WiększaMniejszyNormalny
10.04.2020.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2020
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Mini Mundial - Do pełni szczęścia zabrakło dwóch goli Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
09.06.2015.
Choszczno - Mini Mundial - Do pełni szczęścia zabrakło dwóch goli CHOSZCZNO – SZCZECIN. Wczoraj na stadionie szczecińskiej Pogoni rozegrany został piąty finał Mini Mundialu. Nieźle spisały się choszczeńskie drużyny. W grupie młodszej Nigeria (SP nr 3) zdobyła drugie miejsce, a w starszej Islandia (SP nr 1) trzecie. Najlepszą piłkarką turnieju uznana została reprezentantka Nigerii NADIA MALINOWSKA (na zdjęciu - przy piłce).
Choszczno - Mini Mundial - Do pełni szczęścia zabrakło dwóch goli JAROSŁAW MARENDZIAK, dziennikarz sportowy TVP Szczecin, wczoraj wielokrotnie przypominał o tym, jak to KRZYSZTOF BOBALA i GRZEGORZ MATLAK postanowili odświeżyć stworzoną przez FLORIANA KRYGIERA ideę świętowania mistrzostw świata na poziomie dzieci i młodzieży. – Jubileuszowy i rekordowy – dziennikarz zaznaczał, że w tym roku, po raz pierwszy w eliminacjach wzięło udział aż 11 gmin, a na boiskach wystąpiło 1260 piłkarzy. Po raz pierwszy też, finał rozegrano na głównej płycie stadionu Pogoni. Obecni na tym wydarzeniu kibice również podkreślali wyjątkowy klimat tego wydarzenia. My wśród obserwatorów wypatrzyliśmy MARCINA WACHOWICZA. Nie pytaliśmy, ale to oczywiste, że przyjechał wspierać swojego syna KAJETANA, który grał w składzie Nigerii. ARTUR WELS, wuefista ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie, najwięcej czasu poświęcał prowadzonej przez siebie ekipie Szwecji. Nie brakowało go też w momentach, gdy walczyła Nigeria. Tu bowiem występowali jego synowie PATRYK i HUBERT. Ten pierwszy (na zdjęciuz lewej) strzelał przepiękne gole, a drugi, niczym reprezentacyjny golkiper Niemiec Choszczno - Mini Mundial - Do pełni szczęścia zabrakło dwóch goliMANUEL NOUER, często wybiegł poza pole karne i skutecznie bronił, nawet w sytuacjach jeden na jednego. Skoro już jesteśmy przy ekipie Nigerii, to warto tu podkreślić, że finał z ich udziałem uznany został za najbardziej emocjonujące spotkanie piątego Mini Mundialu. Ostatecznie choszcznianie ulegli Iranowi (Świnoujście) 3:5, a wśród indywidualnie wyróżnionych znalazła się NADIA MALINOWSKA, która uznana została za najlepszą piłkarkę turnieju. A oto pełny skład ekipy Nigerii trenowanej przez ADAMA LEŚNIAKA: HUBERT WELS, BARTOSZ PAWLAK, FILIP KWIECIEŃ, KAJETAN WACHOWICZ, DAWID BARTOS, PATRYK WELS, DORIAN KASPROWICZ, NADIA MALINOWSKA, ZUZANNA KOZŁOWSKA i MICHAŁ MILEWSKI.
W grupie starszej trzecie miejsce wywalczyła ekipa Islandii (SP nr 1 w Choszcznie). Tu podopieczni ROBERTA ŁYKI wystąpili składzie: JAKUB STARUS, MICHAŁ TABACZNIK, DAWID SZPAKOWSKI, TOBIASZ GŁOWACKI, JAROSŁAW KUCHARSKI, KINGA ZBRÓG, JĘDRZEJ SMOCZYK, JULIA ZAREMBA, KACPER KAMISIŃSKI, ALEKSANDER WIRECKI. Dodajmy też, że w szczecińskim finale zagrały również drużyny Szwecji (SP nr 1 w Choszcznie) i Austrii (SP w Zamęcinie).
Tadeusz Krawiec

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Rewitalizacja w Gminie Choszczno

  

SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

PROJEKT EUROINNOWACJE
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

   ...JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA FACEBOOKU

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2020 www.choszczno.pl.