WiększaMniejszyNormalny
20.10.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Co roku lepsi Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
26.10.2012.

 SBB 2012

 

CHOSZCZNO 14 Scena Bez Barier już za nami. – Trzeba zdecydowanie podkreślić, że wartość artystyczna waszych prezentacji jest coraz wyższa – mówiła na podsumowaniu szefowa przeglądowego jury JOLANTA KOWALCZYK. W tym dniu najwięcej powodów do radości mieli aktorzy z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Piaseczniku, Środowiskowego Domu Samopomocy w Choszcznie oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Niemieńsku, bo to właśnie oni odebrali główne nagrody.
 SBB 2012
 
14. edycja Przeglądu Form Estradowych i Teatralnych dla Osób Niepełnosprawnych „Scena Bez Barier” miała wielu bohaterów i jeszcze więcej akcentów, które po raz kolejny potwierdziły opinię jurorów mówiącą o tym, że z roku na rok rośnie poziom widowisk i występów prezentowanych na deskach Choszczeńskiego Domu Kultury. 
  SBB 2012
- Wokaliści, zespoły muzyczne, spektakle teatralne, kabarety, w sumie na scenie zobaczyliśmy ponad 20 artystycznych form zaprezentowanych przez środowiskowe domy samopomocy, ośrodki szkolno-wychowawcze, szkolne i przedszkolne klasy integracyjne, warsztaty terapii zajęciowej, ośrodki rehabilitacyjne i świetlice środowiskowe z Krzęcina, Suliszewa, Niemieńska, Wałcza, Nowielina, Pyrzyc, Stargardu Szczecińskiego, Starego Klukomia, Rębusza, Piasecznika, Brzezin, Drawna, Recza i oczywiście Choszczna. Wraz z opiekunami dało to prawie 300 osób – wyliczając placówki EWA JABŁOŃSKA, szefowa Stowarzyszenia Klub Kiwanis Kobieta 2000 podkreśla skalę tego przedsięwzięcia. Ona również akcentuje coraz bardziej oryginalne formy prezentacji, na dodatek wspierane fachową scenografią. – Profesjonalizm występujących, doskonała organizacja i wsparcie finansowe, przede wszystkim Urzędu Miejskiego i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Choszcznie pozwoliły na stworzenie widowiska, które na długo utkwi w pamięci niepełnosprawnych – prezeska Kobiety 2000 już zaprasza wszystkich na przyszłoroczną, 15. edycję SBB. Mówiąc o osobach, które systematycznie wspierają to przedsięwzięcie, prosi o specjalne podziękowanie dla piekarni BOGUSŁAWA KUNOWSKIEGO, a także dla telewizji Telsat i naszego biura promocji. Nie zapomina też o koleżankach, które włożyły dużo pracy, zarówno w przygotowanie jak i organizację czwartkowej imprezy. Tu mocno akcentuje rolę ANNETY BIKOWSKIEJ, która od wielu lat, w sposób bardzo profesjonalny prowadzi ten przegląd.
 
  SBB 2012
 
Kto był bohaterem 14. edycji SBB? Na widowni najmocniej akcentowano wokalne zawodowstwo MIROSŁAWA ZIENOWICZA (ŚDS w Choszcznie), piorunującą scenografię do spektaklu zaprezentowanego przez WTZ w Piaseczniku, a także  SBB 2012 ultrafioletowe efekty muzycznego zespołu z Wałcza. Podobnie oceniali jurorzy. Specjalny puchar, za udany debiut otrzymała grupa wokalna ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Drawnie. Indywidualna nagroda trafiła też do społeczności Szkoły Podstawowej Nr 3 w Choszcznie, natomiast w grupie wyróżnionych znalazły się: Dom Pomocy Społecznej w Brzezinach, Warsztat Terapii Zajęciowej w Nowielinie, Warsztat Terapii Zajęciowej w Stargardzie Szczecińskim, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Pyrzycach, Warsztat Terapii Zajęciowej w Wałczu, Przedszkole Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Choszcznie i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Suliszewie.
 
  SBB 2012
 
Trzy główne nagrody wręczane przez zastępcę burmistrza Choszczna ADAMA ANDRIASZKIEWICZA, szefową PCPR w Choszcznie MARIĘ JĘDRZEJCZYK i E. Jabłońską odebrali aktorzy i ich opiekunowie z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Piaseczniku, Środowiskowego Domu Samopomocy w Choszcznie oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Niemieńsku.
Tadeusz Krawiec

 
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.