WiększaMniejszyNormalny
10.04.2020.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2020
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Ten rok był wyjątkowy Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
06.07.2016.
Choszczno - ZS nr 3 - Ten rok był wyjątkowy CHOSZCZNO. Choć wakacje już w pełni, to my jednak musimy wrócić do klimatów szkolnych, a dokładniej do pożegnania absolwentów z Zespołem Szkół nr 3 w Choszcznie. W roku szkolnym uczniowie i pedagodzy tej placówki wykonali kilka przedsięwzięć, które na stałe wpisały w życie społeczno-kulturalne naszej gminy, ale niewątpliwie na czoło wybija się projekt zatytułowany „Partnerstwo w bliskości tradycji”. To wydarzenie zostanie także w pamięci mieszkańców Kołek, Suliszewa i Zamęcina.

Pożegnanie absolwentów szkół zasadniczych w Zespole Szkół nr 3 w Choszcznie wyglądało podobnie jak i w innych placówkach. Jedni z uśmiechem na twarzy odbierali świadectwa, inni łzami żegnali kolegów, koleżanki i pedagogów. Powodów do dumy nie kryły: KATARZYNA KOŁODZIEJ, KLAUDIA SZERUGA, JULIANNA REDAK i KLAUDIA PROKOP, którym dyrektor  BERNARDA EWA DYBOWSKA wręczyła nagrody za wyniki w nauce, działalność społeczną, a także za promowanie szkoły w środowisku. My w Choszczno - ZS nr 3 - Ten rok był wyjątkowyzakończonym właśnie roku szkolnym wielokrotnie pisaliśmy o przedsięwzięciach, które ZS nr 3 organizował poza murami swojej placówki, i tu także najczęściej powtarzały się nazwiska wspomnianych dziewcząt. Niewątpliwą wizytówką społecznych działań, zarówno uczniów jak i nauczycieli, był wielokrotnie opisywany na naszej stronie projekt „Partnerstwo w bliskości tradycji”. Jednakże, jak podkreśla E. Dybowska, bez mieszkańców Kołek, Suliszewa i Zamęcina, to przedsięwzięcie nie miałoby racji bytu. W załączonym do artykułu fotoreportażu znajdziemy zdjęcia zarówno z uroczystego zakończenia roku, jak i też te, które przypominają projektowe spotkania. Szkoda tylko, że nie możemy zaprezentować multimedialnych prezentacji przygotowanych przez ANETĘ ZACZEK, bo dziś już to prawdziwe perełki, mówiące o powojennej historii tych wsi.
Uczniowie, a przede wszystkim uczennice brały również udział w innych przedsięwzięciach, i tu też warto przypomnieć, że np. K. Kołodziej wpisała się w kronikę szkoły, jako triumfatorka festiwalu fryzjerskiego. Za takie i podobne zaangażowanie oraz wyjątkową aktywność wyróżnieni zostali również: ADRIANNA BRUKS, ALICJA CZERNIGA, PAULINA KĄKOLEWSKA, ALEKSANDRA KOLĘDA, AGNIESZKA MAZUREK, KATARZYNA RZEPKA, KAMILA SZYMANOWICZ, AGNIESZKA ŁAZIŃSKA, NINA SZYSZ, ALEKSANDRA PACZOS i WOJCIECH SZERESZOWSKI. – Nigdy nie odmawiali swojej pomocy – chwali ich E. Dybowska. Zaznacza przy tym, że w życiu szkoły bardzo ważną role odgrywają pracodawcy, którzy przyjmują uczniów na staże i praktyki. – Do nich również kieruję same ciepłe słowa, bo to głównie dzięki nim nasi absolwenci, odważniej stają na starcie do zawodowej kariery – podsumowała.
Tadeusz Krawiec

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Rewitalizacja w Gminie Choszczno

  

SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

PROJEKT EUROINNOWACJE
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

   ...JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA FACEBOOKU

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2020 www.choszczno.pl.