WiększaMniejszyNormalny
19.06.2019.
SESJE RADY MIEJSKIEJ
 
 
  
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ
System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Choszczno - MRM - wybory 29 maja Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
16.05.2018.
Choszczno - MRM wybory 29 maja CHOSZCZNO. Dobiegła końca III kadencja Młodzieżowej Rady Miasta Choszczno. 29 maja odbędą się kolejne wybory. Jeszcze dziś i jutro kandydaci na radnych mogą zgłaszać się na listy wyborcze. 
      III kadencja Młodzieżowej Rady Miasta Choszczno swoją działalność rozpoczęła w maju 2016 roku. Wówczas młodzi radni zdecydowaną większością głosów funkcję przewodniczącego powierzyli KACPROWI KOTARSKIEMU. W trakcie kadencji jego obowiązki przejął TOMASZ WRÓBLEWSKI. Przypomnijmy też to, że wówczas z ramienia Rady Miejskiej w Choszcznie nową radą, w miejsce STEFANA SZEMLIJA, zaopiekowała się MAŁGORZATA MAJEWSKA.
***
     Na ostatniej sesji tej kadencji, radni podsumowując minione dwa lata otwarcie mówili o tym,  że całkowicie zmienili wizerunek MRM. T. Wróblewski składając sprawozdanie podkreślił, że w sześciu sesjach dokładnie informowali o wszystkich przedsięwzięciach, których się podejmowali. Uczestniczyli w kilkunastu zjazdach, sesjach oraz szkoleniach, i tu wszyscy na pierwszym miejscu wspominali wyjazd do Finlandii oraz ciekawe spotkania m.in. z ANNĄ MIECZKOWSKĄ, DARIUSZEM ROSATIM czy SZYMONEM HOŁOWNIĄ
Choszczno - MRM wybory 29 maja
      O tym, że byli wyjątkowo widoczni najlepiej świadczą akcje, które sami organizowali, współorganizowali lub pomagali. – Z naszym udziałem odbyła się m.in. Korytowska Noc Poetów i II Zachodniopomorska Wiosna Poetów, zbieraliśmy fundusze na budki dla bezdomnych kotów, czytaliśmy bajki przedszkolakom, pomagaliśmy w zbiórce żywności, wspieraliśmy organizowaną z okazji Dnia Kobiet Choszczno - MRM - wybory 29 maja imprezę „Silna i Piękna” – T. Wróblewski wyliczył około 30 przedsięwzięć, w tym również te najważniejsze, jak Choszczeńska Sobótka, Dzień bez Samochodu, Gminne  Święto Plonów czy Zlot Zabytkowych Samochodów. Zaznaczył też, że wymyślony przez nich polonez, tańczony przy fontannie w Narodowe Święto Niepodległości, cieszy się coraz większą popularnością. - W tej kadencji postawiliśmy na rozpoznawalność rady, jej promocję oraz informowanie o tym, że coś takiego istnieje. W kolejnej, marzy się nam, abyśmy otrzymali prawo opiniowania uchwał, którymi zajmuje się RM w Choszcznie – T. Wróblewski zaznaczył, że zamierza ponownie startować w zbliżających się wyborach.
      Młodzi radni, jak sami podkreślali, za codzienną sympatię i pomoc podziękowali wiceburmistrzowi ŁUKASZOWI MŁYNARCZYKOWI, a także ANNIE FIC-ŁASOWSKIEJ, BEACIE GIZIŃSKIEJ i oczywiście M. Majewskiej. - Bardzo gorąco dziękuję wam wszystkim, bo sami pewnie przyznacie, że była to bardzo intensywna kadencja, a podejmowane działania chwalono wszędzie. Mam nadzieję, że wyjazd do Finlandii zapamiętacie na całe życie. Wiecie, że debiutowałam w roli opiekuna, więc pewnych tematów też musiałam się uczyć, ale dzisiaj śmiało mogę was chwalić i zapewniać, że zawsze mogłam na was liczyć, że nigdy na was się nie zawiodłam – powiedziała M. Majewska.
***
    29 maja odbędą się kolejne wybory. Tym, którzy o tym zapomnieli przypominamy, że jeszcze tylko dzisiaj i jutro można zgłaszać swoje kandydatury na listy wyborcze.
Tadeusz Krawiec
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.