WiększaMniejszyNormalny
18.09.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Choszczno - MRM - wybory 29 maja Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
16.05.2018.
Choszczno - MRM wybory 29 maja CHOSZCZNO. Dobiegła końca III kadencja Młodzieżowej Rady Miasta Choszczno. 29 maja odbędą się kolejne wybory. Jeszcze dziś i jutro kandydaci na radnych mogą zgłaszać się na listy wyborcze. 
      III kadencja Młodzieżowej Rady Miasta Choszczno swoją działalność rozpoczęła w maju 2016 roku. Wówczas młodzi radni zdecydowaną większością głosów funkcję przewodniczącego powierzyli KACPROWI KOTARSKIEMU. W trakcie kadencji jego obowiązki przejął TOMASZ WRÓBLEWSKI. Przypomnijmy też to, że wówczas z ramienia Rady Miejskiej w Choszcznie nową radą, w miejsce STEFANA SZEMLIJA, zaopiekowała się MAŁGORZATA MAJEWSKA.
***
     Na ostatniej sesji tej kadencji, radni podsumowując minione dwa lata otwarcie mówili o tym,  że całkowicie zmienili wizerunek MRM. T. Wróblewski składając sprawozdanie podkreślił, że w sześciu sesjach dokładnie informowali o wszystkich przedsięwzięciach, których się podejmowali. Uczestniczyli w kilkunastu zjazdach, sesjach oraz szkoleniach, i tu wszyscy na pierwszym miejscu wspominali wyjazd do Finlandii oraz ciekawe spotkania m.in. z ANNĄ MIECZKOWSKĄ, DARIUSZEM ROSATIM czy SZYMONEM HOŁOWNIĄ
Choszczno - MRM wybory 29 maja
      O tym, że byli wyjątkowo widoczni najlepiej świadczą akcje, które sami organizowali, współorganizowali lub pomagali. – Z naszym udziałem odbyła się m.in. Korytowska Noc Poetów i II Zachodniopomorska Wiosna Poetów, zbieraliśmy fundusze na budki dla bezdomnych kotów, czytaliśmy bajki przedszkolakom, pomagaliśmy w zbiórce żywności, wspieraliśmy organizowaną z okazji Dnia Kobiet Choszczno - MRM - wybory 29 maja imprezę „Silna i Piękna” – T. Wróblewski wyliczył około 30 przedsięwzięć, w tym również te najważniejsze, jak Choszczeńska Sobótka, Dzień bez Samochodu, Gminne  Święto Plonów czy Zlot Zabytkowych Samochodów. Zaznaczył też, że wymyślony przez nich polonez, tańczony przy fontannie w Narodowe Święto Niepodległości, cieszy się coraz większą popularnością. - W tej kadencji postawiliśmy na rozpoznawalność rady, jej promocję oraz informowanie o tym, że coś takiego istnieje. W kolejnej, marzy się nam, abyśmy otrzymali prawo opiniowania uchwał, którymi zajmuje się RM w Choszcznie – T. Wróblewski zaznaczył, że zamierza ponownie startować w zbliżających się wyborach.
      Młodzi radni, jak sami podkreślali, za codzienną sympatię i pomoc podziękowali wiceburmistrzowi ŁUKASZOWI MŁYNARCZYKOWI, a także ANNIE FIC-ŁASOWSKIEJ, BEACIE GIZIŃSKIEJ i oczywiście M. Majewskiej. - Bardzo gorąco dziękuję wam wszystkim, bo sami pewnie przyznacie, że była to bardzo intensywna kadencja, a podejmowane działania chwalono wszędzie. Mam nadzieję, że wyjazd do Finlandii zapamiętacie na całe życie. Wiecie, że debiutowałam w roli opiekuna, więc pewnych tematów też musiałam się uczyć, ale dzisiaj śmiało mogę was chwalić i zapewniać, że zawsze mogłam na was liczyć, że nigdy na was się nie zawiodłam – powiedziała M. Majewska.
***
    29 maja odbędą się kolejne wybory. Tym, którzy o tym zapomnieli przypominamy, że jeszcze tylko dzisiaj i jutro można zgłaszać swoje kandydatury na listy wyborcze.
Tadeusz Krawiec
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.