WiększaMniejszyNormalny
16.11.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Ten rok był wyjątkowy Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
06.07.2016.
Choszczno - ZS nr 3 - Ten rok był wyjątkowy CHOSZCZNO. Choć wakacje już w pełni, to my jednak musimy wrócić do klimatów szkolnych, a dokładniej do pożegnania absolwentów z Zespołem Szkół nr 3 w Choszcznie. W roku szkolnym uczniowie i pedagodzy tej placówki wykonali kilka przedsięwzięć, które na stałe wpisały w życie społeczno-kulturalne naszej gminy, ale niewątpliwie na czoło wybija się projekt zatytułowany „Partnerstwo w bliskości tradycji”. To wydarzenie zostanie także w pamięci mieszkańców Kołek, Suliszewa i Zamęcina.

Pożegnanie absolwentów szkół zasadniczych w Zespole Szkół nr 3 w Choszcznie wyglądało podobnie jak i w innych placówkach. Jedni z uśmiechem na twarzy odbierali świadectwa, inni łzami żegnali kolegów, koleżanki i pedagogów. Powodów do dumy nie kryły: KATARZYNA KOŁODZIEJ, KLAUDIA SZERUGA, JULIANNA REDAK i KLAUDIA PROKOP, którym dyrektor  BERNARDA EWA DYBOWSKA wręczyła nagrody za wyniki w nauce, działalność społeczną, a także za promowanie szkoły w środowisku. My w Choszczno - ZS nr 3 - Ten rok był wyjątkowyzakończonym właśnie roku szkolnym wielokrotnie pisaliśmy o przedsięwzięciach, które ZS nr 3 organizował poza murami swojej placówki, i tu także najczęściej powtarzały się nazwiska wspomnianych dziewcząt. Niewątpliwą wizytówką społecznych działań, zarówno uczniów jak i nauczycieli, był wielokrotnie opisywany na naszej stronie projekt „Partnerstwo w bliskości tradycji”. Jednakże, jak podkreśla E. Dybowska, bez mieszkańców Kołek, Suliszewa i Zamęcina, to przedsięwzięcie nie miałoby racji bytu. W załączonym do artykułu fotoreportażu znajdziemy zdjęcia zarówno z uroczystego zakończenia roku, jak i też te, które przypominają projektowe spotkania. Szkoda tylko, że nie możemy zaprezentować multimedialnych prezentacji przygotowanych przez ANETĘ ZACZEK, bo dziś już to prawdziwe perełki, mówiące o powojennej historii tych wsi.
Uczniowie, a przede wszystkim uczennice brały również udział w innych przedsięwzięciach, i tu też warto przypomnieć, że np. K. Kołodziej wpisała się w kronikę szkoły, jako triumfatorka festiwalu fryzjerskiego. Za takie i podobne zaangażowanie oraz wyjątkową aktywność wyróżnieni zostali również: ADRIANNA BRUKS, ALICJA CZERNIGA, PAULINA KĄKOLEWSKA, ALEKSANDRA KOLĘDA, AGNIESZKA MAZUREK, KATARZYNA RZEPKA, KAMILA SZYMANOWICZ, AGNIESZKA ŁAZIŃSKA, NINA SZYSZ, ALEKSANDRA PACZOS i WOJCIECH SZERESZOWSKI. – Nigdy nie odmawiali swojej pomocy – chwali ich E. Dybowska. Zaznacza przy tym, że w życiu szkoły bardzo ważną role odgrywają pracodawcy, którzy przyjmują uczniów na staże i praktyki. – Do nich również kieruję same ciepłe słowa, bo to głównie dzięki nim nasi absolwenci, odważniej stają na starcie do zawodowej kariery – podsumowała.
Tadeusz Krawiec

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.