WiększaMniejszyNormalny
22.02.2018.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Choszczno - Wizytówka 2017
04.12.2017.
Choszczno - Wizytówka 2017  CHOSZCZNO. W sobotę w Choszczeńskim Domu Kultury zaprezentowało się ponad 250 wokalistów i tancerzy. Tegoroczna „Wizytówka” składała się z klimatów ludowych, współczesnych, także hip-hopu, a nawet disco polo. Na gwiazdę wielkiego formatu wyrasta EWA PLISZKA, owacjami skwitowano bardzo oryginalny występ formacji Mali Stobniczanie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie.
Czytaj całość
 
Choszczno - Złote gody Lucyny i Bogusława Kunowskich
01.12.2017.
CHoszczno - Złote gody Lucyny i Bogusłąwa Kunowskich
CHOSZCZNO. – W życiu trzeba ze sobą rozmawiać. Nawet jak się nie zgadzamy, to trzeba rozmawiać – mówią jubilaci LUCYNA i BOGUSŁAW KUNOWSCY. W sobotę w Urzędzie Stanu Cywilnego odnowili przysięgę małżeńską, odebrali również Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, a zacytowana wyżej mądrość, według nich jest najlepszą receptą na zgodne doczekanie złotych godów. 
Czytaj całość
 
Święto Wojsk Rakietowych i Artylerii
28.11.2017.
CHOSZCZNO. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na Święto Wojsk Rakietowych i Artylerii, które odbędzie się 7 grudnia (czwartek). W trakcie uroczystości zostanie przekazana Replika Sztandaru dla Choszczeńskiego Dywizjonu Artylerii Samobieżnej 12 BZ. Od godz.12.45 na placu Witosa pokazy sprzętu wojskowego oraz darmowy poczęstunek wojskową grochówką. (kk)
 
Czytaj całość
 
WYSPIAŃSKI UNIWERSALNY
30.11.2017.
 
CHOSZCZNO. Jutro w Małej Galerii Choszczeńskiego Domu Kultury, choszcznianie mogą zapoznać się z twórczością dramatopisarza, poety, inscenizatora, twórcy nowoczesnego teatru polskiego, a nawet projektanta mebli i architekta STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO. Prezentacji jednego z najwybitniejszych artystów epoki polskiego modernizmu towarzyszy wystawa prac członków Klubu Plastyka "Impresja" oraz muzyczna niespodzianka.

Czytaj całość
 
Wizytówka 2017
30.11.2017.
 
CHOSZCZNO. Ta sobota zdecydowanie będzie należała do Choszczeńskiego Domu Kultury. Na deskach sali widowiskowej zaprezentuje się ponad 250 artystów, na co dzień rozwijających tu swoje pasje. Podczas dwugodzinnego spektaklu, który od lat nazywany jest "Wizytówką", królowała będzie muzyka, śpiew i taniec.

Czytaj całość
 
Choszczno - Płyną do elity
29.11.2017.
Choszczno - UKS Foka - Choszczno - Płyną do elity CHOSZCZNO. Kolejny worek medali przywieźli pływacy z Uczniowskiego Klubu Sportowego Foka. Tym razem z Ogólnopolskiego Sprawdzianu Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej, który w sobotę odbył się w Gryfinie. 44 krążki robią wrażenie, ale jeszcze cenniejszą jest informacja, że OLGA PAROL i OSKAR BURZYŃSKI osiągnęli dziewięć wyników, które dziś stawiają ich w pierwszej dziesiątce  w Polsce.

Czytaj całość
 
Choszczno - Teatr w bibliotece
29.11.2017.
CHOSZCZNO. Wczoraj w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Dąbrowskiej choszcznianie uczestniczyli w kolejnej odsłonie Teatru przy Stoliku. Tym razem, w sztuce zatytułowanej „Po co są matki?” zaprezentowały się aktorki Teatru Współczesnego w Szczecinie EWA SOBIECH i MAGDALENA WRANI - STACHOWSKA.

Czytaj całość
 
Choszczno 2017 - 25-lecie Nadleśnictwa Choszczno
28.11.2017.
Choszczno 2017 - 25-lecie Nadleśnictwa Choszczno CHOSZCZNO. W piątek swoje święto obchodzili choszczeńscy leśnicy. W tym dniu obchodzono również 25. rocznicę utworzenia Nadleśnictwa Choszczno. – Gdy powoływano nas do życia, w styczniu 1992 roku, mieliśmy około 11,4 tys. hektarów lasu, a dzisiaj o ponad dwa tys. więcej – pochwalił się nadleśniczy JACEK GID.

Czytaj całość
 
Choszczno - Grunwald - Papuga - Spotkanie po latach
20.11.2017.

Choszczno 2017 - Grunwald - Papuga - Spotkanie po latach CHOSZCZNO. STEFAN GRABARCZYK od prawie 30 lat mieszka w Kanadzie. Opowiadając o zwiedzaniu świata, z błyskiem w oku zaznacza, że nie ma nic piękniejszego niż powrót do Choszczna. - Spacer ulicą Wolności, aż do Liceum. Po drodze spotykam tylu znajomych i cieszę się, że mogę im podać dłoń, że mogę z do nich zagadnąć – mówi były piłkarz Grunwaldu Choszczno, który po raz kolejny zorganizował spotkanie po latach. Tym razem przyszło na nie prawie 70 osób. 
Czytaj całość
 
Choszczno - Dzień Pracownika Socjalnego
20.11.2017.
Choszczno - Dzień Pracownika Socjalnego
CHOSZCZNO. W miniony piątek swoje święto obchodzili pracownicy socjalni. – Mimo tego, że nie jesteście najlepiej opłacani, to jednak świetnie sobie radzicie – chwalił ich pracę burmistrz ROBERT ADAMCZYK.

Czytaj całość
 
Mecz Gavia Choszczno vs Myśla Dargomyśl
23.11.2017.
CHOSZCZNO. W najbliższą sobotę zapraszamy na ostatni mecz rundy jesiennej. Liderująca w klasie okręgowej Gavia Choszczno podejmie na swoim boisku Myślę Dargomyśl. Zapraszamy na stadion miejski w sobotę o 12.00. Wstęp oczywiście wolny. (kk)
 
Turniej mikołajkowy AP Gavia
23.11.2017.

CHOSZCZNO. 9 grudnia w hali gimnazjum młodzi piłkarze i ich rodzice zagrają w Mikołajkowym Turnieju Akademii Piłkarskiej Gavia. Serdecznie zapraszamy do kibicowania. Start godz.9.00, obecność obowiązkowa! (kk)
 
Czytaj całość
 
Choszczno 2017 - Narodowy Dzień Niepodległości
17.11.2017.
Choszczno 2017 - Narodowy Dzień Niepodległości
CHOSZCZNO. Niepodległościowy maraton wieńczymy relacją i fotoreportażem z głównych obchodów, czyli okolicznościowego koncertu, mszy, uroczystego apelu oraz poloneza odtańczonego na placu przy fontannie.  

Czytaj całość
 
Choszczno 2017 - II memomoriał Wiesława Drewicza
15.11.2017.

Choszczno 2017 - II memomoriał Wiesława Drewicza

CHOSZCZNO. Ogólnopolski Turniej Badmintona – II memoriał Wiesława Drewicza zgromadził 108 zawodników z Polski, Niemiec i Ukrainy. W męskiej elicie wygrał TOMASZ OLEJARZ, a wśród pań tym razem karty rozdawała BEATA BIAŁEK z Katowic.


Czytaj całość
 
Choszczno - Nutki dla Ojczyzny
16.11.2017.

CHOSZCZNO. W minionym tygodniu światło ujrzała płyta "Nutki dla Ojczyzny". W specjalnym koncercie z okazji Narodowego Święta Niepodległości, w Szkole Podstawowej w Zamęcinie spotkali się jej twórcy, inicjatorzy, wykonawcy, a także ci, którzy od samego początku wspierali, najpierw pomysł, a potem jego realizację.
 

 

Czytaj całość
 
Choszczno - Harcerska wieczornica z przesłaniem
17.11.2017.
Choszczno - Harcerska wieczornica z przesłaniem CHOSZCZNO. Narodowe Święto Niepodległości uczcili również choszczeńscy harcerze. Po raz trzeci z rzędu w Klubie 12 Brygady Zmechanizowanej w Choszcznie, najpierw zorganizowali wieczornicę, a na jej zakończenie utworzyli przed budynkiem krąg z przesłaniem „iskierki przyjaźni”.


Czytaj całość
 
Świętowali urodziny Polski
21.11.2017.
 CHOSZCZNO. W sobotę słuchacze liceum dla dorosłych z Zespołu Szkół nr 3, zaprosili choszcznian do świętowania 99 rocznicy Odrodzenia Polski. Najpierw zaprezentowali krótki rys historyczny, potem wspólnie  zaśpiewali kilka pieśni patriotycznych.
 
 
Czytaj całość
 
Niepodległościowy brydż
16.11.2017.

CHOSZCZNO. Tradycyjnie już w Narodowe Święto Niepodległości w Klubie 12 Brygady Zmechanizowanej w Choszcznie spotkali się brydżyści. W turnieju o Grand Prix Pomorza Zachodniego bezkonkurencyjną okazała się para RYSZARD SMEJDA i WŁADYSŁAW TOMASIAK (ZOIM & FIORI Szczecin), zaś najlepszą parą z naszego regionu zostali choszcznianie STANISŁAW PIETRZAK i HENRYK TYBURCZY. 

 

Czytaj całość
 
Choszczno - Szachowe rekordy
16.11.2017.
Choszczno - Szachowe rekordy CHOSZCZNO. Uczniowski Klub Szachowy „Skoczek” z przytupem zakończył tegoroczne obchody 40-lecia istnienia. W rozegranych w sobotę otwartych mistrzostwach powiatu wystartowało 109 zawodników, w tym również z Niemiec i Białorusi. Na pytanie o to, kto wygrał, wszyscy zgodnie krzyczą: - To oczywiste, że NIKOLAI ALIAVDIN (na zdjęciu z lewej)!

Czytaj całość
 
Choszczno 2017 - Niepodległościowe zawody PZW
16.11.2017.
Choszczno 2017 - Niepodległościowe zawody PZW  CHOSZCZNO. Siódmą edycję spławikowych zawodów wędkarskich organizowanych z okazji Narodowego Święta Niepodległości wygrał choszczeński duet JERZY PILARSKI – WOJCIECH TOKARSKI. W zawodach, które odbyły się na jeziorze Raduń rywalizowało ponad 80 wędkarzy z Wielkopolski, Ziemi Lubuskiej i Pomorza Zachodniego. Po raz pierwszy w historii tej imprezy, aż 14 par nie złowiło ani jednej ryby. Klasą dla siebie była mistrzyni Polski z 2009 roku, gorzowianka KRYSTYNA MUSIATOWICZ, która startując z mężem wygrała kategorię par mieszanych. Największą rybę, leszcza o wadze 1,285 kg złowiła BARBARA STANIK z Recza.

Czytaj całość
 
Choszczno - Narodowe Święto Niepodległości 2017
13.11.2017.
Choszczno - Narodowe Święto Niepodległości 2017
 
CHOSZCZNO. W piątek, sobotę i niedzielę świętowaliśmy 99 rocznicę odzyskania niepodległości.  Żołnierze choszczeńskiego dywizjonu przeprowadzili uroczysty apel, wysłuchaliśmy kilku koncertów, był też charytatywny bal,  a Młodzieżowa Rada Miasta zaprosiła mieszkańców do poloneza odtańczonego przy fontannie. Łowili też wędkarze, grali brydżyści i szachiści, a w drugiej edycji badmintonowego memoriału Wieśka Drewicza rywalizowało 108 zawodników z Polski, Ukrainy i Niemiec. Na wieczornicę zaprosili również choszczeńscy harcerze.


Czytaj całość
 
Obchody Narodowego Święta Niepodległości
03.11.2017.

CHOSZCZNO. 10 listopada zapraszamy serdecznie na koncert pieśni patriotycznych pt. "Nutki dla Ojczyzny", który odbędzie się w kościele pw. NNMP w Choszcznie, godz.14.00. Harmonogram obchodów Narodowego Święta Niepodległości 2017.

 


Czytaj całość
 
Wieczornica 2017
06.11.2017.
CHOSZCZNO. Zapraszamy mieszkańców na wieczornicę przygotowaną przez choszczeńskch harcerzy z okazji Narodowego Święta Niepodległości. 11 listopada, Klub 12 Brygady Zmechanizowanej w Choszcznie. WSTĘP WOLNY (kk)

 
Gavia Choszczno vs Drawa Drawno
06.11.2017.
CHOSZCZNO. Zapraszamy na mecz Gavia Choszczno vs Drawa Drawno. 11 listopada, godz.13.00, Stadion Miejski w Choszcznie. (kk)

 
Po co są matki?
09.11.2017.

CHOSZCZNO. 28 listopada Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Dąbrowskiej zaprasza do Teatru przy Stoliku. W spektaklu "Po co są matki?" wystąpią EWA SOBIECH i MAGDALENA WRANI - STACHOWSKA, aktorki Teatru Współczesnego w Szczecinie. Start 17.00 w czytelni dla dorosłych. Wstęp wolny. (kj)

Czytaj całość
 
Spotkanie autorskie z Piotrem Figasem
09.11.2017.

CHOSZCZNO. Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej zaprasza  na wieczór autorski z PIOTREM FIGASEM. Choszczeński poeta spotka się z czytelnikami 22 listopada o godzinie 17:00. Wstęp jest wolny. (kj)   

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 79 - 104 z 3802
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
ZAZ Choszczno
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2018 www.choszczno.pl.