WiększaMniejszyNormalny
07.04.2020.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2020
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Choszczno - Bunkier Gąsowskiego Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
05.09.2016.
Choszczno - Modry Las - Bunkier Gąsowskiego CHOSZCZNO. Na polach golfowych Modry Las oraz Binowo Park Golf Club zakończone zostały eliminacje do tegorocznych mistrzostw świata amatorów (World Amateur Golfers Championship). Nas najbardziej zaciekawiła kategoria celebrytów, w której triumfował były snowboardzista, olimpijczyk MATEUSZ LIGOCKI. Po zakończeniu zmagań w Modrym Lesie JERZY DUDEK, TOMASZ IWAN, MATEUSZ KUSZNIEREWICZ oraz bracia MATEUSZ i MICHAŁ LIGOCCY znaleźli chwilę na spotkanie z młodymi piłkarzami i kibicami Gavii Choszczno. Przyjazd do Choszczna na długo zapamięta aktor PIOTR GĄSOWSKI, który przewrócił w bunkrze prowadzonego przez siebie meleksa.
Tym razem finałowe uderzenia polskiej edycji eliminacji do World Amateur Golfers Championship 2016 oglądaliśmy na polach golfowych Modry Las i Binowo Park Golf Club. W sumie o prawo reprezentowania Polski w Durbanie walczyło ponad 230 golfistów oraz spora grupa celebrytów, głównie znanych sportowców i aktorów. Ci ostatni również walczyli o jedno miejsce, w tzw. kategorii Invitational. Na polu golfowym Modry Las bezkonkurencyjnym okazał się MATEUSZ LIGOCKI, który pierwszą turę ukończył z wynikiem 74 uderzeń. O jedno więcej miał zajmujący drugie miejsce, jego brat MICHAŁ LIGOCKI (olimpijczycy, obydwaj uprawiali snowboard), a trzecią lokatę, z 80 uderzeniami zajmował JERZY DUDEK.
Choszczno - Modry Las - Bunkier Gąsowskiego Po raz pierwszy w Modrym Lesie pojawił się aktor PIOTR GĄSOWSKI. Klasę i uroki tego pola podkreślał wielokrotnie, ale zapamięta je z zupełnie innego powodu. -  W ostatniej chwili zauważyłem głęboki na półtora metra bunkier. Nie mogłem już nic zrobić i wylądowałem w piachu, oczywiście przygnieciony meleksem – chwilę później, już na antenie Radia Szczecin opowiadał o tym, jak to z opresji ratowali go MATEUSZ KUSZNIEREWICZ i TOMASZ IWAN. Choć nic wielkiego mu się nie stało, to jednak nie omieszkał skomentować, że zarówno on jak i pechowy dla niego bunkier zapewne zasłyną w annałach polskiego golfa.
W drugim dniu najlepiej uderzał aktor ROBER ROZMUS (76), a o jedno uderzenie więcej mieli: MATEUSZ LIGOCKI i  znany Big Brothera KLAUDIUSZ SEVKOVIC. Niestety nasz były reprezentacyjny bramkarz J. Dudek tym razem na pokonanie pola potrzebował aż 80 uderzeń i to sprawiło, że ostatecznie wylądował na czwartym miejscu. A oto pierwsza szóstka tych zmagań: 1. Mateusz Ligocki (151 – 74 i 77), R. Rozmus (156 – 80 i 76), 3. Michał Ligocki 158 – 75 i 83), 4. J. Dudek (159 – 80 i 79), 5. K. Sevkovic  (163 – 86 i 77), 6. T. Iwan (163 – 83 i 80).
Dodajmy, że w pozostałych kategoriach triumfowali: PRZEMYSŁAW PIŃSKI, WOJCIECH ADAMCZYK, ADAM DZIEDZIC, DENIS WIKLIŃSKI, BOGUSŁAW BIGUS i GRZEGORZ ŁUCZAK, i to oni wraz z Mateuszem Ligockim reprezentować będą Polskę na październikowych mistrzostwach świata w Durbanie.
Tadeusz Krawiec
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Rewitalizacja w Gminie Choszczno

  

SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

PROJEKT EUROINNOWACJE
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

   ...JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA FACEBOOKU

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2020 www.choszczno.pl.