WiększaMniejszyNormalny
28.03.2017.

AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Choszczno - Tym razem mało gościnni
27.09.2016.
Choszczno - Tym razem mało gościnni  CHOSZCZNO. W niedzielę na jeziorze Raduń 80 wędkarzy z zachodniej Polski rywalizowało o zwycięstwo w drugiej edycji Regionalnych Zawodów Wędkarskich Parami „Koniec lata 2016”. Tym razem gospodarze okazali się mniej gościnni, bo w pierwszej dziesiątce uplasowało się aż siedem teamów z Choszczna. Z wynikiem ponad 11 kilogramów wygrała para  TOMASZ KOSTRZEWSKI – ROBERT OWCZAREK. W kategorii mikstów również triumfowali choszcznianie ALINA POKORA – WŁADYSŁAW KURPIŃSKI. 
Czytaj całość
 
Choszczno - Gavia liderem
27.09.2016.
Choszczno - Gavia liderem CHOSZCZNO. W siódmej kolejce ligowych rozgrywek w klasie okręgowej Gavia Choszczno wygrała u siebie 1:0 (0:0) z CRS Barlinek.  Jedynego gola strzelił w 66 minucie MARCIN MISIEK (na zdjęciu, drugiz prawej). Mimo tego, że gospodarze ostatnie 15 minut grali z przewagą jednego zawodnika, to jednak właśnie ten fragment w ich wykonaniu był najsłabszy.

Czytaj całość
 
IX Choszczeński Bieg Terenowy
23.09.2016.
IX Choszczeński Bieg Terenowy 2016 CHOSZCZNO. Dzisiaj na Placu Witosa w IX Choszczeńskim Biegu Terenowym rywalizowało ponad 800 młodych biegaczy.  Niektórym z nich tak bardzo zależało na zwycięstwie, że nawet buty pogubili.

Czytaj całość
 
VI Dzień Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię
26.09.2016.
Choszczno - VI Dzień Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię 2016 CHOSZCZNO. W sobotę na placu przy fontannie już po raz szósty choszcznianie obchodzili Dzień Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię. Choć tematem przewodnim była choroba, która w każdej chwili może dotknąć także i nas, to jednak w tym dniu było wyjątkowo wesoło i tanecznie. Po raz pierwszy do organizatorów dołączyli uczestnicy Środowiskowych Domów Samopomocy z Drawna i Recza.

Czytaj całość
 
Wirtuozerski duet
26.09.2016.
Choszczno - Wirtuozerski duet CHOSZCZNO. W piątek Państwowa Szkoła Muzyczna gościła mistrzów gitary JAKUBA KOŚCIUSZKO oraz klarnetu JANA JAKUBA BOKUNA. Muzycy najpierw prowadzili warsztaty, a na finał wystąpili w owacyjnie przyjętym koncercie, promującym ich wspólną płytę „A la carte”.

Czytaj całość
 
Biblioteka z duszą? Zagłosuj.
26.09.2016.
 
CHOSZCZNO. Jeśli Ty także uważasz, że Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej jest "Biblioteką z duszą", zajrzyj na stronę: www.kulturaonline.pl/biblioteki,z,dusza,glosujemy,tytul,artykul,26471.html i do najbliższej niedzieli (2 października) oddaj swój głos na choszczeńską placówkę. Dziennie można oddać jeden głos. Uwaga!!! Do wygrania atrakcyjne nagrody, tak dla biblioteki, jak i osób głosujących. A t u t a j możesz obejrzeć jak prezentuje się nasza MBP. (kj)
 
Jesienne spotkania z teatrem i literaturą
23.09.2016.
 
CHOSZCZNO. Reportażysta JACEK HUGO-BADER, powieściopisarka MAŁGORZATA KALICIŃSKA, publicysta SZYMON HOŁOWNIA, czy pochodzący z Choszczna dziennikarz śledczy PAWEŁ RESZKA, to tylko niektóre z postaci, z którymi już wkrótce będziesz mógł porozmawiać w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Choszcznie. Najbliższe spotkanie już jutro (27 września, 17:00). W spektaklu "Kim Pani jest?" zaprezentują się aktorki Teatru Współczesnego w Szczecinie, EWA SOBIECH i EWA SOBCZAK. Wstęp wolny.
Czytaj całość
 
Choszczno - Dzień bez Samochodu
23.09.2016.
Choszczno - Dzień bez Samochodu 2016 CHOSZCZNO. Około 200 osób wzięło udział we wczorajszym happeningu zorganizowanym z okazji Dnia bez Samochodu. MAREK OGRODOWCZYK twierdzi, że tak liczną kolumnę rowerzystów po raz ostatni widział pod koniec lat 70. na kolarskim Memoriale Zygmunta Weissa.


Czytaj całość
 
POLSKO-KANADYJSKIE SPOTKANIA
21.09.2016.

CHOSZCZNO. Kilka dni temu kpt. DARRYL BANNON i kpr. ALEX MORRISON - kanadyjscy oficerowie z Canadian Land Task Force z Edmonton spotkali się z uczniami ze szkół podstawowych w Choszcznie i Korytowie. - Poznaliśmy nie tylko kulturę, zwyczaje i kuchnię kanadyjską, ale także dowiedzieliśmy się o sztuce kamuflażu oraz o tym, czym na co dzień się zajmują żołnierze - relacjonuje NIKOLA RZEŹNIEWSKA z Korytowa.

Czytaj całość
 
Choszczno - Kolejny rekord Aliavdina
22.09.2016.
Choszczno - Kolejny rekord Aliavdina CHOSZCZNO. Białoruski mistrz NIKOLAI ALIAVDIN (na zdjęciu z lewej), wygrywając po raz ósmy Memoriał ALEKSANDRA KUBASZEWSKIEGO i EDWARDA KRAMKA ustanowił rekord, który trudny będzie do pobicia. Tym trudniejszy, że już zapowiada swoje starty w kolejnych edycjach tej najlepszej szachowej imprezy w regionie.

Czytaj całość
 
Święto plonów w Suliszewie i Zamęcinie
20.09.2016.
 CHOSZCZNO. Jeszcze tylko w Sulinie i Zwierzyniu mieszkańcy sołectw zabawią się na święcie plonów. W minioną sobotę, jako przedostatni w gminie, chlebem upieczonym z tegorocznej mąki dzielili starostwie SYLWIA MAZURKIEWICZ i TOMASZ SYBIDŁO z Zamęcina oraz EWA GARBICZ i PIOTR LEWANDOWSKI z Suliszewa.
Czytaj całość
 
Trening kolarski
12.09.2016.
 
Dzień bez samochodu
09.09.2016.
 
Konkurs plastyczny dla szkół podstawowych
20.09.2016.
CHOSZCZNO. Starostwo Powiatowe w Choszcznie ogłosiło konkurs plastyczny „Moja przygoda z Piastkiem”. Mogą wziąć w nim udział uczniowie szkół podstawowych klas I-III. Prace należy przesłać na adres SP do 10 października br. Szczegółowe informacje na: www.powiatchoszczno.pl.

Konkurs plastyczny dla szkół podstawowych
 
Stypendia dla młodych sportowców
20.09.2016.
Stypendia dla młodych sportowców
 
CHOSZCZNO. Jeszcze tylko do piątku (23 września) można składać wnioski do II edycji programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców brykających się z trudnościami w rozwoju kariery. Program ten wspiera sportowców w wieku od 17-22 lat, którzy szukają dofinansowania treningów lub startu w zawodach. Pomysłodawcą jego jest fundusz Natalii Partyki oraz sieci sklepów Biedronka.

O tym, kto może się o nie ubiegać, i jakie są zasady jego dofinansowania znajdziesz na stronie www.fundusznataliipartyki.pl

 
Po zwrotce dla każdego
13.09.2016.
Rzecko - dożynki 2016 - Po zwrotce dla każdego
CHOSZCZNO. W sobotę dożynkowe święto obchodzili mieszkańcy sołectwa Rzecko. Sołtysowi PIOTROWI GÓRAŹDZIE bochen chleba przekazali starostowie ANETA OSOJCA i HENRYK ROMANOWSKI. Panie w przyśpiewkach przynajmniej po zwrotce poświęciły włodarzom gminy, radnym, sołtysowi, proboszczowi, policjantom, a nawet miejscowym piratom drogowym.

Czytaj całość
 
Wszyscy chcą się pokazać
12.09.2016.
Choszczno - AP Gavia - Wszyscy chcą się pokazać CHOSZCZNO. W sobotę AP Gavia Choszczno wygrała u siebie 1:0 z Orkanem Suchań i awansowała na pierwsze miejsce w rozgrywkach klasy okręgowej  (Szczecin Południe). Jedynego, ale za to przepięknego gola, w 83 minucie strzelił KACPER ZACZEK.

Czytaj całość
 
Stradzewo - Sołtys inwestuje w dzieci
12.09.2016.
Stradzewo - Sołtys inwestuje w dzieci CHOSZCZNO. Debiut w ligowych rozgrywkach zaliczyli już tydzień temu w Dolicach, gdzie zremisowali z Unią 3:3. Oficjalnie przed własną publicznością zagrali sobotę z CRS Barlinek i wygrali 12:0. W tym dniu młodzi piłkarze odebrali również nowiutkie stroje. Mowa o nowopowstałym klubie piłkarskim Ina Stradzewo. Przypomnijmy, że kiedyś w tej wsi istniał już klub piłkarski Ina, ale na początku tego wieku "zniknął" boisko zarosło, a szatnia została dosłownie zdemolowana.
 
Czytaj całość
 
Choszczno - Fitness z gwiazdami
12.09.2016.
Choszczno - Fitness z gwiazdami
CHOSZCZNO. Choć od zorganizowanego po raz pierwszy Choszczeńskiego Fitness Maratonu minęły już ponad dwie doby, to jednak dzisiaj w każdym miejscu naszego miasta można spotkać panie bardzo żywo komentujące to wydarzenie. Są zauroczone MACIEJEM JOPKIEM i NATALIĄ GACKĄ, ale przede wszystkim chwalą NATALIĘ MARCINIAK. – Za pomysł, za organizację, a przede wszystkim za sztukę motywacji. Moim zdaniem pani Natalia powinna otrzymywać dofinansowanie z Narodowego Fundusz Zdrowia, bo żaden lekarz nie robi tyle dobrego, co właśnie ona – komentuje NATALIA GRZELCZAK.


Czytaj całość
 
Zaproszenie na rowerowy wypad
12.09.2016.
 
CHOSZCZNO. Amatorzy rowerowych wycieczek wybrali się wczoraj na kilkudziesięciokilometrową przejażdżkę po trasie: Choszczno – Raduń – Wardyń – Chełpa – Pomień – Choszczno. Po drodze zatrzymali się na mały piknik, a już dzisiaj zapraszają wszystkich na Choszczeński Dzień bez Samochodu, który wystartuje 22 września o 17.00, spod fontanny.

Czytaj całość
 
IX Choszczeński Bieg Terenowy
12.09.2016.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 235 - 260 z 3436
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2017 www.choszczno.pl.