WiększaMniejszyNormalny
06.03.2015.
banerMARZEC.jpg

Co? Gdzie? Kiedy? Luty

 

 

AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Przetargi
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Zadaj pytanie Burmistrzowi
Odpowiedzi
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Łydka znowu najlepszy
19.08.2014.
Choszczno - PZW - Łydka znowu najlepszy CHOSZCZNO. Dwuturowe zawody wędkarskie o „Puchar Prezesa Koła PZW nr 1 w Choszcznie”, które rozegrano na jeziorze Raduń, zdecydowanie wygrał RYSZARD ŁYDKA. W obydwu turach nie tylko złowił najwięcej ryb, ale swoimi wynikami wręcz zdeklasował rywali. – Pewnie gdyby wylosował stanowisko w kartoflach, też nie dałby nikomu szansy – żartobliwie skomentował to prezes ZENON ŁAKOS.

Czytaj całość
 
Ostrych zagrań nie brakowało
18.08.2014.
Turniej na Orliku
 
CHOSZCZNO. W czwartek na boisku „Orlik” przy ul. Obrońców Westerplatte, odbył się turniej piłki nożnej mężczyzn w kategorii do 30 lat. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Gwiazdy Bytowo, która w finale pokonała Czarne Mamby z Choszczna po serii rzutów karnych 3:2.


Czytaj całość
 
Piknik Militarny
28.07.2014.
Piknik Militarny
 
Choszczno - PSP - Aż miło patrzeć
12.08.2014.
Choszczno - PSP - Aż miło patrzeć CHOSZCZNO – SZCZECIN. W miniony weekend ponad 160 tys. osób oglądało w Szczecinie VII międzynarodowy festiwal ogni sztucznych „Pyromagic 2014”. Imprezie towarzyszyły międzynarodowe strażackie zawody Firefighter Combat Challenge. – To przyjemnie patrzeć jak nasi chłopcy rywalizują jak równy z równym z najlepszymi w Europie – mówi choszcznianka KAROLINA SANOCKA, która na żywo oglądała te zmagania. Reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Choszcznie zajęła tam trzecie miejsce. 

Czytaj całość
 
Od Lublina po Baranów Sandomierski
12.08.2014.
Choszczno - Voyager - Od Lublina po Baranów Sandomierski CHOSZCZNO. W ciągu 12 dni przejechali ponad 600 kilometrów. – Tym razem postanowiliśmy zwiedzić wschodnią stronę naszego kraju – JERZY GUMULIŃSKI opowiada o rowerowym rajdzie prowadzącym ich od Lublina aż po Baranów Sandomierski.

Czytaj całość
 
Certyfikacja produktów i usług znakiem "Zakup Prospołeczny"
19.08.2014.
Certyfikacja produktów i usług znakiem "Zakup Prospołeczny"
Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza podmioty e
konomii społecznej z terenu Województwa Zachodniopomorskiego  do udziału w certyfikacji swoich produktów i usług znakiem "Zakup Prospołeczny".Czytaj całość
 
Zamęcin - Finał godny imprezy
07.08.2014.
Zamęcin - Finał godny imprezy  CHOSZCZNO. „Zaczarowana podróż do kultury” dojechała do mety. Dzisiaj w Zamęcinie finał był godny całego przedsięwzięcia. Rekordowa ilość dzieci, mam i babć, panie z Koła Gospodyń Wiejskich, rada sołecka i sołtys MAREK ŻURAŃSKI, wszyscy razem stworzyli wyjątkową imprezę.

Czytaj całość
 
Choszczno - Ogień znikąd
07.08.2014.
Choszczno - Ogień znikąd  CHOSZCZNO. Przed chwilą choszczeńscy strażacy zakończyli akcję gaszenia pożaru około dwuhektarowego ścierniska przylegającego bezpośrednio do miejscowości Płoki. Gdyby nie ich szybka i sprawna akcja ogień mógłby zająć kolejnych kilkadziesiąt hektarów zbóż, a także okoliczne zabudowania. Dziwne jest to, że w momencie zapłonu nikogo, w tym miejscu nie było. – Już dawno nie mieliśmy tak wielu pożarów zbóż i ściernisk - mł. bryg. MAREK POPŁAWSKI ostrzega, że mimo tego, iż ostatnio nasze okolice nawiedziły ulewne burze, to jednak na polach nadal jest bardzo sucho.  

Czytaj całość
 
Radaczewo - W końcu znaleźli swój klimat
06.08.2014.
Radaczewo - W końcu znaleźli swój klimat
RADACZEWO. W ubiegły weekend mieszkańcy wsi wzięli udział w festynie wiejskim, na którym po raz pierwszy zabawili się pod nową, niedawno wybudowaną wiatą. – W końcu i u nas się coś dzieje – mieszkańcy wsi nie kryją zadowolenia z faktu, że dzieci mają plac zabaw, jest już nowa wiata i dach na świetlicy.
 
Czytaj całość
 
Dzisiaj zabawa na Betlejem
06.08.2014.
Choszczno - Stary Klukom - Dzisiaj zabawa na Betlejem CHOSZCZNO. Wczoraj w Starym Klukomiu dzieci długo komentowały iluzjonistyczne popisy ROBERTA SZABLEWSKIEGO. Mamy nadzieję, że równie wesoło będzie na Osiedlu Południowym, bo dzisiaj właśnie tam zawita „Zaczarowana podróż do kultury”.

Czytaj całość
 
Jeszcze tylko trzy przystanki
04.08.2014.
Korytowo - Jeszcze tylko trzy przystanki CHOSZCZNO. „Zaczarowana podróż do kultury” zbliża się do finału. We wtorek kulturalny pociąg zatrzyma się w Starym Klukomiu, w środę na obiektach sportowych  Osiedla Południowego (plaża Betlejem), a czwartek zakończy swoją trzytygodniową podróż w Zamęcinie. Wczoraj barwnie i wesoło było w Korytowie.
Czytaj całość
 
Choszczno - Jacek Schmidt - Z biegu na pielgrzymkę
04.08.2014.
Choszczno - Jacek Schmidt - Z biegu na pielgrzymkę  CHOSZCZNO. W nocy z piątku na sobotę odbył się maraton biegowy „Ultra – Nurek” ze Szczecina do Ińska. Liczącą 80 kilometrów trasę najszybciej pokonał st. chor. sztab. JACEK SCHMIDT z choszczeńskiego dywizjonu artylerii samobieżnej 12 BZ w Szczecinie. Potrzebował na to 7 godzin i 27 minut.

Czytaj całość
 
CHOSZCZNO - KINO Z BIEDRONKĄ
04.08.2014.
CHOSZCZNO - KINO Z BIEDRONKĄ CHOSZCZNO. Podczas tegorocznych wakacji w bezpośrednim sąsiedztwie wybranych sklepów Biedronka można obejrzeć filmowe przeboje. Dziś w Choszcznie (ul. Władysława Jagiełły 9) obejrzymy czarną komedię Juliusza Machulskiego „Kołysanka”.  CHOSZCZNO - KINO Z BIEDRONKĄ
Czytaj całość
 
Pociąg zbliża się do ostatniego przystanku
03.08.2014.
Pociąg zbliża się do ostatniego przystanku CHOSZCZNO. „Zaczarowana podróż do kultury” zaliczyła kolejne trzy przystanki. Tym razem iluzjonista i instruktorzy z Choszczeńskiego Domu Kultury zabawili dzieci ze Sławęcina, Radunia i Koplina. Dzisiaj pociąg zatrzyma się w Korytowie, jutro przy fontannie w centrum miasta, a we wtorek w Starym Klukomiu.

Czytaj całość
 
Łysica kryje wiele tajemnic
01.08.2014.
Radaczewo - Piasecznik - Łysica kryje wiele tajemnic CHOSZCZNO. Nazwa Łysica natychmiast kojarzy się nam z najwyższym szczytem Gór Świętokrzyskich. Tylko najstarsi mieszkańcy wiedzą o tym, że w zachodniej części naszej gminy, pomiędzy Radaczewem a Piasecznikiem, znajduje się wzniesienie, które nosi tę samą nazwę. W pogodny dzień ze szczytu naszej Łysicy ujrzymy widok na kilkadziesiąt kilometrów. Dziś historię tego wzgórza przypomina przewrócony pomnik, tajemniczy kamienny krąg, potężne wyrobisko i mocno już porośnięte okopy. Jeszcze w 1671 roku stała tam szubienica, na której wieszano skazańców i dlatego wtedy nosiła nazwę „Szubieniczna Góra”. 
 
Czytaj całość
 
Wizytówka na policzkach
31.07.2014.
Choszczno - Wardyń - Wizytówka na policzkach CHOSZCZNO. Dzisiaj „Zaczarowana podróż do kultury” zawitała do Wardynia.  Tu wyjątkowo aktywne były mamy, które pokazały dzieciom, że nawet w upalny dzień można świetnie się zabawić. Jutro pociąg zawita do Radunia, w sobotę do Koplina, a w niedzielę do Korytowa. 
Czytaj całość
 
W upale i deszczu maszerują na Jasną Górę
31.07.2014.
W upale i deszczu maszerują na Jasną Górę  CHOSZCZNO. Do dzisiaj przeszli niespełna 200 kilometrów. Przed nimi kolejnych ponad 400. Wczoraj w drodze do Choszczna nie przerwali marszu nawet podczas ulewnej burzy z piorunami. Dzisiaj podczas postoju w Raduniu mieszkańcy wsi przyjęli ich częstując wypiekami i napojami.

Czytaj całość
 
Kołki - Możliwości przed nimi
28.07.2014.
Kołki - Możliwości przed nimi
 
CHOSZCZNO. „Zaczarowana podróż do kultury” nabiera tempa. W Kołkach iluzjonista ROBERT SZABLEWSKI zrobił furorę, ale bibliotekarka IRENA ŚWITACZ przypomina, że rok temu też było bardzo wesoło. Jutro (29 lipca) zapraszamy na zabawę do Sławęcina. 
Czytaj całość
 
W Rzecku pobili rekord frekwencji
27.07.2014.
Choszczno - W Rzecku pobili rekord frekwencji  CHOSZCZNO. Siódmym przystankiem „Zaczarowanej podróży do kultury” było Rzecko. Tym razem do wspólnej zabawy zgłosiła się rekordowa liczba dzieci. – Jaki sołtys taka impreza – z uśmiechem skomentował to PIOTR GÓRAZDA.  

Czytaj całość
 
Zwierzyn - Warto takie imprezy powtarzać
27.07.2014.
Choszczno - Zwierzyn - Wakacje 2014 - Warto takie imprezy powtarzać ZWIERZYN. – Magia jest prosta – stwierdza JAKUB, który wczoraj wspólnie z KLAUDIĄ wspierali iluzjonistę ROBERTA SZABLEWSKIEGO. Pozostałe dzieci, które bawiły się na zwierzyńskim przystanku „Zaczarowanej podróży do kultury” zgodnie stwierdziły, że taki pociąg powinien odwiedzać ich zdecydowanie cześciej. Ciekawe czy potwierdzą to maluchy z Rzecka, bo właśnie tam, animator tego przedsięwzięcia, czyli Choszczeński Dom Kultury zaplanował kolejny przystanek. W poniedziałek odwiedzi Kołki, a we wtorek Sławęcin. 
Czytaj całość
 
Magicznie, słodko i tanecznie
26.07.2014.
Suliszewo - Wakacje - Magicznie, słodko i tanecznie
CHOSZCZNO. Wczoraj w Suliszewie pogoda pomieszała trochę szyki i wszystkie atrakcje „Zaczarowanej podróży do kultury” musiały odbyć się w świetlicy. Mimo tego, że dzieciom umknęło m.in. ognisko, to jednak było magicznie, słodko i tanecznie. Dzisiaj zapraszamy do Zwierzynia, w niedzielę do Rzecka, a w poniedziałek do Kołek.

Czytaj całość
 
Dzisiaj w Suliszewie, a potem do Zwierzynia i Rzecka
25.07.2014.
Piasecznik - Wakacje 2014 PIASECZNIK. Wczoraj kulturalny pociąg zajechał do Piasecznika. Tu deszcz trochę postraszył dzieci, ale nikt się tym nie przejmował, bo w każdej chwili wszyscy mogli się przenieść do świetlicy lub pod wiatę. Dzisiaj do wspólnej zabawy zapraszamy mieszkańców Suliszewa, jutro pociąg zawita do Zwierzynia, a w niedzielę do Rzecka.

Czytaj całość
 
Z Radaczewa jedziemy do Piasecznika
24.07.2014.
Radaczewo - Wakacje 2014 CHOSZCZNO. Wczoraj „Zaczarowana podróż do kultury” zatrzymała się w Radaczewie. Było wesoło, śmiesznie i słodko, bo sołtys ANDRZEJ SZYSZ zadbał o to, żeby dzieciom nie zabrakło lodów i słodyczy. W świat klaunów dały wciągnąć się też mamy. Dzisiaj zapraszamy na zabawę do Piasecznika. Tu podobno mają się pojawić dwie czarownice.

Czytaj całość
 
Choszczno - Wakacje z iluzją tańcem i rysunkiem
23.07.2014.
Choszczno - Wakacje z iluzją tańcem i rysunkiem
CHOSZCZNO. Od poniedziałku ruszyła „Zaczarowana podróż do kultury”. Wczoraj byliśmy w Stradzewie. Marysia i Bartek mieli okazję zostać pomocnikami iluzjonisty, a nawet wykonali z nim jedną sztuczkę. Potem było malowanie twarzy, tańce, gry, zabawy i wspólne rysowanie. Dzisiaj zapraszamy do Radaczewa, a jutro do Piasecznika.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 226 - 251 z 2452
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2015 www.choszczno.pl.