choszczeńskiego dywizjonu artylerii samobieżnej. Od wczoraj tym pododdziałem dowodził będzie ppłk DANIEL NOGA.


Czytaj całość
 
Spotkanie dot. funduszy europejskich
04.04.2018.
 Spotkanie dot. funduszy europejskich
 
CHOSZCZNO. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach zaprasza 9 kwietnia br. (poniedziałek) do Urzędu Miejskiego w godz. od 11.00 do 13.30 na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej. Poradnictwo kierowane jest do osób z terenu gminy Choszczno.
(mn)

Czytaj całość
 
Trening uruchomienia syreny alarmowej
06.04.2018.
 Trening uruchomienia syreny alarmowej
 KOMUNIKAT !!!!
Uwaga mieszkańcy Choszczna: W dniu 10 kwietnia 2018 r. o godz. 8.41 na podstawie decyzji Wojewody Zachodniopomorskiego zostanie przeprowadzony trening uruchamiania syren alarmowych na terenie miasta Choszczna.
(Syreny uruchomione będą na czas 1 minuty)

CELEM TRENINGU JEST SPRAWDZENIE FUNKCJONOWANIA SYSTEMU WYKRYWANIA, ALARMOWANIA I OSTRZEGANIA LUDNOŚCI O ZAGROŻENIACH NA TERENIE WOJEWÓDZTWA 
 
Dywizjon w drodze
21.03.2018.
Choszczno - Dywizjon w drodze CHOSZCZNO. Jutro po południu ze swoją jednostką pożegna się ppłk JAROSŁAW CHOJNACKI. My dzisiaj sfotografowaliśmy kolumnę pojazdów choszczeńskiego dywizjonu artylerii samobieżnej przemieszczającą się z poligonu drawskiego do koszar w Choszcznie. Kto jechał w pierwszej armatohaubicy Dana? Oczywiście dowódca, czyli ppłk Chojnacki.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 235 - 260 z 4092
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
ZAZ Choszczno
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2018 www.choszczno.pl.