WiększaMniejszyNormalny
AKTUALNOŚCI arrow Informacje ogólne arrow Policyjne święto w rytmach rocka
22.10.2019.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Policyjne święto w rytmach rocka Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
19.07.2013.
Policyjne święto w rytmach rocka
 
CHOSZCZNO Wczoraj w Choszczeńskim Domu Kultury odbyła się uroczysta odprawa z okazji Święta Policji. 19 stróżów prawa odebrało nominacje na kolejne stopnie służbowe, a na scenie zadebiutował zespól rockowy „Policjanci i synowie”. Od wczoraj ANNA BRZEZIŃSKA będzie jeszcze bardziej uśmiechnięta. Czemu? Bo otrzymała awans na sierżanta.
- Nie chciałbym używać zbyt górnolotnych słów, ale śmiało mogę stwierdzić, że jeśli chodzi o działania profilaktyczno-prewencyjne, to choszczeńscy policjanci są najlepsi w województwie – to słowa mł. insp. PIOTRA OSTROWSKIEGO. Zastępca komendanta wojewódzkiego wypowiedział je po obejrzeniu multimedialnej prezentacji, na której ujrzeliśmy najważniejsze akcenty z życia choszczeńskiej komendy. A jakie to akcenty? Oczywiście nie mogło zabraknąć najbardziej spektakularnych akcji, w tym tej, dzięki której zatrzymano sprawców napadu na stację benzynową. Nie zapomniano też o tym, że… Stopek zafasował nowy mundur i przy tej okazji mocno podkreślono, że po raz kolejny policyjni aktorzy zaprezentowali spektakl teatralny, który obejrzało ponad 4 tys. dzieci. Mocno podkreślono, że gmina Choszczno sfinansowała monitoring, który swoim zasięgiem obejmuje dworzec kolejowy i centrum miasta. Nikogo nie dziwi już to, że policyjnym tematem numer jeden tego roku jest… właśnie rozpoczęta budowa nowej komendy. Tu podkreślmy, że teren pod wartą 11 milionów inwestycję sfinansowała gmina Choszczno.  Policyjne święto w rytmach rocka
Wczorajsze Święto Policji na długo zapamiętają ci funkcjonariusze, którzy odbierali nominacje na kolejne stopnie służbowe. Było ich aż 19. Trzeciej gwiazdki na pagonach, czyli stopnia komisarza doczekał policyjny rzecznik JAKUB ZARĘBA. Na stopień aspiranta sztabowego awansowali: ARKADIUSZ KASPERCZUK, ROBERT NERYNG i GRZEGORZ WOLNIAK. W tym samym korpusie stopień starszego aspiranta otrzymał MAREK SŁOTWIŃSKI, stopień aspiranta ZBIGNIEW SOSNOWSKI i JACEK WLEKŁY, a młodszego aspiranta otrzymuje PRZEMYSŁAW WYROZĘBSKI i GRZEGORZ ZAWARSKI.
W korpusie podoficerskim, nominacje na stopień sierżanta sztabowego odebrali: DAMIAN BRYZEK, KAMIL DANIEL, KAMIL DŹWILEWSKI, PAWEŁ KASIŃSKI i MARIUSZ SYGIT, na starszego sierżanta RADOSŁAW CIBOROWSKI, a od wczoraj już w stopniu sierżanta nad naszym bezpieczeństwem czuwać będzie ANNA BRZEZIŃSKA, najbardziej uśmiechnięta policjantka w regionie. Taki stopień otrzymał również ANDRZEJ ALEKSION.
Choszczeński komendant podinsp. IRENEUSZ WINNICKI wręczył listy gratulacyjne dla policjantów, którzy zdominowali tegoroczny plebiscyt na dzielnicowego 2012 roku w województwie zachodniopomorskim. Przypomnijmy,  że wygrał go choszczeński dzielnicowy R. Ciborowski (1556 głosów), a drugie miejsce zajął Janusz Szymkowiak (z Drawna - 1498 głosów). W podziękowaniu za szczególny wkład pracy, sumienność, zaangażowanie i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych wspomniani wyżej komendanci okolicznościowymi ryngrafami wyróżnili: URSZULĘ LEWANDOWSKĄ, MARZANNĘ BOŁDAK i BEATĘ GRĄCIK.
 
Policyjne święto w rytmach rocka
 
Na koniec tłumaczymy skąd wziął się tytuł tego artykułu. Otóż w części artystycznej tego wydarzenia po raz pierwszy na scenie pojawił się zespół rockowy „Policjanci i synowie”. Gitarzysta MAREK POKORNIECKI i perkusista ARTUR KOŁODZIEJSKI (policjanci) oraz IGOR KOŁODZIEJSKI i WOJCIECH WINNICKI (synowie) w takim składzie zadebiutowali, ale indywidualnie każdy z nich ma jakieś artystyczne dokonania. Dla publiczności zaskoczeniem był sam zespół, ale po raz drugi została zaskoczona tym, że frontmanem  tej ekipy jest ten najmłodszy, czyli Wojtek. O tym, że się spodobali świadczył fakt, że publiczność domagała się bisów, ci jednak nie spełnili tej prośby. – Nie jesteśmy jeszcze na to przygotowani – skomentował to M. Pokorniecki.
Tadeusz Krawiec

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.