WiększaMniejszyNormalny
30.11.2015.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Przetargi
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
Choszczno - Podziel się uśmiechem
26.05.2015.
Choszczno - Podziel się uśmiechem
CHOSZCZNO. W sobotę w centrum miasta dzieliliśmy się uśmiechami. – Okazuje się, że nie wszyscy potrafimy nabierać dystansu do rzeczywistości. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nie stać nas na przysłowiowe pokazanie zębów – mówi KAMILA BARSZCZYK. Mimo takiej opinii jej, mężowi i synowi bardzo spodobała się akcja, którą zorganizowała Młodzieżowa Rada Miasta.

Czytaj całość
 
Śpiewający Klukom
25.05.2015.
Kołki - Konkurs piosenki 2015 CHOSZCZNO. W zorganizowanym już po raz czwarty w Kołkach konkursie piosenki dla uczestników gminnych świetlic środowiskowych, tytuły laureata zdobyły widoczne na zdjęciu (od lewej) WIKTORIA CHAJ i IZABELA STEMPLEWSKA. Obydwie są reprezentantkami Świetlicy Środowiskowej w Starym Klukomiu, a przygotowała je ANETA HŁADONIUK.

Czytaj całość
 
Choszczno - Święto w stolicy naszej artylerii
22.05.2015.
Choszczno - Święto w stolicy naszej artylerii   CHOSZCZNO. Dzisiaj w naszym mieście swoje święto obchodzili żołnierze z 12 Brygady Zmechanizowanej. - W choszczeńskim garnizonie nigdy nie brakowało żołnierzy, ale aż tylu, to tu chyba nigdy nie było – mówił ANDRZEJ WITKOWSKI. I miał rację, bo na Placu Witosa zobaczyliśmy pododdziały z wszystkich jednostek brygady, łącznie z choszczeńskim dywizjonem artylerii samobieżnej. Medale, odznaczenia, defilada, pokaz musztry paradnej w wykonaniu orkiestry, wystawa uzbrojenia i w końcu pyszna grochówka. Tej ponoć wojskowi kucharze wydali ponad 1500 porcji.


Czytaj całość
 
Choszczno - PSM - Szkoła talentów
25.05.2015.
Choszczno - PSM - Szkoła talentów  CHOSZCZNO. „W świecie rytmu i melodii” to tytuły dwóch koncertów, które w ubiegłym tygodniu zaprezentowali uczniowie choszczeńskiej PSM. Poziom ich wokalnych i muzycznych umiejętności widownia kwitowała rzęsistymi brawami. - Na nieprzeciętnego perkusistę wyrasta JAKUB JABŁECKI – stwierdził JANUSZ KUŹNIAR, który był pod wrażeniem tego, co ten 12-latek wyprawiał na ksylofonie.

Czytaj całość
 
Choszczno - Nagrody dla sportowców
25.05.2015.
Choszczno - Nagrody dla sportowców
CHOSZCZNO. W Ośrodku Sportowo-Wypoczynkowym burmistrz ROBERT ADAMCZYK wręczył nagrody dla sportowców i trenerów za wyniki osiągnięte w 2014 roku. Najlepsi z uśmiechami na twarzy odbierali wyróżnienia, ale był też wyjątkowo smutny akcent. We wtorek zmarł WIESŁAW ŁĄCKI, prezes armwrestlinowego klubu UKS Złoty Orzeł Choszczno. Dwa lata temu, to m.in. On odbierał taką nagrodę. Sportowcy, ich rodzice, trenerzy, działacze i samorządowcy uczcili Jego pamięć minutą ciszy.

Czytaj całość
 
Angielski na wesoło
26.05.2015.
 
 
CHOSZCZNO. 20 maja w Przedszkolu nr 1 odbyła się druga edycja zabaw z językiem angielskim „Fun English”. W spotkaniu uczestniczyły dzieci w wieku 5 – 6 lat reprezentujące wszystkie choszczeńskie przedszkola.  Głównym sponsorem imprezy było Centrum Języków Obcych „Profess” ze Strzelec Krajeńskich.
Czytaj całość
 
TILIA 2015
25.05.2015.
 TILIA 2015
 
Choszczno - Święto bibliotekarzy
24.05.2015.
Choszczno - Święto bibliotekarzy
CHOSZCZNO. Tegoroczne obchody Dnia Bibliotekarza w Miejskiej Bibliotece Publicznej poświęcone były 50. rocznicy śmierci pisarki MARII DĄBROWSKIEJ. Przypomnijmy, że to właśnie jej siostrzenica DANUTA HEPKE-KELCH, przez 23 lata kierowała choszczeńską placówką. Bibliotekarze uważają, że to właśnie za jej sprawą, na terenie powiatu nastał powojenny boom w upowszechnianiu czytelnictwa i propagowania kultury bibliotecznej.

Czytaj całość
 
Koncert Gitarowy
22.05.2015.
 
Super szkoła
21.05.2015.
Super szkoła 

SŁAWĘCIN. Dzieciaki ze szkoły podstawowej w Sławęcinie wzięły udział w projekcie „Misja przyroda – Zielone Szkoły w Parkach Narodowych”. W ramach tego przedsięwzięcia 36. uczniów przez cały tydzień  odkrywało uroki Wolińskiego Parku Narodowego. - Było super. Będę to wspominać przez długie lata – tak swój udział w projekcie podsumowała uczennica  JULIA NALEWSKA.

Czytaj całość
 
Choszczno - PZW - Faworyci nie zawiedli
21.05.2015.
Choszczno - PZW - Faworyci nie zawiedli CHOSZCZNO. Ponad 70 zawodników, w tym trzy kobiety wystartowało w rozegranych już po raz 15. mistrzostwach powiatu choszczeńskiego w wędkarstwie spławikowym parami. Tym razem zdominowali je wędkarze z Koła PZW nr 1 w Choszcznie, którzy w pierwszej dziesiątce mieli aż pięć par. Po raz kolejny choszcznianin RYSZARD ŁYDKA udowodnił, że jezioro Raduń zna jak nikt inny. Wspólnie z MARKIEM PĘCHERZEWSKIM wygrali, mając o ponad dwa kilogramy więcej niż druga para JAN DYSZKIEWICZ – BARTŁOMIEJ BIEGAŃSKI. 
Czytaj całość
 
Lepsi w walce
21.05.2015.
ChKK - Wysokie Mazowieckie - Lepsi w walce
CHOSZCZNO. Aż 11 medali wywalczyli zawodnicy Choszczeńskiego Klubu Karate, którzy w minioną sobotę walczyli w Pucharze Polski IBK (Instytut Budokai Karate). Na zawodach, które rozegrano w Wysokiem Mazowieckiem na najwyższym stopniu podium stawali: ALEKSANDRA JARZĘBAK, SANDRA JARMUŁA, IGOR BRYZEK i FILIP BRYZEK.

Czytaj całość
 
Podziel się uśmiechem
20.05.2015.
 
Czas liczony szkołą
19.05.2015.
Choszczno - Ślubowanie w SP nr 3 CHOSZCZNO. W miniony piątek 113 pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 3 zapewniało, że… będą dobrymi uczniami. Tuż przed ślubowaniem udowodnili, że egzaminy potrafią zdawać już na szóstkę. My w tym reportażu mamy dla naszych Czytelników specjalną niespodziankę. Zapytano nas o to, co może łączyć pierwszaków z Trójki z obecnymi maturzystami. Okazuje się, że bardzo dużo, bo ci drudzy, np. 7 maja 2004 roku, również w tej sali składali ślubowanie. 
Czytaj całość
 
Integracja na sportowo
18.05.2015.
 Integracja na sportowo
 
CHOSZCZNO. W piątek dokładnie 120  dzieci wraz z rodzicami zmierzyło się w trzeciej edycji olimpiady sportowej organizowanej przez Przedszkole nr 5. – To przede wszystkim nasz sposób na integrację, a także pokazanie tego, czego dzieci nauczyły się w przedszkolu – mówi dyrektor KATARZYNA KOWALSKA.
Czytaj całość
 
Gavia gra w weekend!
15.05.2015.
 
Darmowe bilety
14.05.2015.
 
W najbliższy poniedziałek (18.05) i wtorek (19.05) o godz. 18.00 w Azoty Arena szczypiorniści Pogoni Szczecin zagrają o brąz mistrzostw polski!  Ich przeciwnikiem będzie drużyna KS Azoty Puławy. Jeśli jesteście fanami piłki ręcznej mamy dla Was darmowe bilety na te spotkania! Wystarczy wysłać maila na adres choszczno@choszczno.pl. W treści podaj imię nazwisko, numer kontaktowy, ilość biletów, które chcesz otrzymać oraz informacje, którego dnia chcesz wybrać się na mecz. Ilość biletów jest ograniczona, dlatego spieszcie się. Decyduje kolejność zgłoszeń. 
 
Zapraszamy!
14.05.2015.
Dzień Dziecka
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 226 - 251 z 2807
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2015 www.choszczno.pl.