WiększaMniejszyNormalny
22.06.2018.
 
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
UWAGA RODZICE 6-CIO LATKÓW
24.03.2009.

 

Uwaga rodzice 6-cio latków Ministerstwo Edukacji Narodowej uruchomiło informacyjną stronę internetową poświęconą sześciolatkom www.6latki.men.gov.pl to portal internetowy adresowany do rodziców, nauczycieli, dyrektorów oraz organów prowadzących szkoły i przedszkola. Znajdują się na nim praktyczne informacje na temat możliwości wynikających z reformy oświaty.
Przygotowana przez resort oświaty strona, poza informacjami na temat praw rodziców, zawiera także wskazówki dotyczące organizacji edukacji wczesnoszkolnej. Portal dostarcza również informacji na temat edukacji przedszkolnej oraz możliwości, jakie będą mieli rodzice w najbliższych latach.
Informacje na temat edukacji wczesnoszkolnej w mieście i gminie Choszczno można uzyskać u dyrektorów szkół podstawowych.

                                                Burmistrz Choszczna

                                               (-) Robert Adamczyk

 
XI Mistrzostwa Polski w Badmintonie Nauczycieli i Pracowników Oświaty
23.03.2009.

21 marca br. w hali Zespołu Szkół nr 1 w Choszcznie odbyły się "XI Mistrzostwa Polski w Badmintonie Nauczycieli i Pracowników Oświaty". W zawodach wzięło udział ponad 40 zawodników i zawodniczek. Miłośnicy i sympatycy najszybszej gry rakietowej rywalizowali zarówno w grach pojedynczych i podwójnych. Jak zawsze wysoką formą wykazali się zawodnicy z Choszczna. W swoich kategoriach zwyciężyli Wiesław Drewicz i Izabela Białek, medale zdobyli również Maciej Żołniorzow(brąz), Lucyna Łakos(srebro), Zdzisław Kliński(brąz).

Zapraszamy do galerii...

 
Turniej Wiedzy Pożarniczej
19.03.2009.
Dnia 18 marca 2009 r. w Urzędzie Miejskim w Choszcznie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
Turniej podzielony był na dwie trzynastoosobowe grupy wiekowe, I - szkoły podstawowe, II – gimnazjum. Każdy z uczestników musiał odpowiedzieć na przygotowany zestaw pytań w formie testu.
Czytaj całość
 
Biuro Pełnomocnika Społecznego
19.03.2009.

Szanowni Państwo,
wychodząc na przeciw rosnącej potrzebie świadczenia pomocy dla osób potrzebujących, zapraszamy Państwa do skorzystania z pomocy Biura Pełnomocnika Społecznego w Poznaniu, które funkcjonuje przy Kancelarii Prawno-Depozytowej Spółka Cywilna w Poznaniu.

Biuro Pełnomocnika Społecznego świadczy pomoc bezpłatną dla osób potrzebujących, w tym dla:

 

Czytaj całość
 
Teatr Lalki Tęcza w ChDK
16.03.2009.
Zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl teatralny Teatru Lalki TĘCZA ze Słupska "PIEŚŃ LASU"

Dnia 17.04.2009r.(piątek) o godz.10:00 i 12:00

Bilet 8 zł.
Bilety już w sprzedaży !
Spektakl ekologiczny adresowany do najmłodszej widowni, w którym występują: Mały Zajączek, Wiewiórka, Lis, Tchórz, Jeż, Niedźwiedź i inne leśne zwierzęta ratujące zagrożony przez działanie ludzi las.
 
Paszport do przedsiębiorczości
06.03.2009.

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. rozpoczęła nabór do projektu „Paszport do przedsiębiorczości” realizowanego w ramach Działania 6.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

Czytaj całość
 
Podziękowania za udział w uroczystościach z okazji 64 rocznicy Wyzwolenia Choszczna
05.03.2009.

      Dziękuję wszystkim mieszkańcom Gminy Choszczno, a w szczególności: pocztom sztandarowym, dyrekcji szkół i przedszkoli, przedstawicielom organizacji pozarządowych, instytucjom działających na terenie Gminy Choszczno oraz jednostkom podległym za udział w uroczystościach z okazji 64 rocznicy Wyzwolenia Choszczna w dniu 23 lutego 2009 r.
Szczególne  podziękowania za pomoc w organizacji  uroczystości kieruję do: Jednostki Wojskowej 4403, Komendy Powiatowej Policji, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej.

 

                                                                                                                                                        Burmistrz Choszczna

                                                                                                                                                        (-) Robert Adamczyk

 

 
TARGI PRACY SZCZECIN 2009
26.02.2009.

 

 

Stowarzyszenie Kreatywni Dla Szczecina pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w największych Targach Pracy Pomorza Zachodniego, które odbędą się 31 marca 2009 roku w  hali Miejskiego Ośrodka Sportu Rekreacji i Rehabilitacji mieszczącego się przy ulicy Narutowicza 17 w Szczecinie.

Czytaj całość
 
Mistrzostwa Choszczna w Tenisie Stołowym
18.02.2009.
Centrum Rekreacyjno-Sportowe wspólnie z Uczniowskim Klubem Sportowym "Nobel" organizują Otwarte Mistrzostwa Choszczna w Tenisie Stołowym. Zawody odbędą się w dniu 28 lutego 2009 r. godz. 10.00, w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Choszcznie przy ul. Chrobrego i przeznaczone są dla dzieci i młodzieży szkolnej (szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne) oraz osób dorosłych.
Czytaj całość
 
"WYCZAROWANE W DREWNIE"
11.02.2009.
Choszczeński Dom Kultury zaprasza na otwarcie  I  Autorskiej Wystawy Waldemara Widły w Choszcznie pt.”WYCZAROWANE W DREWNIE”.
Wernisaż odbędzie się  dnia 18.02.2009 r. o godz.18.00 w Małej Galerii.

 
64 rocznica Wyzwolenia Choszczna
09.02.2009.
 

Burmistrz Choszczna i Dowódca Garnizonu zapraszają 23 lutego 2009 r. na uroczyste obchody 64 rocznicy Wyzwolenia Choszczna, w programie:

godz. 12.00 msza św. z udziałem kompanii honorowej oraz pocztów sztandarowych w kościele p.w. NNMP w Choszcznie,

przemarsz do Parku Moniuszki, wystąpienie Burmistrza, apel poległych, złożenie wieńców i wiązanek,

18.00 sala widowiskowa Choszczeńskiego Domu Kultury - koncert w wykonaniu artystów scen warszawskich "Co nam zostało z tych lat" prowadzi Laura Łącz

Prezentacja zdjęć powojennego Choszczna.

Wystawa prac klubu plastyka "Impresja".

 Zobacz zdjęcia z uroczystości...
 
Kabaret Hrabi w Choszcznie
06.02.2009.
 
Uwaga! Ze względu na duże zainteresowanie CHOSZCZEŃSKI DOM KULTURY zaprasza na dodatkowy program Kabaretu Hrabi Dnia 06 marca 2009r. o godz.20.30. Bilety już w sprzedaży!
 
Ósma edycja Nagrody Kustosza Pamięci Narodowej
05.02.2009.
Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu ogłasza „Ósmą edycję Nagrody Kustosza Pamięci Narodowej”. Nagroda przyznawana jest polskim oraz zagranicznym instytucjom, organizacjom społecznym i osobom fizycznym za szczególnie aktywny udział w upamiętnianiu historii Narodu Polskiego w latach 1939 – 1989, a także za działalność publiczną zbieżną z ustawowymi celami Instytutu Pamięci Narodowej.
Czytaj całość
 
Wiosenny Salon Artystyczny
05.02.2009.
CHOSZCZEŃSKI  DOM  KULTURY zaprasza do udziału
w Wiosennym Salonie Artystycznym.
Zachęcamy do prezentacji swoich prac choszczeńskich plastyków nieprofesjonalnych w różnych dziedzinach: malarstwie, rysunku, grafice, rzeźbie, metaloplastyce, tkactwie i innych dziedzinach artystycznej twórczości
 Prace plastyczne w ilości 2-3szt. odpowiednio przygotowane  do ekspozycji(oprawione, z zawieszkami lub na podstawkach, opisane  prosimy o dostarczenie  do pracowni plastycznej domu kultury do dnia 13.03.2009r.
 
Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Golec uOrkiestra
26.01.2009.

Zapraszamy mieszkańców na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Golec uOrkiestra, który odbędzie się 31 stycznia 2009 r. o godz. 18.00 w kościele p.w. NNMP (ul. Rynek 1) w Choszcznie.

 

Tutaj znajdują się zdjęcia z Koncertu w Kościele pod Wezwaniem Najświętszej Marii Panny

31 stycznia 2009 r.

 

 

 Zobacz również zdjęcia z występu Golców podczas Dni Choszczna 2007...

Czytaj całość
 
Wernisaż rysunku i modeli samolotów
22.01.2009.

Choszczeński Dom Kultury zaprasza na wernisaż rysunku i modeli samolotów Marka Wieczorka,

w ramach cyklu „Stało się” w dniu 28.01.2009 r. godz.18.00 Mała Galeria ChDK.

 
POKAZ RATOWNICTWA NA LODZIE
16.01.2009.

 
 więcej zdjęć
 
 
FERIE W MIEŚCIE
13.01.2009.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w zajęciach organizowanych podczas tegorocznych ferii zimowych. Oferta jest bardzo rozbudowana, z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

 

 
ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PLAN FERII ZIMOWYCH !!! KLIKNIJ

Czytaj całość
 
XVII FINAŁ WOŚP W CHOSZCZNIE
12.01.2009.

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością informujemy, iż kwota jaką udało się zebrać w Choszcznie podczas XVII finału WOŚP to 24.087,55 zł i 64 euro. 

Zapraszamy do galerii.

 
Stowarzyszenie Lider Pojezierza
06.01.2009.

Szanowni Państwo,
trwają prace nad dokumentem „Lokalnej Strategii Rozwoju Pojezierza Myśliborskiego”. Elementem niezbędnym przy tworzeniu LSR jest proces uspołecznienia i konsultacji z mieszkańcami treści opracowywanego dokumentu. Dotychczas, w ramach prac nad LSR, w każdej gminie obszaru Stowarzyszenia „Lider Pojezierza” odbyło się spotkanie konsultacyjne, na którym osoby zainteresowane treścią LSR mogły wyrażać swoje opinie, składać wnioski i postulaty do treści dokumentu, zadawać pytania jak również wypełnić ankietę.
Jeżeli nie mieliście Państwo możliwości uczestniczenia w spotkaniu zorganizowanym przez Zarząd Stowarzyszenia „Lider Pojezierza” w Waszej gminie, serdecznie zapraszam do wypełnienia ankiety konsultacyjnej, której formularz ukaże się po otwarciu adresu


http://www.liderpojezierza.pl/index.php?option=com_forme&fid=2&Itemid=66


Odpowiedzi, które udzielicie Państwo wypełniając formularz ankiety, pozwolą nam na identyfikację Państwa potrzeb, ocenę sytuacji (analiza SWOT) oraz oczekiwań i zamierzeń mieszkańców związanych z LGD i podejściem Leader.  
Państwa uwagi i sugestie dotyczące przygotowywanego dokumentu stanowić będą dla nas cenny materiał informacyjny, który wykorzystany zostanie w procesie tworzenia „Lokalnej Strategii Rozwoju Pojezierza Myśliborskiego”.

Dziękujemy za współpracę oraz wypełnienie ankiety!
Stowarzyszenie Lider Pojezierza

 
XVII finał WOŚP
05.01.2009.
 
««  start « poprz. 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 3823 - 3848 z 3923
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
ZAZ Choszczno
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2018 www.choszczno.pl.