WiększaMniejszyNormalny
20.10.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Kasztanowa kapela rockowa Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
31.10.2016.
 
CHOSZCZNO. W piątek w Choszczeńskim Domu Kultury rozstrzygnięto coroczny konkurs „Patyczaki, kasztaniaki, leśnie stwory i inne jesienne dziwaki”. - Najpierw zbieraliśmy jesienne skarby, potem w przedszkolu robiliśmy nasze cudaki, a dzisiaj odbieramy za nie nagrody - z wyróżnienia cieszyła się pięcioletnia ROZALIA KOZŁOWSKA.

Każdego roku konkurs „Patyczaki, kasztaniaki, leśnie stwory i inne jesienne dziwaki” organizuje Choszczeński Dom Kultury wspólnie ze Związkiem Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Choszcznie. Za każdym razem wystawa prac konkursowych udowodnia, że jesienne klimaty wzbudzają u młodych plastyków wyjątkowe pokłady wyobraźni. W tym roku modne były postaci z bajki "Kraina Lodu", ale także przeróżne zwierzątka. Był także akcent sportowy w postaci boiska piłkarskiego. – Podczas spacerów zbieraliśmy kasztany, żołędzie i inne jesienne skarby, potem znosiliśmy workami do przedszkola, a gdy było tego już całkiem sporo, panie pomagały nam zrobić nasze dzieła - opowiada ZUZANNA IKIERT z Przedszkola nr 2 w Choszcznie. Kilka lat starszy od niej SZYMON BŁASZCZYK, który od wielu już lat bierze udział w konkursie pochwalił się, że u niego pomysły pojawiają się ni stąd ni zowąd. - Robiłem już między innymi huśtawkę czy sanie, a w tym roku postawiłem na coś innego - kapelę rockową - tłumaczy Szymon. Choć głównej nagrody nie wygrał to i tak podkreśla, że jest to jego ulubiony konkurs plastyczny. Dodajmy, że do tegorocznego plebiscytu wpłynęły 124 prace.
A oto autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac: przedszkolaki - Grupa III PP nr 1 w Choszcznie, SZYMON KOŁTUN, SZYMON MACIKOWSKI (PP nr 4 w Choszcznie), MAJA STRZELECKA, JULIA PAWLAK PP, JULIA ZAJKO (PP nr 5 w Choszcznie), MICHALINA KUŚMIERCZYK, IRENEUSZ MICHALIK, ZOFIA JEZIERSKA, ZUZANNA IKIERT, ROZALIA KOZŁOWSKA (PP nr 2 w Choszcznie); klasy I-III: KORNELIA ŚWISZCZ i NATAN WÓJCIK (SP Suliszewo), NATALIA KONDRACIK , JAN MACIĄGOWSKI, MARCEL KLEJNA (SP Zamęcin), AMELIA BAGIŃSKA (SP nr 1 w Choszcznie), NADIA NOWAK (SP nr 1 w Choszcznie), DOROTA OWCZAREK (SP nr 3 w Choszcznie); klasy IV-VI: AMELIA NIEWIADOMSKA, ZOFIA LEWANDOWSKA, PATRYK PŁÓCIENNIK, SZYMON BŁASZCZYK, KACPER KUTKOWSKI, ELIZA GŁOWACKA, KAROLINA BŁAŻEJEWICZ (SP nr 1 w Choszcznie), bracia SZYMON, MATEUSZ I MIŁOSZ WASIAK (SP Zamęcin); w kategorii "rodzic-dziecko":WIKTORIA CHMIELEWSKA (PP nr 5 w Choszcznie), JAN HŁADONIUK (SP Zamęcin), FILIP CZERNIAK (PP nr 1 w Choszcznie). Wyróżnieni i nagrodzeni zostali również podopieczni z ośrodków i świetlic: Kółko Plastyczne kl. III SP w Korytowie, Szkoła Podstawowa nr 3 Świetlica Szkolna (kl. I – III), Świetlica Środowiskowa w Zwierzyniu i Stradzewie oraz DOMINIK OLSZEWSKI, ANITA KUBIAK,PAULINA ŚWIĄTCZAK, KAROLINA KRYSTERA, ANNA KACZOR i JAKUB JABŁOŃSKI ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Suliszewie.
Katarzyna Jezierska
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.