WiększaMniejszyNormalny
15.11.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Biegi przełajowe zdominowali choszcznianie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
27.03.2014.
Biegi przełajowe zdominowali choszcznianie  CHOSZCZNO. Dzisiaj na stadionie miejskim Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie zorganizowała mistrzostwa powiatu w biegach przełajowych. Z tej imprezy na zmagania wojewódzkie zakwalifikowało się 24 zawodników, w tym aż 15 z choszczeńskich szkół. Wuefistce ANNIE ZAWADZIE-KUNOWSKIEJ, marzy się powtórzenie wyniku z ubiegłego roku, kiedy to reprezentanci Trójki okazali się najlepsi w województwie i zajęli szóste miejsce w Polsce.

Nawiązując do marzeń ANNY ZAWADY- KUNOWSKIEJ, która tutaj była głównym organizatorem przełajowego biegania, zdecydowanie powinniśmy przypomnieć ubiegłoroczny sukces jej szkoły. Po raz pierwszy w długoletniej historii rywalizacji w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (sklasyfikowano 324 szkoły – red.) pierwsze miejsce zajęła właśnie ta placówka, a największą ilość punktów zdobyli biegacze przełajowi. – Takie talenty do biegania trafiają się raz na wiele, wiele lat – obserwujący te zawody ANDRZEJ FIK przypomniał, że w swojej długoletniej trenerskiej i nauczycielskiej karierze, miał tylko dwa takie przypadki.
Choć dzisiaj pogoda dopisała i warunki do biegania były wręcz idealne, to jednak z frekwencją było słabo. Z 21 szkół podstawowych i gimnazjów znajdujących się na terenie powiatu, tylko 10 z nich zdecydowało się wystawić swoje reprezentacje. Trudno się więc dziwić, że większość miejsc na podium, a także przepustek do finałów wojewódzkich trafiło do biegaczy z Choszczna.
Biegi przełajowe zdominowali choszcznianie  Listę wyników zamieszczamy pod artykułem. Przy okazji dzisiejszego biegania choszczeńscy wuefiści podkreślili, że tegoroczny kalendarz imprez jest bardzo bogaty w imprezy sportowe. My chcielibyśmy zwrócić uwagę na najbliższe dwa, bardzo ważne  Biegi przełajowe zdominowali choszcznianie wydarzenia. Już 7 maja zawita do Choszczna grająca w PGNiN Super Lidze Piłki Ręczej drużyna Gaz – System Pogoń Szczecin, a 24 maja, także w Choszcznie startuje kolejna edycja Mini Mundialu. Szczegóły już wkrótce…
Tadeusz Krawiec

Najlepsi na poszczególnych dystansach
Szkoły Podstawowe: 800 m – 1. JULIA JASIEWICZ (SP w Krzęcinie), 2. SANDRA JARMUŁA (SP nr  3 w Choszcznie), 3. JULIA WRÓBEL (SP w Krzęcinie), 4. DARIA MŁODAWSKA (SP w Będargowie) – 1200 m – 1. WOJCIECH FIEDOROWICZ (SP nr 3 w Choszcznie), 2. MARCEL KMIEĆ (SP nr 3 w Choszcznie), 3. BARTOSZ SZUSTER (SP w Będargowie), 4. RAFAŁ JABŁOŃSKI (SP w Będargowie).
Gimnazjum: 1200 m – 1. SARA RADELICKA, 2. NIKOLA CZYŻAK, 3. MONIKA GARBICZ, 4. IWETTA KOSAKOWSKA, 5. MARCELINA GŁOS (wszystkie GP w Choszcznie); 1500 m – 1. PATRYK BARSZCZEWSKI (GP w Pełczycach), 2. KEWIN DEPCIK (GP w Choszcznie), MIŁOSZ BARTCZAK (GP w Krzęcinie), 4. MARCIN PRIEM (GP w Pełczycach), 5. RAFAŁ WORACH (GP w Choszcznie); 2000 m – 1. KATARZYNA KOSAKOWSKA, 2. ALEKSANDRA JASIUKIEWICZ, 3. JUSTYNA MAŃKA (wszystkie GP w Choszcznie); 2500 m – 1. SEBASTIAN LESZKIEWICZ (GP w Pełczycach), 2. BARTOSZ POPIELARCZYK (GP w Choszcznie), 3. OSKAR WORACH (GP w Choszcznie).

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.