WiększaMniejszyNormalny
11.12.2017.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Wszyscy są wygrani
20.09.2017.
 
CHOSZCZNO. Dziś obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji nasi milusińscy najpierw świętowali w swoich placówkach, potem wzięli udział w igrzyskach sportowych na orliku przy ul. Westerplatte, które zorganizowało dla nich Centrum Rekreacyjno-Sportowe. - Dziś każdy był wygranym, wszystkie przedszkola otrzymały pamiątkowe puchary – podsumował RYSZARD GARLICKI, który imprezę tę poprowadził.
 
Czytaj całość
 
Choszczno- VII Dzień Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię
19.09.2017.
Choszczno- VII Dzień Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię
CHOSZCZNO. W minioną sobotę już po raz siódmy solidaryzowaliśmy się z osobami chorymi na schizofrenię. Także i tym razem uczestnicy tego happeningu przeszli przez drzwi symbolizujące naszą więź z chorymi. – To ja jestem najlepszym dowodem na to, że z tą chorobą można normalnie funkcjonować – mówił prowadzący tę imprezę MIROSŁAW ZIENOWICZ.

Czytaj całość
 
Mistrzowska Jesień
20.09.2017.

CHOSZCZNO. W piątek (22 września) o godzinie 9.00 startuje druga edycja "Mistrzowskiej Jesieni w powiecie choszczeńskim". W programie: bieg na orientację, koszykówka, ergometry wioślarskie, pokaz gry kajak polo. Zawody w poszczególnych dyscyplinach sportowych poprowadzą mistrzowie świata i Polski: KAJETAN BRONIEWSKI, WERONIKA JASIUKIEWICZ, MONIKA KULAS, AGATA PORZYCZ i WOJCIECH URBANIAK.  (kj)

Czytaj całość
 
Znowu Aliavdin
18.09.2017.
27 memoriał szachowy A. Kubaszewskiego i E. Kramka - Choszczno 2017 CHOSZCZNO. Zgodnie z oczekiwaniami 27. edycję szachowego memoriału Aleksandra Kubaszewskiego i Edwarda Kramka wygrał Białorusin NIKOLAI ALIAVDIN ( na zdjęciu z lewej). Sukcesami mogą pochwalić się zawodnicy UKSz SKOCZEK Choszczno, bo po raz pierwszy w historii tej imprezy, na trzecim stopniu podium stanął zawodnik tego klubu SEBASTIAN MATUL. Również po raz pierwszy w dziesiątce uplasowało się aż trzech choszcznian, a na dodatek w rozegranym równolegle turnieju szachowych nadziei, nie miał sobie równych 11-letni MACIEJ DZIECHCIAREWICZ.

Czytaj całość
 
Gavia CHoszczno vs Klon Krzęcin
20.09.2017.
CHOSZCZNO. W najbliższą sobotę Gavia Choszczno zagra z Kolnem Krzęcin. Zapraszamy na Stadion Miejski w Choszcznie, godz. 16.00 (kk)
 
Westpomeranian Greenfield 2017
14.09.2017.
Choszczno - Westpomeranian Greenfield 2017
CHOSZCZNO. Już po raz kolejny pole golfowe Modry Las gościło uczestników biznesowej konferencji Westpomeranian Greenfield. W rozłożonym na dwa dni panelu mówiono m.in. o tym, jak wykorzystać potencjał Pomorza Zachodniego, gdzie szukać dobrych pracowników, a przede wszystkim gdzie w ogóle opłaca się inwestować. Tu m.in. aż z Florydy o Modrym Lesie opowiadał ARTUR GROMADZKI, a ZBIGNIEW TURNAU zdradził historię założenia rodzinnej winnicy w niedalekich Baniewicach.

Czytaj całość
 
Choszczno - Już im zazdroszczą
13.09.2017.
Choszczno - Już im zazdroszczą KOPLIN. Mieszkańcy wsi mają w końcu miejsce do spotkań, do wspólnej zabawy. W sobotę po południu na półhektarowej działce leżącej przy drodze Choszczno – Pełczyce oddano do użytku dwie plenerowe altany, z ławkami, stołami i boiskiem. W tym miejscu planowany jest też plac zabaw.

Czytaj całość
 
Powakacyjna akcja poboru krwi
18.09.2017.
CHOSZCZNO. W najbliższą środę zapraszamy na pierwszą akcję poboru krwi po wakacyjnej przerwie, która odbędzie się w Choszczeńskim Domu Kultury.

 

 
Choszczno - XX Choszczeńska Dziesiątka
11.09.2017.
Choszczno - XX Choszczeńska Dziesiątka
CHOSZCZNO. Linię mety przekroczyło 605 biegaczy, w tym aż 106 mieszkańców  naszego miasta. Wśród mężczyzn zwyciężył KRZYSZTOF SAWICKI ze Szczecina, ale dla nas niewątpliwą bohaterką pozostanie SYLWIA TELATYŃSKA, pierwsza choszcznianka w historii tej imprezy, która wygrała bieg główny. 20 Choszczeńska Dziesiątka przechodzi do historii, jako sportowe wydarzenie z samymi rekordami w tle.

Czytaj całość
 
Choszczno - Łatwo nie było
11.09.2017.
Choszczno - Łatwo nie było
CHOSZCZNO. W piątek Gavia Choszczno pokonała na swoim boisku 1:0 Orkan Suchań. Zwycięskiego gola już w 25 minucie meczu strzelił TOMASZ JUCHNIEWICZ.

Czytaj całość
 
Choszczeńska Dziesiątka 2017 - Rekordy już są
08.09.2017.
Choszczeńska Dziesiątka 2017 - Rekordy już są CHOSZCZNO. Tytuł jak najbardziej na miejscu, bo jak sprawdziliśmy, w powojennej historii naszego regionu nie było ogólnopolskiej imprezy sportowej, w której wystartowałoby ponad 660 zawodników, a w tym aż 99 z Choszczna. Zapraszając na jubileuszową 20. edycję Choszczeńskiej Dziesiątki wracamy do jej historii. Liczymy też na to, że w końcu choszcznianka zwycięży w kategorii kobiet i konkretnie faworyzujemy tu naszą najlepszą biegaczkę SYLWIĘ TELATYŃSKĄ. – Chcę tylko pobić swój rekord życiowy – skromnie komentuje zwyciężczyni tegorocznego PKO Półmaratonu w Szczecinie.

Czytaj całość
 
Kolarski wyścig dla amatorów
14.09.2017.
Kolarski wyścig dla amatorów
 
CHOSZCZNO. 23 września (sobota) odbędzie się kolarski wyścig dla amatorów – I Choszczeński Klasyk Szosowy. Start godz. 11.00 z Placu Witosa. Zawodnicy będą mieli do pokonania 91 km. Zapisy i regulamin na www.pomiarczasusprint.pl . (mn)Czytaj całość
 
Piknik Kolarski Feliksa
11.09.2017.
CHOSZCZNO. 17 września (niedziela) zapraszamy mieszkańców na "Piknik Kolarski Feliksa". Startujemy z Aleji Gwiazd Kolarstwa Polskiego o godz. 11.00. Zapisy w dniu imprezy od 9.30 - 11.00 na miejscu startu. Wpisowe 15 zł. (kk)
 
Jubileuszowa 10
06.09.2017.

CHOSZCZNO. W najbliższą niedzielę w samo południe 650 biegaczy z całej Polski wybiegnie na ulice naszego miasta. Tego dnia rusza XX Choszczeńska Dziesiątka. Dwie godziny wcześniej dzieci wystartują w biegu E-CHO "FUN RUN". Start obu imprez spod hali gimnazjum. Zapraszamy do kibicowania. 

Czytaj całość
 
Jak ochotnik z ochotnikiem
08.09.2017.
Jak ochotnik z ochotnikiem CHOSZCZNO. Społecznicy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Raduniu gościli u siebie kilkuosobową ekipę ochotników z niemieckiego Fürstenwalde. – Nawiązaliśmy z nimi współpracę, a jej głównym celem będzie wymiana doświadczeń – tłumaczy prezes JANUSZ SOLSKI.

Czytaj całość
 
Choszczno - Puchar Kominexu dla Karasia
06.09.2017.
Choszczno - Puchar Kominexu dla Karasia CHOSZCZNO. W niedzielę na jeziorze Raduń odbyły się trzecie spławikowe, indywidualne zawody o puchar firmy Kominex – TOMASZA REUTOWICZA. Rywalizacja była ostra, bo sponsor zadbał o to, aby oprócz głównych trofeów każdy otrzymał nagrodę rzeczową. Tym razem bezkonkurencyjnym okazał się MARCIN KARAŚ, który złowił o ponad dwa kilogramy więcej ryb od drugiego SŁAWOMIRA SOSIŃSKIEGO. Podium uzupełnił RYSZARD ŁYDKA.

Czytaj całość
 
Choszczno - Nordic Walking ŚDS 2017
06.09.2017.
Choszczno - Nordic Walking ŚDS 2017
CHOSZCZNO. W sobotę na placu Witosa odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Choszczna Nordic Walking Środowiskowych Domów Samopomocy.  Zawody ukończyło 68 zawodników. Wśród niepełnosprawnych triumfował duet białogardzko-recki KATARZYNA SZEWCZYK – MAREK SKOWRON, a w kategorii otwartej para ze Świnoujścia IWONA GUZOWSKA i MAREK STEFANICKI. W klasyfikacji generalnej na trzecim miejscu - najwyżej z choszcznian - uplasował się TOMASZ MOŻDŻYŃSKI.


Czytaj całość
 
70-lecie OSP w Stradzewie
07.09.2017.
CHOSZCZNO. Serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody 70-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Stradzewie, które odbędą się 16 września. (kk)
 
Po dzwonku jadą na mecz z Kazachstanem
04.09.2017.
Po dzwonku jadą na mecz z Kazachstanem CHOSZCZNO. Dzisiaj prawie 1900 uczniów z naszych szkół podstawowych i gimnazjum oficjalnie powitało rok szkolny 2017/2018. Zapewne ten dzień najbardziej utkwi w pamięci podopiecznym ADAMA LEŚNIAKA ze Szkoły Podstawowej nr 3, którym burmistrz ROBERT ADAMCZYK wręczył bilety na dzisiejszy mecz Polska – Kazachstan. To nagroda za zwycięstwo w siódmej edycji Mini Mundialu.

Czytaj całość
 
Narodowe Czytanie - Choszczno 2017
04.09.2017.
Narodowe Czytanie - Choszczno 2017
CHOSZCZNO. W tym roku lekturą Narodowego Czytania było „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego. Choszczeńską interpretację tego dramatu, którą w sobotę wysłuchaliśmy przed Miejską Biblioteką Publiczną, przygotowała ANNA STETKIEWICZ (na zdjęciu z lewej). W niełatwe role wcieliło się ponad 40 mieszkańców naszej gminy.
 
Czytaj całość
 
Gavia Choszczno vs Orkan Suchań
06.09.2017.

CHOSZCZNO. W najbliższy piątek (8 września) na Stadionie Miejskim w Choszcznie odbędzie się spotkanie seniorów. Gavia Choszczno zagra z Orkanem Suchań. Zapraszamy do kibicowania, godz.17.30 (kk)
 
Ancymonek ma rodzeństwo
01.09.2017.
Drugi i trzeci Ancymonek
CHOSZCZNO. Dziś swoje podwoje otworzyły dwa kolejne i nowiutkie Ancymonki, czyli Niepubliczny Żłobek i Niepubliczne Przedszkole. Już na kilkanaście dni przed tą chwilą rozmawialiśmy z ich właścicielką AGNIESZKĄ BŁOCH.

Czytaj całość
 
Otwórzcie Drzwi
01.09.2017.
CHOSZCZNO. Środowiskowy Dom Samopomocy w Choszcznie zaprasza już po raz siódmy na Obchody Dnia Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię „Otwórzcie Drzwi”. Odbędą się 16 września  na placu przy fontannie o godz. 11.00. 
Otwórzcie Drzwi
 
XXVII Memoriał Szachowy 2017
04.09.2017.
CHOSZCZNO. Uczniowski Klub Szachowy „Skoczek” zaprasza na XXVII Memoriał Szachowy im. Aleksandra Kubaszewskiego i Edwarda Kramka. Turniej odbędzie się 16 – 17 września (sobota-niedziela) w Choszczeńskim Domu Kultury. 
XXVII Memoriał Szachowy 2017
 
Stanisławki Korytowskie
05.09.2017.
CHOSZCZNO.  W weekend 16-17 września (sobota-niedziela) odbędą się  Stanisławki Korytowskie. Start godz. 16.00 na terenie kościoła pw. św. Stanisława Kostki w Korytowie. W programie m.in. jarmark, zabawa dla dzieci,  występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Łobza, koncert zespołu Fala Lwowska.
Stanisławki Korytowskie
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 79 - 104 z 3727
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
ZAZ Choszczno
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2017 www.choszczno.pl.