WiększaMniejszyNormalny
20.10.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Choszczno - Polskie podium Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
08.08.2016.
Choszczno - Golf - MMPK 2016 - Polskie podium
CHOSZCZNO. W piątek, sobotę i niedzielę na polu golfowym Modry Las rozegrano XII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kobiet. W ponad 40-osobowej stawce bezkonkurencyjną okazała się 23-letnia KATARZYNA SELWENT (Przytok GC), której jako jedynej udało się ukończyć rundę poniżej par (71). Wicemistrzynią została DOROTA ZALEWSKA (Binowo Park GC), a podium uzupełniła DOMINIKA GRADECKA (Gradi GC). Z zawodniczek reprezentujących Modry Las najwyżej uplasowała się SŁAWOMIRA KONIECZNA, która zajęła 22 miejsce, natomiast debiutująca w mistrzostwach Polski, 12-letnia choszcznianka ILONA PIĘKOŚ uplasowała się o 16 lokat niżej.

Choszczno - Golf - MMPK 2016 - Polskie podium Po raz ostatni na najwyższym stopniu podium mistrzostw Polski reprezentantka naszego kraju stanęła w 2012 roku. Przypomnijmy, że była to MARTYNA MIERZWA, której tym razem tu nie zobaczyliśmy, ale warto zaznaczyć, że trzy tygodnie temu w zmaganiach z mężczyznami w turnieju „Choszczno Open – Pro-Am” wywalczyła 11 miejsce (77, 72, +5). We wspomnianej rywalizacji z 2012 roku,  drugie miejsce zajęła Włoszka BARBARA BORIN, i to właśnie ona oraz DOMINIKA GRADECKA objęły prowadzenie po pierwszej, rozegranej w deszczu rundzie. Obydwie na pokonanie pola potrzebowały po 75 uderzeń. W drugim dniu rewelacyjną formę zaprezentowała KATARZYNA SELWENT (na zdjęciu z prawej), która osiągnęła jedno uderzenie poniżej par pola (71, -1). Do końca zawodów do tego wyniku żadna z rywalek nawet się nie zbliżyła, a nabiera on jeszcze większej wartości, gdy zaznaczymy, że w tej rundzie kolejne cztery zawodniczki miały po 6 uderzeń więcej. W niedzielę trema zjadła Włoszkę Borin, która kończąc finałowy etap z wynikiem 83 uderzenia (+11) zaprzepaściła szansę na medal. W tej odsłonie najlepiej zagrała DOROTA ZALEWSKA (73, +1), a to oznaczało, że po raz pierwszy od wielu lat na podium staną tylko Polki: K. Selwent (Przytok GC – 79, 71, 74, +8), D. Zalewska (Binowo Park GC – 77, 77, 73, +11) i D. Gradecka (75, 79, 75, +13). Dla 23-letniej K. Selwent jest to pierwszy tytuł mistrzyni Polski. W chwilę po dekoracji podziękowała rywalkom za sportową rywalizację, a organizatorom za wzorowe przygotowanie pola do gry.
Choszczno - Golf - MMPK 2016 - Polskie podium W ponad 40-osobowej stawce była również 12-letnia choszcznianka ILONA PIĘKOŚ (na zdjęciu z prawej). – W pierwszym dniu deszcz sprawił, że osiągnęłam słaby wynik, ale w sobotę i niedzielę było już zdecydowanie lepiej. Szczerze mówiąc liczyłam na zdecydowanie wyższe miejsce – powiedziała po zakończeniu zawodów. Nie omieszkała też dodać, że ma już na swoim koncie kilka znaczących sukcesów, a ten start potraktuje, jako kolejną lekcję. W klasyfikacji stroke play netto (liczony jest handicap) na podium stanęły: OKSANA WOJTKIEWICZ (Sierra GC - +20), ELEONORA MARABOTTI (Ambrosiano ASD GC - +20) i AMANDA MAJSTEREK (A&A GC - +32). W konkursie na najdłuższe uderzenie wygrała B. Borin, a w „closest to the pin” (najbliżej dołka) ELŻBIETA WOLSCHENDORF-ŁAZOWSKA (A&A GC) i BEATA SZMIDT (Toya Golf & Country Club Wrocław).
Tadeusz Krawiec

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.