WiększaMniejszyNormalny
23.02.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
ATRAKCYJNE FERIE
08.02.2011.
ATRAKCYJNE FERIE
 
CHOSZCZNO Wszystko wskazuje na to, że najbliższe ferie będą bez śniegu i lodu. Choszczeński Dom Kultury i Centrum Rekreacyjno-Sportowe proponują szereg atrakcji, zarówno dla ducha jak i ciała. 
 
Czytaj całość
 
MARATON JUŻ RUSZYŁ
08.02.2011.
MARATON JUŻ RUSZYŁ
 
CHOSZCZNO Szósta edycja Choszczeńskiego Maratonu Rowerowego odbędzie się 3 września. – Nie tylko zmieniamy długości i przebiegi tras, ale przede wszystkim zamierzamy tak organizacyjnie dopiąć imprezę, by stała  się wydarzeniem jednodniowym – o najważniejszych zmianach informuje JERZY GUMULIŃSKI, prezes Klubu Turystyki Rowerowej Voyager. 
Czytaj całość
 
Cztery razy trzy
07.02.2011.
Akademia Piłkarska Gavia
 
CHOSZCZNO W kolejnym turnieju Bałtyckiej Ligi Orlik 2012, który w sobotę rozegrano w nowej hali Zespołu Szkół Nr 2 przy ul. Polnej, Akademia Piłkarska Gavia zajęła trzecie miejsce. Bohaterem tej drużyny został JONATAN KOWALCZYK, którego uznano za najlepszego zawodnika turnieju.
 
Czytaj całość
 
LAURY DLA CHOSZCZEŃSKICH FIRM
07.02.2011.
LAURY DLA CHOSZCZEŃSKICH FIRM
CHOSZCZNO W sobotę (5 lutego) choszczeński oddział Północnej Izby Gospodarczej podsumował drugą edycję konkursu na „Przedsiębiorstwo Roku 2010”.  Na uroczystej gali połączonej z balem, która odbyła się w Domu Biesiadnym w Koplinie, tytuły laureatów odebrały też dwie firmy z naszej gminy. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rzecku triumfowała w kategorii „Przedsiębiorstwo Roku 2010 Powiatu Choszczeńskiego”, natomiast Centrum Materiałów Budowlanych EL-POM w kategorii „Przedsiębiorstwo Roku 2010 Gmina Choszczno”. 
Czytaj całość
 
TUŻ ZA PUDŁEM
04.02.2011.
Pamiątkowe zdjęcie - drużyna Sławy w pomarańczowych koszulkach
 
WARSOW – SŁAWĘCIN W ubiegły weekend w niemieckim Warsow rozegrany został turniej halowej piłki nożnej o Puchar Zimy Maklenburgii. Nieźle spisali się tam piłkarze Sławy Sławęcin, którzy w stawce siedmiu zespołów zajęli czwarte miejsce. – Zwycięstwo to może nie, ale trzecie miejsce mieliśmy prawie w kieszeni – BOGUSŁAW SZYMAŃSKI, prezes i zawodnik tego klubu podkreśla, że do pełni szczęścia zabrakło im tylko jednej bramki.
 
Czytaj całość
 
BRĄZOWY DEBIUT
03.02.2011.
Martyna Witkowska  
CHOSZCZNO Ma dopiero 18 lat i podbija świat sportowy zdobywając kolejne medale. Trenerki mówią,  że jest uparta i skromna, a prawdziwe sukcesy dopiero przed nią. Mowa o MARTYNIE WITKOWSKIEJ, choszczniance, która jeszcze niedawno brylowała wśród pływaków UKS Foka, a dziś jest czołową zawodniczką WM BARS Gorzów Wlkp., klubu w którym uprawia pływanie z płetwą.
 
Czytaj całość
 
ARTYSTYCZNY POWIEW WIOSNY
03.02.2011.
Uczestnicy poprzedniej edycji Wiosennego Salonu Artystycznego
 
CHOSZCZNO Malujesz, rysujesz, a może zajmujesz się decoupagem czy fotografią? Pokaż swoje prace innym. Najlepszą do tego okazją będzie Wiosenny Salon Artystyczny, który już w kwietniu otworzy przed publicznością artystyczne wrota. Nie zastanawiaj się! Dom kultury czeka na Twoje dzieła.

Czytaj całość
 
OGŁOSZENIE
01.02.2011.

 

otwórz mapę

OGŁOSZENIE
 
Gmina Choszczno z siedzibą w Choszcznie przy ulicy Wolności 24, stosownie do art. 39, ust. 6a Ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (Dz. U. z 2007 , Nr 19, poz. 115 z późn. zm.) informuje, że zamierza rozpocząć realizację przedsięwzięcia polegającego na:

Budowie drogi dojazdowej na terenie działki nr176/67 wraz ze zjazdami do posesji położonych wzdłuż projektowanej drogi, ciągiem pieszo – rowerowym i pieszym, kanalizacją deszczową i oświetleniem ulicznym, obręb Smoleń, gmina Choszczno, powiat Choszczno, woj. zachodniopomorskie.

Czytaj całość
 
FAWORYTÓW CORAZ WIĘCEJ
31.01.2011.
„Puchar Trzech Jezior”.
 
CHOSZCZNO Wczoraj (30 stycznia) na jeziorze Żeńsko rozegrano drugą turę podlodowych zawodów wędkarskich o „Puchar Trzech Jezior”. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do SZCZEPANA STASIAKA, a ci, którzy triumfowali w pierwszej edycji przepadli z kretesem
 
Czytaj całość
 
W NIEDZIELĘ KOLEJNE EMOCJE
28.01.2011.
 Choszczeńska Halowa Liga Piłki Nożnej
 
CHOSZCZNO Ósma edycja Choszczeńskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej dobiega końca. Do zakończenia zostały tylko dwie kolejki. SAS Choszczno, lider pierwszej ligi już w tę niedzielę może zapewnić sobie końcowe zwycięstwo. – Jeśli tak by się stało, to wygralibyśmy po raz trzeci z rzędu – zauważa MAREK KOŁTUNOWSKI kapitan tej drużyny.
 
 
Czytaj całość
 
LODOWE PRZESTROGI
26.01.2011.

 
 
CHOSZCZNO Kilkunastodniowe ocieplenie sprawia,  że lód na naszych jeziorach jest coraz cieńszy. – Wchodząc na taflę ryzykujemy życie – ostrzegają woprowcy. 
 
Czytaj całość
 
Nie daj się grypie
26.01.2011.
Nie daj się grypiePanuje okres zwiększonej liczby zachorowalności na grypę. Najprostsze czynności higieniczne mogą uchronić przed zachorowaniem. Nie zapomnij o zasadach zdrowego stylu życia. Odpowiednia dieta bogata w składniki odżywcze, witaminy i minerały, aktywność fizyczna, zabawa, sen i odpoczynek to wszystko pomoże ustrzec się przed chorobą - radzi Państwowa Izba Sanitarna.
 

Więcej informacji znajdą Państwo w broszurach informacyjnych umieszczonych poniżej:

broszura 1 - do pobrania,

broszura 2 - do pobrania.

 
WYMIEŃ DOWÓD OSOBISTY
26.01.2011.
WYMIEŃ DOWÓD OSOBISTY CHOSZCZNO W tym roku mija termin ważności pierwszej serii plastikowych dowodów osobistych. W związku z tym Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Choszcznie przypomina o wymianie dokumentów na nowe.
 
- Wszystkie dowody wydane 10 lat temu, a więc w 2001 roku powinny zostać wymienione co najmniej miesiąc przed upływem ich okresu ważności. Dokumenty, których termin minął będą automatycznie unieważniane przez System Wydawania Dowodów Osobistych – informuje HALINA KAMUDA z Wydziału Spraw Obywatelskich UM w Choszcznie.
 
Aby otrzymać nowy dokument należy udać się do choszczeńskiego magistratu. Wystarczy w Wydziale Spraw Obywatelskich ( pokój 11, tel. 095 765 9349) złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego. Według informacji UM w Choszcznie, do końca roku dowody osobiste stracą 559 osoby z gminy. 
 
Katarzyna Jezierska
 
KREW DLA JULII
24.01.2011.
KREW DLA JULII

CHOSZCZNO Ponad 50 osób oddało krew podczas akcji, którą w ubiegłą sobotę (22 stycznia) zorganizował Klub Honorowych Dawców Krwi PCK „NIAGARA”. – W sumie zebraliśmy ponad 23 litry krwi – cieszy się prezes TOMASZ KWIATKOWSKI.

Czytaj całość
 
STUDNIÓWKA W PARYŻU
24.01.2011.
STUDNIÓWKA W PARYŻU
 
CHOSZCZNO W sobotnią noc hala sportowa Zespołu Szkół Nr 1 zamieniła się w paryski bulwar. Na sto dni przed maturą najstarsi uczniowie tej szkoły zatańczyli poloneza pod wieżą Eiffla. – Bo to miejsce jest stolicą światowej rozrywki! – tłumaczyli, dlaczego w tak ważnym dla siebie dniu, zdecydowali się akurat na takie klimaty.  
 
Czytaj całość
 
STARALI SIĘ JAK MOGLI
24.01.2011.
 

CHOSZCZNO Nowa hala Zespołu Szkół nr 2 została oficjalnie ochrzczona. W turnieju piłki nożnej, który w sobotę (22 stycznia) zorganizowali choszczeńscy samorządowcy, pierwszą bramkę strzelił ARTUR KAPIŃSKI.
Czytaj całość
 
Zbiórka krwi
05.01.2011.
Zbiórka krwi
 
GAVIA W INTERNECIE
21.01.2011.
CHOSZCZNO Kibice sportowi doczekali się kolejnej atrakcji. Tym razem niespodziankę przygotowała im Akademia Piłkarska Gavia Choszczno, a dokładniej jej działacze, którzy zdecydowali się na otworzenie oficjalnej strony internetowej klubu. – Możemy korzystać z niej zaledwie od kilku dni, a już widać, że jest bardzo przydatna nie tylko dla trenujących u nas dzieci. Jest też sporo informacji kierowanych do ich rodziców a także dla naszych sympatyków i oczywiście kibiców - mówi MICHAŁ OSTRASZEWSKI, kierownik klubu.
 
Akademia Piłkarska Gavia Choszczno
 
Czytaj całość
 
W KOLEJCE DO ANIOŁA
19.01.2011.

CHOSZCZNO W Kraskowie (województwo dolnośląskie) odbył się IX Królewski Zjazd Zimowy Optymistycznych Przedszkoli. W jego trakcie FILOMENA BIRETA, dyrektorka Przedszkola Nr 2 w Choszcznie została wyróżniona statuetką PERŁA OPTYMIZMU.

 

 Filomena Bireta Perła Optymizmu

 

 

Czytaj całość
 
Wystawa "Pocztówki, znaczki ... Nasze wspomnienia" w ChDK
19.01.2011.

CHOSZCZNO Masz  zbiory, które chciałbyś zaprezentować innym – nic prostszego. Przyjdź do  Choszczeńskiego Domu Kultury. Tam na Twoje skarby czeka Mała Galeria.

 

 


Czytaj całość
 
PODLODOWE ZMAGANIA
17.01.2011.
CHOSZCZNO Mimo tego, że lód znika z naszych jezior niczym kamfora, to jednak wędkarze z Koła Polskiego Związku Wędkarskiego Nr 1 w Choszcznie zdecydowali się na pierwsze zawody w tym roku. Wczoraj, na jeziorze Żeńsko podlodowe zmagania z kolegami, a dokładniej z leszczami, płotkami i jazgarzami pewnie wygrał JERZY PILARSKI.

 

Kilkunastodniowe ocieplenie sprawia, że lód topnieje w oczach. W niektórych miejscach jest już zbyt cienki, by na niego wchodzić, ale nasi wędkarze, znani z pasji do zimowego łowienia ryb, doskonale wiedzą, że pokrywa na południowej stronie jeziora Żeńsko topnieje zdecydowanie wolniej.

Czytaj całość
 
KOMPLETNY KONCERT
17.01.2011.

CHOSZCZNO . Sobotni występ Arki Noego, który obejrzeliśmy w kościele pw. NNMP zgromadził tłumy widzów z całego regionu. – Zawsze byłam ich fanką i jeśli tylko koncertują w naszej okolicy, to z przyjemnością pojawiam się na widowni – mówi JOANNA RYBKA, 16-letnia choszcznianka, która jako jedyna miała okazję występować z Arką Noego.   

 


Najwierniejsi sympatycy tego zespołu już na pół godziny przez rozpoczęciem koncertu zajęli pierwsze rzędy w choszczeńskiej farnie. - Mamy swój chórek i bardzo często korzystamy z piosenek, które ma w swoim repertuarze Arka Noego – powiedziała nam opiekunka grupy dziewczynek, które na choszczeński koncert przyjechały aż z Drawska Pomorskiego. Na widowni przeważali mieszkańcy Choszczna, ale po koncercie w kolejce po autografy stawały nawet olsztynianki.

Czytaj całość
 
DOGONILI EUROPĘ
12.01.2011.

Kajak Polo

DOGONILI EUROPĘ

CHOSZCZNO Czwarte miejsce zajęła reprezentacja Polski seniorów w kajak polo w międzynarodowym turnieju, który odbył się w duńskim Odense. Nieco słabiej zaprezentowały się nasze panie, które zajęły szóste miejsce. – To jeden z ważniejszych turniejów sezonu zimowego – mówi JAKUB MAŚLAK który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Piszemy o tym wydarzeniu, ponieważ trzon męskiej kadry stanowili zawodnicy choszczeńskiego MOSW.

Czytaj całość
 
ZAKOLĘDUJMY Z ARKĄ NOEGO
12.01.2011.
 ZAKOLĘDUJMY Z ARKĄ NOEGO

ZAKOLĘDUJMY Z ARKĄ NOEGO

CHOSZCZNO W najbliższą sobotę (15 stycznia) do naszego miasta zawita Arka Noego. Dziecięcy zespół zaprezentuje się w kościele pw. NNMP, a w ich wykonaniu usłyszymy zarówno kolędy jak i znane wszystkim przeboje.
Czytaj całość
 
ZIMOWY GOLF
11.01.2011.

Zimowy golf

ZIMOWY GOLF

CHOSZCZNO Pole golfowe MODRY LAS zaprasza do korzystania z symulatora gry w golfa. – To doskonały sposób na to, żeby nie tylko przedłużyć letni sezon, ale także przygotować się do kolejnego – zapewnia ZDZISŁAW KLIŃSKI.
Czytaj całość
 
MAMY GORĄCE SERCA
10.01.2011.

MAMY GORĄCE SERCA

CHOSZCZNO Początek niedzielnego finału WOŚP nie zapowiadał zbyt wielkich emocji. Okazuje się, że jednak mamy gorące serca i po raz kolejny zaskoczyliśmy nawet największych malkontentów orkiestry JURKA OWSIAKA. Liczenie pieniędzy jeszcze trwa, ale już wiemy, że z licytacji oraz do puszek wolontariuszy trafiło 27.855,29 złotych i 59,89 euro.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 3667 - 3692 z 4129
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
ZAZ Choszczno
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.