WiększaMniejszyNormalny
29.05.2017.
 
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
PZW - Pioruny przerwały zawody
25.04.2017.
PZW - Pioruny przerwały zawody
CHOSZCZNO. Najpierw słońce, potem grad, deszcz ze śniegiem, a w końcu burza z piorunami towarzyszyły w niedzielę wędkarzom. Pierwsze w tym roku spławikowe zawody wędkarskie, które rozegrano na jeziorze Raduń bardzo pewnie wygrał TOMASZ KOSTRZEWSKI. Drugie miejsce zajął JAN SZMIDT, a trzecie BOGUSŁAW KRZYKAWIAK (na zdjęciu, w kolejności od góry do dołu).
Czytaj całość
 
Status quo dla Choszczna i Sławna
24.04.2017.
Status quo dla Choszczna i Sławna CHOSZCZNO. Ponad 60 zawodników walczyło w sobotę o medale w 19. Mistrzostwach Polski Pracowników Oświaty w Badmintonie im. Wiesława Drewicza. Podobnie jak w poprzednich edycjach, także i teraz najwięcej krążków wywalczyły ekipy Choszczna i Sławna. Z naszych na najwyższym stopniu podium stanęli MACIEJ ŻOŁNIERZÓW i DARIUSZ CZEKAN w grach pojedynczych, M. Żołnierzów – TOMASZ PŁONKA w deblu oraz IZABELA BIAŁEK – BARTŁOMIEJ DREWICZ w mikście. 
Czytaj całość
 
Nabór na wolne stanowisko pracy Specjalista ds. obsługi Rady i projektów
28.04.2017.
 CHOSZCZNO. Stowarzyszenie Lider Pojezierza poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. obsługi Rady i projektów. Termin składania podań od 10 do 16 maja 2017 r.  Ogłoszenie o naborze znajduje się na stronie Lidera Pojezierza
 
Spotkanie autorskie z Witoldem Kiejrysem
26.04.2017.

CHOSZCZNO. Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej zaprasza na spotkanie z WITOLDEM KIEJRYSEM, poświęcone promocji książki "Zielony karp i okolica", o której pisaliśmy już na naszej stronie w artykule Książka dla wrażliwych. Spotkanie odbędzie się dziś w czytelni dla dorosłych o godz. 17.00. 
 
Mistrzostwa Choszczna w Tenisie Stołowym dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej
26.04.2017.
CHOSZCZNO. Centrum Rekreacyjno – Sportowe zaprasza na Mistrzostwa Choszczna w Tenisie Stołowym dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Odbędą się 6 maja br. (sobota) o godz. 10.00 w hali sportowej Publicznego Gimnazjum. Szczegółowe informacje na stronie www.crs.choszczno.pl, a regulamin mistrzostw do pobrania T U T A J
 
Mistrzostwa Choszczna w Tenisie Stołowym dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej
 
Mini Mundial 2017 wystartował
21.04.2017.
Mini Mundial 2017 wystartował

CHOSZCZNO. W środę w Radiu Szczecin odbyło się losowanie Mini Mundialu 2017. Już wiemy, że 13 maja na naszym Orliku przy ul. Obrońców Westerplatte zagra: Islandia, Peru, Turcja, Ukraina, Belgia, Kamerun, Dania, Węgry, Francja, Hiszpania i Czechy. 
 
Czytaj całość
 
Przyroda w zgodzie z jedynką
21.04.2017.
 
ZAMĘCIN. Reprezentanci choszczeńskiej „jedynki” w składzie MAREK SOSIN, JAGODA DEMIAŃCZUK i  PIOTR WOJTOŁOWICZ zwyciężyli w gminnym  konkursie wiedzy o środowisku naturalnym „Żyj z przyrodą w zgodzie”,  który dzisiaj odbył się w Szkole Podstawowej w Zamęcinie.
Czytaj całość
 
Mali ratownicy
24.04.2017.
Mali ratownicy

CHOSZCZNO. „Mały ratownik” to hasło X Olimpiady Zdrowia Przedszkolaków, która w piątek odbyła się w Przedszkolu nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Choszcznie. Oprócz organizatorów czyli dzieci z grup O A, B i C uczestniczyły w niej przedszkolaki z: Korytowa, Sławęcina, Suliszewa i Zamęcina. Szkraby udowodniły, że w razie zagrożenia życia wiedzą, jak należy się zachować i co zrobić.
(mn)
Czytaj całość
 
Choszczno - Serce do tańca
11.04.2017.
Choszczno - II Wiosenny Maraton Zumby 2017
CHOSZCZNO. Mieszkańcy naszego miasta po raz kolejny udowodnili, że mają wyjątkowo gorące serca. – Już kilka zumbowych maratonów w swoim życiu widziałam, ale taką ilość tańczących zobaczyłam po raz pierwszy – mówi AGATA BEDNAREK. Okazuje się, że w sobotnim Charytatywnym Maratonie Zumba Fitness „Tańcz skacz i pomagaj dla Artura Szuby” bilety wstępu wykupiło ponad 300 osób. Niewiele mniej zatańczyło i co godne podkreślenia – faceci też tam byli.

Czytaj całość
 
Korytowo - Zaczną od stajni
12.04.2017.
Korytowo - Zaczną od stajni  CHOSZCZNO. W Korytowie, w starej poniemieckiej stajni powstanie Centrum Integracji Społecznej. Inwestycja, która ma kosztować ponad pięć milionów, jako instytucja swoją działalność ma rozpocząć w 2019 roku. – Około 30 osób będzie mogło liczyć na zatrudnienie, rehabilitację społeczną i terapeutyczną, jak również szkolenia zawodowe – mówi marszałek województwa OLGIERD GEBLEWICZ. To właśnie on oraz korytowski proboszcz ks. MACIEJ PLISZKA podpisali w poniedziałek umowę na dofinansowanie inwestycji z RPO WZ 2014-2020.


Czytaj całość
 
Choszczno - To jeszcze nie koniec
11.04.2017.
Choszczno - To jeszcze nie koniec
CHOSZCZNO. Dzisiaj przed południem burmistrz ROBERT ADAMCZYK zaprosił do siebie JANA ŻOŁNIERZOWA, laureata wojewódzkiego finału 62. edycji Małego Konkursu Recytatorskiego. – To jeszcze nie koniec – 12-latek zapewnił włodarza miasta, że za rok ponownie stanie w szranki z najlepszymi.

Czytaj całość
 
Choszczno - Mamy dwie nowe karetki
10.04.2017.
Choszczno - Mamy dwie nowe karetki  CHOSZCZNO. W ubiegłym tygodniu Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego otrzymała dziesięć najnowocześniejszych ambulansów. - Dzisiaj przed południem, aż dwa z nich trafiły do nas – cieszy się MAREK ADAMOWICZ, kierownik choszczeńskiej filii WSPR. Mocno akcentuje to, że obydwa pojazdy kosztowały prawie 1,1 mln zł. 
Czytaj całość
 
Choszczno - Czwarta baba z rzędu
10.04.2017.
Choszczno - Czwarta baba z rzędu
CHOSZCZNO. Zespół Pieśni i Tańca „Stobniczanie” oraz Kapela Ludowa „Stobniczanie” przywieźli wczoraj dwie „Łobeskie Baby”. Nagrody te otrzymali za zajęcie drugich miejsc w Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Folklorystycznych.

Czytaj całość
 
Choszczno - Nagrody dla sportowców i trenerów
07.04.2017.
Choszczno - Nagrody dla sportowców i trenerów CHOSZCZNO. Wczoraj w naszym Ośrodku Sportowo-Wypoczynkowym stypendia i nagrody za osiągnięcia sportowe odebrali zawodnicy i trenerzy z choszczeńskich klubów sportowych. W tej grupie najwięcej przedstawicieli mieli pływacy, karatecy i zawodnicy kajak polo. Nagrody odebrała również trójka sportowców trenujących armwrestling oraz szachista i kolarz.

Czytaj całość
 
OGŁOSZENIE
09.04.2017.

10 KWIETNIA 2017 R. O GODZ. 8:41 NA PROŚBĘ WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO ZOSTANIE PRZEPROWADZONY TRENING URUCHAMIANIA SYRENY ALARMOWEJ DLA TERENU MIASTA CHOSZCZNA (W OKRESIE JEDNEJ MINUTY).

CELEM TRENINGU JEST WYRAŻENIE PAMIĘCI I UHONOROWANIE OFIAR KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ Z DNIA 10 KWIETNIA 2010 ROKU.

 
Choszczno - Historia ukryta w zdjęciach
07.04.2017.
Choszczno - Historia ukryta w zdjęciach
CHOSZCZNO. Dr SŁAWOMIR GIZIŃSKI posiada w swoich zbiorach ponad tysiąc fotografii obrazujących powojenną historię naszego miasta. W ubiegłym tygodniu na spotkaniu z emerytami opowiadał o nich prawie dwie godziny. Choć wiedzy inni mogą mu pozazdrościć, to jednak tu miał tremę. – Choćby dlatego, że wielu z tu obecnych doskonale pamięta czasy, w których te zdjęcia zostały zrobione – tłumaczy historyk.

Czytaj całość
 
Choszczno - W Jedynce już czuć święta
06.04.2017.
Choszczno - W Jedynce już czuć święta  CHOSZCZNO. Jeśli ktoś wczoraj po południu szukał wiosny lub Świąt Wielkanocnych, to obowiązkowo powinien był wpaść do Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie. To właśnie tam dzieci z najmłodszych klas zaprezentowały się w bardzo kolorowym, roztańczonym i rozśpiewanym Koncercie Wiosenno-Wielkanocnym.

Czytaj całość
 
Choszczno- Bieg dla Artura Szuby
03.04.2017.
Choszczno 2017 - Bieg dla Artura Szuby
CHOSZCZNO. Sobotnia impreza marszowo-biegowa „Biegniemy dla Artura Szuby” miała ponad 170 bohaterów, jednakże w zgodnej opinii organizatorów, współorganizatorów, uczestników, a przede wszystkim samego Artura, na pierwszym miejscu wypada wymienić EWELINĘ PIOTROWIAK-ŻYŁĘ.

Czytaj całość
 
Choszczno - Użyteczna pasja
04.04.2017.
Choszczno - Użyteczna pasja CHOSZCZNO. Wczoraj w Zespole Szkół nr 3 panie z Zamęcina uczyły w jaki sposób z kolorowej bibuły stworzyć kwiaty. – Czasami trzeba coś przystroić, więc taka umiejętność może się nam przydać – mówi BOŻENA WIERUCKA. Zapewnia też, że nie potrzeba jakiegoś specjalnego talentu, aby się tego nauczyć.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 53 - 78 z 3520
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2017 www.choszczno.pl.