WiększaMniejszyNormalny
AKTUALNOŚCI arrow Informacje ogólne arrow Mają już plac
21.01.2020.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2020
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Mają już plac Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
10.06.2013.
Mają już plac
 
CHOSZCZNO Kosztował niespełna 200 tys. zł i w całości sfinansowany został z kasy gminy. – Widziałem już wiele otwarć, ale takiego, i z taką pompą to chyba jeszcze nie. Marsz Radetzky'ego, tańce, plac jest przepiękny, wnuczka się cieszy, a już Romina Pawer i Al Bano znokautowali wszystkich – w piątkowe popołudnie KAZIMIERZ BAGIŃSKI nie ukrywał, że był pod wrażeniem otwarcia nowego placu zabaw w Przedszkolu nr 1. Impreza rzeczywiście była imponująca, choć jej finał nieco storpedowała burza.

- Na pewno w zachodniopomorskim, ba w całym regionie nie ma takiego przedszkola jak nasze. Dziś otrzymujemy kolejny upominek. Piękny, kolorowy, supernowoczesny plac zabaw. Na dodatek tak zaprojektowany aby dzieci, które wymagają specjalnej troski również mogły z niego korzystać – tymi słowami dyrektorka przedszkola EDYTA BOGDANOWICZ otworzyła piątkowy piknik rodzinny, którego głównym punktem było opisywane otwarcie.
 
  Mają już plac
 
Burmistrz ROBERT ADAMCZYK nie ukrywa, że żałuje iż ten obiekt nie został oddany do użytku nieco wcześniej. – Niestety odbudowa przedszkola kosztowała nas worek pieniędzy i tylko z tych powodów musieliśmy, a dokładniej dzieci musiały trochę poczekać – przypomniał włodarz. W tym dniu o przedszkolu i nowym placu mówiono dużo, ale prawdziwą ocenę wystawiły dzieci, które w chwilę po otwarciu zaanektowały wszystkie stacje. - To piękne uczucie gdy marzenia się spełniają, dzięki panu i innym ludziom, którzy nasze przedszkole wspierają. Dziękujemy za prezent wspaniały, który wnosi wiele radości w nasz dziecięcy świat mały – mówiły. Najw Mają już plac iększą frajdę miał KRZYSZTOF KWIECIŃSKI, który przecinał wstęgę razem z burmistrzem, ale furorę zrobiły też tańce no i oczywiście BEATA ŁĄCKA i prowadzona przez nią orkiestra, która zagrała wspomnianego wyżej Marsza Radetzky'ego. Nie wiemy czy będzie to hit, ale rodzice i zaproszeni goście owacjami dziękowali NIKOLI SUSZEK i FRANCISZKOWI MAGDZIARKOWI za zaśpiewanie piosenki „Mamy już plac” zaaranżowanej na kanwie „Felicity”, przeboju wykonywanego przez Rominę Pawer i Al Bano. W chwilę po otwarciu w niebo poleciały jedynkowe balony, a na placu zabaw można było poszaleć m.in. w salonie fryzjerskim, pracowni krawieckiej czy studiu nagrań lub dołączyć do artystów malujących kilkudziesięciometrowy plakat zawieszony na płocie.
Dodajmy, że o to, by nowy plac zabaw był przyjazny także dla dzieci niepełnosprawnych zadbał projektant DARIUSZ ŁĄCKI. – To miłe jeśli ktoś spotyka cię na ulicy i już z daleka dziękuje za plac zabaw – pochwalił się nam, że dziś w drodze do pracy dwukrotnie spotkał się z taką sytuacją. I na koniec dodajmy, że nowy obiekt kosztował niespełna 200 tys. zł i całości sfinansowany został z kasy gminy.
Tadeusz Krawiec

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

PROJEKT EUROINNOWACJE
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Copyright © 2020 www.choszczno.pl.