WiększaMniejszyNormalny
20.10.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Choszczno - IV Festiwal Piosenki Niebanalnej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
20.06.2016.
Choszczno - IV Festiwal Piosenki Niebanalnej CHOSZCZNO. W czwartej edycji Festiwalu Piosenki Niebanalnej „W stronę wrażliwości” zaprezentowało się 26 wokalistów z 12 ośrodków Pomorza Zachodniego i Ziemi Lubuskiej. Po raz pierwszy nie przyznawano tytułu grand prix, lecz nagrody w pięciu tematycznych kategoriach. Niewątpliwą postacią tego wydarzenia stała się IZABELA PYCIA z Wałcza, którą organizatorzy nagradzali we wszystkich edycjach, oczywiście w tej czwartkowej również. Na zdjęciu: "festiwalowa osobowość" MALWINA MIJALSKA i "najlepszy wokal" JANUSZ PILARSKI. 

Festiwal Piosenki Niebanalnej, którego organizatorem jest Środowiskowy Dom Samopomocy w Choszcznie i Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Animus Vera”, od pierwszej edycji adresowany jest do wokalistów i muzyków z zaburzeniami psychicznymi. W jego trzech pierwszych odsłonach jurorzy nagradzali uczestników w jednej, ogólnej kategorii. Tym razem organizatorzy Choszczno - IV Festiwal Piosenki Niebanalnej  zdecydowali, że wszyscy rywalizować będą aż w pięciu (umiejętności wokalne, dobór repertuaru, najciekawsza interpretacja, oprawa i osobowość sceniczna). Już w pofestiwalowych kuluarach jurorzy TOMASZ WACŁAW JABŁECKI i ARTUR SZUBA zgodnie stwierdzili, że ta decyzja zdecydowanie uprościła podejmowanie końcowego werdyktu. – W poprzednich edycjach wśród wykonawców nie brakowało osób, które zwracały naszą uwagę, ale niekoniecznie za sprawą umiejętności wokalnych. Tym razem mieliśmy zdecydowanie ułatwione zadanie, bo mogliśmy nagrodzić pracę włożoną również w interpretację, oprawę sceniczną czy też wybrać osobowość festiwalu – mówi A. Szuba. Komentując całość, obydwaj jurorzy podkreślili, że z roku na rok rośnie poziom artystyczny festiwalu, a podział na kategorie daje większe pole do popisu przede wszystkim wykonawcom i przygotowującym ich instruktorom. Publiczność owacyjnie przyjęła występ JANUSZA PILARSKIEGO ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Drezdenku, który m.in. zaprezentował własną aranżację przeboju Lombardu „Przeżyj to sam”. Tu również jurorzy uznali, że należy mu się nagroda w kategorii „umiejętności wokalne”. Za „dobór repertuaru” wyróżniona została KATARZYNA KCIUK z chórkiem (ŚDS i WTZ w Stargardzie), a za „najciekawszą interpretację” trio MAŁGORZATA MUSZYŃSKA, DARIUSZ DOMOSUD i JERZY SMAKOWSKI (DPS w Szczecinie). Ostatnie dwa tablety (główne nagrody) odebrali: za „oprawę sceniczną” MONIKA STACHNIK, ROBERT BEDNARSKI i ROBERT KACANOWSKI (ŚDS w Osinie) i za „osobowość sceniczną” MALWINA MIJALSKA (ŚDS w Mielęcinie). Choszczno - IV Festiwal Piosenki Niebanalnej
W czwartej edycji Festiwalu Piosenki Niebanalnej „W stronę wrażliwości” zaprezentowało się 26 wokalistów z 12 ośrodków z województwa zachodniopomorskiego oraz, i co warte podkreślenia, organizatorzy zadbali o to, aby wszyscy wyjechali z Choszczna zarówno z upominkami, jak i przeglądowymi statuetkami. - Wśród tegorocznych laureatów byli wykonawcy, których nagradzaliśmy w poprzednich latach. Ten festiwal zasługuje na same pochwały, a że za rok obchodził będzie jubileusz, to warto go promować, nie tylko w naszym regionie, ale także w całej Polsce – mówi T. W. Jabłecki. Podsumowując nie zapomniał o głównych animatorach tego przedsięwzięcia, czyli pracownikach ŚDS w Choszcznie, a przede wszystkim kierownik  JOANNIE CZECHOWICZ i terapeucie ARTURZE GROSZKOWSKIM.
Tadeusz Krawiec
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.