WiększaMniejszyNormalny
18.02.2020.
     
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2020
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Kasztanowe cudeńka Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
19.10.2014.
Choszczno - Kasztanowe cudeńka CHOSZCZNO. Dokładnie 198 prac wpłynęło na organizowany przez Choszczeński Dom Kultury konkurs plastyczny „Patyczaki, kasztaniaki, leśne stwory i inne dziwaki”. Grad Prix zdobył SZYMON BŁASZCZYK. – To mój ulubiony konkurs – pochwalił się, że wygrał w nim już po raz czwarty. On zapewniał, że pracę wykonał samodzielnie, za to AMELIA SZYSZKA przyznała, że pomagała jej mama. – Mój tylko pomysł, resztę razem zrobiłyśmy – stwierdziła.

Choszczno - Kasztanowe cudeńka  Piątkowa wystawa po raz kolejny udowodniła, że jesienne klimaty wzbudzają u młodych plastyków wyjątkowe pokłady wyobraźni.  – Najpierw zbieraliśmy w parkach wszystko to, co mogło się przydać, a dopiero potem kilka dni pracy i dzieło było gotowe – opowiada zdobywca najważniejszej nagrody SZYMON BŁASZCZYK. Trzeba przyznać, że wykonana przez niego jesienna huśtawka, a dokładniej bujający się na niej kasztaniak także wśród publiczności wzbudzał duże zainteresowanie. Były też postacie z bajek, zwierzęta i barwne kompozycje, w tym również ekologiczna mapa Polski. – Ja wymyśliłam sobie sowę, bo wydawało mi się, że właśnie tego ptaka najłatwiej będzie zrobić z szyszek i kasztanów – krótko skomentowała AMELIA SZYSZKA. Ona również otrzymała jedną z głównych nagród. Choć konkurs, którego współorganizatorem jest choszczeński oddział Związku Nauczycielstwa Polskiego kierowany jest głównie do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, to jednak jurorzy podkreślają potrzebę utworzenia kategorii dla dorosłych. – Widać duże zainteresowanie rodziców, więc może im damy szansę – zastanawiała się DOROTA ALEKSIUN.
Choszczno - Kasztanowe cudeńka  A oto autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac: przedszkolaki - STANISŁAW WRÓBEL (Szkoła Podstawowa w Zamęcinie), KACPER STARZYŃSKI, KUBA RATAJCZAK, MAGDALENA JÓZWIAK, ALEKSANDER PIĄTEK (Przedszkole nr 1 w Choszcznie), Grupa „Mądre Sówki” (Publiczne Przedszkole nr 5 w Choszcznie), Punkt Przedszkolny - Szkoła Podstawowa w Korytowie , Publiczne Przedszkole nr 1 w Choszcznie, NINA MALECKA, MAJA KUBACKA (Świetlica Środowiskowa w Stradzewie); klasy I-III REMIGIUSZ WASZKIEL (SP w Zamęcinie), SANDRA PIELACKA (Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie), PIOTR KRASZEWSKI (Szkoła Podstawowa nr 1 w Suliszewie), AMELIA SZYSZKA (Szkoła Podstawowa w Sławęcinie), OLIWIER LASECKI, MACIEJ DZIECHCIAREWICZ (SP nr 3 w Choszcznie), TATIANA BIEGANOWSKA (SP w Korytowie); klasy IV–VI SZYMON BŁASZCZYK (Grand Prix - SP nr 1 w Choszcznie), BARTOSZ POPŁAWSKI, OLIWIA OLEJNIK, KACPER KUTKOWSKI (SP nr 1 w Choszcznie), WIKTORIA ŁUKASZCZYK (SP nr 1 w Suliszewie), OLIWIA SIECZKAREK (SP nr 1 w Choszcznie), BARTŁOMIEJ SOBALA (SP nr 1 w Suliszewie), ALICJA BOCIAN (SP w Zamęcinie) i MICHAŁ ZMITROWICZ (SP nr 1 w Choszcznie).
Tadeusz Krawiec

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Rewitalizacja w Gminie Choszczno

  

SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

PROJEKT EUROINNOWACJE
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2020 www.choszczno.pl.