WiększaMniejszyNormalny
AKTUALNOŚCI arrow Informacje ogólne arrow Tytuły dla przedsiębiorczych
17.01.2020.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2020
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Tytuły dla przedsiębiorczych Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
12.02.2013.
 Tytuły dla przedsiębiorczych

CHOSZCZNO Lidex, E-CHO, Pegaz i Tom – Bruk, te cztery choszczeńskie firmy znalazły się w grupie laureatów czwartej edycji Gali Przedsiębiorczości organizowanej przez choszczeński oddział Północnej Izby Gospodarczej. Specjalne wyróżnienie otrzymało też Stowarzyszenie Klub Kiwanis Kobieta 2000.


 Tytuły dla przedsiębiorczych

Organizatorem tego podsumowania jest choszczeński oddział Północnej Izby Gospodarczej, który w swoich strukturach zrzesza firmy z całego powiatu choszczeńskiego. W tym roku kapituła, której przewodniczył ROMAN LUBINIECKI zdecydowała, że Grand Prix – Przedsiębiorstwo Roku 2012 otrzyma firma PPU Lidex Choszczno. W jej imieniu, to główne trofeum odebrał ANDRZEJ POLAK.
 Tytuły dla przedsiębiorczych
 
 
 
Statuetką laureata „Przedsiębiorstwo roku 2012” w poszczególnych gminach nagrodzeni zostali: Choszczno – E-CHO - SEWERYN SZYMCZAK, Drawno – Metalik ARKADIUSZ BYLINA, Krzęcin – Bodnar Farm - TOMASZ BODNAR, Pełczyce – ZB Sowiński – MAREK SOWIŃSKI.
 
 Tytuły dla przedsiębiorczych

W tym roku po raz pierwszy przyznane zostały też tytułu laureata w kategoriach handel, produkcja i usługi. W tym pierwszym nagrodę odbierali MARIA i TOMASZ MIŃSCY, właściciele Księgarni „Pegaz”. O tym, że ta rodzinna firma odznacza się wyjątkowym charakterem mówiła ANETTA BIKOWSKA, która przytoczyła wypowiedź pisarza JANUSZA LEONA WIŚNIEWSKIEGO. „Szukałem książki o miejscach wartych obejrzenia w tym regionie. Księgarz tam pracujący wydobył z półek, a potem z magazynku wszystko, co mogło mi pomóc. Miał dla mnie czas, doradzał, szukał, opowiadał. Chciał, bym wyszedł z jego księgarni z tym czego szukałem, chociaż to z czym wyszedłem kosztowało mnie mniej niż 10 zł. Podziwiałem go, ale tak naprawdę zrozumiałem jak niezwykle ważny jest ktoś, kto sprzedaje książki” – napisał o Pegazie i T. Mińskim autor książki „S@motność w sieci”. W kategorii „Produkcja” tytuł laureata odbierał PAWEŁ PYRYT z firmy INNOTEC z Recza, natomiast w kategorii „Usługa” TOMASZ APOCZKIN, właściciel firmy Tom-Bruk ze Sławęcina. Tytuł „Pracodawcy 2012 roku” trafił do Stowarzyszenia Ludzi Bezrobotnych w Drawnie, a pamiątkowe medale „Zasłużony dla powiatu choszczeńskiego” otrzymali: ANETA SIERADZKA, ROBERT OZIMEK i WIESŁAW DUTKOWSKI.
  Tytuły dla przedsiębiorczych
 
- Tym, których doświadczył los pomagacie w różny sposób, ale wyjątkowe horyzonty otwieracie przed tymi, których zapraszacie na Waszą wizytówkę, czyli Przegląd Form Estradowych i Teatralnych dla Osób Niepełnosprawnych „Scena Bez Barier”. W tym roku zorganizujecie go po raz 15, więc życzę, by ten wyjątkowy jubileusz przyniósł Wam tyle samo radości, co aktorom, których tam zobaczymy – mówił burmistrz ROBERT ADAMCZYK wręczając prezesce Stowarzyszenia Klub Kiwanis Kobieta 2000 EWIE JABŁOŃSKIEJ, specjalne wyróżnienie dla najaktywniejszej organizacji z gminy Choszczno. Ta podziękowała za to, że samorządowcy dostrzegają ich pracę społeczną, podkreśliła, że oprócz niej w stowarzyszeniu działa jeszcze 15 innych kobiet, a także zachęciła przedsiębiorców do przekazywania jednego procenta z rozliczanych obecnie podatków (numer KRS Kobiety 2000 - 0000184501).
Na zakończenie części oficjalnej zapytaliśmy S. Szymczaka z firmy E-CHO o to, jakie znaczenie ma dla niego statuetka „Przedsiębiorstwo roku 2012”. - To przede wszystkim wyróżnienie dla naszych pracowników i nagroda za to co zbudowaliśmy, szczególnie przez ostatnie dwa lata. Nasza firma istnieje już 10 lat, ale to w ostatnim czasie za sprawą funduszy unijnych nastąpił zdecydowany progres inwestycyjny i zdecydowanie rozwinęliśmy naszą ofertę. To także wyróżnienie dla naszych klientów, którzy są z nami, którzy nam zaufali, i którzy nas wybierają – powiedział.
Tadeusz Krawiec
 
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

PROJEKT EUROINNOWACJE
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Copyright © 2020 www.choszczno.pl.