WiększaMniejszyNormalny
27.09.2016.
 
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Przetargi
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Wystartowała szósta edycja Mini Mundialu
20.04.2016.
Choszczno - Wystartowała szósta edycja Mini Mundialu  SZCZECIN. Wczoraj w studiu S1 Radia Szczecin odbyło się losowanie Mini Mundialu Euro 2016. Już wiemy, że 7 maja na naszym Orliku zagrają: Albania, Słowacja, Islandia, Grecja, Turcja, Austria, Dania, Węgry, Rumunia, Portugalia i Francja. O takim składzie choszczeńskich grup zdecydowała wielokrotna medalistka mistrzostw Europy i świata w skoku o tyczce MONIKA PYREK oraz wiceburmistrz MAGDALENA SIEŃKO.
Czytaj całość
 
Choszczeński Dzień Książki
13.04.2016.
CHOSZCZNO. 24 kwietnia (niedziela) Księgarnia Pegaz zaprasza na Światowy Dzień Książki. W programie: wielki tort dla "pożeraczy książek" i balonowa niespodzianka - godz. 13.00, róża dla pań, lampka toskańskiego wina oraz okolicznościowe zakładki i książki w promocyjnych cenach. Na najmłodszych będzie czekał tygrysek z koszem łakoci. Zapraszamy od 11.00.

Choszczeński Dzień Książki
 
Choszczno - Prezent dla dziadka
19.04.2016.
Choszczno - Prezent dla dziadka  CHOSZCZNO. W 17. edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijno – Patriotycznej, który odbył sięw sobotę  w Zespole Szkół nr 2 zaprezentowało się ponad 30 wykonawców. Nagrodę publiczności zdobyła choszcznianka KAROLINA KAMELA, która przedstawiła wiersz swojego dziadka JANA KAMELI, emerytowanego podpułkownika Wojska Polskiego.


Czytaj całość
 
Pociąg do książki
20.04.2016.

CHOSZCZNO. W najbliższy piątek Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Koło nr 17 w Choszcznie oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej zapraszają na kiermasz książki używanej za złotówkę. Start. 11:30 na dworcu PKP w Choszcznie.

 

Czytaj całość
 
Choszczno - Kula po raz drugi
18.04.2016.
Choszczno - Kula po raz drugi CHOSZCZNO. Po raz drugi z rzędu mistrzem Choszczna w szachach szybkich został szczecinianin ROBERT KULA. W sobotnich zawodach wystartowało 67 zawodników z całej Polski, a z choszcznian najwyżej, na 12 miejscu uplasował się prezes Skoczka OSKAR ROSŁON.

Czytaj całość
 
Choszczno - Chcą grać i wygrywać
18.04.2016.
Choszczno - Chcą grać i wygrywać
CHOSZCZNO. W sobotę AP Gavia Choszczno (regionalna okręgówka) wygrało 4:0 (1:0) z Koralem Mostkowo, a w klasie A Pomorzanin Zamęcin zwyciężył 2:0 (1:0) Iskrę Lutówko. Zdecydowanie gorzej powiodło się drużynom grającym w klasie B. Tu Gavia II zremisowała 1:1 (1:0) z Merkurym Nowogródek Pomorski, natomiast Pionier Zwierzyn przegrał 1:8 (1:2) z Drawą Drawno.

Czytaj całość
 
Choszczno - Prostowanie historii
18.04.2016.
Choszczno - Prostowanie historii
CHOSZCZNO. KAROLINA KAMELA i NATALIA ROSŁON, uczennice Zespołu Szkół nr 2 w Choszcznie marzą o tym, by wziąć udział w tegorocznych obradach Sejmu Dzieci i Młodzieży. - Postanowiłyśmy wziąć udział w konkursie zatytułowanym „Miejsca pamięci - materialne świadectwo wydarzeń szczególnych dla lokalnej i narodowej tożsamości", w którym przypominamy o błędnych informacjach zapisanych na mogiłach żołnierzy pochowanych w kwaterze „Żołnierzy Wojska Polskiego - Jeńców Oflagu II B” – mówi Karolina.

Czytaj całość
 
Choszczno - Uczcili chrzest Polski
17.04.2016.
Choszczno - Uczcili chrzest Polski CHOSZCZNO. Ochotnicy z OSP w Zamęcinie 14 kwietnia wzięli udział w ogólnopolskim happeningu upamiętniającym 1050. rocznicę Chrztu Polski. W ciągu kilkudziesięciu minut - od Giewontu po Hel – zapłonęły ogniska, to w Zamęcinie zapalili dokładnie o 20.25.   
Czytaj całość
 
Choszczno - Nagrody dla sportowców
17.04.2016.
Choszczno - Nagrody dla sportowców
CHOSZCZNO. W Ośrodku Sportowo-Wypoczynkowym podsumowane zostały osiągnięcia choszczeńskich sportowców z 2015 roku. W sumie nagrody finansowe odebrało 26 zawodników i trenerów. W ostatniej chwili do tego grona dołączyła 12-letnia tenisistka stołowa ZUZANNA GLIŃSKA. – Mimo tego, że w naszym mieście nie ma dla siebie klubu, to jednak dzięki staraniom rodziców potrafiła wdrapać się do pierwszej trójki młodziczek naszego województwa. Takiej utalentowanej pingpongistki już dawno nie mieliśmy – mówi burmistrz ROBERT ADAMCZYK.

Czytaj całość
 
Parasolki na finał
15.04.2016.
 Parasolki na finał
 
CHOSZCZNO. Ponad 80 młodych akordeonistów zaprezentowało się w środowym koncercie podsumowującym VII Festiwal Akordeonowy. – To jeden z efektów dwudniowych warsztatów, które prowadziliśmy z nimi w Państwowej Szkole Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Choszcznie – mówi KRZYSZTOF NAKLICKI.
Czytaj całość
 
Choszczno - Opowiedzą o naszej historii
04.04.2016.
Choszczno - Opowiedzą o naszej historii  CHOSZCZNO. Jutro (14 kwietnia) o 13.00 zapraszamy do Zespołu Szkół nr 3 w Choszcznie (ul. Grunwaldzka 30)  na spotkanie z cyklu „Powojenne historie życiem reżyserowane”. O powojennej historii Zamęcina wspominać będą jego najstarsi mieszkańcy.

Czytaj całość
 
Jan Żołnierzów - Trzymamy kciuki
13.04.2016.
Jan Żołnierzów - Trzymamy kciuki CHOSZCZNO. JAN ŻOŁNIERZÓW, piątoklasista ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Choszcznie został laureatem wojewódzkiego finału „Małego Konkursu Recytatorskiego”. Podopieczny ANETTY BIKOWSKIEJ po ten tytuł sięgnął już po raz trzeci i co równie ważne, po raz drugi reprezentował będzie Pomorze Zachodnie na finale ogólnopolskim w Starachowicach.
Czytaj całość
 
Drugi krok do wiedzy
13.04.2016.
Drugi krok do wiedzy CHOSZCZNO. Już po raz drugi z rzędu do naszego miasta zawita Zachodniopomorski Festiwal Nauki „Spotkania z nauką”. Inauguracja jego 16. edycji rozpocznie się dzisiaj o 17.00 w Zespole Szkół nr 1 w Choszcznie. 
Czytaj całość
 
Choszczno - VII Festiwal Akordeonowy
13.04.2016.
Choszczno - VII Festiwal Akordeonowy CHOSZCZNO. Od wczoraj w naszym mieście odbywa się VII Festiwal Akordeonowy. Zajęcia z młodymi muzykami ze szkół Polski Zachodniej i Północnej prowadzą m.in. prof. JERZY SIEMAK, dr PAWEŁ ZAGAŃCZYK i tradycyjnie już KRZYSZTOF NAKLICKI.  Dzisiaj zapraszamy do sali widowiskowej Choszczeńskiego Domu Kultury na indywidualne występy uczestników festiwalu oraz koncert orkiestry akordeonowej.

Czytaj całość
 
Dzieci wiedzą jak "Zdrowym być"
13.04.2016.

 
CHOSZCZNO.  Scena Choszczeńskiego Domu Kultury należała wczoraj do przedszkolaków z Korytowa, Zamęcina, Sławęcina,  Łaska, Chrapowa i Choszczna, którzy wzięli udział w 22. edycji Powiatowego Przeglądu Programów Artystycznych Promujących Zdrowie  "Zdrowym być". - Młodzi artyści we wspaniale zaprezentowali tak ważne zagadnienia jak: dbałość o czyste powietrze, gimnastyka, zdrowe odżywianie, czy higiena osobista - podsumowała organizatorka przedsiewzięcia, MIROSŁAWA MEKSUŁA z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Choszcznie.
Czytaj całość
 
Szybkie maty
13.04.2016.
CHOSZCZNO. Już w najbliższą sobotę (16 kwietnia) w Choszczeńskim Domu Kultury rozegrane zostaną otwarte mistrzostwa naszego miasta w szachach szybkich. Zapraszamy do kibicowania już od 10.00. (tk)
Choszczno - Szybkie maty
 
Gavia Choszczno vs. Koral Mostkowo
13.04.2016.
Gavia Choszczno vs. Koral Mostkowo
 
CHOSZCZNO. 16 kwietnia (sobota) serdecznie zapraszamy kibiców na kolejny mecz Gavi. Tym razem choszczeński zespół zmierzy się z Koralem Mostkowo. Początek spotkania godz. 11.00 - stadion miejski w Choszcznie.
 
Pingpongowy talent
12.04.2016.
Choszczno - Pingpongowy talent  CHOSZCZNO. W hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Choszcznie tenisiści stołowi rywalizowali w 9. edycji otwartych mistrzostw naszego miasta. Niewątpliwą gwiazdą tego wydarzenia była 12-letnia choszcznianka ZUZANNA GLIŃSKA, która triumfowała wśród młodziczek i na dodatek uplasowała się na drugim miejscu w męskim odpowiedniku tej kategorii.

Czytaj całość
 
Z duchem Wieśka
11.04.2016.
Choszczno - MP Nauczycieli w Badmintonie 2016 CHOSZCZNO. W sobotę w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 rozegrane zostały 18. Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty w Badmintonie im. Wiesława Drewicza. W sumie o medale rywalizowała prawie 60 zawodników z całej Polski, a reprezentanci naszej gminy aż siedmiokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium. – Oczywiście każdy z nas chciałby zdobywać tylko złote medale, ale tutaj liczy się również dobra zabawa – mówiła MAGDALENA WRÓBLEWSKA z Pyrzyc.


Czytaj całość
 
W badmintonie są najlepsi
13.04.2016.
W badmintonie są najlepsi CHOSZCZNO. Po raz kolejny sportowcy ze Szkoły Podstawowej w Sławęcinie udowodnili, że w badmintonie to właśnie oni wiodą prym w naszym powiecie. W 12. edycji Powiatowego Turnieju Badmintona, który w poniedziałek odbył się w ich sali sportowej, wywalczyli pięć z sześciu możliwych do zdobycia medali.

Czytaj całość
 
WARSZTATY Z POEZJI
12.04.2016.
  
CHOSZCZNO. "Poeci są wśród nas" to warsztaty poezji, które odbyły się dzisiaj w Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wzięli w nich udział uczniowie szkół podstawowych, a poprowadziła je  regionalna poetka ELŻBIETA ŻUKROWSKA.
Czytaj całość
 
Choszczno - Niech tańczy całe miasto
11.04.2016.
 
 Choszczno - Niech tańczy całe miasto
CHOSZCZNO. W sobotę w hali sportowej gimnazjum odbył się Wiosenny Maraton Zumby. Poprowadzili go instruktorzy ze Szczecin, Gorzowa Wielkopolskiego, Barlinka, Pełczyc i Choszczna. – Chcemy, by nasze miasto było jak najbardziej roztańczone – tłumaczy ALICJA KAMIŃSKA, instruktorka i jednocześnie współorganizatorka tych tanecznych igrzysk.
 
Czytaj całość
 
Choszczno - W końcu się rozstrzelali
11.04.2016.
Choszczno - Pionier Zwierzyn - Pomorzanka Jarosławsko CHOSZCZNO. Nawet najbardziej optymistyczni kibice Gavii Choszczno nie spodziewali się, że w lokalnych derbach z Remorem Recz ich drużyna wygra aż 9:0. W klasie A Pomorzanin wygrał na wyjeździe 2:1 z Iskrą Pomień, natomiast Korona Raduń zremisowała u siebie 3:3 z Orłem Bierzwnik. W klasie B swoje mecze przegrały obydwie nasze drużyny: Gavia II 3:7 z Drawą Drawno, a Pionier Zwierzyn 2:3 z Pomorzanką Jarosławsko.

Czytaj całość
 
Choszczno - MALMS i E-CHO w rolach głównych
04.04.2016.
Choszczno - MALMS i E-CHO w rolach głównych CHOSZCZNO. W podsumowanej w sobotę 7. edycji gali choszczeńskiego oddziału Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie dominowały choszczeńskie firmy. Statuetkę i tytuł „Przedsiębiorstwo Roku 2015 z gminy Choszczno” trafił do zakładu produkcyjnego „MALMS – MARIUSZ LETKOMILLER”, a laureatem w kategorii „Przedsiębiorstwo Roku 2015 z powiatu choszczeńskiego” została spółka teleinformatyczna „E-CHO Sp. z o.o. – SEWERYN SZYMCZAK” .

Czytaj całość
 
Choszczno - Oferta dla Kanadyjczyków
07.04.2016.
Choszczno - Oferta dla Kanadyjczyków
CHOSZCZNO. Dzisiaj w magistracie burmistrz ROBERT ADAMCZYK przyjął delegację 22 Królewskiego Pułku Piechoty z kanadyjskiego Quebec, która od marca szkoli się na poligonie drawskim. – Chcemy poznać wasze miasto, ale także sami mamy coś do zaoferowania – mówił oficer łącznikowy piątej misji kpt. DERECK PIGEON.

Czytaj całość
 
Twój PIT czeka na Ciebie
08.04.2016.

Czy złożyłeś już swojego PIT-a za 2015 rok? Twój wypełniony PIT czeka na Ciebie – wyślij go już teraz. O szczegółach przeczytasz niżej.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 226 - 251 z 3207
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2016 www.choszczno.pl.