WiększaMniejszyNormalny
27.08.2016.
 
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Przetargi
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Gavia Choszczno vs. Odrzanka Radziszewo
18.03.2016.
Gavia Choszczno vs. Odrzanka Radziszewo

CHOSZCZNO. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz! Gavia Choszczno kontra Odrzanka Radziszewo. Spotkanie już w najbliższą sobotę (19 marca) - stadion miejski w Choszcznie, godz. 15:00.
 
Konkurs na dyrektora SP w Zieleniewie
22.03.2016.
CHOSZCZNO. Wójt Gminy Bierzwnik ogłosił konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Zieleniewie. Termin składania ofert do 22 kwietnia 2016 r. Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się T U T A J.
 
Kierowca potrzebny od zaraz
16.03.2016.
Kierowca potrzebny od zaraz

 

CHOSZCZNO – RADACZEWO. Także w Radaczewie strażacy-ochotnicy z miejscowej OSP zadbali o to, aby we władzach zachowane zostało status quo. W sobotę na kolejną kadencję funkcję prezesa powierzyli JERZEMU ŻYLE, a naczelnika RYSZARDOWI WITKOWSKIEMU. 

Czytaj całość
 
XVIII Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty w Badmintonie
16.03.2016.
CHOSZCZNO. 9 kwietnia (sobota) o godz. 9.00 już po raz 18. zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski  Pracowników Oświaty w Badmintonie. Zawody odbędą się w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2. W turnieju wystartują również nauczyciele z naszej gminy. Zapraszamy do kibicowania.

XVIII Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty w Badmintonie

 

Relacja z zeszłorocznych mistrzostw w artykule Choszczno – Nauczycielskie lotki – MP 2015.

 
"Jedynka" kiermaszem powitała wiosnę
17.03.2016.
 
CHOSZCZNO. We wtorek uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1  wraz z rodzicami, pedagogami i paniami Koła Gospodyń Wiejskich w Zamęcinie przygotowywali wielkanocne dekoracje. Wczoraj można było je kupić na zorganizowanym przez "Jedynkę" kiermaszu. Spotkaniu towarzyszył koncert wielkanocny. - Te wszystkie małe żabki, zajączki, kurczaczki i bocianki, a także barwna dekoracja i występy wokalno-taneczne sprawiły, że do naszej szkoły i nie tylko, zawitała wiosna - tak popisy artystyczne swoich podopiecznych podsumowała dyrektorka placówki, KRYSTYNA GÓRECKA.

Czytaj całość
 
WILI PALMY I STROIKI
16.03.2016.

CHOSZCZNO. Wczoraj w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 1 odbyły się rodzinne warsztaty wielkanocne. - Rodzice wraz ze swoimi pociechami wykonują świąteczne palmy, pisanki i inne ozdoby z masy solnej, a wspierają nas panie z  zamęcińskiego koła gospodyń wiejskich - mówiła inicjatorka spotkania ANNA LELOKAS. Dzisiaj większość z tych dekoracji będziemy mogli kupić na kiermaszu wielkanocnym. Start 16:00 w hali sportowej Jedynki. Dodatkową atrakcją będzie koncert świąteczny. 

Czytaj całość
 
Szkolenie dla podatników
17.03.2016.
Szkolenie dla podatników

CHOSZCZNO. 23 marca (środa) o godzinie 14.00 naczelnik Urzędu Skarbowego w Choszcznie zaprasza do pokoju 114 (I piętro) na bezpłatne spotkanie informacyjno – szkoleniowe na temat „przesyłania deklaracji podatkowych drogą elektroniczną”.

 
Czytaj całość
 
Złote gody - Zdążyli się zahartować
14.03.2016.
Złote gody - Zdążyli się zahartować  CHOSZCZNO. BOGUMIŁA i MIECZYSŁAW CHLOUPEK w Sławęcinie mieszkają już ponad 50 lat. Wszyscy dobrze ich znają, bo pan Mieczysław przez wiele lat kierował tutejszą szkołą, natomiast pani Bogumiła uczyła w niej m.in. języka polskiego. W sobotę w Urzędzie Stanu Cywilnego burmistrz ROBERT ADAMCZYK wręczył im Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Czytaj całość
 
Choszczno - Złote gody - Wszędzie razem
14.03.2016.
 Choszczno - Złote gody - Wszędzie razem
CHOSZCZNO. W sobotnie popołudnie w Urzędzie Stanu Cywilnego KRYSTYNA i CZESŁAW ZIÓŁKOWSCY odznaczeni zostali Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Złoci jubilaci udane małżeństwo widzą tylko i wyłącznie we wspólnym działaniu. – W pracy, na działce i spacerach, w kościele, z wnukami… wszędzie razem – mówią.

Czytaj całość
 
Choszczno - PARA - Talent odziedziczył po mamie
14.03.2016.

Choszczno - PARA - Talent odziedziczył po mamie CHOSZCZNO. W piątek w Choszczeńskim Domu Kultury odbyły się powiatowe eliminacje Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego „Małego konkursu recytatorskiego” i „Ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego”.  Wśród trojga laureatów, którzy zaprezentują się na finale wojewódzkim znaleźli się również choszcznianie JAN ŻOŁNIERZÓW i MAKSYMILIAN KACPRZAK. Po raz pierwszy w 61-letniej historii tego konkursu jurorzy nie przyznali tytułu laureata w kategorii szkół średnich, ponieważ… zaprezentowała się tylko jedna uczestniczka.


Czytaj całość
 
Choszczno - Drużynowe szach-maty
14.03.2016.
Choszczno - Drużynowe szach-maty  CHOSZCZNO. Już po raz drugi w naszym mieście rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Szachach Szybkich. W sobotę wygrała je ekipa Gryfa Szczecin, a gospodarze występując w składzie: ERYK ŁUKJAN, SEBASTIAN MATUL, OSKAR ROSŁON i BARTOSZ KOWALIK zajęli czwarte miejsce.

Czytaj całość
 
50-lecie SP nr 3 w Choszcznie - Co nam utkwiło z tych lat
17.02.2016.
50-lecie SP nr 3 w Choszcznie - Co nam utkwiło z tych lat
Czemu mnie tu nie ma?
CHOSZCZNO. Nawet najważniejsze wydarzenia gminne giną w tle w momencie gdy zaczyna się dyskusja na temat 50-lecia Szkoły Podstawowej nr 3 w Choszcznie. Do nas najczęściej trafiają pytania o to, czemu w zamieszczonej tu galerii brakuje tej czy innej klasy? Odpowiedź jest raczej prosta. Musimy sobie uświadomić, że tylko w 1966 roku do tej szkoły uczęszczało 650 uczniów pochodzących z południowej części miasta (od barbakanu na południe), a także z Koplina, Gostyczna, Rudnik, Wickowa, Stawina i Smolenia. Na dodatek od 1974 roku placówka ta stała się Zbiorczą Szkołą Gminną i uczyły się tu również dzieci z klas IV – VIII z Piasecznika, Wardynia, Radunia, Stradzewa i Zamęcina.


Czytaj całość
 
Uwaga! budowa sieci wodociągowej na ul. Dąbrowszczaków
14.03.2016.
Uwaga budowa sieci wodociągowej na ul. Dąbrowszczaków CHOSZCZNO. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Choszcznie informuje, że od 10 marca do 30 maja będą prowadzone roboty budowlane związane z budową sieci wodociągowej na ul. Dąbrowszczakówodcinek od stacji uzdatniania wody do skrzyżowania z ul. Jagiełły. Wszelkie zapytania, skargi i wnioski związane z w/w budową można składać telefonicznie w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji pod nr 95 765 22 74. 
 
Dzień mężczyzny
10.03.2016.
 
KOLEJNY POBÓR KRWI
10.03.2016.

CHOSZCZNO. Stowarzyszenie NIAGARA zaprasza na marcową akcję poboru krwi, która odbędzie się w najbliższą środę (16 marca) przed Choszczeńskim Domem Kultury. Start godzina 10.00. 

 
Wyczesany Dzień Kobiet
09.03.2016.
Choszczno - Wyczesany Dzień Kobiet
CHOSZCZNO. Zapraszamy wszystkie Panie, na odświętne uczesanie, niech się każda świetnie czuje i Dzień Kobiet w nowej fryzurze świętuje. W naszej szkolnej świetlicy będą czesać najlepiej w okolicy...
...zobaczcie co wyszło z tego rymowanego zaproszenia. 

Czytaj całość
 
PROGRAM 500+
10.03.2016.
 
CHOSZCZNO. Gmina Choszczno przygotowuje się do wprowadzenia rządowego Programu Rodzina 500+. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem w sprawie tego projektu. Jednocześnie informujemy, że wnioski dotyczące świadczenia wychowawczego w ramach Programu „Rodzina 500+” nie są jeszcze przyjmowane. Będzie można to zrobić dopiero od 1 kwietnia. Szczegóły na: www.choszczno.naszops.pl w zakładce 500+.
Czytaj całość
 
Filip najlepszy
09.03.2016.
Choszczno - Badminton Filip najlepszy CHOSZCZNO. W sobotę w Lipianach w ramach Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży rozegrano indywidualne mistrzostwa województwa zachodniopomorskiego w badmintonie. 15-osobowa reprezentacja Choszczna oparta na zawodnikach ze Szkoły Podstawowej w Sławęcinie przywiozła sześć medali, w tym dwa złote. Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został FILIP PLUTA.

Czytaj całość
 
Choszczno - PZW Łydka po raz trzeci
08.03.2016.
Choszczno - PZW Łydka po raz trzeci  CHOSZCZNO. W niedzielę odbyło się zebranie sprawozdawcze Koła PZW nr 1 w Choszcznie. – Miniony sezon był dla nas bardzo udany – mówił prezes ZENON ŁAKOS. Przypomniał, że w 2015 roku oprócz 65-lecia koła organizowali również wiele jubileuszowych zawodów. W rywalizacji o tytuł „Najlepszego wędkarza” po raz trzeci z rzędu triumfował RYSZARD ŁYDKA.
Czytaj całość
 
Dzień Kobiet
08.03.2016.
 
Puchar dla Choszczna
08.03.2016.
Netto Cup 2016 - Puchar dla Choszczna CHOSZCZNO. 20 i 21 lutego br. w Szczecinie rozegrana została 18. edycja turnieju badmintonowego Netto Cup. Informowaliśmy już o tym, że na podium tej międzynarodowej imprezy aż 14 razy stawali zawodnicy z Choszczna. Wczoraj otrzymaliśmy informację, że choszczeńscy badmintoniści wygrali również w Turnieju Miast. W imieniu całej ekipy puchar prezydenta Szczecina odebrali PIOTR LASSOCIŃSKI i TOMASZ PŁONKA. 

Czytaj całość
 
Rzecko - Bez kierowcy ani rusz
07.03.2016.
Rzecko - Bez kierowcy ani rusz RZECKO. Jeszcze niespełna 10 lat temu jednostka OSP w Rzecku liczyła prawie 60 członków. Na sobotnim zebraniu prezes PIOTR GÓRAZDA poinformował, że obecnie jest ich 16. Ochotniczą przyszłość wiążą z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą, w której jest 15. dziewcząt i chłopców.
Czytaj całość
 
Jezioro łabędzie i po goździku
07.03.2016.
Sulino - Jezioro łabędzie i po goździku  CHOSZCZNO-SULINO. – Takich baletnic tańczących „Jezioro łabędzie” jeszcze chyba nikt nie widział – mówi SYLWESTER WŁOCZKA, sołtys z Sulina. W sobotę wieczorem wspólnie z JAROSŁAWEM GAIKIEM, TOMASZEM TŁUCZKIEWICZEM, MATEUSZEM JAKUBOWICZEM i MACIEJEM KAMOLĄ zatańczyli dla wszystkich pań. – To prezent z okazji Dnia Kobiet – tłumaczą panowie.

Czytaj całość
 
Historia strażakami pisana
07.03.2016.
Suliszewo - OSP Historia strażakami pisana
CHOSZCZNO-SULISZEWO. W piątek wieczorem w świetlicy suliszewskiej strażnicy odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Funkcję prezesa ochotnicy powierzyli ZBIGNIEWOWI LEWANDOWSKIEMU.
Czytaj całość
 
Gavia z pucharem
07.03.2016.

 
CHOSZCZNO. W minioną sobotę w hali gimnazjum odbył się siódmy turniej z cyklu Gavia Cup. Tym razem zmierzyli się chłopcy z rocznika 2007. Turniej wygrali zawodnicy UKS 4 Kostrzyn nad Odrą. Drużyna Gavii Choszczno zajęła trzecie miejsce.
 
Czytaj całość
 
Choszczno - Zebranie sprawozdawcze PZW
04.03.2016.
Choszczno - Zebranie sprawozdawcze PZW CHOSZCZNO. W najbliższą niedzielę (6 marca o 9.30) w świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej (ul. Grunwaldzka 36) odbędzie się walne zebranie sprawozdawcze Koła PZW nr 1 w Choszcznie. Wędkarze m.in. ocenią miniony sezon, ustalą kalendarz imprez na obecny, podsumują też wyniki współzawodnictwa o „Najlepszego wędkarza 2015”.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 226 - 251 z 3155
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2016 www.choszczno.pl.