WiększaMniejszyNormalny
AKTUALNOŚCI
22.09.2019.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Każdy może spróbować Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
06.04.2011.

  

CHOSZCZNO Na naszej scenie sportowej pojawił się nowy klub Berserkers TEAM Choszczno. – Stworzyliśmy go dla tych, którzy chcieliby się realizować w sztukach walki. Stawiamy na brazylijskie jiu-jitsu (BJJ), ale zapraszamy do nas też tych, którzy chcieliby nauczyć się podstawowych technik judo, grapplingu, boksu i samoobrony – mówi prezes klubu MAREK KOŚCIÓW
 

 

Opowiadając nam o idei założenia klubu podkreśla, że pomysł zrodził się przed rokiem i już wtedy został entuzjastycznie przyjęty przez mieszkańców naszego miasta. Tu przytacza ubiegłoroczną galę MMA RFIGHT, której głównym organizatorem była jego żona PAULINA KOŚCIÓW. – Wypełniona po brzegi hala sportowa przekonała nas nie tylko do tego, że chcemy oglądać podobne widowiska, ale także szukamy miejsc gdzie moglibyśmy uprawiać podobne dyscypliny sportu – mówi M. Kościów. Tłumaczy, że to głównie po tym wydarzeniu zebrała się grupa ludzi, którzy otarli się o sztuki walki i wspólnie zdecydowali, że założą klub.

 

 
Filia Poland
 

- Berserkers TEAM Choszczno jest filią BERSERKERS TEAM POLAND, która obecnie zrzesza dwanaście podobnych klubów. Nie ukrywam, że głośno liczymy na to, że jeszcze w tym roku będziemy chcieli zorganizować wewnętrzne mistrzostwa, a dopiero potem wystartować w imprezach krajowych – kontynuuje założyciel Berserkersów. Na treningi zaprasza wszystkich, którzy mają skończone 15 lat (także kobiety – red.) i zapewnia, że BJJ jest bezpieczną dyscypliną sportu. – Tu podstawą są ćwiczenia gimnastyczne kształtujące ogólny rozwój organizmu. O tym, że jest to bardzo bezpieczny sport świadczy fakt, że już razem z nami trenują urzędnicy, nauczyciele, przedstawiciele służb mundurowych, a nawet handlowcy i żaden z nich nie wraca do pracy z podbitym okiem – zapewnia pan Marek. Tu zauważa też, że w klubie ćwiczy już ponad 20 zawodników, a to kolejny dowód na to, że ich pomysł trafił na podatny grunt. Obecnie trenują w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 i choć nie jest zbyt wielka to jednak docelowo są w stanie przyjąć do klubu około 50 osób. - W przyszłości zamierzamy stworzyć grupę brazylijskiego jiu jitsu dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, którzy będą poznawać techniki na zasadzie zabawy – dodaje M. Kościów.

 

 
Trenują z zawodowcem
 

Zajęcia prowadzi znany w środowisku fighterów zawodnik TOMASZ „PAJĄK” STASIAK, od 10 lat także trener w klubie BERSERKERS STARGARD. - Posiada brązowy pas jiu jitsu, stoczył trzy zawodowe walki MMA i wszystkie wygrał przed czasem. Jest wielokrotnym medalistą mistrzostw polski w jiu jitsu, submision fighting i grapplingu – wylicza M. Kościów.
Łukasz Młynarczyk

 
Też możesz spróbować

Treningi odbywają się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 1, w poniedziałki i czwartki o 20.00 oraz w soboty o 18.00.

 
Więcej szczegółów na stronie na stronie www.mmachoszczno.pl,

www. tomekstasiak.pl .
 
Brazylijskie JIU-JITSU, submission fighting, grappling

To sztuki walki, które początkiem swojej historii sięgają starożytnej Grecji. Wywodzą się z zapasów i judo. Nie ma tu żadnych kopnięć i uderzeń. Celem walki jest zmuszenie przeciwnika do poddanie się poprzez zastosowanie techniki kończącej – dźwigni lub duszenia. Zawodnicy walczą w zwarciu, a walka odbywa się głównie w parterze.
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.