WiększaMniejszyNormalny
20.10.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Pierwsza belka Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
26.07.2012.
 Święto Policji 2012

CHOSZCZNO Z okazji Święta Policji w Choszczeńskim Domu Kultury odbyła się uroczysta akademia, podczas której nominacje na kolejne stopnie odebrało 29 policjantów. Niewątpliwie ten dzień na zawsze utkwi w pamięci ANNY BRZEZIŃSKIEJ i ANDRZEJA ALEKSIONA, najmłodszych funkcjonariuszy, którzy awansowani zostali do stopnia starszych posterunkowych.
 

Uroczysta odprawa była nie tylko okazją do wręczania odznaczeń, awansów i wyróżnień, ale także do podsumowania całorocznej pracy. W prezentacji multimedialnej policjanci pochwalili się najbardziej spektakularnymi akcjami. Tu niewątpliwym hitem było złapanie sprawcy kradzieży bardzo drogiego samochodu. Sprawa była o tyle ciekawa, że niemiecki właściciel był mocno zaskoczony faktem, że nie zdążył jeszcze zgłosić rabunku, a jego auto już było zabezpieczone na choszczeńskiej komendzie. W opisywanej relacji choszczeńscy stróże prawa dużo czasu poświęcili programowi profilaktycznemu Stopek, a raczej ludziom i wydarzeniom z nim związanym. – Naszym największym sukcesem jest współpraca i wspólne działanie z mieszkańcami powiatu choszczeńskiego – chwalił się insp.  ZENON ATRAS. Wspólnie z zastępcą komendanta Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie insp. JACKIEM FABISIAKIEM wręczyli pamiątkowe patery dla ALICJI FLIS, EWY PIEŚKIEWICZ i MONIKI KACPRZAK, scenarzystek i reżyserek spektaklu o nowych Stopkowych przygodach.

 Święto Policji 2012

Stopkowa integracja
Tu za pomoc i wsparcie gratulowano także EWIE JABŁOŃSKIEJ, prezesowi Klubu Kiwanis Kobieta 2000, FILOMENIE BIRECIE, dyrektorce Przedszkola Publicznego Nr 2 w Choszcznie i MAŁGORZACIE KOZŁOWSKIEJ, dyrektorce ChDK. – W działaniach na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego wspierały nas zarówno urzędy, instytucje jak i osoby prywatne. Należą do nich: KRZYSZTOF KOWALSKI, ksiądz ANDRZEJ LEMIESZKO, ksiądz GRZEGORZ SUCHOMSKI, ksiądz SŁAWOMIR KOKORZYCKIJANINA KMETYK, JUSTYNA i NORBERT ADAMSCY, ROBERT OZIMEK, ANDRZEJ STASZCZYK, ROBERT ADAMCZYK, WALDEMAR RĄCZKIEWICZ, KAZIMIERZ CZAPIEWSKI, MAREK GARBICZ, ZDZISŁAW KRZEMIŃSKI, KONRAD BIL, TOMASZ MERCIK i MARIAN BIEŃ – prowadzący odprawę MONIKA GARBIAK i JAKUB ZARĘBA wyliczali osoby, które w tym roku najaktywniej włączyły się w organizację policyjnych przedsięwzięć, a przede wszystkim w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu choszczeńskiego.

  Święto Policji 2012

Ci najważniejsi
Na wstępie wspomnieliśmy, że wczorajsze święto na zawsze utkwi w pamięci ANNY BRZEZIŃSKIEJ i ANDRZEJA ALEKSIONA, najmłodszych funkcjonariuszy, którzy awansowani zostali do stopnia starszych posterunkowych. W sumie od dzisiaj aż 29 policjantów będzie pełniło służbę w nowych stopniach. Pełną ich listę zamieszczamy pod artykułem i na koniec dodajmy jeszcze, że Brązową Odznaką Zasłużony Policjant odebrał kom. ARTUR ŚWIERBIOŁEK, a specjalne podziękowania od komendanta wojewódzkiego otrzymali: RYSZARD HAWRYLEWICZ, RYSZARD OLECH i MIECZYSŁAW MŁYNARCZYKOWSKI. Miłą niespodziankę choszczeńskiemu komendantowi przygotowali choszczeńscy strażacy nadając mu odznakę z okazji 20-lecia PSP w Choszcznie. I na koniec jeszcze informacja, że w specjalnym koncercie zaprezentowały się JUSTYNA ADAMSKA z Bierzwnika i WIKTORIA PAŁASZ z Choszczna.

Tadeusz Krawiec

 

 Święto Policji 2012

Od wczoraj w takich stopniach pełnią służbę: komisarz MARIUSZ TEODORUK, podkomisarz MAREK KLEINGARTNER, aspiranci sztabowi: PIOTR JASIEWICZ, JACEK KMETYK, JAROSŁAW MICHALAK, JAROSŁAW KMETYK, starsi aspiranci: ANDRZEJ PUZIO, ADAM PAWŁOWSKI, DARIUSZ BIELAWSKI, aspiranci: SEWERYN HAWRYLEWICZ, JAROSŁAW PRZYBYLIŃSKI, młodszy aspirant RADOSŁAW KĘPA, sierżanci sztabowi: KORNEL BIAŁKOWSKI, JULITA BOGACZ, BARTŁOMIEJ GŁAWDEL, ŁUKASZ JUSZCZAK, ŁUKASZ KIEŁBASA, KRZYSZTOF LACH, MARCIN MICHALAK, KATARZYNA POKORNIECKA, DANIEL RECA, JACEK SŁODKOWSKI, TOMASZ SMUS, MICHAŁ SZYMANOWSKI, starsi sierżanci: MARIUSZ JANIK, BARTŁOMIEJ JARMASZEWICZ, IRENEUSZ RYCHLIŃSKI, JUSTYNA STĘPIEŃ, starsi posterunkowi: ANNA BRZEZIŃSKA, ANDRZEJ ALEKSION.

Zapraszamy do oglądania fotoreportażu „Choszczno – Święto Policji 2012”.

 

„Choszczno – Święto Policji 2012”

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.