WiększaMniejszyNormalny
20.04.2018.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Choszczno - Wizytówka Gavii Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
15.03.2017.
Choszczno - Gavia Cup 2017 - Wizytówka Gavii
CHOSZCZNO. 65 drużyn, a w tym ponad 700 młodych piłkarzy wzięło udział w ośmiu odsłonach tegorocznej Gavia Cup 2017. W rozegranej w sobotę ostatniej odsłonie tego cyklu, w której tym razem rywalizowali chłopcy rocznika 2009 i młodsi, triumfowała Arkonia Szczecin, a drugie miejsce wywalczyła drużyna AP Gavia Lewandowski Choszczno.

W ostatnim etapie cyklu Gavia Cup 2017 wystartowały trzy zespoły choszczeńskie oraz Arkonia Szczecin, AP Pogoń Szczecin, Samson Szczecin Zdroje, BSS Stargard i Indywidualna Szkoła Futbolu Barlinek. Tym razem główne trofeum i nagrody fundowane przez Zakład Przetwórstwa Mięsnego Ozimek trafiły do drużyny Arkonii, która jako jedyna w całym turnieju nie przegrała żadnego spotkania. Drugie miejsce wywalczyła AP Gavia Lewandowski Choszczno. Podopieczni ADAMA LEŚNIAKA przegrali tylko dwa spotkania. Pierwsze, w grupie eliminacyjnej z Pogonią 0:1, a drugie w Lidze Mistrzów z Arkonią, również 0:1. Choszcznianie zagrali składzie: FILIP BOSAK, BARTOSZ WALENDZIK (2), MACIEJ SZWED, BARTOSZ KACPRZAK (1), KACPER MŁYNARCZYKOWSKI, MICHAŁ DROBISZ, NIKODEM POCHEĆ (1), ALAN GORZYNIK (1) i MIŁOSZ WASIAK (2).  Dwie kolejne choszczeńskie drużyny, czyli Gavia Piszczek i Gavia Milik uplasowały się na trzecim i czwartym miejscu Ligi Europy.Choszczno - Gavia Cup 2017 - Wizytówka Gavii
Sobotni turniej podsumowywał tegoroczną edycję Gavia Cup, w której jak podają organizatorzy, w sumie wystąpiło 65 drużyn i zagrało ponad 700 młodych piłkarzy z roczników od 2006 do 2011. Na naszej stronie relacjonowaliśmy te wydarzenia, a z oceny goszczących u nas zespołów wynika, że cała edycja cieszy się wyjątkową popularnością. – Już w ubiegłym roku przyjeżdżałem z synem na tutejsze turnieje. W tym roku w Choszcznie byłem dwa razy. Poprzednio ze starszym, teraz z młodszym synem i śmiało mogę powtórzyć, że środowisko piłkarskie, które zajmuje się szkoleniem narybku, bardzo ceni sobie fakt, że może tu startować. Bez żadnego przymilania się mogę stwierdzić, że w Gavii Cup grać chce każdy. Moim zdaniem, to najlepsza wizytówka waszego klubu  – komentował w tym dniu szczecinianin MARIUSZ OSUCH.
W sobotę MICHAŁ OSTRASZEWSKI zdradził nam, że to jeszcze nie koniec, bo w tegorocznych planach pozostało jeszcze jedno wydarzenie, tym razem organizowane tylko dla klubowej społeczności, a tymczasem w imieniu klubowych działaczy dziękujemy tym wszystkim, którzy pomagali w organizacji, czyli rodzicom, zawodnikom i trenerom. Także sponsorom: Zakład Przetwórstwa Mięsnego Ozimek, Intermarche w Choszcznie, Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rzecku, Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Choszcznie, Usługi Autokarowe Bireta i burmistrz Choszczna ROBERT ADAMCZYK.
Tadeusz Krawiec

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW
ZAZ Choszczno
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2018 www.choszczno.pl.