WiększaMniejszyNormalny
AKTUALNOŚCI arrow Informacje ogólne arrow Najlepsi: Ozimek, Wabud i Maxan
23.10.2016.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Przetargi
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Najlepsi: Ozimek, Wabud i Maxan Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
21.02.2012.
 Przedsiębiorstwo roku 2011

CHOSZCZNO „Ozimek”, „Wabud” i „Maxan” – trzy firmy z naszej gminy zostały nagrodzone w plebiscycie „Przedsiębiorstwo roku 2011” organizowanym przez choszczeński oddział Północnej Izby Gospodarczej. – Cieszy nas to, że ktoś nas docenił, że zauważył nie tylko naszą działalność gospodarczą, ale także inne nasze poczynania - mówił ROBERT OZIMEK, który w imieniu rodzinnej spółki odbierał najważniejszą statuetkę - grand prix powiatu choszczeńskiego.

W choszczeńskim Oddziale Północnej Izby Gospodarczej zrzeszonych jest kilkadziesiąt firm z sześciu gmin powiatu choszczeńskiego. Podobnie jak w latach poprzednich spośród tego grona nominowano kilkanaście przedsiębiorstw, w tym także trzy z gminy Choszczno: „Ozimek”, „Wabud” i „Maxan”. Jury, któremu przewodniczył BOGUSŁAW KUNOWSKI (starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Choszcznie – red.) najwięcej radości sprawiło pracownikom Przedsiębiorstwa Przetwórstwa Mięsnego „Ozimek”.
 
 Przedsiębiorstwo roku 2011
 
Właśnie ta firma otrzymała tytuł Grand Prix – Przedsiębiorstwo roku 2011. W imieniu tej rodzinnej spółki wyróżnienie odebrał ROBERT OZIMEK. Podkreślił, że cieszy go fakt, że jego firma postrzegana jest nie tylko od strony działalności gospodarczej, ale także z takich poczynań, które integrują ich ze środowiskiem. – Każda rodzinka kupuje u Ozimka – tym wesołym sloganem zachęcił zebranych do smakowania produktów jego firmy. Dodajmy, że to wyróżnienie wręczył mu WOJCIECH BRAŻUK, dyrektor PIG w Szczecinie (na zdjęciu).

 Przedsiębiorstwo roku 2011

W kategorii „Przedsiębiorstwo roku 2011 - Gmina Choszczno” tytuł laureata, dyplomy i okolicznościowe statuetki burmistrz Choszczna ROBERT ADAMCZYK i jego zastępca ADAM ANDRIASZKIEWICZ przekazali w ręce JAROSŁAWA BEDNARKA z Przedsiębiorstwa Budowlanego „Wabud” oraz JAN KAMIŃSKIEGO z Piekarni „Maxan”. W imieniu firm z pozostałych pięciu gmin wyróżnienia odbierali: TERESA MAJCHRZAK - Prywatna Komunikacja Lokalna w Drawnie; RENATA JANCZARSKA - Drew Ren w Bierzwniku; IRENEUSZ KOSTKA - Kosport z Krzęcina, PAWEŁ PYRYT - „Alutec” Odlewnia Metali Nieżelaznych w Reczu i CEZARY GORZĄD – Drewex z Pełczyc.
Na podsumowanie części oficjalnej starosta choszczeński LESŁAW ŚLIŻEWSKI wyróżnił medalami pamiątkowymi „Zasłużony dla powiatu choszczeńskiego”: ANDRZEJA POLAKA, PIOTRA KASZAKA, IRENEUSZA KOSTKĘ, STANISŁAWA KOBESZKĘ i RAFAŁA KOWALIKA. W części artystycznej usłyszeliśmy młode piosenkarki, w tym MARTYNĘ ŻYTA z Kaszewa. Artystki za swoje występy zebrały burze oklasków, a my dodajmy, że wszystkie były przygotowane lub są wychowankami EDYTY GROBLICY z Zieleniewa.
Tadeusz Krawiec

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Copyright © 2016 www.choszczno.pl.