WiększaMniejszyNormalny
20.01.2020.
     
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2020
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Od jutra wakacje Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
26.06.2015.
Choszczno - Od jutra wakacje CHOSZCZNO. – Nie ważne, że pada deszcz, ważne że w końcu mamy wakacje – mówi Wiktoria. Prawie dwa tys. dzieci z choszczeńskich podstawówek i gimnazjum rozpoczęło dzisiaj wakacje. Trudno w to uwierzyć, ale ANNA SZATKOWSKA ukończyła gimnazjum ze średnią 5,72.
 
Uroku pierwszych wakacji posmakują również absolwenci choszczeńskich Przedszkoli nr 1 i 4. W środę i czwartek w Choszczeńskim Domu Kultury wyjątkowo barwnie pożegnali się ze swoimi młodszymi kolegami i pedagogami. Polonez zatańczony przez dzieci z czwórki oraz kosmiczna podróż przedstawiona przez jedynkę zrobiły wrażenie na wszystkich rodzicach. – Czas, jaki spędziliście w przedszkolu wypełniony był zabawami, konkursami, wspólnym uśmiechem i radością. Była to również bardzo ciężka praca, przygotowanie do nauki w szkole. Uczestniczyliście w wielu konkursach, braliście udział w bardzo ważnych wydarzeniach, reprezentChoszczno - Od jutra wakacje   owaliście nas w wielu konkursach ogólnopolskich i wojewódzkich, przynosiliście nam ogromne zaszczyty. Wierzę, że czas spędzony w przedszkolu pomoże wam w dalszej wędrówce stać się mądrym i odpowiedzialnym człowiekiem – mówiła EDYTA BOGDANOWICZ, dyrektor Przedszkola nr 1.¬
Tradycyjnie już w Szkole Podstawowej nr 3 w Choszcznie szóstoklasiści odbierali świadectwa na dzień przed zakończeniem roku szkolnego. Kilkunastu uczniów otrzymało swoje pierwsze stypendia, a nagrody burmistrza, za najwyższe średnie (5,33) odebrali WIKTORIA JOKSCH i JAKUB MUSZYŃSKI. Choć w tym dniu na twarzach dominował uśmiech, to jednak nie zabrakło też łez. Szczególnie w momencie, gdy wychowawczynie AGNIESZKA KLIŃSKA, EDYTA JASKÓLSKA i ANNA ZAWADA-KUNOWSKA w symbolicznych kręgach przecinały wstęgę z umieszczonymi na niej absolwenckimi znaczkami. Choszczno - Od jutra wakacje
Dzień później swoich absolwentów pożegnała również społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie. Tu mury szkoły opuściło 64 uczniów, w tym aż 15 odbierało świadectwo z czerwonym paskiem. Burmistrz ROBERT ADAMCZYK ufundowane przez siebie nagrody wręczył HANNIE ZIENDZIE (5,67) i JĘDRZEJOWI SMOCZYKOWI (5,67), a nagrodę dyrektora odebrała MARTYNA NIECZYSTA (5,5). Dodajmy, że podczas tego wydarzenia 16 uczniów wyróżnionych zostało złota tarczą. W obydwu szkołach uroczyste pożegnanie absolwentów zawsze kończy się częścią artystyczną. Tym razem owacje od rodziców zebrali Mali Stobniczanie, którzy zaprezentowali się w tańcach lubelskich.
Także w gimnazjum nie zabrakło sielskich klimatów. Tu absolwenci i nauczyciele w strojach ludowych odtańczyli poloneza. W zakończonym właśnie roku szkolnym najwyższe średnie osiągnęły: ANNA SZATKOWSKA (5,72), JULIA BUDYNEK (5,66), ADRIANNA SIEKACZ (5,61) i ANNA MAŃKOWSKA (5,5). One też zgarnęły nagrody burmistrza i dyrektora szkoły.
(kr, tk)


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

PROJEKT EUROINNOWACJE
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2020 www.choszczno.pl.