WiększaMniejszyNormalny
21.11.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Szczęśliwa trzynastka
23.02.2011.
„Puchar trzech jezior”

CHOSZCZNO W ostatnich podlodowych zawodach wędkarskich, które rozegrano na jeziorze Żensko zwyciężył JULIAN WOŁEJKO, ale główne trofeum, czyli „Puchar trzech jezior” trafił w ręce EUGENIUSZA SOSNOWSKIEGO. Tym razem wędkarze na brania nie narzekali, a tylko pierwsza trójka złowiła pod 10 kg płotek, leszczy i krąpi.
 

Czytaj całość
 
ZAMIAST ZAPROSZENIA
14.02.2011.

 Inscenizacja historyczna "Kierunek Choszczno"

 

CHOSZCZNO Czy pamiętamy? Czy w ogóle chcemy wspominać tych, którzy walczyli tu 66 lat temu? Młodzi choszcznianie bez żadnych skrupułów stwierdzają, że my dorośli dopasowujemy lokalną historię do własnych potrzeb.  

 

Czytaj całość
 
Z podwórka na stadion
21.02.2011.
Z podówrka na stadion
 
Rozpoczęły się zapisy do XI edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, czyli oficjalnych Mistrzostw Polski dziewcząt i chłopców w kategorii U-10. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 marca. Na zdobywców Pucharu Tymbarku i tytułu Mistrzów Polski,  obok wielkich emocji, czekają wspaniałe nagrody – wyjazd na imponujący stadion klubu Ajax Amsterdam oraz możliwość treningu w jednej z najlepszych, piłkarskich młodzieżowych szkółek świata.
 
Czytaj całość
 
KAŻDY COŚ DOSTANIE
18.02.2011.
 
CHOSZCZNO W Centrum Rekreacyjno-Sportowym odbyło się spotkanie Gminnej Rady Sportu. W tym roku o dofinansowanie konkretnych imprez sportowych wystąpiły kluby: KTR Voyager, Ikar Korytowo, Junior Suliszewo, As Sławęcin, Armwrestling Złoty Orzeł oraz Wodniak Choszczno.
 
Czytaj całość
 
IX OGÓLNOKRAJOWY KONKURS BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE ROZPOCZĄŁ SIĘ
17.02.2011.
IX OGÓLNOKRAJOWY KONKURS
BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE
ROZPOCZĄŁ SIĘ

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęła się IX edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Honorowy patronat nad Konkursem objął Prezydent RP Bronisław Komorowski a patronatem medialnym jest dwutygodnik AGRO SERWIS, miesięcznik AGROmechanika oraz tygodnik „Zielony Sztandar”.
Celem Konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych.
Organizatorami Konkursu są:
•    Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
•    Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
•    Państwowa Inspekcja Pracy
•    Inne instytucje i organizacje działające na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy w gospodarstwach rolnych oraz producenci maszyn i urządzeń rolniczych o ile zadeklarują swój udział w organizacji Konkursu.

Czytaj całość
 
Otwarte pływanie
11.02.2011.
 Otwarte pływanie

CHOSZCZNO Wczoraj (10 lutego) na pływalni Wodny Raj odbyły się otwarte zawody pływackie wiejskich szkół podstawowych. Dzień wcześniej o tytuły mistrza gminy rywalizowali gimnazjaliści oraz uczniowie szkół ponadgminazjalnych. Niewątpliwymi bohaterami tej imprezy byli ŁUKASZ SZCZEREK  i JAKUB KĘDZIERSKI, którzy dwie długości basenu przepłynęli w niespełna 28 sekund. 

Czytaj całość
 
Bal w "Tęczowej Krainie"
10.02.2011.

Bal Karnawałowy w Przedszkolu Nr 2 - fotoreportaż -kliknij

Karnawał trwa w najlepsze. Bawią się nie tylko dorośli, ale także ich pociechy. Dzisiaj do zabawy ruszyły dzieci z Przedszkola Nr 2. Trwający prawie cztery godziny bal pokazał, że dzieci uwielbiają bawić się, a przybyli na niego rodzice ze wzruszeniem obserwowali wspaniałą imprezę. Na zabawie nie zabrakło wielu bajkowych kreacji – były księżniczki, spaidermany, zwierzątka, a nawet strażak. Wszyscy tańczyli w rytm ulubionych przebojów.


Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z tego wyjątkowego balu - kliknij. 

 

 

 
Zawody Pływackie
09.02.2011.

Zawody Pływackie

 
Dzisiaj (9 lutego) na choszczeńskiej pływalni rywalizowali uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Mistrzostwach Gminy Choszczno w Pływaniu. - W tym roku frekwencja w zawodach była bardzo wysoka. Widać, że młodzież chce pływać. - cieszy się z dużego zainteresowania ZDZISŁAW KLIŃSKI. Jutro (10 lutego, start godz. 10.00) rywalizować będą dzieci z wiejskich szkół podstawowych.

 

 

 

 
FORTEPIANOWA INTEGRACJA
09.02.2011.
 FORTEPIANOWA INTEGRACJA  

CHOSZCZNO W ubiegłym tygodniu odbył się XVIII Międzyszkolny Konkurs Fortepianowy. W gronie laureatów znaleźli się: KRYSTIAN GLIŃSKI, NIKOLA ŁAKOTKA, ZUZANNA KOSAREWICZ, ALEKSANDRA NAHORSKA I MARIA WIEWIÓRKOWSKA, uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej im. I. Paderewskiego w Choszcznie.

Czytaj całość
 
ATRAKCYJNE FERIE
08.02.2011.
ATRAKCYJNE FERIE
 
CHOSZCZNO Wszystko wskazuje na to, że najbliższe ferie będą bez śniegu i lodu. Choszczeński Dom Kultury i Centrum Rekreacyjno-Sportowe proponują szereg atrakcji, zarówno dla ducha jak i ciała. 
 
Czytaj całość
 
MARATON JUŻ RUSZYŁ
08.02.2011.
MARATON JUŻ RUSZYŁ
 
CHOSZCZNO Szósta edycja Choszczeńskiego Maratonu Rowerowego odbędzie się 3 września. – Nie tylko zmieniamy długości i przebiegi tras, ale przede wszystkim zamierzamy tak organizacyjnie dopiąć imprezę, by stała  się wydarzeniem jednodniowym – o najważniejszych zmianach informuje JERZY GUMULIŃSKI, prezes Klubu Turystyki Rowerowej Voyager. 
Czytaj całość
 
Cztery razy trzy
07.02.2011.
Akademia Piłkarska Gavia
 
CHOSZCZNO W kolejnym turnieju Bałtyckiej Ligi Orlik 2012, który w sobotę rozegrano w nowej hali Zespołu Szkół Nr 2 przy ul. Polnej, Akademia Piłkarska Gavia zajęła trzecie miejsce. Bohaterem tej drużyny został JONATAN KOWALCZYK, którego uznano za najlepszego zawodnika turnieju.
 
Czytaj całość
 
LAURY DLA CHOSZCZEŃSKICH FIRM
07.02.2011.
LAURY DLA CHOSZCZEŃSKICH FIRM
CHOSZCZNO W sobotę (5 lutego) choszczeński oddział Północnej Izby Gospodarczej podsumował drugą edycję konkursu na „Przedsiębiorstwo Roku 2010”.  Na uroczystej gali połączonej z balem, która odbyła się w Domu Biesiadnym w Koplinie, tytuły laureatów odebrały też dwie firmy z naszej gminy. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rzecku triumfowała w kategorii „Przedsiębiorstwo Roku 2010 Powiatu Choszczeńskiego”, natomiast Centrum Materiałów Budowlanych EL-POM w kategorii „Przedsiębiorstwo Roku 2010 Gmina Choszczno”. 
Czytaj całość
 
TUŻ ZA PUDŁEM
04.02.2011.
Pamiątkowe zdjęcie - drużyna Sławy w pomarańczowych koszulkach
 
WARSOW – SŁAWĘCIN W ubiegły weekend w niemieckim Warsow rozegrany został turniej halowej piłki nożnej o Puchar Zimy Maklenburgii. Nieźle spisali się tam piłkarze Sławy Sławęcin, którzy w stawce siedmiu zespołów zajęli czwarte miejsce. – Zwycięstwo to może nie, ale trzecie miejsce mieliśmy prawie w kieszeni – BOGUSŁAW SZYMAŃSKI, prezes i zawodnik tego klubu podkreśla, że do pełni szczęścia zabrakło im tylko jednej bramki.
 
Czytaj całość
 
BRĄZOWY DEBIUT
03.02.2011.
Martyna Witkowska  
CHOSZCZNO Ma dopiero 18 lat i podbija świat sportowy zdobywając kolejne medale. Trenerki mówią,  że jest uparta i skromna, a prawdziwe sukcesy dopiero przed nią. Mowa o MARTYNIE WITKOWSKIEJ, choszczniance, która jeszcze niedawno brylowała wśród pływaków UKS Foka, a dziś jest czołową zawodniczką WM BARS Gorzów Wlkp., klubu w którym uprawia pływanie z płetwą.
 
Czytaj całość
 
ARTYSTYCZNY POWIEW WIOSNY
03.02.2011.
Uczestnicy poprzedniej edycji Wiosennego Salonu Artystycznego
 
CHOSZCZNO Malujesz, rysujesz, a może zajmujesz się decoupagem czy fotografią? Pokaż swoje prace innym. Najlepszą do tego okazją będzie Wiosenny Salon Artystyczny, który już w kwietniu otworzy przed publicznością artystyczne wrota. Nie zastanawiaj się! Dom kultury czeka na Twoje dzieła.

Czytaj całość
 
OGŁOSZENIE
01.02.2011.

 

otwórz mapę

OGŁOSZENIE
 
Gmina Choszczno z siedzibą w Choszcznie przy ulicy Wolności 24, stosownie do art. 39, ust. 6a Ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (Dz. U. z 2007 , Nr 19, poz. 115 z późn. zm.) informuje, że zamierza rozpocząć realizację przedsięwzięcia polegającego na:

Budowie drogi dojazdowej na terenie działki nr176/67 wraz ze zjazdami do posesji położonych wzdłuż projektowanej drogi, ciągiem pieszo – rowerowym i pieszym, kanalizacją deszczową i oświetleniem ulicznym, obręb Smoleń, gmina Choszczno, powiat Choszczno, woj. zachodniopomorskie.

Czytaj całość
 
FAWORYTÓW CORAZ WIĘCEJ
31.01.2011.
„Puchar Trzech Jezior”.
 
CHOSZCZNO Wczoraj (30 stycznia) na jeziorze Żeńsko rozegrano drugą turę podlodowych zawodów wędkarskich o „Puchar Trzech Jezior”. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do SZCZEPANA STASIAKA, a ci, którzy triumfowali w pierwszej edycji przepadli z kretesem
 
Czytaj całość
 
W NIEDZIELĘ KOLEJNE EMOCJE
28.01.2011.
 Choszczeńska Halowa Liga Piłki Nożnej
 
CHOSZCZNO Ósma edycja Choszczeńskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej dobiega końca. Do zakończenia zostały tylko dwie kolejki. SAS Choszczno, lider pierwszej ligi już w tę niedzielę może zapewnić sobie końcowe zwycięstwo. – Jeśli tak by się stało, to wygralibyśmy po raz trzeci z rzędu – zauważa MAREK KOŁTUNOWSKI kapitan tej drużyny.
 
 
Czytaj całość
 
LODOWE PRZESTROGI
26.01.2011.

 
 
CHOSZCZNO Kilkunastodniowe ocieplenie sprawia,  że lód na naszych jeziorach jest coraz cieńszy. – Wchodząc na taflę ryzykujemy życie – ostrzegają woprowcy. 
 
Czytaj całość
 
Nie daj się grypie
26.01.2011.
Nie daj się grypiePanuje okres zwiększonej liczby zachorowalności na grypę. Najprostsze czynności higieniczne mogą uchronić przed zachorowaniem. Nie zapomnij o zasadach zdrowego stylu życia. Odpowiednia dieta bogata w składniki odżywcze, witaminy i minerały, aktywność fizyczna, zabawa, sen i odpoczynek to wszystko pomoże ustrzec się przed chorobą - radzi Państwowa Izba Sanitarna.
 

Więcej informacji znajdą Państwo w broszurach informacyjnych umieszczonych poniżej:

broszura 1 - do pobrania,

broszura 2 - do pobrania.

 
WYMIEŃ DOWÓD OSOBISTY
26.01.2011.
WYMIEŃ DOWÓD OSOBISTY CHOSZCZNO W tym roku mija termin ważności pierwszej serii plastikowych dowodów osobistych. W związku z tym Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Choszcznie przypomina o wymianie dokumentów na nowe.
 
- Wszystkie dowody wydane 10 lat temu, a więc w 2001 roku powinny zostać wymienione co najmniej miesiąc przed upływem ich okresu ważności. Dokumenty, których termin minął będą automatycznie unieważniane przez System Wydawania Dowodów Osobistych – informuje HALINA KAMUDA z Wydziału Spraw Obywatelskich UM w Choszcznie.
 
Aby otrzymać nowy dokument należy udać się do choszczeńskiego magistratu. Wystarczy w Wydziale Spraw Obywatelskich ( pokój 11, tel. 095 765 9349) złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego. Według informacji UM w Choszcznie, do końca roku dowody osobiste stracą 559 osoby z gminy. 
 
Katarzyna Jezierska
 
KREW DLA JULII
24.01.2011.
KREW DLA JULII

CHOSZCZNO Ponad 50 osób oddało krew podczas akcji, którą w ubiegłą sobotę (22 stycznia) zorganizował Klub Honorowych Dawców Krwi PCK „NIAGARA”. – W sumie zebraliśmy ponad 23 litry krwi – cieszy się prezes TOMASZ KWIATKOWSKI.

Czytaj całość
 
STUDNIÓWKA W PARYŻU
24.01.2011.
STUDNIÓWKA W PARYŻU
 
CHOSZCZNO W sobotnią noc hala sportowa Zespołu Szkół Nr 1 zamieniła się w paryski bulwar. Na sto dni przed maturą najstarsi uczniowie tej szkoły zatańczyli poloneza pod wieżą Eiffla. – Bo to miejsce jest stolicą światowej rozrywki! – tłumaczyli, dlaczego w tak ważnym dla siebie dniu, zdecydowali się akurat na takie klimaty.  
 
Czytaj całość
 
STARALI SIĘ JAK MOGLI
24.01.2011.
 

CHOSZCZNO Nowa hala Zespołu Szkół nr 2 została oficjalnie ochrzczona. W turnieju piłki nożnej, który w sobotę (22 stycznia) zorganizowali choszczeńscy samorządowcy, pierwszą bramkę strzelił ARTUR KAPIŃSKI.
Czytaj całość
 
Zbiórka krwi
05.01.2011.
Zbiórka krwi
 
««  start « poprz. 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 3901 - 3926 z 4372
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.