WiększaMniejszyNormalny
20.04.2018.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Choszczno - Od kobiety dla kobiety Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
06.03.2017.
Choszczno Dzień Kobiet 2017 - Od kobiety dla kobiety
CHOSZCZNO. „Silna i piękna”, pod takim hasłem choszcznianki obchodziły tegoroczny Dzień Kobiet. Profilaktyka zdrowotna, uroda, dietetyka, poradnictwo psychologiczne i szeroko rozumiane poradnictwo prawne, to tylko wybrane tematy, które zaproponowały główne organizatorki tego przedsięwzięcia, czyli MAŁGORZATA CZERSKA, BOŻENA HRYSZKO (na zdjęciu) i panie ze Stowarzyszenia Klub „Kobieta 2000”.
Imprezę, która dopiero później otrzymała nazwę „Silna i piękna”, niespełna dwa miesiące temu wymyśliły panie MAŁGORZATA CZERSKA i BOŻENA HRYSZKO. Choć pierwsza z nich na co dzień prowadzi salon kosmetyczny, a druga firmę reklamowo-poligraficzną, to jednak od samego początku obydwie zgodnie stwierdzały, że zależało im na stworzeniu wydarzenia podkreślającego to święto, a jednocześnie takiego, które dałoby kobietom coś bardziej wymiernego. – Wymyśliłyśmy, że damy sobie okazję do zaprezentowania się osobom, które na co dzień zajmują się wszystkim tym, co można ukryć pod prostym, ale jakże wymownym hasłem „Silna i piękna” – tłumaczy M. Czerska.
Choszczno Dzień Kobiet 2017 - Od kobiety dla kobiety Zaznacza, że organizacyjnie przedsięwzięcie to miało nawiązywać do targów ślubnych, które kilka lat temu współorganizowała w naszym mieście. – Od samego początku wiedziałyśmy, że musimy to tak zrobić, aby panie chciały do nas przyjść nie tylko dlatego, że zorganizujemy imprezę akurat z okazji Dnia Kobiet, ale przede wszystkim z myślą, że będą mogły skorzystać z zagadnień, które w codziennym życiu, świadomie czy nie, ale omijają – dodaje B. Hryszko. Bardzo szybko do realizacji tego pomysłu włączyły się panie ze Stowarzyszenia Klub „Kobieta 2000”, następnie przedstawiciele, a dokładniej przedstawicielki firm i instytucji, które na co dzień zajmują się m.in. profilaktyką zdrowotną, urodą, dietetyką, jak również poradnictwem psychologicznym i szeroko rozumianym doradztwem prawnym.
W piątek, w sali lustrzanej Choszczeńskiego Domu Kultury najpierw powitała wszystkich ANETTA BIKOWSKA, a następnie przedstawiciele firm i instytucji w kilkuminutowych wystąpieniach mówili m.in. o tym, jak powinniśmy się odżywiać, gdzie szukać nowinek kosmetologicznych, gdzie i w jakiChoszczno Dzień Kobiet 2017 - Od kobiety dla kobiety ej sytuacji sięgnąć po poradą prawną, a także dlaczego warto cenić siebie i to jakim się jest. Potem na stanowiskach rozmieszczonych w holu sali widowiskowej, każda z pań mogła już osobiście sprawdzić m.in. na czym polega masaż relaksacyjny, jak korzystać z lasera biostymulującego, a także jakie korzyści przyniesie nam badanie trychologiczne. Fizjoterapeutki ANNA KWAPIS i DOROTA NOWAK (na zdjęciu z prawej)dosłownie i w przenośni miały pełne ręce roboty. Prezentując całą gamę olejków, stempli, kamieni, soli  przydatnych we wspomnianym wyżej masażu relaksacyjnym, pokazywały jak leczyć obolałe i napięte mięśnie dłoni. - Do dzisiaj nie miałam zielonego pojęcia o tym, że zwykły masaż rąk, tak bardzo może poprawić moje samopoczucie – dziękowała fizjoterapeutkom AGNIESZKA SZYMAŃSKA. Chwaliła również całą imprezę. – Wypiłam lampkę szampana, spróbowałam tortu, wysłuchałem piosenek w wykonaniu JOANNY RYBKI, a na dodatek wylosowałam komplet kosmetyków – podsumowała. Zaznaczyła też, że wspomniane fizjoterapeutki zaprosiły ją do wspólnego biegania wokół jeziora Klukom. Całe wydarzenie bardzo uważnie oglądały HANNA DZIAŁAK i WIKTORIA ROMANOWICZ. One również się ucieszyły, bo przy okazji zebrano pokaźną kwotę pieniędzy, którą organizatorki przeznaczyły na ich leczenie. M. Czerska i B. Hryszko za naszym pośrednictwem serdecznie dziękują tym wszystkim, którzy pomogli im w organizacji, jak również wsparli rzeczowo i finansowo. Obydwie zapewniają, że „Silna i piękna” będzie miała swoją kontynuację.
Tadeusz Krawiec
Choszczno Dzień Kobiet 2017 - Od kobiety dla kobiety

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
ZAZ Choszczno
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2018 www.choszczno.pl.