WiększaMniejszyNormalny
16.09.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Choszczno - W końcu się rozstrzelali Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
11.04.2016.
Choszczno - Pionier Zwierzyn - Pomorzanka Jarosławsko CHOSZCZNO. Nawet najbardziej optymistyczni kibice Gavii Choszczno nie spodziewali się, że w lokalnych derbach z Remorem Recz ich drużyna wygra aż 9:0. W klasie A Pomorzanin wygrał na wyjeździe 2:1 z Iskrą Pomień, natomiast Korona Raduń zremisowała u siebie 3:3 z Orłem Bierzwnik. W klasie B swoje mecze przegrały obydwie nasze drużyny: Gavia II 3:7 z Drawą Drawno, a Pionier Zwierzyn 2:3 z Pomorzanką Jarosławsko.

Nawet najstarsi kibice nie pamiętają kiedy to po raz ostatni  Gavia osiągnęła zwycięstwo w tak imponującym rozmiarze. TAk wysoka wygrana w Reczu zaskakuje tym bardziej, że dotychczas choszczeńskim futbolistom nie specjalnie wiodło się, bo w rundzie wiosennej na cztery spotkania trzy przegrali. Relacjonując poprzednią kolejkę informowaliśmy, że  na ławce trenerskiej miejsce ANDRZEJA WIŚNIEWSKIEGO zajął ANDRZEJ FIK. Trzeba przyznać, że nowy selekcjoner wejście miał iście piorunujące, a kibice już zacierają ręce licząc na to, że równie efektownie będzie na sobotnim spotkaniu z Koralem Choszczno - Pionier Zwierzyn - Pomorzanka Jarosławsko Mostkowo. Dodajmy, że w Reczu 9-bramkowym dorobkiem podzieliło się aż pięciu piłkarzy, ale cztery gole zdobyte przez GRZEGORZA GICEWICZA robią wrażenie.
W klasie A na drugiej pozycji umocnił się Pomorzanin Zamęcin, który wygrał na wyjeździe 2:1 z Iskrą Pomień. Tu warto zauważyć, że obydwa gole dla zamęcinian strzelił KAMIL TAŁAŁAJ (w sumie ma ich już pięć). Trochę szczęścia zabrakło piłkarzom Korony Raduń, którzy zremisowali 3:3, ale jeszcze w 89 minucie prowadzili z Orłem Bierzwnik 3:2.
W klasie B raczej nikogo nie zdziwiła porażka Gavii II z Drawą Drawno, ale zdecydowanie więcej od swoich piłkarzy oczekiwali kibice ze Zwierzyna. Byliśmy na tym meczu i kibice otwarcie przyznawali, że wynik 2:3 absolutnie nie odzwierciedlał tego, co działo się na boisku. Być może mecz miałby całkowicie inne oblicze, gdyby PRZEMYSŁAW HŁADONIUK wykorzystał przynajmniej jedną z dwóch okazji, które miał w pierwszym kwadransie gry. Potem goście całkowicie przejęli inicjatywę, a po strzeleniu pierwszego gola naprawdę uwierzyli, że są w stanie pokonać zwierzynian. Prowadząc 3:0 pozwolili gospodarzom na strzelenie gola kontaktowego (zdobył go strzałem z około 30 metrów KONRAD HŁADUNIUK), a wynik meczu, już w doliczonym czasie gry z rzutu karnego ustalił MATEUSZ STELMASIAK. - Za tydzień Pionier zagra na boisku lidera i skoro u siebie nie wygrywa z przeciętną Pomorzanką Jarosławsko, to w Drawnie może liczyć tylko na cud - tak wczorajsze granie swoje i kolegów z drużyny skomentował MARCIN SZCZOTA.
Tadeusz Krawiec

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.