WiększaMniejszyNormalny
25.04.2017.

 

AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Choszczno - Gdzie bajka tam i fryzura
20.03.2017.
Choszczno - Gdzie bajka tam fryzura
CHOSZCZNO. W ubiegłym tygodniu Koło Gospodyń Wiejskich z Suliszewa prowadziło w choszczeńskim Zespole Szkół nr 3 warsztaty z zaplatania papierowej wikliny. Nieco wcześniej uczennice z tej placówki pojechały do Korytowa, gdzie najpierw czytały bajki, a potem układały dzieciom fryzury. W regionalnym pokazie fryzjerskim, który odbył się w Wałczu KAROLINA BIELICKA zdobyła wyróżnienie za wykonanie fryzury Królowej Kier z bajki „Alicja w Krainie Czarów”.  


Czytaj całość
 
XII Choszczeński Maraton Rowerowy - ruszyły zapisy
06.03.2017.

CHOSZCZNO. Miłośnicy kolarstwa już mogą zapisywać się do udziału w Choszczeńskim Maratonie Rowerowym. Jego 12. edycja odbędzie się 27 maja, a startujący w nim zawodnicy będą ścigać się na dystansie 94, 152 i 246 kilometrów.

 

Czytaj całość
 
Za horyzont
16.03.2017.
Choszczno - Świat Motocykli 2017 - Za horyzontem CHOSZCZNO. Polecamy lekturę najnowszego wydania Świata Motocykli, w którym m.in. znajdziemy bardzo obszerny reportaż z ubiegłorocznej, motocyklowej wyprawy choszcznianina MARKA HUETA. Przez miesiąc przejechał ponad 14 tys. kilometrów, m.in. zwiedził Kazachstan i Kirgistan.
Czytaj całość
 
Spokrewnieni służbą
16.03.2017.
Choszczno - Spokrewnieni służbą  CHOSZCZNO. Wczoraj w mobilnym punkcie poboru krwi zlokalizowanym przed Choszczeńskim Domem Kultury 60 osób oddało łącznie 27 litrów krwi. – Tym razem naszą tradycyjną akcję połączyliśmy z ogólnopolską "spoKREWnieni służbą" – TOMASZ STRUGIŃSKI tłumaczy liczniejszą niż zwykle obecność dawców w policyjnych mundurach.

Czytaj całość
 
Zachodniopomorska Liga Pływacka
16.03.2017.
 
CHOSZCZNO. 170 zawodników z dziesięciu klubów sportowych naszego województwa  wystartuje w Zachodniopomorskiej Lidze Pływackiej. Zawody odbędą się w najbliższą sobotę na pływalni "Wodny Raj". Start 12:30. 
 
Życiowe inspiracje
14.03.2017.
 
CHOSZCZNO-SULINO. Od 12 lat mieszkańcy sołectwa Sulino Dzień Kobiet świętują na zabawie organizowanej w miejscowej świetlicy. W ubiegłym roku mężczyźni zatańczyli "Jezioro łabędzie", a w minioną sobotę zaskoczyli panie m.in. makareną. Skąd czerpią inspiracje? - Z codziennego życia - tłumaczył sołtys SYLWESTER WŁOCZKA.


Czytaj całość
 
Choszczno - Nikola Żyżniewska - Wernisaż 13-latki
15.03.2017.
Choszczno - Nikola Żyżniewska - Wernisaż 13-latki
CHOSZCZNO – KORYTOWO. NIKOLA ŻYŻNIEWSKA (na zdjęciu), 13-latka z Korytowa zdobyła tytuł laureata w wojewódzkim konkursie plastycznym „Wyklęci, Niezłomni, Nieśmiertelni”. Najpierw w Przecławiu odebrała nagrodę, a w piątek już w swojej szkole uczestniczyła w otwarciu autorskiego wernisażu.


Czytaj całość
 
Choszczno - Wizytówka Gavii
15.03.2017.
Choszczno - Gavia Cup 2017 - Wizytówka Gavii
CHOSZCZNO. 65 drużyn, a w tym ponad 700 młodych piłkarzy wzięło udział w ośmiu odsłonach tegorocznej Gavia Cup 2017. W rozegranej w sobotę ostatniej odsłonie tego cyklu, w której tym razem rywalizowali chłopcy rocznika 2009 i młodsi, triumfowała Arkonia Szczecin, a drugie miejsce wywalczyła drużyna AP Gavia Lewandowski Choszczno.

Czytaj całość
 
Obwieszczenie uzupełniajace o kwalifikacji wojskowej
17.03.2017.
Obwieszczenie uzupełniajace o kwalifikacji wojskowej Obwieszczenie (uzupełniające) Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 15 marca 2017 roku o kwalifikacji wojskowej w województwie zachodniopomorskim w 2017 rok do pobrania  T U T A J
 
Olga nie zawodzi
15.03.2017.
Choszczno - UKS Foka 2017 - Olga nie zawodzi CHOSZCZNO. Ponad 1100 zawodników rywalizowało w ogólnopolskich zawodach pływackich „Od Młodzika do Olimpijczyka”, które w miniony piątek rozegrano w Warszawie. Reprezentanci choszczeńskiej Foki OLGA PAROL, OSKAR BURZYŃSKI i BARTŁOMIEJ PIEŃKOWSKI wywalczyli tam pięć medali.

Czytaj całość
 
CHoszczno - Książka dla wrażliwych
09.03.2017.
CHoszczno - Zielony karp i oklica - Książka dla wrażliwych CHOSZCZNO. Gdy sześć lat temu pojawił się w naszym mieście z „Motywem pocztówki”, czyli swoim debiutanckim tomikiem poezji zapewniał, że na pisanie wierszy nigdy nie jest za późno. Dziś 74-letni WITOLD KIEJRYS potwierdza, że wówczas nie rzucał słów na wiatr. I nie chodzi tu o kolejny tomik („Elis” – red.), lecz pachnącą jeszcze farbą drukarską powieść „Zielony karp i okolica”.


Czytaj całość
 
Wizyta u dentysty
14.03.2017.
CHOSZCZNO. Ponad 200 komiksów i prezentacji multimedialnych wpłynęło na konkurs plastyczny, który dla dzieci i młodzieży zorganizowały gabinety stomatologiczne „Biała szuflada”. Temat „Wizyta u dentysty” najbardziej zainspirował ANNĘ KOZICZ, szóstoklasistkę ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie, laureatkę głównej nagrody.
Czytaj całość
 
Podium dla Suliszewa
10.03.2017.
CHOSZCZNO.  W przeprowadzonych w czwartek gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” triumfował duet PIOTR MAZURAK i JAN FOLLENDORF.
Czytaj całość
 
Choszczno - Od kobiety dla kobiety
06.03.2017.
Choszczno Dzień Kobiet 2017 - Od kobiety dla kobiety
CHOSZCZNO. „Silna i piękna”, pod takim hasłem choszcznianki obchodziły tegoroczny Dzień Kobiet. Profilaktyka zdrowotna, uroda, dietetyka, poradnictwo psychologiczne i szeroko rozumiane poradnictwo prawne, to tylko wybrane tematy, które zaproponowały główne organizatorki tego przedsięwzięcia, czyli MAŁGORZATA CZERSKA, BOŻENA HRYSZKO (na zdjęciu) i panie ze Stowarzyszenia Klub „Kobieta 2000”.
Czytaj całość
 
Dzień Mężczyzny 2017
10.03.2017.
 
Dzień Kobiet
08.03.2017.
 
Choszczno - III DMW w szachach szybkich
07.03.2017.
Choszczno - III DMW w szachach szybkich CHOSZCZNO. Już po raz trzeci Uczniowski Klub Szachowy Skoczek zorganizował drużynowe mistrzostwa województwa zachodniopomorskiego w szachach szybkich. W sobotę po raz drugi z rzędu po ten tytuł sięgnął Gryf Szczecin, a najlepsza z trzech drużyn Skoczka uplasowała się na siódmym miejscu. Indywidualnie z naszych najlepiej spisał się BARTOSZ KOWALIK, który grał na czwartej szachownicy i wywalczył srebrny medal.

Czytaj całość
 
Spotkanie z Magdaleną Tulli i Szymonem Wyrzykowskim
06.03.2017.

CHOSZCZNO. Co łączy warszawską pisarkę MAGDALENĘ TULLI z dyrygentem pochodzącym z Choszczna, SZYMONEM WYRZYKOWSKIM? Dowiesz się tego w najbliższą sobotę (11 marca) w  czytelni dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej. Start 17.00.

Czytaj całość
 
Pobór krwi marzec
07.03.2017.
 
Drużynowe szachy szybkie
03.03.2017.
Drużynowe szachy szybkie CHOSZCZNO. Już 18 zespołów, w tym m.in. z Koszalina, Szczecina, Grzybowa, Strzelec Krajeńskich, Kołobrzegu, Bierzwnika, Gryfic i Choszczna zgłosiło się do jutrzejszych (sobota 4 marca) drużynowych mistrzostw województwa zachodniopomorskiego w szachach szybkich Choszczno 2017. Ciekawostką tej imprezy jest fakt, że w każdej ekipie na czwartej szachownicy prawo gry mają tylko kobiety, juniorzy do 14 i seniorzy powyżej 65 lat. Zapraszamy do kibicowania. (tk)

 
Choszczno PZW - Wędkarskie podsumowania
01.03.2017.
Choszczno PZW - Wędkarskie podsumowania 2016
CHOSZCZNO. W niedzielę choszczeńscy wędkarze podsumowali minioną kadencję. - Wybrali nowe władze, które za główny cel stawiają sobie ochronę wód i pracę z młodzieżą. Nowym, 15-osobowym zarządem nadal kierował będzie prezes ZENON ŁAKOS. Tylko w tym roku zorganizowanych zostanie 15 imprez sportowych, w tym dwie dwuturowe.

Czytaj całość
 
Kierunek Choszczno 72 - reportaż
27.02.2017.
Kierunek Choszczno 72 - reportaż
CHOSZCZNO. W sobotę w Parku Moniuszki ponad 160 rekonstruktorów odtworzyło fragmenty operacji „Sonnenwende”. W połowie lutego 1945 roku Niemcy liczyli, że to militarne przedsięwzięcie w zdecydowany sposób opóźni marsz Rosjan na Berlin. Jak się później okazało, jedyną korzyścią jaką odnieśli było utworzenie korytarza do okrążonego Arnswalde, którym najpierw wyprowadzili ludność cywilną, a potem uciekły nim resztki z broniących miasta pododdziałów. Zapraszamy do obejrzenia filmu i przebogatego fotoreportażu.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 53 - 78 z 3469
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2017 www.choszczno.pl.