WiększaMniejszyNormalny
AKTUALNOŚCI arrow Informacje ogólne arrow Mamy plac zabaw
22.10.2016.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Przetargi
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
Mamy plac zabaw Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
06.06.2012.
 Mamy plac zabaw
 
CHOSZCZNO Spełniły się marzenia  przedszkolaków z „Tęczowej Krainy”. Plac zabaw, o który wspólnie z Wami walczyliśmy od 18 kwietnia 2012 r. jest  już nasz.


- Dziękujemy gorąco wszystkim, którzy  uwierzyli, że plac zabaw jest w zasięgu naszych pragnień. Nasza wspólna akcja dowodzi, że wspólnie możemy zrobić wiele, przede wszystkim, że możemy wygrywać – mówi FILOMENA BIRETA, dyrektorka Przedszkola Nr 2 w Choszcznie. To właśnie w kierowanej przez nią placówce do końca września br. wybudowana zostania główna nagroda esemsowego konkursu „Zagłosuj na Swoje Miasto”. Fundacja Muszkieterów przeznacza na ten cel 30 tys. zł, ale tu kolejną niespodziankę dla dzieci z „Tęczowej Krainy” oznajmia burmistrz ROBERT ADAMCZYK. – Maluchy też, ale przede wszystkim rodzice wielokrotnie sygnalizowali, że w tym przedszkolu plac zabaw potrzebny jest od zaraz. Ten konkurs tylko przyśpieszył potrzebę znalezienia środków na ten cel – mówi włodarz miasta.
Dyrektorka przedszkola podziękowania kieruje przede wszystkim do swoich pracowników, członków Stowarzyszenia „Tęczowa Kraina”, rodziców dzieci osób prywatnych, placówek oświatowych, instytucji i firm, sympatyków przedszkola, mieszkańców Choszczna, gminy i  powiatu, rodzin  naszych sprzymierzeńców w całym kraju i poza jego granicami. Tu podkreśla, że gdyby nie EWA PIEŚKIEWICZ, przewodnicząca Rady Rodziców, to prawdopodobnie nikt nie zauważyłby, że taki konkurs w ogóle był (w poprzednich edycjach na Choszczno nie oddano ani jednego głosu – red.). – Dziękuje wszystkim, którzy nie żałowali złotówki, nie pytali dlaczego? Po prostu głosowali – już zaprasza na wrześniowe otwarcie placu zabaw.
Tadeusz Krawiec
Dziękujemy wszystkim,
ale specjalne powiedzmy, że „tęczowe” uśmiechy ślemy do:
 
MONIKI SMOCZYK, TOMASZA ZIENDY, MARLENY BADROWSKIEJ, społeczności Zespołu Szkół Nr 1 i Nr 2 w Choszcznie, Publicznego Gimnazjum w Choszcznie, Stowarzyszenia Klub Kiwanis „Kobieta 2000”, HALINY SZYSZ i Telewizji Telsat, choszczeńskich portali internetowych, Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie, pracowników UM w Choszcznie, Ralfa z Niemiec, byłych mieszkańców Choszczna obecnie mieszkających w Warszawie, Gdańsku,  i Poznaniu, a także do kibiców Widzewa oraz Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno na Podkarpaciu i Radia Ziemi Wieluńskiej. Ci ostatni byli z nami do samego końca…
 
 
Z ostatniej chwili...
W dniu dzisiejszym Minister Edukacji Narodowej KRYSTYNA SZUMILAS zatwierdziła wyniki IV edycji konkursu MEN „Otwarta Szkoła” organizowanego w roku szkolnym 2011/2012 przez Fundację Edukacja dla Demokracji. Wnioski oceniane były przez tematyczne Komisje Eksperckie, a następnie opiniowane przez Kapitułę Konkursu powoływaną przez MEN. W obszarze tematycznym drugie miejsce przyznano dla Publicznego Przedszkole Nr 2 "Tęczowa Kraina" oraz Stowarzyszenia "Tęczowa Kraina" z za projekt pt. "Koło Teatralne Rodziców" - by dzieci były szczęśliwe. Gala wręczenia nagród i podsumowanie konkursu, odbędzie się 14 czerwca 2012 r. o 11.00 w gmachu Ministerstwa Edukacji Narodowej.
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Copyright © 2016 www.choszczno.pl.