WiększaMniejszyNormalny
19.12.2014.

 

 Co? Gdzie? Kiedy? Grudzień

  

AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Przetargi
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Zadaj pytanie Burmistrzowi
Odpowiedzi
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
EDG
eod
bip
eod
lcc
Kolporter RSS
730 na 730
16.06.2014.
 
Choszczeński Maraton Rowerowy - Za rok będzie jubileusz
16.06.2014.
Choszczeński Maraton Rowerowy - Za rok będzie jubileusz
CHOSZCZNO. Ponad 350 zawodników na starcie i głośne skandowanie „Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!”, to najkrótsze podsumowanie IX Choszczeńskiego Maratonu Rowerowego „Pętla Drawska”, który w sobotę organizowaliśmy w naszym mieście. Na najdłuższych dystansach zwyciężyła para: TERESA OSTROWSKA z Morynia – REMIGIUSZ ORNOWSKI z Gdańska.

Czytaj całość
 
Spokojni o swoje tradycje
16.06.2014.
Choszczno - das 12 BZ - Spokojni o swoje tradycje
CHOSZCZNO. Dywizjon artylerii samobieżnej w piątek obchodził święto swojego patrona . Tytuł honorowy „Zasłużony Żołnierz Rzeczpospolitej Polskiej” otrzymał st. chor. Jarosław Wiśniewski. Odznaczeń i wyróżnień było więcej, ale zgromadzona na placu koszarowym publiczność najgłośniej oklaskiwała pokaz walki w wykonaniu dywizjonowych komandosów.


Czytaj całość
 
Piszą o Kierunku Choszczno 69
12.06.2014.
Piszą o Kierunku Choszczno 69
CHOSZCZNO. „Pomorze w ogniu”, to tytuł reportażu, w którym ŁUKASZ GŁADYSIAK, redaktor naczelny Ilustrowanego Magazynu Historycznego „Militaria XX wieku” opisuje lutową inscenizację „Kierunek Choszczno 69”.

Czytaj całość
 
Rybkę usłyszymy w serialu Violetta
12.06.2014.
Choszczno - Rybkę usłyszymy w serialu Violetta CHOSZCZNO. Jeśli jesteście fanami „Violetty”, to z przyjemnością informujemy, że w odcinkach II sezonu tego serialu usłyszymy JOANNĘ RYBKĘ. Znana z wokalnych, muzycznych i tanecznych umiejętności choszcznianka, użyczyła głosu jednej z koleżanek Camilli.

Czytaj całość
 
Tato idę z Tobą oddać krew
12.06.2014.
Choszczno - das 12 BZ - Tato idę z Tobą oddać krew CHOSZCZNO Jutro żołnierze dywizjonu artylerii samobieżnej 12 Brygady Zmechanizowanej spotkają się na uroczystej zbiórce kultywującej artyleryjskie tradycje. Wczoraj zorganizowali u siebie akcję krwiodawstwa, podczas której oddali ponad 26 litrów krwi. Czekolady, które za to dostali, przekażą dla dzieci z domu dziecka. 
 
Czytaj całość
 
Raz na ludowo
11.06.2014.
Korytowo - Raz na ludowo
KORYTOWO. Tańce, przyśpiewki, pokaz mody ludowej i w końcu wspólna biesiada, to tylko skrócony scenariusz tego, co działo się podczas wczorajszego finału projektu "Korytowo na ludowo". O tym, że pomysł na przypomnienie lub przynajmniej częściowe pokazanie naszej twórczości ludowej okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, przekonują przede wszystkim dzieci, które wczoraj tańczyły, śpiewały i na koniec wspólnie się zabawiły. Dorosłym też nogi rwały się do tańca, a nowy proboszcz  nieźle radził sobie z „krzesanym”.

Czytaj całość
 
Śpiewają o tym, co jest ważne w życiu
11.06.2014.
Śpiewają o tym, co jest ważne w życiu CHOSZCZNO. W ubiegły czwartek (5 czerwca) odbył się II Festiwal Piosenki Niebanalnej „W stronę wrażliwości”. O tytuł laureata ubiegło się 28 wykonawców z ośrodków pomocy społecznej Pomorza Zachodniego. Ta najważniejsza nagroda, czyli czek o wartości 700 zł trafiła w ręce IZABELII  PYCI z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wałczu.

Czytaj całość
 
Turniej w szachach szybkich
11.06.2014.
Turniej w szachach szybkich
 
CHOSZCZNO. W najbliższą sobotę (14.06) Uczniowski Klub Szachowy "Skoczek" w Choszczeńskim Domu Kultury organizuje otwarte Mistrzostwa Choszczna w szachach szybkich. Rozpoczęcie turnieju godz. 10.00. Zapisy w dniu zawodów od godz. 9.15 lub na stronie "Skoczka" www.skoczek.y0.pl.
 
 
Użyli wyobraźni
09.06.2014.
Użyli wyobraźni CHOSZCZNO. Od piątkowego popołudnia w Małej Galerii Choszczeńskiego Domu Kultury oglądać można wystawę zatytułowaną "Art - przekaz". To swoisty zbiór twórczości uczniów i absolwentów Publicznego Gimnazjum w Choszcznie, których artystycznym mentorem była i jest nauczycielka plastyki MAGDALENA KIELA.

Czytaj całość
 
Jadą na mecz Polska - Niemcy
09.06.2014.
Jadą na mecz Polska - Niemcy
CHOSZCZNO. W sobotę na stadionie im. Floriana Krygiera  w Szczecinie rozegrano finał Mini Mundialu 2014. W grupie starszej zwyciężyła Argentyna, czyli Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie. W nagrodę 11 października br. na stadionie narodowym obejrzą mecz eliminacyjny Polska - Niemcy.

Czytaj całość
 
Szansa dla wszystkich
09.06.2014.
Choszczno Szachy - Szansa dla wszystkich
CHOSZCZNO. W sobotę w Choszczeńskim Domu Kultury rozegrano towarzyski turniej drużynowy. W tej raczej niespotykanej w naszym mieście rywalizacji bezkonkurencyjną okazała się ekipa Gryfa Szczecin. Drugie miejsce zajął Szach Gryfice, a trzecie, pierwsza drużyna Skoczka Choszczno.

Czytaj całość
 
60 lat MKS Remor Recz
17.06.2014.
60 lat MKS Remor Recz
 
Korytowo na ludowo
26.05.2014.
Korytowo na ludowo
KORYTOWO. „Korytowo na ludowo” to projekt, który od marca realizowany jest w miejscowej podstawówce. Jego finał czyli wielki festyn rodzinny odbędzie się we wtorek (10 czerwca). Tańce, przyśpiewki, poezja ludowa, pokaz mody ludowej i biesiada, to tylko najważniejsze akcenty tego, co tam zobaczymy.

Czytaj całość
 
Ogłoszenie
05.06.2014.
OGŁOSZENIEOgłoszenie


Informuję, że 6 czerwca 2014 (piątek) Urząd Miejski w Choszcznie będzie nieczynny.Podstawa prawna:
Zarządzenie nr 1730/2014 Burmistrza Choszczna z dnia 11 marca 2014 r.


Burmistrz Choszczna

(-) Robert Adamczyk
 
II Choszczeński Rodzinny Maraton Rowerowy
05.06.2014.
CHOSZCZNO. Zapraszamy rodziny do wzięcia udziału w II Choszczeńskim Rodzinnym Maratonie Rowerowym wokół jeziora Klukom, który odbędzie się 14 czerwca. Start hala sportowa Publicznego Gimnazjum w Choszcznie, godz. 11.30. Zapisy przyjmowane są w sklepie rowerowym "GUMMA" ul. Wolnośći 19 lub w dniu startu maratonu.
 
II Choszczeński Rodzinny Maraton Rowerowy
 
2. Festiwal Piosenki Niebanalnej
04.06.2014.

CHOSZCZNO. Dzisiaj, 5 czerwca o 10.30 zapraszamy do Choszczeńskiego Domu Kultury na 2. Festiwal Piosenki Niebanalnej "W stronę wrażliwości". Jak było na pierwszej edycji przeczytacie w artykule "W stronę wrażliwości" . (tk) Choszczno - 2. Festiwal Piosenki Niebanalnej

 
Festyn Rodzinny
04.06.2014.
Festyn Rodzinny
 
Zawody Sportowo - Pożarnicze OSP
04.06.2014.
Choszczno. Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze OSP, które odbędą się 15 czerwca 2014 (niedziela) na Placu Witosa, godz. 11.00.
 
 
Za każdym razem ktoś inny
03.06.2014.
Smoleń - Za każdym razem ktoś inny CHOSZCZNO - SMOLEŃ. Już po raz trzeci mieszkańcy sołectwa spotkali się na zawodach wędkarskich o "Puchar Smolenia". Tym razem szczęście uśmiechnęło się do ZBIGNIEWA TYKAŁOWICZA. W pierwszej edycji wygrał KACPER PAWELEC, a w ubiegłorocznej triumfował KRZYSZTOF MAŚLANIK. - To dobrze,  że co roku wygrywa kto inny, to dodaje smaczku tej rywalizacji - mówi ZBIGNIEW STRÓŻYŃSKI.   
Czytaj całość
 
Choszczno - ZS nr 2 - Biegli na trzeźwo
03.06.2014.
Choszczno - ZS nr 2 - Biegli na trzeźwo CHOSZCZNO. Wczoraj Zespół Szkół nr 2 w Choszcznie obchodził swoje święto. Tym razem uczniowie i nauczyciele uczcili je biegiem "Na mecie - trzeźwość" oraz pokazem speedmintona, dyscypliny sportowej, która po raz pierwszy zawitała do naszego miasta. - Jest prostszy od badmintona i można go uprawiać w hali, na trawie, plaży, a także w zupełnych ciemnościach - zachwala speedmintona szczecinianka SABINA SCHABEK.

Czytaj całość
 
Choszczno - Dziewczyny też kopały
03.06.2014.
Choszczno - Dziewczyny też kopały CHOSZCZNO. W sobotę (31 maja) na Orliku przy ul. Obrońców Westerplatte rozegrano turniej piłki nożnej dzikich szóstek. - Tę imprezę, którą Centrum Rekreacyjno-Sportowe w Choszcznie zorganizowało z okazji Dnia Dziecka zdominowała drużyna FC Koksy. Ważne było też to, że w każdym zespole grała przynajmniej jedna dziewczyna.

Czytaj całość
 
Choszczno - Skoczek zaprasza do rywalizacji drużynowej
03.06.2014.
CHOSZCZNO. W najbliższą sobotę (7 czerwca) w Choszczeńskim Domu Kultury rozegrany zostanie Towarzyski Turniej Drużynowy w Szachach. W imprezie oprócz klubów mogą wystartować również tzw. "dzikie drużyny" złożone np. z szachowych przyjaciół, kolegów albo znajomych. Jedyny warunek jest taki, aby na czwartej szachownicy grał junior nie mający więcej jak 12 lat lub kobieta, a średni ranking drużyny nie powinien przekraczać 1950.
(tk)
Choszczno - Skoczek zaprasza do rywalizacji drużynowej
Czytaj całość
 
Choszczno - Wędkarski narybek w akcji
02.06.2014.
Choszczno - Wędkarski narybek w akcji
CHOSZCZNO. ZUZANNA PAJDOSZ, SZYMON LESZKIEWICZ i MATEUSZ SZPILEWSKI zostali zwycięzcami 21. wędkarskiej edycji Memoriału im. Odona Dłużyńskiego. W zawodach, które na jeziorze Klukom zorganizowano z okazji Dnia Dziecka uczestniczyła rekordowa liczba uczestników i z tego powodu organizatorzy musieli podzielić ich na dwie tury.

Czytaj całość
 
Choszczno - Cech - Szabla dla mistrza
02.06.2014.
Choszczno - Cech - Szabla dla mistrza
CHOSZCZNO. W minioną sobotą (31 maja) w naszym mieście obchodzili swoje święto rzemieślnicy i przedsiębiorcy z województwa zachodniopomorskiego. Niewątpliwym wydarzeniem tych uroczystości było wręczenie BOGUSŁAWOWI KUNOWSKIEMU, najważniejszego dla nich odznaczenia, czyli Szabli im. Jana Kilińskiego. Odebrał ją z rąk JERZEGO BARTNIKA, prezesa Związku Rzemiosła Polskiego.

Czytaj całość
 
Choszczno - PARA - Już marzą o kolejnych sukcesach
02.06.2014.
Terpsychora - Choszczno - PARA - Już marzą o kolejnych sukcesach
CHOSZCZNO. – Do tej pory nie mogę w to uwierzyć. To tak jak sen, który się w końcu spełnił – mówi ANITA WESOŁOWSKA. Podkreśla, że ona i jej koleżanki z zespołu Terpsychora kilka lat czekały na tytuł laureata Wojewódzkich Konfrontacji Tanecznych. Na finale powiatowym, który w piątkowe popołudnie odbył się w Choszczeńskim Domu Kultury, tytuły laureata zdobyły też formacje Sefora i Swing.
 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 226 - 251 z 2383
Gospodarka Odpadami
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc
Kalendarz imprez 2012

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2014 www.choszczno.pl.