WiększaMniejszyNormalny
AKTUALNOŚCI arrow Informacje ogólne arrow Walczyli o każdą lotkę
19.01.2019.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Walczyli o każdą lotkę Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
18.03.2013.

 Badminton MP Nauczycieli 2013

CHOSZCZNO Ponad 50. zawodników wystartowało w XV Mistrzostwach Polski Nauczycieli w Badmintonie, które w sobotę rozegrano w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2. Tegoroczną rywalizację zdominowali reprezentanci Choszczna i Sławna, którzy razem zdobyli 25 z 40 możliwych do zdobycia medali. Nikogo chyba nie zaskoczymy  stwierdzeniem, że także i tym razem swoją supremację potwierdził WIESŁAW DREWICZ, który w tej rywalizacji startuje od pierwszej edycji.


O tym, że w środowisku nauczycielskim badminton traktowany jest jako sport dający okazję do wspólnego spędzania czasu można się było przekonać, gdy na boiska wychodziły panie. Choć walczyły o każdą lotkę, to jednak z uśmiechem na twarzy przyjmowały kolejne porażki. – Za rok będzie okazja do rewanżu – mówiły. W stawce ponad 50 zawodników, którzy po raz kolejny przyjechali do Choszczna było wielu badmintonistów, którzy chcieli obronić ubiegłoroczne tytuły, jednak tylko niektórym udała się ta sztuka. Oprócz wspomnianego wyżej WIESŁAWA DREWICZA, po raz kolejny na najwyższym stopniu podium stanęli: EDYTA GAWLAK– WÓJCIK (Suliszewo), DAGMARA WOJTCZAK (Sławno) oraz debel MACIEJ ŻOŁNIERZÓW - TOMASZ PŁONKA (Choszczno). W klasyfikacji medalowej zdecydowanie triumfowały ekipy Sławna (13) i Choszczna (12), a za nimi Gniezno (6) i Gorzów Wielkopolski (5). Z uśmiechem na twarzy wyjeżdżał z naszego miasta najstarszy zawodnik WALDEMAR BŁACHUT. 73-letni gorzowianin miał podwójne powody do radości, bo zdobył dwa brązowe medale: w singlu i grze deblowej. Uroczyste podsumowanie mistrzostw odbyło się w Ośrodku Sportowo-Wypoczynkowym, a medale i puchary wręczał m.in. ADAM ZYGMUNT, prezes Okręgu Zachodniopomorskiego ZNP. Głównym organizatorem 15. edycji zawodów był choszczeński oddział ZNP, a jednym ze sponsorów był burmistrz Choszczna ROBERT ADAMCZYK.
Tadeusz Krawiec


 XV Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Badmintonie
 
Kobiety
gr. I do 35 lat
1.    EDYTA GWLAK – WÓJCIK (Suliszewo)
2.    SYLWIA ROMAN (Sławno)
3.    ANNA KWIATKOWSKA (Brodnica)
3.    AGNIESZKA KUCZA (Choszczno)

gr. II 36+
1.    DAGMARA WOJTCZAK (Sławno)
2.    IWONA WOJNIAK (Sławno)
3.    JOLANTA CIUKSZA (Gorzów Wlkp.)
3.    DOROTA JARMARKIEWICZ (Choszczno)

Gra podwójna kobiet
1.    EDYTA GAWLAK–WÓJCIK (Suliszewo) - DAGMARA WOJTCZAK (Sławno)
2.    SYLWIA ROMAN (Sławno) - IWONA WOJNIAK (Sławno)
3.    AGNIESZKA KUCZA (Choszczno) - ANNA KWIATKOWSKA (Brodnica)
3.    JOLANTA CIUKSZA (Gorzów Wlkp.) - DOROTA JARMARKIEWICZ (Choszczno)

Mężczyźni
gr. I do 35 lat
1.    DARIUSZ SCHMIDT (Gwda)
2.    MAREK MACHIŃSKI (Gniezno)
3.    KAMIL MURCH (Gniezno)
3.    ZBIGNIEW DOLATA (Gniezno)

gr. II 36 – 50 lat
1.    PIOTR ADAMCZYK (Sławno)
2.    ADAM BUKOWSKI (Sławno)
3.    MAREK MITERA (Suliszewo)
3.    JACEK SZTUBECKI (Bydgoszcz)

gr. III 51 – 60 lat
1.    ZBIGNIEW SOWIŃSKI (Jabłonowo Pomorskie)
2.    ZDZISŁAW KLIŃSKI (Choszczno)
3.    WIESŁAW ZYGMUNT (Gniezno)
3.    KRZYSZTOF MICHALIK (Sławno)

gr. IV 61 +
1.    WIESŁAW DREWICZ (Choszczno)
2.    ROMAN NASKRĘT (Choszczno)
3.    IGNACY TOKARZ (Kraków)
4.    WALDEMAR BŁACHUT (Gorzów Wlkp.)

Gra podwójna mężczyzn
gr. młodsza

1.    TOMASZ PŁONKA (Choszczno) - MACIEJ ŻOŁNIERZÓW (Choszczno)
2.    PIOTR ADAMCZYK (Sławno) - ADAM BUKOWSKI (Sławno)
3.    PIOTR SZADKOWSKI (Szczecinek) - DARIUSZ LEBODA (Szczecinek)
3.    KAMIL MURCH (Gniezno) - MARIUSZ FRANKOWSKI (Gniezno)

gr. starsza
1.    WIESŁAW DREWICZ (Choszczno) - ZDZISŁAW KLIŃSKI (Choszczno)
2.    KRZYSZTOG MICHALIK (Sławno) - ZBIGNIEW SOWIŃSKI (Jabłonowo Pomor.)
3.    MAREK KREMER (Kraków) - IGNACY TOKARZ (Kraków)
3.  WALDEMAR BŁACHUT (Gorzów Wlkp.) - WOJCIECH ŁANGOWSKI (Gorzów Wlkp.)
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
ZAZ Choszczno
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.