WiększaMniejszyNormalny
05.12.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Choszczno - Patent na sukcesy Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
05.03.2015.
Choszczno - Patent na sukcesy
CHOSZCZNO. Wczoraj w magistracie burmistrz ROBERT ADAMCZYK wręczył nagrody dla zwycięzców gminnego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom” 2015. W tym etapie wyróżnionych zostało aż 26 twórców, a my już możemy zdradzić, że z tej stawki, na szczeblu wojewódzkim tytuły laureata i przepustkę do finału ogólnopolskiego otrzymali: BARTOSZ KACPRZAK, IGA JANKOWSKA, MAŁGORZATA SZYMAŃSKA, bracia ADAM i ANDRZEJ KMITOWIE oraz PIOTR PASZKOWSKI.

Choszczno - Patent na sukcesyW środowisku artystycznym naszej gminy Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”, od wielu już lat cieszy się dużą popularnością. Tak też już się złożyło, że nasi reprezentanci nagradzani byli nawet na szczeblu centralnym. Tu warto przypomnieć, że w 2013 roku tytuły laureata szczebla centralnego zdobyły prace ADAMA i ANDRZEJA KMITÓW oraz JAROSŁAWA FORYSIAKA. W efekcie dzieła twórców ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Choszcznie znalazły się na widokówkach i kalendarzach wydanych przez ZG OSP RP.
W podsumowanej wczoraj edycji jurorzy, którym przewodniczył EDMUND POKORNIECKI również mieli dużo pracy.  Tym razem zdecydowali się na przyznanie 12 tytułów laureata oraz 14 wyróżnień. Pełne zestawienie osób nagrodzonych zamieszczamy pod artykułem podkreślając, że wszystkie wyróżnione prace trafiły do finału wojewódzkiego. Tu z kolei okazało się, że w stawce 19 nagrodzonych znalazło Choszczno - Patent na sukcesysię siedmioro choszcznian: BARTOSZ KACPRZAK, IGA JANKOWSKA, MAŁGORZATA SZYMAŃSKA, ADAM i ANDRZEJ KMITOWIE, PIOTR PASZKOWSKI (laureaci) i OLIWIA OLEJNIK (wyróżnienie). – Macie jakiś patent na wygrywanie? – zapytaliśmy braci Kmitów. Obydwaj z uśmiechem stwierdzili, że to zasługa ich całej grupy, także instruktora ARTURA GROSZKOWSKIEGO, a przede wszystkim twórczego klimatu jaki istnieje w ŚDS. Zdecydowanie podkreślali też, że w domu nie tworzą. Tym razem byli wyjątkowo zadowoleni, bo wśród nagród wręczonych przez burmistrza znaleźli wielofunkcyjne wiertarko-wkrętarki. Oczywiście liczą też na to, że ich wspólna praca zostanie także i tym razem zauważona w Warszawie. Wcześniej jednak, bo 25 kwietnia pojadą do Reska, gdzie odbędzie się podsumowanie finału wojewódzkiego.
Tadeusz Krawiec
 
 
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy Pożarom” – etap gminny
Przedszkola
nagrody: Bartosz Kacprzak (5 lat, Przedszkole Nr 2 w Choszcznie), Ewa Pliszka (5 lat, Przedszkole Nr 2 w Choszcznie), Lena Kaczmarek (6 lat, OSP Raduń), wyróżnienia: Krystian Burtyn (6 lat, Przedszkole Nr 2 w Choszcznie), Patryk Jurkiewicz (8 lat, Szkoła Podstawowa w Sławęcinie), Julia Bruzgo (5 lat, Przedszkole Nr 2 w Choszcznie), Aleksander Szczepanik (5 lat, Przedszkole Nr 2 w Choszcznie)
Szkoły Podstawowe, klasy I-III
nagrody: Iga Jankowska (9 lat, ChDK), Agnieszka Kałka (9 lat, ChDK), Brajan Dziemian (8 lat, Szkoła Podstawowa w Sławęcinie); wyróżnienia: Maja Bugaj (8 lat, ChDK), Zuzanna Pawlak (9 lat, ChDK), Julia Bobrowska (9 lat, ChDK), Iga Boleń (9 lat, ChDK), Otylia Piechowiak (9 lat, ChDK)
Szkoły Podstawowe, klasy IV – VI
nagrody: Oliwia Olejnik (11 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Choszcznie), Małgorzata Szymańska (11 lat, Szkoła Podstawowa w Zamęcinie), Jowita Korzeniewska (10 lat, Szkoła Podstawowa w Zamęcinie); wyróżnienia: Katarzyna Nahorska (12 lat, Szkoła Podstawowa w Sławęcinie), Izabela Sienkiewicz (12 lat, Szkoła Podstawowa w Sławęcinie), Remigiusz Jeżek (12 lat, ChDK)
Gimnazjum
nagrody: Miłosz Dobrodziej (13 lat, ChDK), Małgorzata Hładoniuk (13 lat, ChDK)
Dorośli
nagroda: Adam i Andrzej Kmita (lat 51 i 47, ŚDS Choszczno), wyróżnienie Piotr Paszkowski (50 lat, ŚDS Choszczno)
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.