WiększaMniejszyNormalny
19.11.2019.
    
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Od jutra wakacje Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
26.06.2015.
Choszczno - Od jutra wakacje CHOSZCZNO. – Nie ważne, że pada deszcz, ważne że w końcu mamy wakacje – mówi Wiktoria. Prawie dwa tys. dzieci z choszczeńskich podstawówek i gimnazjum rozpoczęło dzisiaj wakacje. Trudno w to uwierzyć, ale ANNA SZATKOWSKA ukończyła gimnazjum ze średnią 5,72.
 
Uroku pierwszych wakacji posmakują również absolwenci choszczeńskich Przedszkoli nr 1 i 4. W środę i czwartek w Choszczeńskim Domu Kultury wyjątkowo barwnie pożegnali się ze swoimi młodszymi kolegami i pedagogami. Polonez zatańczony przez dzieci z czwórki oraz kosmiczna podróż przedstawiona przez jedynkę zrobiły wrażenie na wszystkich rodzicach. – Czas, jaki spędziliście w przedszkolu wypełniony był zabawami, konkursami, wspólnym uśmiechem i radością. Była to również bardzo ciężka praca, przygotowanie do nauki w szkole. Uczestniczyliście w wielu konkursach, braliście udział w bardzo ważnych wydarzeniach, reprezentChoszczno - Od jutra wakacje   owaliście nas w wielu konkursach ogólnopolskich i wojewódzkich, przynosiliście nam ogromne zaszczyty. Wierzę, że czas spędzony w przedszkolu pomoże wam w dalszej wędrówce stać się mądrym i odpowiedzialnym człowiekiem – mówiła EDYTA BOGDANOWICZ, dyrektor Przedszkola nr 1.¬
Tradycyjnie już w Szkole Podstawowej nr 3 w Choszcznie szóstoklasiści odbierali świadectwa na dzień przed zakończeniem roku szkolnego. Kilkunastu uczniów otrzymało swoje pierwsze stypendia, a nagrody burmistrza, za najwyższe średnie (5,33) odebrali WIKTORIA JOKSCH i JAKUB MUSZYŃSKI. Choć w tym dniu na twarzach dominował uśmiech, to jednak nie zabrakło też łez. Szczególnie w momencie, gdy wychowawczynie AGNIESZKA KLIŃSKA, EDYTA JASKÓLSKA i ANNA ZAWADA-KUNOWSKA w symbolicznych kręgach przecinały wstęgę z umieszczonymi na niej absolwenckimi znaczkami. Choszczno - Od jutra wakacje
Dzień później swoich absolwentów pożegnała również społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie. Tu mury szkoły opuściło 64 uczniów, w tym aż 15 odbierało świadectwo z czerwonym paskiem. Burmistrz ROBERT ADAMCZYK ufundowane przez siebie nagrody wręczył HANNIE ZIENDZIE (5,67) i JĘDRZEJOWI SMOCZYKOWI (5,67), a nagrodę dyrektora odebrała MARTYNA NIECZYSTA (5,5). Dodajmy, że podczas tego wydarzenia 16 uczniów wyróżnionych zostało złota tarczą. W obydwu szkołach uroczyste pożegnanie absolwentów zawsze kończy się częścią artystyczną. Tym razem owacje od rodziców zebrali Mali Stobniczanie, którzy zaprezentowali się w tańcach lubelskich.
Także w gimnazjum nie zabrakło sielskich klimatów. Tu absolwenci i nauczyciele w strojach ludowych odtańczyli poloneza. W zakończonym właśnie roku szkolnym najwyższe średnie osiągnęły: ANNA SZATKOWSKA (5,72), JULIA BUDYNEK (5,66), ADRIANNA SIEKACZ (5,61) i ANNA MAŃKOWSKA (5,5). One też zgarnęły nagrody burmistrza i dyrektora szkoły.
(kr, tk)


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Rewitalizacja w Gminie Choszczno
SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2019 www.choszczno.pl.