WiększaMniejszyNormalny
20.10.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Modry Las - PGA National Poland Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
02.08.2019.
Modry Las - PGA National Poland CHOSZCZNO. Od wczoraj pole golfowe Modry Las, jako jedyne w Polsce może chwalić się tytułem PGA National Poland. Tym samym zaliczone zostało do elity najlepszych pól w świecie Europie. Modry Las obchodzi w tym roku 10-lecie, a o tym, że należał będzie do najpiękniejszych tego typu obiektów na świecie, już 15 lat temu mówił, słynny golfista i projektant GARY PLAYER (na zdjęciu).


     PGA założone zostało w 1901 roku i obecnie jest najstarszym stowarzyszeniem zrzeszającym profesjonalnych graczy w golfa. To także lider i kluczowa instytucja rozwoju i promocji tego sportu na świecie. Pod jego egidą rocznie odbywa się ponad tysiąc imprez i zawodów, w tym słynne Ryder Cup. Ważne jest też to, że w swoim programie PGA National Brand, zrzesza tylko po jednym polu golfowym z danego kraju takim, które oferuje najlepszy standard gry oraz nienaganne warunki do wypoczynku i zakwaterowania.
Modry Las - PGA National Poland
      - Przyznanie tytułu PGA National Poland jest realizacją strategii rozwoju turystyki w województwie zachodniopomorskim. Ambicją Modrego Lasu zawsze było i jest bycie jednym z wiodących ośrodków golfowych w Europie. Zaczęło się od zaangażowania GAREGO  PLAYERA do projektu stworzenia 18-dołkowego pola golfowego, następnie 9-dołkowego Orlego Lasu, jak również miejsc do zakwaterowania. Naszym celem było zapewnienie takiego standardu gry, który przewyższyłby oczekiwania najbardziej wymagającego golfisty. PGA docenił nasze starania, a my z przyjemnością przyjęliśmy ich zaproszenie do udziału w programie PGA National Brand – tłumaczy ARTUR GROMADZKI, przewodniczący rady nadzorczej Modry Las Golf Resort. Podkreśla też, że przyznanie tego tytułu świetnie wpisało się w obchodzoną w tym roku 10. rocznicę otwarcia Modrego Lasu i finalizowanej właśnie budowy domu klubowego. – Obiekt ten stał się integralną częścią naszego pola i oferuje usługi światowej klasy, w atmosferze przepięknych widoków. Teraz już pod barwami PGA, czekamy na przybycie golfistów z całego świata – zaprasza do Modrego Lasu.  
        Warto przypomnieć, że ML oficjalnie otwarty został 4 lipca 2009 roku m.in. przez G. Playera. Ten słynny golfista i jednocześnie projektant ponad 300. pól golfowych na świecie, był w Choszcznie już lipcu 2004 roku. Właśnie wtedy stwierdził, że cały obiekt należał będzie do najpiękniejszych tego typu pól na świecie. Późniejszym potwierdzeniem jego opinii były przyznane wyróżnienia, w tym m.in. dwukrotny wybór do setki najlepszych pól w Europie oraz czterokrotne przyznanie przez Golf World Awards, tytułu najlepszego pola golfowego w Polsce .
Tadeusz Krawiec
Modry Las - PGA National Poland
PS. Na drugim zdjęciu widzimy A. Gromadzkiego, który wczoraj szampanem ochrzcił tablicę informującą o tym, że Modry Las trafił do elitarnego klubu PGA National Brand, natomiast dziś już taka informacja wita gości również przy wjeździe.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.