WiększaMniejszyNormalny
AKTUALNOŚCI arrow Informacje ogólne arrow Rozśpiewane przedszkole
21.01.2020.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2020
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Rozśpiewane przedszkole Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
21.11.2013.
 Choszczno - Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej „Muzyczna Kraina Przedszkolaka”  
CHOSZCZNO W środę (20 listopada) w Klubie Wojskowym 12 Brygady Zmechanizowanej, odbył się Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej „Muzyczna Kraina Przedszkolaka”, którego organizatorem było Przedszkole nr 1 w Choszcznie. W finałowej stawce najwięcej powodów do radości miała choszcznianka IZABELA IWANICKA, która za wykonanie utworu „Kaczka Dziwaczka” odebrała główną nagrodę. 
 

To już piąta edycja Ogólnopolskiego Finału Piosenki Dziecięcej „Muzyczna kraina przedszkolaka” w Gnieźnie. – Do tej pory kwalifikowaliśmy na podstawie nadsyłanych nagrań, ale w tym roku zdecydowaliśmy, że od tej pory będziemy prowadzić także finały wojewódzkie. Piękny obiekt, rozśpiewane przedszkole, więc trudno się dziwić temu, że zdecChoszczno - Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej „Muzyczna Kraina Przedszkolaka” ydowaliśmy się na to by właśnie tu zaprosić finalistów z województwa zachodniopomorskiego – mówi przewodniczący jury ADAM DENEKA. Jego zdaniem Przedszkole nr 1 w Choszcznie powinno czuć się wyróżnione przyznaniem organizacji tej imprezy. Tu jakby na dowód tych słów o „rozśpiewanym przedszkolu” przypominamy, że w ubiegłorocznym finale w Gnieźnie główną nagrodę zdobyła wychowanka „Jedynki” HOLLY MC CLEAN.
Czy w jej ślady pójdzie 6-letnia IZABELA IWANICKA? Po ogłoszeniu wyników nikogo nie zdziwiła zdecydowanym stwierdzeniem, że marzy o tym, by zostać piosenkarką. Pochwaliła się też, że na jej sukces zapracowały także nauczycielki MAŁGORZATA KRZYKAWIAK i AGNIESZKA GOŁĘBIEWSKA. – Trema? Oczywiście, że ją miałam, ale mam nadzieję, że nie było jej widać. Generalnie to śpiewało mi się bardzo dobrze i to chyba dlatego, że "Kaczka Dziwaczka" to utwór wyjątkowo sympatyczny, a ja na dodatek czuję wyjątkową sympatię do kaczek – mówiła z uśmiechem. Równie, a może jeszcze bardziej ucieszona z tego wyróżnienia była jej mama DOROTA IWANICKA. Obydwie wiążą duże nadzieje z występem Izy w gnieźnieńskim finale. My z przyjemnością informujemy, że oprócz Izabeli przepustkę do finału ogólnopolskiego otrzymała także piątka innych choszcznian: WIKTORIA BAZAN (Przedszkole nr 4 w Choszcznie), ZUZANNA SZYMANEK (Przedszkole nr 2 w Choszcznie) oraz JAGODA DEMIAŃCZUK, ANNA NATKANIEC, SZYMON SKWIRUT  (wszyscy Przedszkole nr 1 w Choszcznie). Wspomniana wyżej H. Mc Clean też tam pojedzie, bo jako ubiegłoroczna laureatka nie musiała startować w eliminacjach. Do finału, który odbędzie się 21 marca 2014 roku zakwalifikowali się także: MARIA GOŁĄB (druga nagroda - Przedszkole Miejskie nr 5 w Stargardzie Szczecińskim), ANDRZEJ BUDYNEK (trzecia nagroda - Przedszkole nr 3 w Pyrzycach), a także ALEKSANDRA KUCHARSKA (Przedszkole  nr 2 w Myśliborzu), ZUZANNA SKAWIŃSKA  (Przedszkole nr 3 w Pyrzycach) i MONIKA PRZYLEPA (Przedszkole w Drezdenku).
 
Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej
 
- Myślę, że powinniśmy być pod wrażeniem tego co na tej scenie zaprezentowały dzieci. Mieliśmy spory ból głowy przy ustalaniu końcowego werdyktu, więc m.in. dlatego zdecydowaliśmy o przyznaniu dodatkowych nominacji na finał ogólnopolski – komentuje całość A. Deneka. W podsumowaniu przypominamy, że organizatorem opisywanego przeglądu było Przedszkole nr 1 w Choszcznie, a patronat nad imprezą objęli: burmistrz Choszczna ROBERT ADAMCZYK, Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Choszcznie, Telewizja E-CHO oraz Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty w Szczecinie.
 
Łukasz Młynarczyk (tk)
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

PROJEKT EUROINNOWACJE
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Copyright © 2020 www.choszczno.pl.