WiększaMniejszyNormalny
23.09.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Jeszcze pokażą co potrafią Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
28.10.2014.
Gavia - Kłos - Jeszcze pokażą co potrafią CHOSZCZNO. Dobiega końca piłkarska jesień. W ubiegły weekend z naszych drużyn zwycięstwo odnotowała tylko Korona Raduń. Swoje spotkania przegrały Gavia Choszczno i Pomorzanin Zamęcin, a Gavia II oddała mecz walkowerem. Choć w derbach powiatu choszczeńskiego piłkarze Gavii ulegli Kłosowi Pełczyce 0:3 (0:0), to jednak z boiska schodzili z podniesionym czołem.

Gavia - Kłos - Jeszcze pokażą co potrafią  - No nie!!! Znowu!? – tak choszczeńscy kibice zareagowali na to, że po raz drugi z rzędu sędzią głównym spotkania będzie kobieta. Ta już w czwartej minucie meczu mogła im dać powody do radości, jednak rzutu karnego dla Gavii nie odgwizdała. Za to kilkanaście minut później ani na chwilę nie zawahała się, karząc jednego z naszych żółtą, a drugiego czerwoną kartką. Mimo osłabienia, do końca tej połowy choszcznianie grali rewelacyjnie i stworzyli co najmniej trzy sytuacje, które mogły zakończyć się bramkami. Po przerwie, niektórzy kibice zaczęli już wierzyć w to, że uda się uratować remis. Niestety naszym sił, a dokładniej koncentracji starczyło jedynie na 70 minut. Od tego czasu Gavia - Kłos - Jeszcze pokażą co potrafią   pełczyczanie stworzyli cztery sytuacje, z których trzy bezlitośnie wykorzystali. W tej odsłonie meczu kibiców i piłkarzy rozbawił bezpański pies, który kilkakrotnie wbiegał na boisko. Rozbawiła też kibiców pani sędzia, która w dwóch, wręcz bliźniaczych sytuacjach zachowała się zupełnie odwrotnie. Najpierw w zamieszaniu podbramkowym wypatrzyła faul na bramkarzu, a chwilę później zupełnie go zignorowała. Zazwyczaj staramy się takich sytuacji nie komentować, ale w załączonej do tego tekstu galerii, prezentujemy trzy poklatkowe zdjęcia (o numerach 6705, 6706,6708), na których ewidentnie widać, że RAFAŁ BRUDKIEWICZ (nr 12), jest faulowany przez zawodnika z numerem 22. Podsumowując to spotkanie należy zdecydowanie pochwalić choszczeńskich piłkarzy za postawę w tym meczu, a także poczynania trenera MATEUSZA RYNKIEWICZA, konsekwentnie budującego drużynę, która swoją prawdziwą wartość pokaże… za dwa, trzy lata. Oczywiście pod warunkiem, że piłkarze… nie rozjadą się po okolicznych wioskach. 
W klasie A do końca rozgrywek pozostały jeszcze dwie kolejki. W ostatniej Pomorzanin Zamęcin przegrał u siebie 0:5 (0:0) z liderem Biali Sądów, natomiast Korona Raduń wygrała 2:1 (0:1) z Sokołem Sokoliniec. Tu liderzy, mimo wysokiego zwycięstwa bardzo chwalili piłkarzy z Zamęcina. Trener Białych MACIEJ ZADKA podkreślił, że gdyby nie rewelacyjna postawa bramkarza PATRYKA ŻURAŃSKIEGO, to ich zwycięstwo byłoby zdecydowanie wyższe. Przewiduje, że już niebawem, tym utalentowanym golkiperem zainteresują się drużyny z wyższych lig. Podsumowując sobotnio - niedzielną kolejkę należy dodać,  że w klasie B Pionier Zwierzyn pauzował, natomiast drużynie Gavii II nie udało się skompletować na wyjazd do Bierzwnika i oddali mecz walkowerem.
Tadeusz Krawiec

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.