WiększaMniejszyNormalny
19.10.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Kasztanowe cudeńka Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
19.10.2014.
Choszczno - Kasztanowe cudeńka CHOSZCZNO. Dokładnie 198 prac wpłynęło na organizowany przez Choszczeński Dom Kultury konkurs plastyczny „Patyczaki, kasztaniaki, leśne stwory i inne dziwaki”. Grad Prix zdobył SZYMON BŁASZCZYK. – To mój ulubiony konkurs – pochwalił się, że wygrał w nim już po raz czwarty. On zapewniał, że pracę wykonał samodzielnie, za to AMELIA SZYSZKA przyznała, że pomagała jej mama. – Mój tylko pomysł, resztę razem zrobiłyśmy – stwierdziła.

Choszczno - Kasztanowe cudeńka  Piątkowa wystawa po raz kolejny udowodniła, że jesienne klimaty wzbudzają u młodych plastyków wyjątkowe pokłady wyobraźni.  – Najpierw zbieraliśmy w parkach wszystko to, co mogło się przydać, a dopiero potem kilka dni pracy i dzieło było gotowe – opowiada zdobywca najważniejszej nagrody SZYMON BŁASZCZYK. Trzeba przyznać, że wykonana przez niego jesienna huśtawka, a dokładniej bujający się na niej kasztaniak także wśród publiczności wzbudzał duże zainteresowanie. Były też postacie z bajek, zwierzęta i barwne kompozycje, w tym również ekologiczna mapa Polski. – Ja wymyśliłam sobie sowę, bo wydawało mi się, że właśnie tego ptaka najłatwiej będzie zrobić z szyszek i kasztanów – krótko skomentowała AMELIA SZYSZKA. Ona również otrzymała jedną z głównych nagród. Choć konkurs, którego współorganizatorem jest choszczeński oddział Związku Nauczycielstwa Polskiego kierowany jest głównie do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, to jednak jurorzy podkreślają potrzebę utworzenia kategorii dla dorosłych. – Widać duże zainteresowanie rodziców, więc może im damy szansę – zastanawiała się DOROTA ALEKSIUN.
Choszczno - Kasztanowe cudeńka  A oto autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac: przedszkolaki - STANISŁAW WRÓBEL (Szkoła Podstawowa w Zamęcinie), KACPER STARZYŃSKI, KUBA RATAJCZAK, MAGDALENA JÓZWIAK, ALEKSANDER PIĄTEK (Przedszkole nr 1 w Choszcznie), Grupa „Mądre Sówki” (Publiczne Przedszkole nr 5 w Choszcznie), Punkt Przedszkolny - Szkoła Podstawowa w Korytowie , Publiczne Przedszkole nr 1 w Choszcznie, NINA MALECKA, MAJA KUBACKA (Świetlica Środowiskowa w Stradzewie); klasy I-III REMIGIUSZ WASZKIEL (SP w Zamęcinie), SANDRA PIELACKA (Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie), PIOTR KRASZEWSKI (Szkoła Podstawowa nr 1 w Suliszewie), AMELIA SZYSZKA (Szkoła Podstawowa w Sławęcinie), OLIWIER LASECKI, MACIEJ DZIECHCIAREWICZ (SP nr 3 w Choszcznie), TATIANA BIEGANOWSKA (SP w Korytowie); klasy IV–VI SZYMON BŁASZCZYK (Grand Prix - SP nr 1 w Choszcznie), BARTOSZ POPŁAWSKI, OLIWIA OLEJNIK, KACPER KUTKOWSKI (SP nr 1 w Choszcznie), WIKTORIA ŁUKASZCZYK (SP nr 1 w Suliszewie), OLIWIA SIECZKAREK (SP nr 1 w Choszcznie), BARTŁOMIEJ SOBALA (SP nr 1 w Suliszewie), ALICJA BOCIAN (SP w Zamęcinie) i MICHAŁ ZMITROWICZ (SP nr 1 w Choszcznie).
Tadeusz Krawiec

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.