WiększaMniejszyNormalny
AKTUALNOŚCI arrow Informacje ogólne arrow Przypadkiem trafiła na casting
21.01.2020.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2020
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Przypadkiem trafiła na casting Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
15.07.2013.

Przypadkiem trafiła na casting
 
CHOSZCZNO Z wielką przyjemnością informujemy, że w 23. finałowej gali Miss Miedwia 21-letnia choszcznianka AGATA KREŃ otrzymała tytuł Miss Miedwia 2013 Czytelników Kuriera Szczecińskiego. Główną nagrodą jest tygodniowy pobyt w ekskluzywnym SPA. - Teraz wakacje - wczoraj zdecydowała, że na razie wystarczy emocji związanych z wyborami miss. Tu przypomnijmy, że urocza choszcznianka wcześniej była finalistką Miss Polonia Ziemi Zachodniopomorskiej. 
Przypadkiem trafiła na casting Finał 23. gali Miss Miedwia odbył się wczoraj w amfiteatrze w Morzyczynie. Dziewczęta  zaprezentowały się w kostiumach kąpielowych, sukniach ślubnych i strojach sportowych, a oceniało je jury, w którym była też mistrzyni olimpijska OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Dla finalistek był to wyjątkowo pracowity okres ponieważ najpierw musiały powalczyć o awans do finału, a następnie na specjalnym obozie przygotować się do opisywanego finału. Choć wczoraj nad jeziorem Miedwie pogoda specjalnie nie dopisała, to jednak na widowni widzieliśmy sporą grupę z Choszczna, i tu chyba nie musimy tłumaczyć, że przyjechali po to, by dopingować Agatę. My też trzymaliśmy za nią kciuki, tym bardziej gdy okazało się, że już od kilku tygodni zyskiwała coraz większą sympatię czytelników Kuriera Szczecińskiego.
Wczoraj już nie chcieliśmy męczyć jej pytaniami, ale ona sama, i to z uśmiechem na twarzy podsumowała tegoroczną przygodę z podwójnymi wyborami (Miss Miedwia i Miss Polonia Ziemi Zachodniopomorskiej). - Zadowolona, dumna, a może zaskoczona? Wszystkiego po trosze, ale myślę, że najważniejsze w tym wszystkim było to, że nabrałam pewnej ogłady, doświadczenia, a przede wszystkim odwagi przed publicznym występowaniem. Tu muszę zdradzić, że nigdy nie planowałam tego, iż zdobędę się na udział w takich imprezach. TPrzypadkiem trafiła na casting ak naprawdę to przypadek sprawił, że pojawiłam się na pierwszym castingu. Dzisiaj czuję to co najważniejsze, czyli satysfakcję i zadowolenie. Jest też we mnie postanowienie, że przynajmniej na razie wystarczy takich wydarzeń. Zdecydowanie więc uspokajam tych, którzy obawiają się, że niebawem moje zdjęcie wyskoczy z każdej lodówki. Możecie spać spokojnie (śmiech). Chciałabym też serdecznie podziękować wszystkim, którzy na mnie głosowali, którzy mnie wspierali, a specjalny buziak ślę dla portalu www.choszczno.pl - mówiła A. Kreń. Na pytanie o to co zrobi jutro, zdecydowanie odpowiedziała, że posprząta mieszkanie. Zdradziła nam też, że prawdziwe wakacje dla niej rozpoczną sie dopiero we wrześniu. Od siebie już dodajmy, że w tym roku na studiach Agata rozpoczyna pisanie pracy licencjackiej. W wolnym czasie nasza miss uwielbia jazdę quadem po bezdrożach. Zdradziła też, że od piątego roku życia uprawia narciarstwo zjazdowe i może sie pochwalić medalami zdobytymi w tej konkurencji.
Tadeusz Krawiec

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

PROJEKT EUROINNOWACJE
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Copyright © 2020 www.choszczno.pl.