WiększaMniejszyNormalny
23.06.2018.
 
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Zaproszenia na Światowy Dzień Książki 2018
17.04.2018.
CHOSZCZNO. Serdecznie zapraszamy na Światowy Dzień Książki w Choszcznie, który odbędzie się 22 kwietnia (niedziela), godz.11.00. W programie: książki w promocyjnych cenach, lampka toskańskiego wina, róża dla każdej z Pań, losowanie nagród oraz wyjątkowa atmosfera choszczeńskiej księgarni PEGAZ. (kk)
 
Choszczno 2018 - Festiwal Akordeonowy
16.04.2018.
Choszczno 2018 - Festiwal Akordeonowy CHOSZCZNO. W Państwowej Szkole Muzycznej im. I.J. Paderewskiego odbył się VIII Festiwal Akordeonowy dla szkół muzycznych I i II stopnia Polski Zachodniej i Północnej. Tym razem w zajęciach, wykładach i koncercie finałowym wzięli udział uczniowie i pedagodzy z placówek w Stargardzie, Gorzowie Wlkp., Nowym Tomyślu, Świnoujściu, Gryficach, Tarnowie Podgórnym, Słupsku, Kołobrzegu, Nowej Soli, Krośnie Odrzańskim, Szczecinie, Pyrzycach i Choszcznie.


Czytaj całość
 
Charytatywywny Maraton Fitnes
11.04.2018.

 

CHOSZCZNO. Zapraszamy 21 kwietnia do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 na CHARYTATYWNY MARATON FITNESS podczas którego zbierane będą pieniądze na leczenie Olgi Gromadzkiej. Maraton poprowadzą instruktorzy z Motywatora wspólnie z chłopakami z crossfitu oraz Arturem Patykiem! Zacznij wiosnę fitnesowo i pokaż dobre serce! WSTĘP 25 zł
(kk)
Czytaj całość
 
Sektakl "W piątek 13"
10.04.2018.
 
CHOSZCZNO. W najbliższy piątek o godzinie 19.00, w sali widowiskowej Choszczeńskiego Domu Kultury odbędzie się spektakl pt. „W piątek 13. Dozwolone od lat 18". Progam artystyczny na podstawie tekstów powojennych kabaretów literackich zaprezentuje grupa choszcznian z zespołu teartalnego Na przekór, działająca od niedawna przy Choszczeńskim Domu Kultury. Serdecznie Zapraszamy! WSTĘP WOLNY
(kk)
Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - VIII Festiwal Akordeonowy
11.04.2018.
Choszczno 2018 - VIII Festiwal Akordeonowy
CHOSZCZNO. Już jutro w Państwowej Szkole Muzycznej im.  I.J. Paderewskiego startują VIII Festiwal Akordeonowy dla szkół muzycznych I i II stopnia Polski Zachodniej i Północnej. Tym razem uczniowie doskonalić się będą pod okiem wirtuozów tego instrumentu, czyli LESZKA KOŁODZIEJSKIEGO, PAWŁA ZAGAŃCZYKA i KRZYSZTOFA NAKLICKIEGO. Ten ostatni na zakończenie festiwalu poprowadzi koncert „Od solisty do orkiestry”, w którym zaprezentują się wszyscy uczestnicy.

Czytaj całość
 
XX Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty w Badmintonie
10.04.2018.
CHOSZCZNO. 14 kwietnia (sobota) o godz. 9.30 już po raz 20. zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski  Pracowników Oświaty w Badmintonie. Zawody odbędą się w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2. W turnieju wystartują również nauczyciele z naszej gminy. Zapraszamy do kibicowania.

Czytaj całość
 
Jest kasa na społeczne działanie
05.04.2018.
Jest kasa na społeczne działanie
 
CHOSZCZNO. W naszej gminie zrealizowanych zostało wiele przedsięwzięć, które otrzymywały finansowe wsparcie z projektów podobnych do startującej właśnie drugiej edycji Programu Społecznik. Przypomnijmy, że m.in. uczyliśmy dzieci sztuki gotowania i fotografowania, dorośli poznawali sztuki ludowej, stworzyliśmy miejsca do integracji społecznej, wspólnie organizowaliśmy też imprezy sportowe, nawet takie o zasięgu ogólnopolskim. Jeśli masz pomysł, a brakuje ci kasy, to już 13 kwietnia o 13.00 zapraszamy do Choszczeńskiego Domu Kultury, gdzie dowiesz się w jaki sposób sięgnąć do dwóch rodzajów dotacji z PROGRAMU SPOŁECZNIK 2018.

Czytaj całość
 
Młodzież zapobiega pożarom
09.04.2018.
CHOSZCZNO. Wśród zwycięzców powiatowych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” znalazła się również PAULA GREJĆ, uczennica choszczeńskiego gimnazjum. 
 
Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - Wielkanocny Jarmark
25.03.2018.
Choszczno 2018 - Wielkanocny Jarmark  CHOSZCZNO. Dzisiaj w naszym mieście odbył się „Jarmark Wielkanocny z Liderem 2018”. Na scenie zaprezentowali się ludowi artyści, na stoiskach można było zrobić świąteczne zakupy, a my już wiemy, że w konkursach na babę i plamę wielkanocną wyróżnienia i nagrody zdobyły Koła Gospodyń Wiejskich ze Smolenia i Zamęcina. Trzecią nagrodę za widoczną na zdjęciu palmę otrzymały również LENA KACZMAREK, HANIA SZABAT i OLIWIA ROZPĘDEK ze Smolenia.

Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - Męskie zumbowanie
24.03.2018.
Choszczno 2018 - Męskie zumbowanie
CHOSZCZNO.  Dzisiaj po południu w hali gimnazjum trzygodzinny maraton zumby poprowadzili panowie MARIUSZ KOPERSKI, JACEK ROSZAK, KRZYSZTOF LEWANDOWSKI i KRZYSZTOF NOWAK. Za to na parkiecie królowały już głównie panie.
 
Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - Wiosenny Salon Artystyczny
23.03.2018.
Choszczno 2018 - Wiosenny Salon Artystyczny
CHOSZCZNO. W piątek wieczorem w Choszczeńskim  Domu Kultury otwarto 13. edycję Wiosennego Salonu Artystycznego. W sumie swoje prace prezentuje tam aż 55 twórców. Szczególne wrażenie sprawiają dwa obrazy PIOTRA MASŁOWSKIEGO, które jak sam twierdzi, inspirowane są niedawną rozbiórką pomnika wdzięczności, połączoną z bardzo wymowną powieścią Swietłany Aleksiejewicz „Cynkowi chłopcy”.

Czytaj całość
 
Dywizjon ma nowego dowódcę
22.03.2018.
Dywizjon ma nowego dowódcę
CHOSZCZNO. 22 marca, na uroczystej zbiórce ppłk JAROSŁAW CHOJNACKI przekazał obowiązki dowódcy choszczeńskiego dywizjonu artylerii samobieżnej. Od wczoraj tym pododdziałem dowodził będzie ppłk DANIEL NOGA.


Czytaj całość
 
Spotkanie dot. funduszy europejskich
04.04.2018.
 Spotkanie dot. funduszy europejskich
 
CHOSZCZNO. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach zaprasza 9 kwietnia br. (poniedziałek) do Urzędu Miejskiego w godz. od 11.00 do 13.30 na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej. Poradnictwo kierowane jest do osób z terenu gminy Choszczno.
(mn)

Czytaj całość
 
Trening uruchomienia syreny alarmowej
06.04.2018.
 Trening uruchomienia syreny alarmowej
 KOMUNIKAT !!!!
Uwaga mieszkańcy Choszczna: W dniu 10 kwietnia 2018 r. o godz. 8.41 na podstawie decyzji Wojewody Zachodniopomorskiego zostanie przeprowadzony trening uruchamiania syren alarmowych na terenie miasta Choszczna.
(Syreny uruchomione będą na czas 1 minuty)

CELEM TRENINGU JEST SPRAWDZENIE FUNKCJONOWANIA SYSTEMU WYKRYWANIA, ALARMOWANIA I OSTRZEGANIA LUDNOŚCI O ZAGROŻENIACH NA TERENIE WOJEWÓDZTWA 
 
Dywizjon w drodze
21.03.2018.
Choszczno - Dywizjon w drodze CHOSZCZNO. Jutro po południu ze swoją jednostką pożegna się ppłk JAROSŁAW CHOJNACKI. My dzisiaj sfotografowaliśmy kolumnę pojazdów choszczeńskiego dywizjonu artylerii samobieżnej przemieszczającą się z poligonu drawskiego do koszar w Choszcznie. Kto jechał w pierwszej armatohaubicy Dana? Oczywiście dowódca, czyli ppłk Chojnacki.
Czytaj całość
 
Wielkanoc 2018
29.03.2018.
 
Prezydent Andrzej Duda w Choszcznie
19.03.2018.
Prezydent Andrzej Duda w Choszcznie  CHOSZCZNO. Dzisiaj po południu odwiedził nasze miasto prezydent ANDRZEJ DUDA. Najważniejszą częścią tego wydarzenia było spotkanie z mieszkańcami, które odbyło się w hali sportowej gimnazjum.

Czytaj całość
 
Sulino - Tym razem country dance
26.03.2018.
Sulino 2018 - Tym razem country dance
CHOSZCZNO. Około stu pań zabawiło się na kabaretowym spotkaniu, na które z okazji Dnia Kobiet, do świetlicy w Sulinie zaprosił sołtys SYLWESTER WŁOCZKA.

Czytaj całość
 
Choszczno 2018 - Dzień Sołtysa
24.03.2018.
Choszczno 2018 - Dzień Sołtysa CHOSZCZNO. Podczas zorganizowanych po raz drugi obchodów Dnia Sołtysa wszyscy wspominali zmarłego niedawno KRZYSZTOFA GROMADZKIEGO, sołtysa z Kołek. 
Czytaj całość
 
Choszczno - Jarmark z palmą i babą
01.03.2018.
Choszczno - Jarmark z palmą i babą CHOSZCZNO. 25 marca, czyli na tydzień przed tegorocznymi świętami, na Placu Jana Pawła II odbędzie się „Jarmark Wielkanocny z Liderem 2018”. 13 gmin z obszaru działania Lidera Pojezierza pochwali się tradycjami, zwyczajami i kulinarnymi smakołykami. My zapraszamy mieszkańców gminy, przede wszystkim do wzięcia udziału w konkursie na palmę i babę wielkanocną.


Czytaj całość
 
Choszczno - Zrób sobie prezent
07.03.2018.
Choszczno 2018 - Choszczno - Zumba - Zrób sobie prezent  CHOSZCZNO. 24 marca do hali gimnazjum na trzygodzinne „Męskie zumbowanie” zapraszają instruktorzy: MARIUSZ KOPERSKI, JACEK ROSZAK, KRZYSZTOF LEWANDOWSKI i KRZYSZTOF NOWAK. (tk)  

Czytaj całość
 
Prezydent w Choszcznie
15.03.2018.
Prezydent w Choszcznie W poniedziałek 19 marca 2018 roku Prezydent ANDRZEJ DUDA przyjedzie do Choszczna. O 15.30 w hali sportowej Publicznego Gimnazjum spotka się z mieszkańcami naszego miasta.
Czytaj całość
 
Janek idzie w ślady Kamila
17.03.2018.
Choszczno - PARA Recytacja 2018 CHOSZCZNO. W piątek (16 marca) w Choszczeńskim Domu Kultury odbyły się powiatowe eliminacje Małego Konkursu Recytatorskiego oraz 63. Ogólnopolskiego Konkursu  Recytatorskiego. Tym razem wśród laureatów znaleźli się tylko choszcznianie: JUSTYNA GWOŹDZIK, BARTOSZ KACPRZAK, ŁUKASZ SIEKLUCKI i JAN ŻOŁNIERZÓW (na zdjęciu). Ten ostatni dokonał tego wyczynu po raz piąty.

Czytaj całość
 
Cele wyznaczył poprzednik
17.03.2018.
Nowy sołtys w Kołkach
CHOSZCZNO. Od czwartku nowym sołtysem w Kołkach jest GRZEGORZ KRASZEWSKI. – Zamierzam realizować głównie te cele, które wyznaczył mój poprzednik KRZYSZTOF GROMADZKI. Spróbuję, choć wiem, że lepszego sołtysa wieś już nie będzie miała i nie łatwo mi będzie mu dorównać – z nieukrywanym wzruszeniem wspominał zmarłego niedawno poprzednika.
 
Czytaj całość
 
Choszczno - Złote gody Haliny i Leszka Urbańskich
12.03.2018.
Choszczno - Złote gody Haliny i Leszka Urbańskich CHOSZCZNO. Gdzie i kiedy HALINA i LESZEK URBAŃSCY się poznali? On twierdzi, że było to na jednej z wiejskich zabaw w okolicach Bobrówka. Ona, że było trochę inaczej. – Leszek przyjechał wówczas do swojej rodziny, bo miał być chrzestnym. Ja wtedy mieszkałam w Macharach. Tam się poznaliśmy, a trzy lata później w kościele w Bobrówku wzięliśmy ślub – zapewnia, że to właśnie tak rozpoczęła się ich wspólna droga do złotych godów.

Czytaj całość
 
Olga znowu najlepsza
12.03.2018.
Olga znowu najlepsza CHOSZCZNO. W rozegranych w sobotę po raz drugi Drużynowych Mistrzostwach Choszczna w Pływaniu reprezentanci UKS Foka aż 25 razy stawali na najwyższym stopniu podium. Indywidualnie trzykrotnie triumfowali: OLGA PAROL, HANNA ALEKSANDROWICZ, IGOR GRZESIK i OSKAR BURZYŃSKI.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 79 - 104 z 3925
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
ZAZ Choszczno
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2018 www.choszczno.pl.