WiększaMniejszyNormalny
12.11.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Choszczno - Gavia - Mamy w roli głównej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
20.12.2016.
Choszczno - AP Gavia - Turniej Mikołajkowy 2016 CHOSZCZNO. W rozegranym w sobotę Turnieju Mikołajkowym AP Gavia na parkiecie wystąpiło kilkaset osób, ale najwięcej emocji, wrażeń, a przede wszystkim śmiechu było w momencie, gdy na boisko weszły mamy młodych piłkarzy. Sala gimnazjum zadrżała w posadach gdy BEATA DROBISZ-WELS strzeliła pierwszego gola.  

Choć w programie tego turnieju przewidziano rywalizację we wszystkich grupach wiekowych, jak również mecze z udziałem rodziców, to jednak organizatorzy zgodnie podkreślali, że najważniejsza w tym dniu była klubowa integracja.
Choszczno - AP Gavia - Turniej Mikołajkowy 2016 – Moi rodzice przyjechali tu dzisiaj z Mielna. Zaznaczam, że obydwoje często bywają na imprezach sportowych, ale przed chwilą stwierdzili, że to co tu zobaczyli, zrobiło na nich wyjątkowe wrażenie. Ja również nie ukrywam, że czułam dumę słysząc w ich komentarzu, że koszalińskie kluby zarówno organizacji, jak i klimatu powinny uczyć się od Gavii. Nie zagram w meczu mam, bo muszę zająć się gośćmi, ale mąż mnie zastąpi – mówiła w sobotę pani Katarzyna. Wyniki gier drużyn dziecięcych, młodzieżowych czy seniorów raczej do historycznych annałów tego klubu nie trafią, za to o meczu mam opowiadać się będzie jeszcze bardzo długo.Bohaterki tego wydarzenia, tzn. te panie (na zdjęciu powyżej), które wpisały się do oficjalnego protokołu: JOANNA LIS, ANNA BOSAK, OLA DUBOWIK, MONIKA KACPRZAK, AGNIESZKA ANGULSKA, BEATA DROBISZ-WELS, MONIKA PILCH-CIEŚLAK, KATARZYNA SIEKACZ, ŻANETA PAŻONTKA-MICHAŁOWSKA, ANNA DOMAŃSKA, SYLWIA DRABINA-SZWED, LIDIA JARMUŁA, DAGMARA HARĘŹLAK i BARBARA WALENDZIK, w chwilę po zakończonym spotkaniu z uśmiechami na twarzy zgłaszały gotowość do powtórzenia tego widowiska. Choszczno - AP Gavia - Turniej Mikołajkowy 2016
Tu z dziennikarskiego obowiązku dodajemy, że w rolę koordynatora mamuśkowych drużyn wcielił się MACIEJ ZADKA. W samym meczu było głośno, emocjonująco i bardzo wesoło. Mamy pokazały przede wszystkim dzieciom z jakim zaangażowaniem trzeba walczyć o każdą piłkę, a w momencie gdy B. Drobisz-Wels strzeliła pierwszą bramkę, jak należy cieszyć się z tego faktu. W normalnym czasie mecz  zakończył się remisem 2:2, a w rzutach karnych prawdopodobnie wygrały „żółte” (nazwa od koloru plastronu – red.). Nasze stwierdzenie „prawdopodobnie” wynika tylko z tego, że „żółte” cieszyły się bardziej, a sędziujący to spotkanie MICHAŁ OSTRASZEWSKI, do dzisiaj nie jest pewny, które z nich strzeliły o jednego gola więcej. Pewne jest jednak to, że w tym dniu na medale zasłużyli wszyscy. Za świetną organizację, klubową integrację, a także zapewnienia, że w nowym roku emocji również nie zabraknie. My w imieniu Gavii, już zapraszamy na serial „Gavia Cup 2017”, który tym razem rozpocznie się 7 stycznia i składał się będzie z ośmiu turniejów. Wszystkie rozegrane zostaną w hali sportowej choszczeńskiego gimnazjum.
Tadeusz Krawiec

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.