WiększaMniejszyNormalny
24.11.2014.

Co? Gdzie? Kiedy? - listopad

 

  

AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Przetargi
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Zadaj pytanie Burmistrzowi
Odpowiedzi
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Choszczno - Najważniejszy w Foce
28.05.2014.
Choszczno - Najważniejszy w Foce CHOSZCZNO - SZCZECIN. W miniony piątek i sobotę w szczecińskiej „Floating Arena” rozegrano drużynowy wielobój pływacki województwa zachodniopomorskiego. ŁUKASZ KĘSIK, zawodnik Foki Choszczno zdobył tam aż trzy medale. Tym wyczynem wpisał się na pierwsze miejsce klubowej listy najważniejszych osiągnięć swojego klubu.

Czytaj całość
 
Jak głosowaliśmy w wyborach do europarlamentu
27.05.2014.
Choszczno - Jak głosowaliśmy w wyborach do europarlamentu CHOSZCZNO. W niedzielnych wyborach do europarlamentu wzięło udział 16,04 procent uprawnionych mieszkańców naszej gminy. Wynik niższy od średniej krajowej, ale zdecydowanie wyższy od tych, które osiągnięte zostały w pozostałych gminach naszego powiatu. Przypomnijmy, że przed pięcioma laty ta frekwencja wyniosła u nas 16,24 proc. W niedzielę najwięcej głosów oddaliśmy na DARIUSZA ROSATIEGO (PO).

Czytaj całość
 
Gavia Choszczno vs. Morzycko Moryń
27.05.2014.
 Gavia Choszczno vs. Morzycko Moryń 
CHOSZCZNO Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz! Gavia Choszczno kontra Morzycko Moryń. Spotkanie już jutro (28 maja) - Stadion Miejski w Choszcznie, godz. 17.30.
 
 
Świętowali w podróży dookoła świata
26.05.2014.
Świętowali w podróży dookoła świata
 
SŁAWĘCIN. W piątek swoje święto obchodziła Szkoła Podstawowa w Sławęcinie. – Przyznam szczerze, że byłem pod wrażeniem tego, co społeczność szkolna przygotowała dla swoich gości – zastępcę burmistrza ADAMA ANDRIASZKIEWICZA najbardziej zaskoczyła obecność królowej angielskiej  Elżbiety II i dyrektora domu mody Chanel Karla Lagerfelda.


Czytaj całość
 
Choszczno Mini Mundial- Trójka zgarnęła wszystko
25.05.2014.
Choszczno Mini Mundial- Trójka zgarnęła wszystko
CHOSZCZNO. Bośnia i Hercegowina oraz Argentyna zwyciężyły w sobotnim Mini Mundialu. Na finał, który 7 czerwca odbędzie się na stadionie Pogoni Szczecin pojadą też drużyny, które zajęły drugie miejsca, czyli Czechy i Grecja. Relację z tego wydarzenia dzisiaj, we wtorek i środę pokaże TVP Szczecin. – Dzisiaj już nie wyobrażamy sobie tego, żeby tej imprezy mogłoby zabraknąć  w sportowym kalendarzu naszej gminy – mówi ANDRZEJ KOZANECKI. Potwierdzają to też młodzi piłkarze.

Czytaj całość
 
Choszczno - PSM - Wiosenne tańce z upiornym twistem
25.05.2014.
Choszczno - PSM - Wiosenne tańce z upiornym twistem CHOSZCZNO. W piątek (23 maja) uczniowie i pedagodzy Państwowej Szkoły Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Choszcznie otworzyli podwoje swojej placówki. Na finał zaprezentowali się w koncercie zatytułowanym „Roztańczona wiosna”. Tu serca publiczności podbił KACPER KUTKOWSKI, który zaskoczył swoją interpretacją „Upiornego twista”.

Czytaj całość
 
Choszczno Mini Mundial tuż, tuż
20.05.2014.
Choszczno Mini Mundial tuż, tuż
CHOSZCZNO. Już w najbliższą sobotę (24 maja) w naszym mieście odbędzie się wielkie, piłkarskie święto. W 4. edycji Mini Mundialu zmierzą się m.in.: Włochy, Niemcy, Dania, Czechy i Argentyna. Turniej poprowadzi dziennikarz TVP Szczecin JAROSŁAW MARENDZIAK wraz z byłym piłkarzem Pogoni Szczecin GRZEGORZEM MATLAKIEM. Uroczyste otwarcie o 10.00.


Czytaj całość
 
Już tęsknią za Margaret
23.05.2014.

Suliszewo - Festiwal - Już tęsknią za Margaret
SULISZEWO. Dziś w południe zakończył się 11. Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej. – Niewątpliwą gwiazdą tego wydarzenia był zespół GIRLS, który wykonał utwór Margaret „Wasted”. Wiktorię, Oliwię i Alicję ucieszyła nagroda za zwycięstwo, ale poczuły się wniebowzięte słysząc, że w czerwcu Margaret wystąpi w Choszcznie. – Ciekawe, co by powiedziała słysząc nasze wykonanie – zastanawiały się dziewczyny. 
Czytaj całość
 
Mini Mundial
23.05.2014.
Mini Mundial 2014
 
Choszczno - Tak niewiele potrzeba
22.05.2014.
Choszczno - Tak nie wiele potrzeba
CHOSZCZNO. Wczoraj w południe otwarto nowy plac zabaw przy Przedszkolu nr 5 w Choszcznie. Kosztował prawie 130 tys. zł i w całości sfinansowany został z budżetu gminy. – Jakiś plac zabaw zawsze tu był, ale ten jest przepiękny – pani ELŻBIETA ZIELIŃSKA pochwaliła się nam, że w tej placówce wychowało się jej dwóch wnuków, a teraz bawić się będzie prawnuczka.

Czytaj całość
 
Choszczno Najważniejszy jest dystans
21.05.2014.
Choszczno Wizyta gości z Furstenwalde
CHOSZCZNO. Wczoraj Publiczne Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Choszcznie gościło młodzież i dorosłych, którzy rano przyjechali z zaprzyjaźnionego z naszym miastem Furstenwalde. - W ogóle, to już ich ósma wizyta, a trzecia z rzędu, podczas której młodzież prezentuje spektakle oparte na znanych bajkach. Zabawa tkwi w tym, że nasi przedstawiają ją w niemieckiej wersji językowej, a goście po polsku - mówi KRYSTYNA MAZUREK. Dodaje, że w czerwcu razem wybiorą się na tygodniowy rajd rowerowy.

Czytaj całość
 
Choszczno Lekcja z mistrzami
20.05.2014.
Choszczno - karate - ekcja z mistrzami
CHOSZCZNO.  W najbliższą sobotę i niedzielę w hali gimnazjum odbędzie się seminarium poświęcone ju-jitsu i karate kyokushin. Poprowadzą je sami mistrzowie, w tym m.in. BOGDAN PUCZYŃSKI, ekspert od krav magi (10 dan wju-jitsu).                                                                                                                    (tk)

 
Choszczno Perkusja solo i w zespole
21.05.2014.
Choszczno Perkusja solo i w zespole CHOSZCZNO. Wczoraj (20 maja) w auli Państwowej Szkoły Muzycznej im. I. J. Paderewskiego odbył się koncert zatytułowany „Perkusja solo i w zespole”. Uczniowie i absolwenci szkół muzycznych z Choszczna, Stargardu Szczecińskiego, Pyrzyc i Szczecina udowodnili publiczności, że perkusja to nie tylko bębny czy werble. - To cała gama przeróżnych instrumentów, z których można wydobyć zaskakujące efekty – mówi muzyk ZDZISŁAW RAKOWSKI.

Czytaj całość
 
Choszczno Podwójne zaproszenie
19.05.2014.
Choszczno Podwójne zaproszenie CHOSZCZNO. Już jutro (20 maja o 18.00) w auli Państwowej Szkoły Muzycznej odbędzie się koncert „Perkusja solo i w zespole”. Usłyszymy utwory w wykonaniu uczniów SM ze Stargardu Szczecińskiego, Szczecina, Pyrzyc i Choszczna. Z kolei 23 maja, o 17.00 zapraszamy na koncert „Roztańczona wiosna”. Obydwie imprezy odbędą się w auli szkoły, wstęp wolny.
(tk)

 
Choszczno - ZS nr 1 - Szkoła z tradycjami
19.05.2014.
Choszczno - ZS nr 1 - Szkoła z tradycjami CHOSZCZNO. Nowoczesna szkoła, wieloletnie tradycje, wysokie miejsce w rankingach, to tylko wybrane akcenty, które usłyszeliśmy od gimnazjalistów, którzy zamierzają kontynuować naukę w Zespole Szkół nr 1 w Choszcznie im. Bolesława Krzywoustego. – Mnie interesuje profil mundurowy lub ogólny – mówi KAMIL GAŁĄZKA. Jego zdaniem tylko ta szkoła może dobrze przygotować do matury, a tym samym do wybranych studiów.

Czytaj całość
 
Choszczno - Lekcja golfa za darmo
19.05.2014.
Choszczno - Lekcja golfa za darmo CHOSZCZNO. Już w najbliższą niedzielę (25 maja) pole golfowe zaprasza na Otwarty Dzień Golfa w Modrym Lesie. W programie m.in. wprowadzenie do gry, informacja o Modrym Lesie oraz zajęcia instruktażowe na Driving Range i Putting Green. Lekcje i sprzęt golfowy gratis!                                                                   (tk)

Czytaj całość
 
CHOSZCZNO - Karatecy potwierdzili formę
19.05.2014.
CHOSZCZNO - Karatecy potwierdzili formę
CHOSZCZNO. Zawodnicy Choszczeńskiego Klubu Karate jeszcze kilka dni temu odbierali nagrody i stypendia, a już w sobotę potwierdzili, że na nie zasłużyli. W Wysokiem Mazowieckiem odbyła sie kolejna runda pucharu karate IBK Kyokushin. 12-osobowa reprezentacja choszczeńskiego klubu wywalczyła tam 12 medali.

Czytaj całość
 
Choszczno - PARA wokalna - Każdy chce być gwiazdą
18.05.2014.
Choszczno PARA wokalna Każdy chce być gwiazdą CHOSZCZNO. Ponad pięć godzin trwały piątkowe przesłuchania wokalistów startujących w powiatowym finale Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej oraz Przeglądu Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych. NINA KONDELA, siostry OLIWIA i ALICJA KONSTANTYNOWICZ, ZUZANNA PODLAS, ADRIAN KOCIUBA, AGATA MISIEK, MIROSŁAW ZIENOWICZ i KATARZYNA ZWOLIŃSKA reprezentować będą nasz region na finale wojewódzkim.
Choszczno PARA wokalna Każdy chce być gwiazdą
Czytaj całość
 
Choszczno - Przybili piątkę z gwiazdami
18.05.2014.
Choszczno - Przybili piątkę z gwiazdami
CHOSZCZNO. 24 zawodników i trzech trenerów otrzymało z rąk burmistrza ROBERTA ADAMCZYKA stypendia i nagrody. Ich sportowe osiągnięcia docenili też piłkarze ręczni drużyny Gaz-System Pogoń Szczecin. – My też tak zaczynaliśmy – podkreśla gwiazda tej drużyny Czech MICHAŁ BRUNA.

Czytaj całość
 
Choszczno - Szkolne Wieści znowu na topie
18.05.2014.
Choszczno - Szkolne Wieści znowu na topie
CHOSZCZNO. W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii  Dąbrowskiej w Choszcznie podsumowano 13. edycję konkursu o nagrodę „Choszczeńskiego Pulitzera Szkolnego”. W kategorii redakcji ze szkół podstawowych zwyciężyła gazetka „Szkolne Wieści” ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie. Najważniejsze nagrody indywidualne trafiły w ręce MARTYNY NIECZYSTEJ i MATEUSZA GAWLIKA, którzy napisali artykuł o tym, że kiedyś ulicami naszego miasta spacerowała pisarka Maria Dąbrowska.

Czytaj całość
 
Konkurs na stanowisko dyrektorów szkół
18.05.2014.

Burmistrz Choszczna ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II ul. Szkolna 4  w Korytowie oraz dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Brzechwy, ul. Zwycięstwa 26 w Suliszewie.Czytaj całość
 
Choszczno - Remigusz Szczęsny - Życie związał ze sportem
15.05.2014.

Choszczno - Remigusz Szczęsny - Życie związał ze sportem CHOSZCZNO. Dzisiaj na Cmentarzu Komunalnym w Choszcznie pochowano REMIGIUSZA SZCZĘSNEGO. Choć ostatnio choszcznianie kojarzyli Go przede wszystkim z funkcją radnego Rady Miejskiej w Choszcznie, to jednak Jego życiową pasją był sport. – Potrafił zjednywać ludzi do swoich pomysłów i do dzisiaj w wielu domach wiszą dyplomy z tytułem „Przyjaciel MOSW” – mówią ci, którzy dzisiaj szli razem z nim, w Jego ostatniej, ziemskiej drodze.


Czytaj całość
 
Choszczno Dni otwarte Zespołu Szkół nr 1 w Choszcznie
15.05.2014.
CHOSZCZNO. Już jutro (16 maja) swoje podwoje w całej rozciągłości otwiera Zespół Szkół nr 1. – Zapraszamy do siebie przede wszystkim gimnazjalistów, którzy szukają pomysłów na kontynuację swojej nauki - mówi dyrektor dr GRZEGORZ JACEK BRZUSTOWICZ.
(tk)
 
Choszczno Dni otarte Zespołu Szkół nr 1 w Choszcznie
Czytaj całość
 
Gaz-System Pogoń Szczecin - Gwiazdy pochodzą z małych miasteczek
14.05.2014.
Choszczno - Gaz-System Pogoń Szczecin - Teraz czas na mecz pokazowy
CHOSZCZNO. – Już dawno nie widziałem takiego zaangażowania – MICHAL BRUNA był pod wrażeniem aktywności choszczeńskich dzieci, które wzięły udział w pokazowych zajęciach, które w hali gimnazjum poprowadzili je piłkarze ręczni Gaz-System Pogoni Szczecin. Po południu obejrzeliśmy mecz na światowym poziomie. 
Czytaj całość
 
Gwiazdy Piłki Ręcznej w Choszcznie
15.05.2014.

Gwiazdy Piłki Ręcznej w Choszcznie - zobacz fotoreportaż

Mecz pokazowy, warsztataty dla szkół, kurs pierwszej pomocy, wręczenie nagród dla najlepszych sportowców z gminy Choszczno - kliknij i zobacz.    

fot. cubajdku 

  

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 226 - 251 z 2350
Gospodarka Odpadami
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc
Kalendarz imprez 2012

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

Copyright © 2014 www.choszczno.pl.