WiększaMniejszyNormalny
30.06.2015.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Przetargi
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Zadaj pytanie Burmistrzowi
Odpowiedzi
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Choszczno - WOŚP - Gramy po raz 23.
09.01.2015.
Choszczno - WOŚP - Gramy po raz 23. CHOSZCZNO. Na naszym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestować będzie 40 wolontariuszy. Wczoraj odebrali puszki, identyfikatory i orkiestrowe gadżety. Niewątpliwą ciekawostką jest to, że w niedzielę na naszych ulicach zobaczymy ALICJĘ MAJEWSKĄ, SZYMONA MAJEWSKIEGO i najmłodszą w całej grupie, 10-letnią AGATĘ EGIERT. Tygodniowy pobyt w domku góralskim, zagospodarowanie ogrodu, rower i złote serduszko, to tylko wybrane gadżety, które trafią na licytacje.

Czytaj całość
 
Choszczno - Kolędować może każdy
09.01.2015.
Choszczno - Kolędować może każdy
CHOSZCZNO. Już jutro (10 stycznia o 16.00) zapraszamy do kościoła pw. NNMP na dwugodzinny koncert kolęd i pastorałek. Jego organizatorem jest Akacja Katolicka, a zaprezentują się zespoły i wokaliści z całej gminy. Wstęp wolny.
(tk)

 
Utrudnienia w ruchu podczas Finału WOŚP
09.01.2015.

Utrudnienia w ruchu podczas Finału WOŚP

  Choszczeński Dom Kultury uprzejmie informuje kierowców, iż w związku z organizacją XXIII Finału WOŚP w Choszcznie 11 stycznia 2015r. w godzinach od 14:00 – 20:00 zamknięta będzie dla ruchu kołowego ulica Bohaterów Warszawy na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z ulicą Kwiatową  i na wysokości byłej kawiarni „Jola”.
Za niedogodności serdecznie przepraszamy.


Małgorzata Kozłowska - Szef Sztabu

 
23. finał WOŚP!
07.01.2015.
 wosp2015
CHOSZCZNO. W najbliższą niedzielę zapraszamy na 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem gramy dla podtrzymania standardów leczenia dzieci na oddziałach  pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów. Zapraszamy do zapoznania się ze scenariuszem tego wydarzenia, które odbędzie się również w Choszczeńskim Domu Kultury.
Czytaj całość
 
Działania aktywizujące - ruszył V nabór!
09.01.2015.
Działania aktywizujące - ruszył V nabór! CHOSZCZNO Już po raz piaty Stowarzyszenie „Lider Pojezierza” zaprasza mieszkańców z gminy Choszczno, którzy objęci są Lokalną Strategią Rozwoju Pojezierza Myśliborskiego do składania wniosków o dofinansowanie realizacji działań aktywizujących w środowisku lokalnym.


Czytaj całość
 
e-Deklaracje: spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla płatników
07.01.2015.
e-Deklaracje: spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla płatników

CHOSZCZNO. Naczelnik Urzędu Skarbowego w Choszcznie zaprasza na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla płatników dotyczące tematyki przesyłania deklaracji drogą elektroniczną, które odbędzie się 22 stycznia 2015 r. (czwartek) o godz. 14.00 w siedzibie urzędu, pok. 114 (I piętro) - sala konferencyjna.

Czytaj całość
 
Mikołaj w mieście
02.01.2015.
  Mikołaj w mieście
CHOSZCZNO. W ostatni weekend przed świętami na głównej ulicy naszego miasta mogliśmy spotkać św. Mikołaja, który ze swoimi pomocnikami rozdawał przechodniom cukierki. Happening zorganizowała Młodzieżowa Rada Miasta, która w ten sposób chciała wprowadzić mieszkańców w świąteczny nastrój. 

Czytaj całość
 
Wesołych Świąt
23.12.2014.
 Wesołych Świąt!
 
Milionowe inwestycje
23.12.2014.

Milionowe inwestycje

CHOSZCZNO. Prawie osiem milionów złotych kosztowały inwestycje wodociągowo-kanalizacyjne, które w tym roku Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zrealizowało w naszej gminie. – Przebudowa trzech przepompowni w Choszcznie oraz budowa nowej stacja uzdatniania wody w Suliszewie, to najważniejsze z nich – wylicza burmistrz ROBERT ADAMCZYK. Podkreśla, że udało się na to pozyskać środki z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz Programu Operacyjnego RYBY. 

Czytaj całość
 
WYSTARTOWAŁA PŁYWACKA LIGA MIAST
23.12.2014.
WYSTARTOWAŁA PŁYWACKA LIGA MIAST
 
CHOSZCZNO. 10 medali wywalczyli zawodnicy UKS FOKA w pierwszych zawodach tegorocznej edycji „Ligi Miast”, które rozegrano w Stargardzie Szczecińskim. Indywidualnie najlepiej spisali się ŁUKASZ KĘSIK i IGOR GRZESIK, którzy w swoich kategoriach zdobyli po dwa złote medale.

Czytaj całość
 
To nasz drugi dom
23.12.2014.
To nasz drugi dom
 
CHOSZCZNO. Gdy 15 lat temu władze gminy zabiegały o utworzenie Warsztatu Terapii Zajęciowej mało kto liczył na to, że placówka stanie się jednym z najważniejszych ośrodków tworzących warunki do społecznego i osobowego rozwoju ludzi niepełnosprawnych.

Czytaj całość
 
Tu Papugę wszyscy znają
17.12.2014.
Tu Papugę wszyscy znają Rozmowa ze STEFANEM GRABARCZYKIEM. Byłym piłkarzem i mieszkańcem Choszczna, który w latach 1988 wyemigrował za granicę.  Popularny Papuga, całkiem niedawno  zorganizował spotkanie „po latach” z byłymi zawodnikami, działaczami i sympatykami Grunwaldu Choszczno (przeczytać o tym możecie tutaj). 
 
- W Choszcznie wszyscy pamiętają Cię raczej z boiska, ale Ty twierdzisz, że równie ważnym elementem życia spędzonego w tym mieście była muzyka?
- To nie tak. Dzisiaj mam zdecydowanie więcej znajomych i przyjaciół z boiska i to oni ten piłkarski mit kreują, ale ja z uporem maniaka wspominał będę chwile spędzone m.in. w zespołach “Zwiastun” i “Czasy”…
Czytaj całość
 
Wszyscy grali dla Piotrka
22.12.2014.
 
CHOSZCZNO. W piątek w hali gimnazjum odbył się  turniej piłki nożnej „Gramy dla Piotrka Burego”. Zwyciężyli Błękitni Stargard pokonując w finale po rzutach karnych Pogoń Szczecin. Ale nie to było najważniejsze. W trakcie turnieju zbierano pieniądze dla chorego na białaczkę PIOTRA BUREGO. A uzbierano dokładnie 8306, 53 zł!
 
Czytaj całość
 
OGŁOSZENIE
19.12.2014.

OGŁOSZENIE

INFORMUJĘ, ŻE DNIA 24 GRUDNIA 2014 R. (ŚRODA) URZĄD MIEJSKI W CHOSZCZNIE BĘDZIE NIECZYNNY.

 

podstawa prawna: ZARZĄDZENIE NR 1730/14 BURMISTRZA CHOSZCZNA Z DNIA 11 MARCA 2014 R.

 

BURMISTRZ CHOSZCZNA

(-)ROBERT ADAMCZYK

 
Są dumni ze swej rodziny
17.12.2014.

 Są dumni ze swej rodziny

CHOSZCZNO. JÓZEFA i MICHAŁ CZERNIAKOWIE sakramentalne „tak” powiedzieli sobie dokładnie 28 listopada 1964 roku. – Nie mieliśmy łatwego życia, ale nic byśmy w nim nie zmienili. Oby nasze dzieci i wnuki w zdrowiu i szczęściu doczekały podobnych uroczystości – mówili podczas wręczania Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

 

Czytaj całość
 
Pozdrowienia od Justyny Kowalczyk
16.12.2014.
Pozdrowienia od Justyny Kowalczyk

 
CHOSZCZNO. Buty narciarskie JUSTYNY KOWALCZYK. Koszulka Reprezentacji Polski podpisana przez ZBIGNIEWA BOŃKA. Meczowe koszulki klubów ekstraklasy. Gadżety reprezentacji. To wszystko będzie można wylicytować już w piątek na Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej „Gramy dla Piotrka Burego”, który odbędzie się w hali Gimnazjum. – Startujemy o 16.30. W akcji zobaczymy m.in. piłkarzy Pogoni Szczecin. Dochód z imprezy przekażemy choremu na białaczkę PIOTRKOWI BUREMU – powiedział MICHAŁ OSTRASZEWSKI, jeden z pomysłodawców i głównych organizatorów turnieju.
Czytaj całość
 
Siłownia na powietrzu
16.12.2014.
Siłownia na powietrzu 
CHOSZCZNO. Na Miejskiej Górze, tuż za placem zabaw wybudowany został nowy zestaw przyrządów do ulicznego treningu. Dziś ten rodzaj sportu nazwano street workout, ale mieszkańcy miasta pamiętają, że w tym miejscu takie lub podobne urządzenia stały już 30, a nawet 40 lat temu. – Wówczas był to zwykły trening siłowy – mówi ANDRZEJ BUGDAL.
 
Czytaj całość
 
Remont w Jedynce
16.12.2014.
Remont w Jedynce
 
CHOSZCZNO. W Urzędzie Miejskim burmistrz ROBERT ADAMCZYK i ANNA MIECZKOWSKA Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego podpisali porozumienie dzięki, któremu Gmina Choszczno otrzyma z kasy Urzędu Marszałkowskiego 40 tys. - Dzięki, tym funduszom wyremontujemy dach sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Choszcznie – skomentował burmistrz. Całość inwestycji kosztować ma 203 tys. zł. 
 
Brygadowa legenda
15.12.2014.
 HELENA i LESZEK SMOLENIOWIE
 
CHOSZCZNO. HELENA i LESZEK SMOLENIOWIE odznaczeni zostali Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Jubilat to żywa legenda choszczeńskiego garnizonu. Jako jeden z niewielu żołnierzy służył w tutejszej brygadzie rakiet przez ponad 35 lat.

Czytaj całość
 
Zabawa z harleyami i laserami
13.12.2014.
Choszczno - Zabawa z harleyami i laserami
CHOSZCZNO. Mikołajkowe imprezy gonią jedną za drugą. Ta, którą w sali gimnazjum zorganizowało Przedszkole nr 2 zaczęła się od tradycyjnego już przejazdu harleyami ulicami miasta oraz fajerwerków, a zakończyła zabawą w świetle laserów.

Czytaj całość
 
Choszczno - Z szacunku do natury
13.12.2014.
Nadleśnictwo Choszczno - Z szacunku do natury SUŁKOWO. 12 grudnia na terenie szkółki leśnej w Sułkowie, oddano do użytku centrum przyrodnicze. Choć obiekt stanął na terenie Nadleśnictwa Choszczno, to jednak docelowo ma służyć mieszkańcom całego regionu. – Chcielibyśmy aby w przyszłości ten obiekt tętnił życiem. Aby korzystało z niego jak najwięcej osób pragnących zgłębiać tajemnice przyrody, szukających ciszy i spokoju – mówił na otwarciu nadleśniczy dr JERZY DATA.

Czytaj całość
 
Choszczno - Szlachetna Paczka
12.12.2014.
Choszczno - Szlachetna Paczka CHOSZCZNO. Szef sam przytargał zmywarkę, Magda kupiła oryginalne perfumy, Agnieszka i Marlena zrobiły zakupy, ale najwięcej roboty miała chyba Marta, która od początku zbierała kasę. „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”. Tak, tak. My też postanowiliśmy dołączyć się do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Gęby nam się śmieją, bo nie liczyliśmy na to, że uda się nam przygotować aż tyle prezentów.

Czytaj całość
 
Lekcje z elfami i nocnym horrorem
12.12.2014.
Lekcja z elfami i nocnym horrorem
 
KORYTOWO – SŁAWĘCIN. Terenowa gra z elfami i noc naukowców, to imprezy, które uczniowie szkół w Korytowie i Sławęcinie zapamiętają na bardzo długo. – Takie lekcje mogłyby się odbywać codziennie – TOMASZ KRASKOWSKI komentuje terenową grę z elfami.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 226 - 251 z 2624
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2015 www.choszczno.pl.