WiększaMniejszyNormalny
20.10.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Choszczno 2019 - Wiktoria w Wilnie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
16.04.2019.
Choszczno 2019 - Wiktoria w Wilnie  CHOSZCZNO. W kilka dni po powrocie z Litwy 17-letnia choszcznianka WIKTORIA PAŁASZ z dumą opowiada o dwóch nagrodach przywiezionych z 5. edycji Międzynarodowego Festiwalu „Mam Talent” League. Trzecią, jeszcze nie do końca wykorzystaną nagrodą, jest zaproszenie na podobny festiwal, który 15 maja odbędzie się na Ukrainie.      - Dziś nawet sama jestem zaskoczona tym, jak to było tak proste. Wszystko zaczęło się od tego, że jeden z organizatorów Międzynarodowego Festiwalu „Mam Talent” League, który od czterech lat odbywa się w Wilnie, zaproponował mi, abym także i ja spróbowała swoich sił. Wystarczyło tylko wysłać demo z dwoma piosenkami i…, czekać na przepustkę – WIKTORIA PAŁASZ opowiada o tym, w jakich okolicznościach rozpoczęła się jej przygoda z litewskim festiwalem. Doskonale wiedziała, że chętnych były tysiące, więc nie kryła zaskoczenia, gdy dowiedziała się, że jest w trójce Polaków zaproszonych do występu na tej scenie. – Przyznaję, że ucieszyłam się bardzo, ale mina mi zrzedła, gdy dowiedziałam się ile kasy potrzebuję m.in. na wpisowe, noclegi i przejazd. I tu po raz kolejny przekonałam się, że na choszcznian zawsze mogę liczyć. Zbiórkę kasy rozpoczęła społeczność mojej szkoły, wsparli mnie włodarze miasta, przedsiębiorcy i najbliżsi. Tak oto, spełnił się mój sen o próbie podboju Wilna – kontynuuje Wiktoria.
Choszczno 2019 - Wiktoria w Wilnie       Mocno akcentuje pierwsze wrażenia z Wilna.- Trochę zaczęłam się denerwować, gdy przekonałam się, że większość z nich widywałam już we wszelkiej maści  telewizyjnych programach z serii talent show. Szybko jednak okazało się, że wcale nie jestem gorsza od nich, a jak już usłyszałam, że otrzymuję nagrody w kategoriach musical i pop, to już poczułam się całkowicie spełniona. Główną nagrodę zdobyła formacja litewska, ale dla mnie wisienką na tym torcie była nominacja do podobnego Choszczno 2019 - Wiktoria w Wilnie  festiwalu, który co roku odbywa się na Ukrainie – podkreśliła, że akurat to wyróżnienie otrzymała od jednego z jurorów.
       Dodajmy, że w Wilnie Wiktoria zaprezentowała covery Prince'a oraz Celine Dion, a na Ukrainie zamierza zmierzyć się m.in. z symbolem polskiej piosenki, wizytówką Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”.
Tadeusz Krawiec


       WIKTORIA PAŁASZ przygodę z piosenką rozpoczęła 10 lat temu w Choszczeńskim Domu Kultury, pod okiem JERZEGO JANUSZEWSKIEGO. Dziś w swoim dorobku ma kilkadziesiąt nagród zdobytych na różnych festiwalach. Jest uczennicą Zespołu Szkół nr 1 w Choszcznie, a muzycznie kształci się w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Szczecinie. W tym roku, po raz drugi z rzędu otrzymała stypendium burmistrza Choszczna.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.