WiększaMniejszyNormalny
10.04.2020.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2020
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Modry Las zapamięta na całe życie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
20.07.2016.
Choszczno - Golf - Modry Las zapamięta na całe życie CHOSZCZNO. W poniedziałek i wtorek na polu golfowym Modry Las w turnieju „Choszczno Open” rywalizowali zawodowcy i amatorzy.  Na zawsze zapamięta to wydarzenie warszawianin KAMIL TATARCZUK (na zdjęciu), który w stawce zawodowej wygrał po raz pierwszy w życiu i na dodatek wyjechał stąd bogatszy o 10 tys. zł. MARTYNA MIERZWA, najlepsza polska golfistka, rodzynek w męskim gronie uplasowała się na 11 miejscu. Wśród amatorów drugie miejsce wywalczył choszcznianin TOMASZ PIECHOWICZ. 
Relacjonując niedzielne zmagania golfistów w turnieju „Choszczno Open – Pro-Am” wspomnieliśmy o tym, że po pierwszej rundzie poniedziałkowo-wtorkowego turnieju „Choszczno Open” prowadził GRZEGORZ ZIELIŃSKI, który na pokonanie 18 dołków potrzebował 67 uderzeń (-5). Drugie miejsce zajmował KAMIL TATARCZUK (69, -3), a trzecie PETER BRONSON (70, -2). O tym, że osiągnięcie Zielińskiego było czymś wyjątkowym, mówili wszyscy zawodnicy, ale tu warto podkreślić, że tym wynikiem wyrównał rekord Modrego Lasu. Oczywiście wspomniani wChoszczno - Golf - Modry Las zapamięta na całe życie yżej golfiści w drugim dniu wystartowali w ostatniej grupie, natomiast w przedostatniej m.in. ŁUKASZ SZADNY i JUAN OCHOA, którzy po pierwszym etapie mieli po 71 punktów (-1). To właśnie wśród tej piątki upatrywano kandydata do końcowego zwycięstwa. Wczoraj po południu okazało się, że tym razem najmocniej nad emocjami panował J. Ochoa, który osiągnął najlepszy wynik (70, -2). Jednakże największe powody do radości miał K. Tatarczuk, który z jednym uderzeniem więcej uplasował się na drugim miejscu, a w bilansie dwudniowym zwyciężył. Podczas dekoracji podkreślił, że choszczeńskie pole zapamięta na całe życie, bo w niedługiej, zawodowej karierze wygrał po raz pierwszy. Wyjechał też z Choszczna bogatszy o 10 tys. zł. O tym, że Modry Las uczy pokory przekonał się poniedziałkowy rekordzista G. Zieliński, który we wtorek, na pokonanie 18 dołków potrzebował aż osiem uderzeń więcej. Dużo braw za swoją grę zebrała najlepsza polska golfistka MARTYNA MIERZWA (na zdjęciu z prawej). Będąc jedyną kobietą, w tej stawce uplasowała się na 11 miejscu (77, 72, +5). – Drugi dzień był zdecydowanie lepszy niż pierwszy – skomentowała, kończąc grę. I rzeczywiście, gdyby w pierwszym dniu wyszła na „zero”, czyli pokonała pole w 72 uderzeń, to załapałaby się na piąte miejsce.
Choszczno - Golf - Modry Las zapamięta na całe życie
A oto pierwsza czwórka Choszczno – Open Pro, czyli ci zawodnicy, którzy odebrali nagrody finansowe: 1. K. Tatarczuk (69, 71, -4), 2. J. Ochoa (71, 70, -3), 3. G. Zieliński (67, 75, -2), 4. Ł. Szadny (71, 72, -1). Równolegle z zawodowcami rywalizowali amatorzy i tu nagradzano zawodników w klasyfikacji brutto (rzeczywiste uderzenia) i netto (odejmowany jest tzw. handicap).  W tej pierwszej na podium stanęli: 1. ANDREAS LING (73, 78, +7), 2. HENRYK WAALFORDS (77, 75, +8), 3. ERYK GAWROŃSKI (79, 80, +15), natomiast w drugiej: 1. E. Gawroński (70, 69, -5), 2. TOMASZ PIECHOWICZ (69, 73, -2), 3. JAROSŁAW SKRĘTA (73, 70, -1). Dodajmy, że turniej odbywał się pod patronatem burmistrza Choszczna ROBERTA ADAMCZYKA, który wspólnie z właścicielem Modrego Lasu ARTUREM GROMADZKIM wręczał puchary oraz nagrody rzeczowe i finansowe.
Tadeusz Krawiec

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Rewitalizacja w Gminie Choszczno

  

SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

PROJEKT EUROINNOWACJE
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

   ...JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA FACEBOOKU

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2020 www.choszczno.pl.