WiększaMniejszyNormalny
26.05.2016.
  Co? Gdzie? Kiedy? - Maj
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Przetargi
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Choszczno - Szlachetnie dziękujemy
14.12.2015.
Choszczno - Szlachetnie dziękujemy CHOSZCZNO. Po raz drugi z rzędu zdecydowaliśmy się na wzięcie udziału w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Mamy nadzieję, że wybrana przez nas rodzina ucieszyła się z przygotowanych prezentów. Jesteśmy pewni, że tej zimy już nie zmarzną, bo oprócz produktów żywnościowych, środków czystości, odzieży i zabawek sprezentowaliśmy im również przyczepę pełną drewna opałowego.
Czytaj całość
 
Mikołajkowe rywalizacje
14.12.2015.
 
CHOSZCZNO. Już po raz 12. Centrum Rekreacyjno-Sportowe zorganizowało mikołajkowe zawody dla uczniów szkół podstawowych. Po raz drugi z rzędu wygrała je Jedynka.
Czytaj całość
 
Ogłoszenie - Nieczynny Urząd
15.12.2015.
OGŁOSZENIE
 
INFORMUJĘ, ŻE 24 GRUDNIA 2015 R. (CZWARTEK) URZĄD MIEJSKI W CHOSZCZNIE BĘDZIE NIECZYNNY.
 
Podstawa prawna: Zarządzenie Nr 169/15 Burmistrza Choszczna z dnia 9 kwietnia 2015 r. w sprawie dni dodatkowo wolnych od pracy w 2015 r.
 
BURMISTRZ CHOSZCZNA
(-) ROBERT ADAMCZYK

 
Choszczno - Święto boga wojny
08.12.2015.
Choszczno - Święto boga wojny
CHOSZCZNO. W koszarach choszczeńskiego dywizjonu artylerii samobieżnej odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii. – Jesteście najlepszym pododdziałem wchodzącym w skład 12 Brygady Zmechanizowanej – mówił wczoraj do artylerzystów płk RAFAŁ OSTROWSKI, a najlepszych z nich wyróżnił.
 
Czytaj całość
 
Pierwsze takie zawody
11.12.2015.
 
CHOSZCZNO. Ponad setka dzieci z Korytowa, Sławęcina, Zamęcina, Dobiegniewa, Recza, Dolic, Bierzwnika i Choszczna wzięło udział w Międzyszkolnych Powiatowych Zawodach Pływackich. Odbyły się one wczoraj na pływalni "Wodny Raj". Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Relacja i wyniki już niebawem.
Czytaj całość
 
Faworyci nie zawiedli
08.12.2015.
Faworyci nie zawiedli  CHOSZCZNO. Rozegrany w sobotę Turniej Mikołajkowy 2015 wygrał szczecinianin PAWEŁ HAMKAŁO. Na podium stanęli też choszcznianie CYPRIAN GUZEK i KAMIL KALITA, a w pierwszej dziesiątce znaleźli się również szachiści z niemieckiego Schachfreunde Gross Schönebeck.
Czytaj całość
 
Śpiewająco maluje
08.12.2015.
Śpiewająco maluje CHOSZCZNO. – Wszystkiego w życiu się spodziewałam, ale tego, że wygram w konkursie śpiewania, to tego nawet nie mogłam sobie wyśnić – mówi DANIELA TEJCHMAN. Jest szczęśliwa, bo w piątkowym festiwalu karaoke główną nagrodę przyznali jej zarówno jurorzy jak i publiczność.

Czytaj całość
 
Wejście z wielką pompą
04.12.2015.
Choszczno - Mikołaj w Przedszkolu nr 1 CHOSZCZNO. Dzisiaj Mikołaj zawitał do Przedszkola nr 1. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo ostatnim okresie krąży cierpliwie po całej gminie, ale stylu w jakim to zrobił akurat tutaj, mogą pozazdrościć wszyscy.

Czytaj całość
 
Miał artystyczny instynkt
04.12.2015.
Choszczno - Artur Baczyński - Miał artystyczny instynkt CHOSZCZNO. ARTUR BACZYŃSKI dokładnie dzisiaj obchodziłby swoje 50. urodziny. Wczoraj wieczorem do Małej Galerii Choszczeńskiego Domu Kultury na wernisaż jego autorskiej wystawy zatytułowanej „Instynktownie” przyszła rodzina, a także ci, którzy cenili jego twórczość. - Miałam to wielkie szczęście, że na swojej drodze życia spotkałam człowieka i artystę przez duże A. Nie ma sensu mówić o pracach, które tu widzimy, bo wierzę, że wystawa sama się obroni – mówiła wdowa SABINA TATOL-BACZYŃSKA. 
Czytaj całość
 
Spotkanie informacyjne dla firm dot. funduszy na nowe miesca pracy
27.11.2015.

Formularz zgłoszeniowy udziału w szkoleniu do pobrania TUTAJ

 

Spotkanie informacyjne dla firm dot. funduszy na nowe miesca pracy

Informacje o spotkaniu oraz jego program znajduja się TUTAJ

 
Choszczno - Mikołaj już jest wśród nas
01.12.2015.
Choszczno - Mikołaj już jest wśród nas CHOSZCZNO – RADUŃ. Dość niespodziewanie na sobotnią zabawę andrzejkową w Raduniu zawitał św. Mikołaj. W asyście dwóch uroczych śnieżynek przytargał dwa wory pełne prezentów. – W tym roku wysłałyśmy do niego specjalny list z prośbą o to, aby w pierwszej kolejności przyjechał do naszej wioski. Szczerze mówiąc to nie liczyłyśmy na to, że aż tak się pospieszy - mówią panie z Koła Gospodyń Wiejskich.


Czytaj całość
 
Gdzie szukać świętego Mikołaja?
01.12.2015.
 
CHOSZCZNO. A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna. I nas z pewnością nie ominie.  Podpowiadamy, gdzie i kiedy będzie można go spotkać.
 
 
Czytaj całość
 
Choszczno - Kulturalna Wizytówka 2015
30.11.2015.
Choszczno - Kulturalna Wizytówka 2015
CHOSZCZNO. Prawie 250 wykonawców zaprezentowało się podczas piątkowej „Wizytówki”. Na scenie Choszczeńskiego Domu Kultury zobaczyliśmy zespoły taneczne, muzyczne i wokalne, chór, orkiestrę dętą, a przede wszystkim całą grupę wokalistów. Pyrzyczanie JANUSZ URBAŃSKI i JOANNA SUWIŃSKA nie ukrywali, że to wydarzenie zrobiło na nich duże wrażenie. – W szeroko pojętej kulturze obracamy się od dawna i to co dzisiaj zobaczyliśmy stawia ChDK w ścisłej czołówce podobnych placówek naszego województwa – komentuje pan Janusz.

Czytaj całość
 
Choszczno - Szachy z Mikołajem
30.11.2015.
Choszczno - Szachy z Mikołajem 2015 CHOSZCZNO. Uczniowski Klub Szachowy „Skoczek” Choszczno w najbliższą sobotę (5 grudnia) organizuje turniej mikołajkowy dla dzieci z rocznika 2002 i młodszych. To będzie ostatnie szachowe wydarzenie tego roku w naszej gminie, ale liczymy na to, że w województwie o naszych będzie jeszcze głośno. Choćby za sprawą szachowej ekipy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Choszcznie, która 16 grudnia w Gryfinie zmierzy się w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych.

Czytaj całość
 
Choszczno - Czeka jeszcze 14 rodzin
27.11.2015.
Choszczno - Czeka jeszcze 14 rodzin CHOSZCZNO. Gdy w ubiegłym roku zdecydowaliśmy się na udział w Szlachetnej Paczce nie spodziewaliśmy się, że tak duża liczba osób do na dołączy. Szef przytargał zmywarkę, Magda kupiła oryginalne perfumy, Agnieszka i Marlena zrobiły zakupy, ale najwięcej roboty miała chyba Marta, która od początku zbierała kasę.

Czytaj całość
 
Choszczno - Kulturalna wizytówka
25.11.2015.
Choszczno - Kulturalna wizytówka 2015
CHOSZCZNO. Raz w roku Choszczeński Dom Kultury chwali się wszystkim, czym tylko się zajmuje. Ta jedyna w swoim rodzaju prezentacja zwana „Wizytówką”, odbędzie się już w najbliższy piątek. Na scenie i wokół niej zaprezentuje się ponad 200 wykonawców muzyki, pieśni, tańca.

Czytaj całość
 
- Genialni w każdym wykonaniu - mówi Jerzy Januszewski
26.11.2015.
 
CHOSZCZNO. - Żyjemy tak jak chcemy z radością realizując swoje pasje. Na nic nie narzekamy, bo właśnie teraz przeżywamy swoją trzecią młodość – mówi STEFANIA GIBASZEK. Zaś EUGENIUSZ DOBOSZ podkreśla, że choć śpiewają ze sobą od wielu lat w różnych formacjach to dopiero teraz czują, że brzmią tak jak trzeba. Oczywiście mowa o seniorskim kwintecie mieszanym MIRAGE, który od blisko czterech lat wzbogaca niejedno wydarzenie sławiąc przy tym gród Choszcza.
Czytaj całość
 
Choszczno - Foka - Weronika coraz wyżej
25.11.2015.
Choszczno - Foka - Weronika coraz wyżej CHOSZCZNO. W sobotę w Gryfinie odbył się Ogólnopolski Mityng Pływacki „Laguna Cup 2015”. Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Foka” zdobyli tam 19 medali, a na dodatek OSKAR BURZYŃSKI i IGOR GRZESIK uznani zostali najlepszymi zawodnikami w swoich kategoriach wiekowych.

Czytaj całość
 
Choszczno - Dzień Pracownika Socjalnego
23.11.2015.
Choszczno - Dzień Pracownika Socjalnego 2015
CHOSZCZNO. Tegoroczne obchody Dnia Pracownika Socjalnego połączone zostały z 25-leciem Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Choszcznie, 20-leciem Środowiskowego Domu Samopomocy w Choszcznie oraz 15-leciem Warsztatu Terapii Zajęciowej w Piaseczniku. - Jeszcze nie tak dawno w szeroko rozumianej opiece społecznej pracowało zaledwie sześć osób. Dzisiaj w tych trzech ośrodkach jest ich kilkanaście razy więcej, a ich znaczenie we współczesnym życiu podkreśla m.in. to, że w wydatkach z budżetu gminy znajdują się tuż za oświatą – mówił w piątek burmistrz ROBERT ADAMCZYK.

Czytaj całość
 
Projekt budżetu Gminy Choszczno na rok 2016
24.11.2015.
 Działając na podstawie art.61 ust.3 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2015 r. poz.1515) oraz Uchwały Nr XXXV/439/2010 Rady Miejskiej w Choszcznie z dnia 4 marca 2010 r. w sprawie określenia trybu prac nad projektem uchwały budżetowej Gminy Choszczno (załącznik nr 4 do uchwały pkt 2) Burmistrz Choszczna przedstawia założenia do projektu budżetu, kierunki polityki społecznej i gospodarczej oraz wykorzystanie środków budżetowych.


Zobacz pełny projekt KLIKNIJ
 
Choszczno - Wiersze przy obrazach
23.11.2015.
Choszczno - Wiersze przy obrazach CHOSZCZNO. W piątek w Małej Galerii Choszczeńskiego Domu Kultury odbył się wernisaż 3. Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Plastycznej Pracowników Oświaty. W ubiegłym roku po raz pierwszy na wystawie pojawiły się wiersze, a tym razem obok obrazów, fotografii, haftów i biżuterii zobaczyliśmy też debiutanckie tomiki.

Czytaj całość
 
Raduń - Remisowa runda
23.11.2015.
 Raduń - Remisowa runda CHOSZCZNO - RADUŃ. W niedzielę rundę zakończyły również drużyny grające w klasie A. Korona Raduń przegrała u siebie z Sokołem Granowo 2:3 (1:1). Jesienny bilans tej drużyny jest dokładnie remisowy, bo pięć meczów wygrali, dwa zremisowali i pięć przegrali.

Czytaj całość
 
Zabrakło kropki nad i
22.11.2015.
Choszczno - Gavia - Zabrakło kropki nad i CHOSZCZNO. W rozegranym w sobotę meczu Gavia Choszczno zremisowała u siebie 1:1 (0:0) z Sokołem Pyrzyce. To było ostatnie spotkanie rundy jesiennej, którą choszcznianie  ostatecznie zakończyli na trzecim miejscu, tracąc do lidera cztery punkty.
Czytaj całość
 
Choszczno - Owrucz - Gościnniejsi od Polaków
10.10.2015.
Choszczno - Owrucz - Gościnniejsi od Polaków CHOSZCZNO – OWRUCZ. Ukraiński Owrucz, czyli nasze miasto partnerskie obchodzi w tym roku 1069 rocznicę założenia. – U nas takie wydarzenie zawsze świętowane jest bardzo uroczyście – mówi studiujący w Polsce VADIM CHYCHYRKO. Cieszył go fakt, że tym razem w obchodach jubileuszu jego rodzinnego miasta wzięły również udział delegacje z zaprzyjaźnionych miast: Mozyrza i Jelska z Białorusi, Murawlenko z Rosji, Norodycza i Korostienia z Ukrainy, a także z Choszczna.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 226 - 251 z 3043
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2016 www.choszczno.pl.