WiększaMniejszyNormalny
20.10.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Mini Mundial - Wygrali po raz czwarty Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
06.06.2017.
Mini Mundial - Wygrali po raz czwarty  SZCZECIN – CHOSZCZNO. Wczoraj na stadionie Pogoni Szczecin rozegrany został finałowy turniej siódmej edycji Mini Mundialu. Śmiało można stwierdzić, że grupę starszą zdominowały drużyny choszczeńskie, bo tu wygrała ekipa Węgier (SP nr 3 w Choszcznie), a trzecie miejsce zajęła drużyna Kamerunu (SP w Korytowie). W tej kategorii tytuły najlepszych zawodników zdobyła również nasza para NADIA MALINOWSKA i BARTOSZ WSZĘDYBYŁ, a najlepszym bramkarzem uznany został MIŁOSZ BARTKOWIAK. W nagrodę drużyna ADAMA LEŚNIAKA (Węgry), obejrzy mecz Polska – Kazachstan, który rozegrany zostanie 4 września na Stadionie Narodowym.


     Z Choszczna, na finał do Szczecina pojechały te drużyny, który okazały się najlepsze w eliminacjach rozegranych na orliku przy ul. Obrońców Westerplatte, czyli z kategorii młodszej Peru (SP nr 3) i Belgia (SP nr 1) oraz starszej Węgry (SP nr 3) i Kamerun (SP w Korytowie). Finał siódmej edycji Mini Mundialu przeplatany był różnymi atrakcjami. Klasą dla siebie był PRZEMYSŁAW MISTRZAK, który zaprezentował się w futbolowym freestyle’u, ale jak się później okazało, także wśród uczestników nie brakowało talentów potrafiących odbić piłkę ponad 700 razy. Wśród zawodników pojawiały się gwiazdy sportu, a np. w kolejce po autografy do ADAMA FRĄTCZCZAKA czy też MARCINA WIKI trzeba było czekać po kilkanaście minut.
    Grający w młodszej grupie ekipy ADAMA LEŚNIAKA (Peru) i ARTURA WELSA (Belgia), pewnie przebrnęły gry eliminacyjne. Niestety w meczach ćwierćfinałowych zabrakło im trochę szczęścia, a że był to już etap pucharowy (przegrywający odpadał – red.), więc naszym pozostało już tylko kibicowanie starszym kolegom. A ci grali rewelacyjnie. Tu wystarczy podkreślić, że do meczu półfinałowego drużyny Węgier i Kamerunu nie przegrały żadnego spotkania. Na dodatek, Kamerun pobił rekord eliminacji, wygrywając w jednym ze spotkań aż 14:1!
Mini Mundial - Wygrali po raz czwarty
    W finale ekipa Węgier (na zdjęciu powyżej z ekipą Peru, grali w składzie: NADIA MALINOWSKA, ZUZANNA KOZŁOWSKA, MIŁOSZ BARTKOWIAK, PATRYK WELS, KAJETAN WACHOWICZ, DAWID BARTOS, HUBERT WELS, FILIP KWIECIEŃ, LEON HARĘŹLAK, MICHAŁ MILEWSKI) pokonała 1:0 Kostarykę (Police). I to właśnie oni zdobyli główną nagrodę, czyli bilety na wspomniany wyżej mecz. Z tej ekipy na indywidualne wyróżnienia załapali się również N. Malinowska i M. Bartkowiak.
   W meczu o brązowy medal zespół Kamerunu (zdjęcie poniżej: OLIWIA KURLIT, KATARZYNA MAŃKA, ANITA SZYMANOWSKA, BARTOSZ WSZĘDYBYŁ, MIŁOSZ MULLER, MIŁOSZ KICIŃSKI, MARCEK KOKOT, JAKBY BIEGANOWSKI, BARTOSZ DZIEWULSKI, MICHAŁ PUDRZYŃSKI) prowadzony przez MAŁGORZATĘ DAM, powetował sobie półfinałową porażkę i pewnie, bo aż 5:1 pokonał drużynę Rumunii (Goleniów). Z tej ekipy tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał B. Wszędybył.
Mini Mundial - Wygrali po raz czwarty
Klimat tego wydarzenia najlepiej poczujecie oglądając poniższy fotoreportaż, a w opinii organizatorów, w tym prowadzącego całość JAROSŁAWA MARENDZIAKA, również Węgry i Kamerun mieli najlepszych kibiców.
Przypominamy również, że Mini Mundial rozegrany został po raz siódmy, a choszczeńskie drużyny wygrały tam już cztery razy. W tym przypadku "choszczeńskie" oznacza SP nr 3 w Choszcznie.
Tadeusz Krawiec

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.