WiększaMniejszyNormalny
20.10.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Przygód Stopka ciąg dalszy Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
01.06.2016.
 Przygód Stopka ciąg dalszy
CHOSZCZNO. Rapowali, jeździli na hulajnodze i tańczyli wcielając się przy tym w bajkowe postacie, i oczywiście Stopka. Mowa o 17 pracownikach Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie, którzy w przedwakacyjnym przedstawieniu "Nowe Przygody Stopka" udzielali dzieciom wskazówek dotyczących zasad bezpieczeństwa. - Bardzo mi się podobało, ale najfajniejsza była Elsa i opaski odblaskowe – tak podsumowała ten spektakl ODETTA RYCERZ.
 
Po raz szósty Komenda Powiatowa Policji w Choszcznie zaprosiła do Choszczeńskiego Domu Kultury przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych na przedstawienie profilaktyczno-wychowawcze ze Stopkiem w roli głównej. Tym razem w przedwakacyjnym spektaklu "Nowe przygody Stopka" mali widzowie oprócz głównego bohatera zobaczyli między innymi smerfy, Kota w butach, Elsę z Krainy Lodu, Jasia i Małgosię. - Przy okazji poznali nową porcję wskazówek dotyczących zasad bezpieczeństwa - mówi rzecznik prasowy choszczeńskiej komendy oraz tytułowy Stopek, JAKUB ZARĘBA. We wspomniane role wcieliło się  17. funkcjonariuszy i pracowników. Rapowali, tańczyli i jeździli na hulajnodze, a wszystko po to, aby w przystępny sposób podkreślić zasady bezpiecznego zachowania się w na ulicy, w domu czy szkole.

W sumie spektakl obejrzało ponad dwa tysiące dzieci. Dziewczynkom najbardziej spodobała się postać Elsy z Krainy Lodu. - Była taka nieostrożna chcąc zjeść cukierka – mówi JULIA LEWANDOWSKA. - A ja już wiem,  że trzeba zakładać kask i ochraniacze jeżdżąc na hulajnodze - dodała NATALIA MATYSIAK z Nowego Klukomia. Chłopcy optowali za Kotem w butach i rabusiami. Na zakończenie przedstawienia wszystkie dzieci otrzymały silikonowe, fluoroscencyjne opaski na rękę z nadrukowanym numerem alarmowym. – Przydadzą im się podczas wakacyjnego wypoczynku – zapewnia asp. MONIKA GARBIAK. Dodała, że na wewnętrznej stronie opaski rodzice będą mogli dopisać swój numer telefonu.

Przypomnijmy, że to przedsięwzięcie policjanci realizują już od 11 lat, wspólnie z Klubem Kiwanis Kobieta 2000, Urzędem Miejskim w Choszcznie i Przedszkolem nr 2 w Choszcznie. Scenariusz do tego spektaklu, jak i pozostałych napisały: ALICJA FLIS, EWA PIEŚKIEWICZ i MONIKA KACPRZAK. Scenografią i oprawą muzyczną zajęły się panie z Publicznego Przedszkola Nr 2 oraz pracownicy ChDK, a na scenie wystąpili: narrator – st. asp. MONIKA GARBIAK, Stopek – kom. JAKUB ZARĘBA, Jasiek – st. post. PATRYK MARCINIAK, Małgosia – sierż. szt. AGNIESZKA NAWROCKA, Jasiu – mł. asp. RAFAŁ SZEWCZYK, dziewczynka I – sierż. szt. JUSTYNA STĘPIEŃ, Dziewczynka II – gościnnie IGA PIEŚKIEWICZ, Elsa z Krainy Lodu – NATALIA OLECH, nieznajomy – st. sierż. JAKUB PIALIK, Kot w butach – sierż. GRZEGORZ ŻABSKI, Zenek – asp. szt. ROBERT NERYNG, Franek – sierż. szt. BARTŁOMIEJ JARMASZEWICZ, Łasuch – post. PIOTR LEŚNIAK, Ważniak – mł. sp. KAMIL DŹWILEWSKI, Smerfetka – st. sierż ZUZANNA OBSZAŃSKA, Zgrywus – sierż. PIOTR PENCAK, Komendant – nadkom. BOGDAN MARCINIAK.
Katarzyna Jezierska
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.