WiększaMniejszyNormalny
13.12.2018.
   
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Wernisaż rysunku i modeli samolotów
22.01.2009.

Choszczeński Dom Kultury zaprasza na wernisaż rysunku i modeli samolotów Marka Wieczorka,

w ramach cyklu „Stało się” w dniu 28.01.2009 r. godz.18.00 Mała Galeria ChDK.

 
POKAZ RATOWNICTWA NA LODZIE
16.01.2009.

 
 więcej zdjęć
 
 
FERIE W MIEŚCIE
13.01.2009.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w zajęciach organizowanych podczas tegorocznych ferii zimowych. Oferta jest bardzo rozbudowana, z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

 

 
ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PLAN FERII ZIMOWYCH !!! KLIKNIJ

Czytaj całość
 
XVII FINAŁ WOŚP W CHOSZCZNIE
12.01.2009.

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością informujemy, iż kwota jaką udało się zebrać w Choszcznie podczas XVII finału WOŚP to 24.087,55 zł i 64 euro. 

Zapraszamy do galerii.

 
Stowarzyszenie Lider Pojezierza
06.01.2009.

Szanowni Państwo,
trwają prace nad dokumentem „Lokalnej Strategii Rozwoju Pojezierza Myśliborskiego”. Elementem niezbędnym przy tworzeniu LSR jest proces uspołecznienia i konsultacji z mieszkańcami treści opracowywanego dokumentu. Dotychczas, w ramach prac nad LSR, w każdej gminie obszaru Stowarzyszenia „Lider Pojezierza” odbyło się spotkanie konsultacyjne, na którym osoby zainteresowane treścią LSR mogły wyrażać swoje opinie, składać wnioski i postulaty do treści dokumentu, zadawać pytania jak również wypełnić ankietę.
Jeżeli nie mieliście Państwo możliwości uczestniczenia w spotkaniu zorganizowanym przez Zarząd Stowarzyszenia „Lider Pojezierza” w Waszej gminie, serdecznie zapraszam do wypełnienia ankiety konsultacyjnej, której formularz ukaże się po otwarciu adresu


http://www.liderpojezierza.pl/index.php?option=com_forme&fid=2&Itemid=66


Odpowiedzi, które udzielicie Państwo wypełniając formularz ankiety, pozwolą nam na identyfikację Państwa potrzeb, ocenę sytuacji (analiza SWOT) oraz oczekiwań i zamierzeń mieszkańców związanych z LGD i podejściem Leader.  
Państwa uwagi i sugestie dotyczące przygotowywanego dokumentu stanowić będą dla nas cenny materiał informacyjny, który wykorzystany zostanie w procesie tworzenia „Lokalnej Strategii Rozwoju Pojezierza Myśliborskiego”.

Dziękujemy za współpracę oraz wypełnienie ankiety!
Stowarzyszenie Lider Pojezierza

 
XVII finał WOŚP
05.01.2009.
 
Warsztaty z Bladym Krisem
04.12.2008.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w warsztatach beatbox-u, które będzie prowadził Blady KRIS!!!
Zapisy do środy w Choszczeńskim Domu Kultury. Pierwsze zajęcia już 8.01.2008 r. Wszelkich informacji udziela sekretariat Choszczeńskiego Domu Kultury tel. (0) 95 765 72-96.

 

Czytaj całość
 
ZABAWA SYLWESTROWA 2008
30.12.2008.
 
 
Każdy z nas jest liściem wielkiego drzewa świata
18.12.2008.

W dniu 11 grudnia w Choszczeńskim Domu Kultury odbyły się przedstwienia  w ramach programu edukacji ekologicznej "Każdy z nas jest liściem wielkiego drzewa  świata" przygotowane przez przedszkolaków Przedszkola nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Choszcznie.

Zapraszamy do galerii

 
Mikołajki w Klubie Przedszkolaka
17.12.2008.

Mikołajki w Klubach Przedszkolaka
W piątek 5 grudnia do Klubów Przedszkolaka w Gminie Choszczno zawitał długo oczekiwany Święty Mikołaj. Wszystkie grzeczne dzieci otrzymały od Mikołaja prezenty. W zamian dzieci zaśpiewały piosenki i mówiły wierszyki.
Zapraszamy do galerii...

  


Projekt współfinansowany
przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


 

 
Turniej z Gwiazdami Ligi Polskiej
16.12.2008.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej i nie tylko, 19 grudnia (piątek) na godz. 16.30 na halę sportową Publicznego Gimnazjum gdzie odbędzie się I Turniej o Puchar Burmistrza Choszczna z udziałem pierwszoligowych piłkarzy. Turniej odbywa się pod hasłem "Gramy dla Igora", podczas całej imprezy zawodnicy i organizatorzy będą kwestować na rzecz chorego na serce chłopczyka.

Drużyny:

Arka Gdynia, Pogoń Barlinek, Weterani Choszczno, Gwiazdy Ligi Polskiej, Piast Choszczno, Policja Choszczno.

Zagrają m.in.: Zakrzewski, Wachowicz, Gajtkowski, Świerczewski, Karwan, Majdan.

Wstęp wolny 

 

 

 
Pierwszy "witacz"
16.12.2008.

Dzisiaj (tj. 16.12.2008 r.) został ustawiony pierwszy "witacz". "Witacz" zobaczą przyjezdni wjeżdżający do Choszczna od strony Piasecznika (droga nr 160). W tym roku zostaną zamontowane jeszcze dwa witacze, a docelowo na rogatkach miasta ustawionych będzie pięć tablic.

 

 
Świąteczny spektakl dla dzieci
15.12.2008.

Serdecznie zapraszamy na przedstawienie pt. "Świąteczni Goście Wróbelka Elemelka", występują aktorzy Teatru Polskiego: Adam Dzieciniak, Zbigniew Filary.

Spektakl odbędzie się 21 grudnia 2008 r., o godz. 16.00 w kościele p.w. NNMP (ul. Rynek 1).

Zobacz plakat.... 

 

 
Wystawa plastyczna "Architektura świata"
15.12.2008.
Egipskie piramidy, Wieżę Eiffla, Operę w Sydney i wiele innych wspaniałych budowli z całego świata mogliśmy podziwiać na obrazach niepełnosprawnych artystów z kilkunastu ośrodków wspierających i pracujących na rzecz osób niepełnosprawnych.
W galerii Klubu Garnizonowego w Choszcznie odbyło się uroczyste otwarcie wystawy plastycznej zatytułowanej ,,Architektura Świata”. Wystawę po raz szósty przygotował Środowiskowy Dom Samopomocy w Choszcznie w ramach cyklu ,, Niepełnosprawność we Współczesnym Świecie”.
Zaproszonych gości powitali: Kierownik w/w placówki Joanna Czechowicz i Artur Groszkowski instruktor terapii zajęciowej.
W wernisażu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, członkowie Klubu Plastyka Vena i Impresja oraz rodzice autorów prac.
Niepełnosprawni twórcy kolejny raz zaskoczyli wysokim poziomem prezentowanych prac, bogatym warsztatem, niezwykłą wyobraźnią i niebanalnym ujęciem tematu.
 
Fotoreportaż
12.12.2008.
Kiermasz świąteczny w Szkole Podstawowej nr 1 w Choszcznie. Zdjęcia można zobaczyć tutaj
 
Fotoreportaż
11.12.2008.
W dniu 10 grudnia 2008 r. w Choszczeńskim Domu Kultury odbyło się spotkanie z Posłem Platformy Obywatelskiej Pawłem Suskim.W spotkaniu uczestniczyli m. in. Burmistrz Choszczna Pan Robert Adamczyk jak również Radna Sejmiku Wojewódzkiego Pani Krystyna Wiśniewska - Bugaj. Zdjęcia ze spotkania można obejrzeć w naszej galerii.
 
Edukacja ekologiczna w Przedszkolu nr 1
09.12.2008.
Przedszkole Nr  1 z Oddziałami Integracyjnymi w Choszcznie  realizuje autorski program edukacji ekologicznej „Każdy z nas jest liściem wielkiego drzewa świata”. W ramach tego programu  dnia 8 grudnia 2008 r.,odbyły się spotkania funkcjonującego w przedszkolu Klubu Rodzica, poświęcone tematyce ekologicznej. Rodzice wraz z dziećmi mogli uczestniczyć w zabawach badawczych, ćwiczeniach relaksacyjnych lub zajęciach plastycznych.
Czytaj całość
 
Wystawa "Anioły są wśród nas" prezentująca twórczość osób niepełnosprawnych
09.12.2008.
9 grudnia 2008 roku uroczyście otwarto wystawę świąteczną pt. "Anioły są wśród nas" przygotowaną przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Piaseczniku. Wystawę można zwiedzać codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 18.00. Wystawa potrwa do 31.12.2008 r.
 
 
Rozporządzenie Wojewody
09.12.2008.

ROZOPRZĄDZENIE PORZĄDKOWE Nr 1/2008

WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO 

z dnia 2 grudnia 2008 roku

w sprawie  ograniczenia używania wyrobów pirotechnicznych na terenie województwa zachodniopomorskiego.

 

przeczytaj rozporządzenie... 

 
Wizyta Partnerska
04.12.2008.
Dnia 1 grudnia 2008 r. Nasze miasto odwiedziła Pani Burmistrz Andrea Köster z miasta partnerskiego Bergen na Rugii. Nasze miasta wspólnie przystąpiły do realizacji projektu pod nazwą "Polsko - Niemieckie Informacyjne Centrum Kultury i Transferu Wiedzy" w ramach Programu Operacyjnego Celu 3 „Europejska Współpraca Terytorialna – Współpraca Transgraniczna” Krajów Meklemburgia Pomorze Przednie/Brandenburgia – Rzeczpospolita Polska (Województwo Zachodniopomorskie) 2007-2013 ubiegającego się o dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Podczas wizyty Pani Burmistrz zwiedziła Gminę Choszczno odwiedzając m.in. Warsztat Terapii Zajęciowej w Piaseczniku, Środowiskowy Dom Samopomocy, Miejską Bibliotekę Publiczną.  
Czytaj całość
 
"Bal u Pani Jesieni"
04.12.2008.
2 grudnia 2008r. dzieci z Klubu Przedszkolaka w Zamęcinie wraz ze swoją wychowawczynią p. Danutą Bartos zaprosili do siebie zaprzyjaźnione Kluby ze Sławęcina i Suliszewa na przedstawienie pt. "Bal u Pani Jesieni".Przedstawienie to sprawiło dzieciom wiele radości oraz zadowolenia i na długo pozostanie w ich pamięci.Był to bowiem pierwszy występ dla tak dużej publiczności.
 
 
 
Wystawa "ANIOłY Są WśRóD NAS"
03.12.2008.
Warsztat Terapii Zajęciowej w Piaseczniku
Serdecznie zaprasza na uroczyste otwarcie wystawy pt. „Anioły są wśród nas” prezentującej twórczość osób niepełnosprawnych, które odbędzie się w dniu 9 grudnia o godz. 17.30 w Choszczeńskim Domu Kultury – Mała Galeria.
Podczas wystawy będzie można nabyć prace, które niewątpliwie staną się dekoracją dla świątecznego stołu, ozdobą mieszkania czy też dodatkiem do świątecznego prezentu. Wystawę można zwiedzać codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 18.00.
Wystawa potrwa do 31.12.2008 r.
 
 
Spotkanie autorskie z Grzegorz Kasdepke
03.12.2008.

 

Oczekiwany od dawna przez naszych czytelników Grzegorz Kasdepke przeczy tezie, że dzieci nie czytają i nie lubią książek. Takiego tłumu na spotkaniu autorskim dawno w Choszcznie nie było. Liczba zgromadzonych młodych miłośników jego twórczości w dniu 18 listopada 2008 r. przerosła nawet oczekiwania organizatorów i imprezę w ostatniej chwili trzeba było przenieść do sali baletowej Choszczeńskiego Domu Kultury. 

 

Czytaj całość
 
UROCZYSTA PRZYSIęGA W CENTRUM MIASTA
01.12.2008.

Dowódca Garnizonu Choszczna oraz Burmistrz Choszczna

zapraszają mieszkańców miasta na uroczystą przysięgę wojskową, która odbędzie się w dniu 06.12.2008r. o godzinie 10.00 na placu przy kościele w centrum miasta (ul. Rynek 1).

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 151 152 153 154 155 156 157 158 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 4005 - 4030 z 4086
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
ZAZ Choszczno
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2018 www.choszczno.pl.