WiększaMniejszyNormalny
27.07.2016.
  Co? Gdzie? Kiedy? - Lipiec
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Przetargi
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Kierunek Choszczno 71!
22.02.2016.
 
Kierunek Choszczno 71 - Lekcja historii
22.02.2016.
Kierunek Choszczno 71 - Lekcja historii CHOSZCZNO. W sobotę w parku Moniuszki mieszkańcy miasta już po raz piąty mieli okazję uczestniczenia w żywej lekcji historii dotyczącej II wojny światowej, a dokładniej zakończenia walk o Arnswalde. W 71. rocznicę tych wydarzeń obejrzeli rekonstrukcję zatytułowaną „Kierunek Choszczno 71 – Bitwa Volkssturmu”.

Czytaj całość
 
Drugie miejsce Gavii Choszczno
22.02.2016.

CHOSZCZNO. W sobotę w hali gimnazjum odbył się kolejny turniej z cyklu Gavia Cup. Tym razem chłopcy z rocznika 2005 walczyli o puchar prezesa Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w Rzecku. Turniej wygrali zawodnicy UKS 4 Kostrzyn nad Odrą. Drużyna Gavii Choszczno zajęła drugie miejsce, natomiast najlepszym bramkarzem turnieju został MIŁOSZ SIEKACZ z choszczeńskiej ekipy. 

Czytaj całość
 
Ryszard Sak - Amator fioletu
22.02.2016.
Ryszard Sak - Amator fioletu CHOSZCZNO. Szczecinianin RYSZARD SAK (na zdjęciu) już po raz drugi prezentuje się w Choszczeńskim Domu Kultury. Na piątkowym wernisażu, który odbył się w Małej Galerii pochwalił się, że z Klubem Plastyka „Impresja” związał się ponad 15 lat temu i już nabył prawo do tego, by nazywać się choszcznianinem.

Czytaj całość
 
Choszczno - Skoczek - Szachowy lider regionu
18.02.2016.
Choszczno - Skoczek - Szachowy lider regionu
CHOSZCZNO. We wtorek (16 lutego) w Choszczeńskim Domu Kultury odbyło się zebranie sprawozdawcze Uczniowskiego Klubu Szachowego Skoczek. Klubową wizytówką minionego sezonu był 25. memoriał im. Aleksandra Kubaszewskiego i Edwarda Kramka, w którym wzięło udział 85 zawodników z całej Polski. – W środowisku szachowym mamy już swoją renomę – mówi prezes OSKAR ROSŁON. Zaznacza, że obecnie Skoczek uważany jest za jeden z wiodących klubów szachowych naszego województwa.

Czytaj całość
 
Świadomi czy nie?
18.02.2016.
CHOSZCZNO.  „Lepszy internet zależy od Ciebie!" - to hasło tegorocznych obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, które już po raz trzeci w naszym mieście organizują bibliotekarki z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Choszcznie. Wczoraj ANNA KOŚCIUCZUK i IZABELA SZCZYŻ do dyskusji na ten temat zaprosiły uczniów Publicznego Gimnazjum w Choszcznie.

 
Czytaj całość
 
Zwierzyn - OSP - Ambitne plany i trochę historii
16.02.2016.
Zwierzyn - OSP - Ambitne plany i trochę historii
CHOSZCZNO – ZWIERZYN. Jednostka OSP w Zwierzyniu liczy sobie 30 członków. Chociaż w swojej historii ma zapisanych wiele spektakularnych akcji, to jednak na piątkowym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym usłyszeliśmy, że w ubiegłym roku tutejsi ochotnicy ani razu nie wyjeżdżali do pożaru lub innego zdarzenia.

Czytaj całość
 
Choszczno - One Billion Rising - Drugi lepszy od pierwszego
15.02.2016.
Choszczno - One Billion Rising - Drugi lepszy od pierwszego
CHOSZCZNO. Nikt dokładnie nie liczył, ale na pewno kilkaset osób wzięło udział we wczorajszym tanecznym proteście przeciwko przemocy wobec kobiet. Organizatorzy, a dokładniej organizatorki otwarcie mówiły, że nie spodziewały się iż druga choszczeńska One Billion Rising spotka się aż z tak dużym zainteresowaniem.

Czytaj całość
 
Stawiają na młodych
11.02.2016.
Stawiają na młodych  
CHOSZCZNO – STRADZEWO. W ubiegły piątek wystartowała kampania sprawozdawczo-wyborcza w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych. Jako pierwsi minioną kadencję podsumowali ochotnicy ze Stradzewa. Przez kolejnych pięć lat władzę w tej jednostce dzierżyć będzie ojcowsko-synowski duet: prezes JÓZEF BASISTY – naczelnik PAWEŁ BASISTY.
Czytaj całość
 
Choszczno - Każdy daje cząstkę siebie
11.02.2016.
Choszczno - ZS nr 3 - Projekt - Każdy daje cząstkę siebie
CHOSZCZNO. Nauka zaplatania warkoczy, lekcja języka niemieckiego, a może gawęda dziadka o tym, jak to z całą rodziną w 1945 roku przyjechał na Ziemie Odzyskane. Co łączy te wydawałoby się krańcowo różne tematy? Jedno hasło, a dokładniej projekt „Partnerstwo w bliskości tradycji”. – Jego głównym celem jest tworzenie międzypokoleniowej więzi oraz poznawanie tradycji i historii naszej gminy – mówi BERNARDA EWA DYBOWSKA, dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Choszcznie.
Czytaj całość
 
Choszczno - Turniej strażackich piątek
10.02.2016.
Choszczno - Turniej strażackich piątek
CHOSZCZNO. W poniedziałek w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 rozegrana została 10. edycja Turnieju Strażackich Piątek Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Z choszczeńskich drużyn najlepiej spisała się ekipa z Rzecka. Podopieczni PIOTRA GÓRAZDY grając w kategorii młodszej wywalczyli drugie miejsce.

Czytaj całość
 
System powiadamiania mieszkańców
09.02.2016.

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami z Gminy Choszczno?

Pobierz bezpłatną aplikację: Komunikator SISMSSYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW - kliknij.

Aplikacja przeznaczona jest dla posiadaczy smartfonów z system operacyjnym Android lub iOS. Dzięki aplikacji otrzymasz multimedialne wiadomości z Urzędu Miejskiego w Choszcznie. Do wiadomości mogą być dołączone zdjęcia, filmy, pliki audio, PDF. Aplikację można pobrać za darmo z platform dystrybucyjnych Google Play i App Store. Po jej zainstalowaniu należy wyszukać gminę Choszczno i zapisać się do interesujących nas grup, z których chcemy otrzymywać powiadomienia. 

 

Poinformujemy Cię między innymi o:

 

  • ważnych wydarzeniach, 
  • zagrożeniach meteorologicznych i stanach ostrzegawczych,
  • bezpłatnych badaniach lekarskich i programach zdrowotnych,
  • imprezach kulturalnych i sportowych,
  • gospodarce komunalnej. 

 

Jeśli posiadasz klasyczny telefon komórkowy i dotychczas nie zarejestrowałeś się na powiadomienia SMS, możesz to zrobić teraz kliknij tutaj

 
Ostatni trening do "ONE BILLION RISING"
09.02.2016.
 Ostatni trening do "ONE BILLION RISING"
 
CHOSZCZNO. Jutro w hali Zespołu Szkół Nr 2 (ul. Polna 5) ostatni trening do happeningu tanecznego „One Billion Rising”, który już w niedzielę  o 14:30 odbędzie się na placu przy fontannie. Więcej informacji na temat akcji przeczytacie t u t a j. Zachęcamy także do obejrzenia oficjalnego spotu reklamowego a k c j i . Nie może Cię tam zabraknąć.
 
Mistrz jest jeden
09.02.2016.

 

CHOSZCZNO. - Zapanować nad stresem i skupić się na grze - receptę na to, jak zostać mistrzem królewskiej gry zdradza 12-letni BARTOSZ KOWALIK.  W miniony piątek nie miał sobie równych wygrywając feryjny turniej szachowy organizowany przez Uczniowski Klub Szachowy Skoczek i Choszczeński Dom Kultury. 

 

Czytaj całość
 
Choszczno - Badminton z wyższej półki
08.02.2016.
Choszczno - Badminton z wyższej półki  CHOSZCZNO. W sobotę i niedzielę w hali Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Polnej rozegrana została pierwsza runda Grand Prix w Badmintonie. O punkty i medale walczyło 94 singlistów oraz 47 par w grach podwójnych i mikstach. Kibice i zawodnicy zgodnie stwierdzali, że impreza była bardzo udana zarówno pod względem organizacyjnym jak i sportowym. – Szczególnie walki finałowe stały na bardzo wysokim poziomie, a dla mnie i chyba dla wszystkich choszcznian najważniejsze było to, że na najwyższym stopniu podium dwukrotnie stawali choszcznianie – cieszył się JANUSZ ZALEWSKI.
Czytaj całość
 
Było i zimno i gorąco
08.02.2016.
 
CHOSZCZNO. Wiosenna pogoda nie zniechęciła amatorów lodowatych kąpieli do przyjazdu nad jezioro Klukom. W sobotnie popołudnie hartowało się w nim około 70. morsów z ponad piętnastu miejscowości województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. - Woda zimna, więc spotkanie zaliczamy do udanych - czwartą edycję akcji "Raz zimno raz gorąco" podsumowała gorzowianka EDYTA TALKOWSKA.
Czytaj całość
 
"Ina" Stradzewo górą
10.02.2016.

 
CHOSZCZNO. Drużyna UKS „Ina” Stradzewo zwyciężyła w Zimowym Turnieju Piłki Nożnej. W rozgrywkach, które odbyły się w minioną sobotę w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 startowały jeszcze takie zespoły jak: MDP Kołki, Zamęcin, „Drawa” Drawno, „Orzeł” Bierzwnik, UKS „Legion” Dolice.
Czytaj całość
 
Choszczno - Wraca duch Profesora
05.02.2016.
Choszczno - Wraca duch Profesora CHOSZCZNO. Jutro i w niedzielę w hali Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Polnej rozegrana zostanie pierwsza runda trzyetapowego Grand Prix w Badmintonie. Zapraszamy kibiców, bo wśród startujących będzie wielu reprezentantów naszego miasta. 
Czytaj całość
 
One Billion Rising - trening w Choszcznie
05.02.2016.
Zapraszamy! 14 lutego, godz. 14.30, plac przy fontannie w Choszcznie. Poprzyjmy światowy protest przeciwko przemocy wobec kobiet. Zobacz też: OBR 2016 - POZOSTAŁ JESZCZE JEDEN TRENING
 
"Kierunek Choszczno 71"
05.02.2016.
CHOSZCZNO. 20 lutego (sobota) o godz. 14.00 zapraszamy do Parku Moniuszki w Choszcznie na inscenizację historyczną „Kierunek Choszczno” z okazji 71. rocznicy zakończenia walk o nasze miasto. W programie m.in.: walka pododdziałów Volkssturmu z wojskami Armii Czerwonej, zwiedzanie pola walki, obozowisko wojsk, wojskowa grochówka. Serdecznie zapraszamy.

"Kierunek Choszczno 71"
 
Pierwszy tydzień ferii za nami
05.02.2016.

 
CHOSZCZNO. - Byłem już na tenisie stołowym, decoupage'u i w kinie. Bardzo podobały mi się zajęcia z policjantami i teatrzyk japoński w bibliotece - pozytywnie pierwszy tydzień ferii podsumował JULIAN SMOCZYK.  Podobne zdanie ma JAKUB DROBISZ, który dzisiaj wziął udział w turnieju szachowym. - Szachy to nie jest to moja ulubiona dyscyplina, ale w te ferie miałem już okazję pograć i w piłkę i w uniohokeja. Jest też wiele ciekawych zajęć w przyszłym tygodniu - powiedział uczeń Szkoły Podstawowej nr 3.  Zapraszamy do zapoznania się z programem ferii.
Czytaj całość
 
Choszczno - OBR 2016 - Pozostał jeszcze jeden trening
04.02.2016.
Choszczno - OBR 2016 - Pozostał jeszcze jeden trening CHOSZCZNO. 14 lutego spotkamy się na placu przy fontannie, gdzie odbędzie taneczny happening „One Billion Rising”. W ten sposób poprzemy światowy protest przeciwko przemocy wobec kobiet. Wczoraj wieczorem w hali Zespołu Szkół nr 2 odbył się trzeci (nieplanowany) trening. Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji przećwiczenia tego tanecznego układu, mogą jeszcze spróbować 10 lutego.

Czytaj całość
 
Choszczno - Karnawałowy epilog 2016
04.02.2016.
Choszczno - Karnawałowy epilog 2016 CHOSZCZNO. Tegoroczny karnawał bardzo obficie obdarzył nas wszelkiego rodzaju zabawami. Wczoraj wieczorem w auli Zespołu Szkół nr 2 bal przebierańców dla dzieci zorganizował Zarząd Osiedla nr 3.
Czytaj całość
 
Uratowane dzieci dziękują policjantom i strażakom
03.02.2016.
Choszczno - Uratowane dzieci dziękują policjantom i strażakom CHOSZCZNO. W niedzielę rano, w trakcie pożaru w bloku mieszkalnym przy ul. Jagiełły strażacy i policjanci ewakuowali 20 osób, w tym trójkę dzieci. - Rodzice maluchów osobiście podziękowali strażakom ze zmiany, która uczestniczyła w tamtej akcji, ale nas najbardziej wzruszyła laurka, którą dedykował im 9-letni Julek – mówi mł. bryg. MAREK POPŁAWSKI.

Czytaj całość
 
Kolejny dzień ferii
03.02.2016.
 
CHOSZCZNO. W drugim dniu ferii zarówno warsztaty z decoupage'u w Miejskiej Bibliotece Publicznej, jak i tańce połamańce w Choszczeńskim Domu Kultury cieszyły się dużym powodzeniem wśród dzieci i młodzieży. Nie mniej oblegane były treningi z badmintona i tenisa stołowego, które zorganizowało Centrum Rekreacyjno-Sportowe. Program ferii 2016 zobaczysz T U T A J.
 
Czytaj całość
 
Choszczno - Młodsi lepsi od starszych - Gavia Cup 2016
01.02.2016.
Choszczno - Młodsi lepsi od starszych - Gavia Cup 2016
CHOSZCZNO. Cykl turniejów z cyklu Gavia Cup jest już na półmetku. W sobotę puchar prezesa Gospodarczego Banku Spółdzielczego wywalczyli młodzi piłkarze Football Academy Szczecin. W bratobójczej walce o trzecie miejsce lepszymi okazali futboliści Gavii II, którzy wygrali z Gavią I 3:2.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 226 - 251 z 3120
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2016 www.choszczno.pl.