WiększaMniejszyNormalny
17.10.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Choszczno - Czwarta odsłona One Billion Rising Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
12.02.2018.

DZISIAJ / 16:30 / PLAC PRZY FONTANNIE / "ONE BILLION RISING" / 

CHOSZCZNO. Dzisiaj o 16.30 na placu przy fontannie rusza czwarta odsłona choszczeńskiej akcji „One Billion Rising”. - Dołącz do nas i wspólnie tańcem zaprotestujmy przeciwko przemocy wobec kobiet - zaprasza EDYTA KUJAWA.

Choszczno 2018 - Czwarta odsłona One Billion Rising
 
CHOSZCZNO. Została jedna lekcja. Wczoraj w sali sportowej Zespołu Szkół nr 2 odbyła się przedostatnia próba przed kolejną odsłoną akcji „One Billion Rising”. Przypominamy, że 13 lutego o 16.30 spotykamy się przy fontannie. - Kto nie zdążył jeszcze poznać układu, to powinien wpaść do nas 7 lutego o 17.00. Wtedy właśnie odbędzie się ostatni trening – zaprasza EDYTA KUJAWA.
Poniżej znajdziecie fotoreportaż z wczorajszego treningu, a pod nim więcej informacji o wydarzeniu, które zaplanowane zostało na 13 lutego 2018 roku.
(tk)


 
 
Choszczno 2018 - Czwarta odsłona One Billion Rising
 
 CHOSZCZNO. Spotykamy się 13 lutego o 16.30 przy choszczeńskiej fontannie, gdzie tańcem zaprotestujemy przeciwko przemocy wobec kobiet. W tym dniu zapraszamy wszystkich na czwartą odsłonę światowej akcji „One Billion Rising”. Jeśli jeszcze nie wiesz o co chodzi, to przyjdź 31 stycznia i 7 lutego do hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 (przy ul. Polnej), gdzie nasze instruktorki zaprezentują układy i poprowadzą ostatnie treningi.

 
 
      Ogólnoświatowa kampania społeczna przeciw przemocy wobec kobiet, zapoczątkowana została w 2011 przez EVE ENSLER. Choszczno po raz pierwszy dołączyło do tego wydarzenia w 2015 roku, a stało za sprawą EDYTY KUJAWY i społeczności Zespołu Szkół nr 2 w Choszcznie (art. „Za rok tańczymy w centrum miasta”). – Wówczas zadebiutowaliśmy zapraszając wszystkich do naszej hali, ale już kolejne odsłony odbywały się przy fontannie, w centrum miasta – pani Edyta podkreśla, że tym razem również zaprasza w plener. Zapewnia, że także i teraz ma przygotowanych kilka niespodzianek. Jedną z atrakcji czwartej, choszczeńskiej odsłony „One Billion Rising” będzie polska wersja piosenki „Break the chain”. Przypomnijmy, że ROMAN SZYMAŃSKI i PAWEŁ LEMIESIEWICZ, czyli autorzy tekstu i muzyki nazwali ją „To jest nasz krzyk”, a wykonuje ją MARTYNA ŻYTA, w asyście chórku (KATARZYNA KUBACKA, BARBARA GRZEJSZCZYK i AGNIESZKA CZUKIEWSKA).
Choszczno 2018 - Czwarta odsłona One Billion Rising
        Przeglądając relacje z choszczeńskich edycji, nie sposób nie zauważyć, że choć przez to wydarzenie przewinęło się już ponad 500 osób, to jednak jest w tym gronie kilkadziesiąt pań, które są związane z nim od początku. Na wczorajszej próbie układu uczyła m.in. WERONIKA NAHORSKA, która specjalnie na trening przyjechała aż z Poznania. – Właśnie zaliczyłam pierwsze egzaminy i nie wyobrażam sobie, żeby mogło mnie tu zabraknąć – mówiła świeżo upieczona studentka. Razem z nią tańczyły też KAROLINA KAMELA, NATALIA ROSŁON i EWA NAHORSKA. To właśnie one poprowadzą treningi, na które organizatorzy zapraszają jeszcze 31 stycznia i 7 lutego (hala Zespołu Szkół nr 2 w Choszcznie, ul. Polna – godz. 17.00, obowiązkowo zabieramy buty na zmianę).
    Do tego tematu będziemy jeszcze wracać, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotoreportaży z poprzednich trzech edycji, jak również wskazujemy, gdzie znajdziemy internetową lekcję „Break the chain”.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.