WiększaMniejszyNormalny
12.12.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Grają jak równy z równym Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
09.02.2015.
Gavia Choszczno - Grają jak równy z równym
CHOSZCZNO. Młodzi piłkarze SPN Szamotuły i UKP Zielona Góra triumfowali w turniejach Gavia Cup, które w minioną sobotę i niedzielę rozegrano w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Choszcznie. W tym roku był to o już siódmy turniej, w którym uczestniczyły drużyny Gavii Choszczno. W ubiegły weekend na podium nie stanęły, ale nieco wcześniej ekipa z rocznika 2006 zwyciężyła we Wronkach, a starsi o sześć lat koledzy zajęli drugie miejsce w turnieju BATI Gavia Cup 2015.

Tegoroczny sezon piłkarski młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej Gavia Choszczno rozpoczęli już 10 stycznia, biorąc udział w turnieju Stilon Cup 2015 (rocznik 2005). Tu nasi wywalczyli drugie miejsce, ulegając w finale 0:1 drużynie UKS Maksymilian Gorzów Wielkopolski. Dodatkowy sukces odniósł też DORIAN KASPROWICZ, który uznany został najlepszym zawodnikiem turnieju. Oprócz niego w drużynie wystąpili: MIŁOSZ SIEKACZ, KAROL JANZEN, FILIP JODŁOWSKI, DORIAN KASPROWICZ, ŁUKASZ KILAN, ADAM MAGAC, MICHAŁ MILEWSKI, SZYMON TUSZYŃSKI i HUBERT WELS.
        Tydzień później (17 stycznia) chłopcy z rocznika 2006 trenowani przez MATEUSZA RYNKIEWICZA zwyciężyli w bardzo mocno obsadzonym turnieju we Wronkach. Tu choszcznianie grający w składzie: JAKUB DROBISZ, PIOTR GIBERT, JAKUB JÓZEFIAK, JAKUB KACZOR, TOMASZ KLIŚ, BARTOSZ OZIMEK, JULIAN POKORNIECKI, SZYMON ZAŃ, FILIP ZAŃ i MATEUSZ ZAWARSKI, w pokonanym polu zostali rówieśników m.in. z Lecha Poznań, Dyskobolii  Grodzisk Wlkp., Błękitnych Wronki i Warty Międzychód.Gavia Choszczno - Grają jak równy z równym
    25 stycznia drużyna z rocznika 2002-2003 zajęła czwarte miejsce w gorzowskim memoriale im. Igi Andres. Naszym piłkarzom zabrakło trochę szczęścia, bo w meczu o trzecie miejsce przegrali dopiero w rzutach karnych. Tu zagrali w składzie: JAKUB STARUS, RAFAŁ DEMCZUR, KONRAD NACHURNY, KONRAD LISIAK, FILIP PLUTA, KONRAD SZAFRAŃSKI, JAKUB SZYMANOWSKI i GRACJAN ZWOLIŃSKI.
       Tegoroczny serial Gavia Cup 2015 klubowi działacze rozpoczęli od turnieju sponsorowanego przez BATI. Tu chłopcy z rocznika 2000 (MARCEL SKWIRUT, OSKAR DEMCZUR, MICHAŁ DYC, MICHAŁ GRADYS, MARCEL NAWROCKI, JONATAN KOWALCZYK, BARTOSZ POPIELARCZYK, BARTOSZ SZYSZ i BŁAŻEJ TRZECIAK) spisali się rewelacyjnie, przegrywając jedynie w finale z Pogonią Szczecin, a pokonując m.in. Flotę Świnoujście i Salos Szczecin. Dzień później w rywalizacji o puchar prezesa RSP w Rzecku ekipa z rocznika 2005 (MIŁOSZ SIEKACZ, FILIP JODŁOWSKI, DORIAN KASPROWICZ, ŁUKASZ KILAN, ARTUR KOLAŃSKI, ADAM MAGAC, BARTOSZ OZIMEK, MICHAŁ PRZYSTAWKO, SZYMON TUSZYŃSKI, HUBERT WELS i MATEUSZ ZAWARSKI) zajęła trzecie miejsce a F. Jodłowski został królem strzelców (6 goli).
        W miniony weekend już tak spektakularnie nie było. W sobotę w rywalizacji o puchar burmistrza Choszczna drużyna z rocznika 2003 zajęła czwarte miejsce. Zwyciężyła SPN Szamotuły, ale ciekawostką tego wydarzenia było to, że drugie miejsce w turnieju zajęła reprezentacja Barlineckiej Akademii Futbolu, z którą choszcznianie (JAKUB STARUS, MACIEJ GRUCEL, MARIUSZ KOWALSKI, JAROSŁAW KUCHARSKI, KONRAD NACHURNY, KONRAD LISIAK, KACPER NOWAKOWSKI, PATRYK WELS, FILIP WOJCIECHOWSKI i GRACJAN ZWOLIŃSKI) w grupie wygrali 3:1. I na koniec relacja z wczorajszego turnieju o puchar prezesa GBS Choszczno. Tu chłopcy z rocznika 2005 zajęli piąte miejsce, zagrali w składzie: BARTKOWIAK MIŁOSZ, MARCEL BOŁOCIUCH, GAPIŃSKI MATEUSZ, FILIP JODŁOWSKI, MIŁOSZ SIEKACZ, ALAN TRYMERSKI, KAJETAN WACHOWICZ, HUBERT WELS, PATRYK WELS i BARTOSZ WSZĘDYBYŁ.
     Ten piłkarski maraton jeszcze trochę potrwa. Już 21 i 22 lutego młodzi choszcznianie (roczniki 2002 i 2006) zmierzą się m.in. z rówieśnikami m.in.: Pogoni Szczecin, Chemika Police, Floty Świnoujście, Arkonii  Szczecin, Polonii Słubice, Salosu Szczecin i SPN Szamotuły. Tydzień później zmierzą się chłopcy z rocznika 2001, a cykl Gavia Cup zakończony zostanie 1 marca rywalizacją chłopców z rocznika 2007.   
Tadeusz Krawiec

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

PROJEKT EUROINNOWACJE
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.