WiększaMniejszyNormalny
02.04.2020.
AKTUALNOŚCI
Gospodarka Odpadami
Galeria 2020
Galeria 2019
Galeria 2018
Galeria 2017
Galeria 2016
Galeria 2015
Galeria 2014
Galeria 2013
Galeria 2012
Galeria 2011
Galeria archiwum
"Biuletyn Choszczeński"
Organizacje pozarządowe
Z kart historii
Kluby sportowe
Kontakt
Powiadom nas
----------------------------------------
Turyści
----------------------------------------
Mieszkańcy
----------------------------------------
NIERUCHOMOŚCI - Inwestycje
Mapa strony
----------------------------------------
----------------------------------------
---------------------------------------
Ochotnicza Straż Pożarna
STUDIUM UWARUNKOWAŃ
SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

System informacji przestrzennej Miasta i Gminy Choszczno
EDG
eod
bip
eod
lcc
rejestr
Kolporter RSS
Kasztanowa kapela rockowa Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
31.10.2016.
 
CHOSZCZNO. W piątek w Choszczeńskim Domu Kultury rozstrzygnięto coroczny konkurs „Patyczaki, kasztaniaki, leśnie stwory i inne jesienne dziwaki”. - Najpierw zbieraliśmy jesienne skarby, potem w przedszkolu robiliśmy nasze cudaki, a dzisiaj odbieramy za nie nagrody - z wyróżnienia cieszyła się pięcioletnia ROZALIA KOZŁOWSKA.

Każdego roku konkurs „Patyczaki, kasztaniaki, leśnie stwory i inne jesienne dziwaki” organizuje Choszczeński Dom Kultury wspólnie ze Związkiem Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Choszcznie. Za każdym razem wystawa prac konkursowych udowodnia, że jesienne klimaty wzbudzają u młodych plastyków wyjątkowe pokłady wyobraźni. W tym roku modne były postaci z bajki "Kraina Lodu", ale także przeróżne zwierzątka. Był także akcent sportowy w postaci boiska piłkarskiego. – Podczas spacerów zbieraliśmy kasztany, żołędzie i inne jesienne skarby, potem znosiliśmy workami do przedszkola, a gdy było tego już całkiem sporo, panie pomagały nam zrobić nasze dzieła - opowiada ZUZANNA IKIERT z Przedszkola nr 2 w Choszcznie. Kilka lat starszy od niej SZYMON BŁASZCZYK, który od wielu już lat bierze udział w konkursie pochwalił się, że u niego pomysły pojawiają się ni stąd ni zowąd. - Robiłem już między innymi huśtawkę czy sanie, a w tym roku postawiłem na coś innego - kapelę rockową - tłumaczy Szymon. Choć głównej nagrody nie wygrał to i tak podkreśla, że jest to jego ulubiony konkurs plastyczny. Dodajmy, że do tegorocznego plebiscytu wpłynęły 124 prace.
A oto autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac: przedszkolaki - Grupa III PP nr 1 w Choszcznie, SZYMON KOŁTUN, SZYMON MACIKOWSKI (PP nr 4 w Choszcznie), MAJA STRZELECKA, JULIA PAWLAK PP, JULIA ZAJKO (PP nr 5 w Choszcznie), MICHALINA KUŚMIERCZYK, IRENEUSZ MICHALIK, ZOFIA JEZIERSKA, ZUZANNA IKIERT, ROZALIA KOZŁOWSKA (PP nr 2 w Choszcznie); klasy I-III: KORNELIA ŚWISZCZ i NATAN WÓJCIK (SP Suliszewo), NATALIA KONDRACIK , JAN MACIĄGOWSKI, MARCEL KLEJNA (SP Zamęcin), AMELIA BAGIŃSKA (SP nr 1 w Choszcznie), NADIA NOWAK (SP nr 1 w Choszcznie), DOROTA OWCZAREK (SP nr 3 w Choszcznie); klasy IV-VI: AMELIA NIEWIADOMSKA, ZOFIA LEWANDOWSKA, PATRYK PŁÓCIENNIK, SZYMON BŁASZCZYK, KACPER KUTKOWSKI, ELIZA GŁOWACKA, KAROLINA BŁAŻEJEWICZ (SP nr 1 w Choszcznie), bracia SZYMON, MATEUSZ I MIŁOSZ WASIAK (SP Zamęcin); w kategorii "rodzic-dziecko":WIKTORIA CHMIELEWSKA (PP nr 5 w Choszcznie), JAN HŁADONIUK (SP Zamęcin), FILIP CZERNIAK (PP nr 1 w Choszcznie). Wyróżnieni i nagrodzeni zostali również podopieczni z ośrodków i świetlic: Kółko Plastyczne kl. III SP w Korytowie, Szkoła Podstawowa nr 3 Świetlica Szkolna (kl. I – III), Świetlica Środowiskowa w Zwierzyniu i Stradzewie oraz DOMINIK OLSZEWSKI, ANITA KUBIAK,PAULINA ŚWIĄTCZAK, KAROLINA KRYSTERA, ANNA KACZOR i JAKUB JABŁOŃSKI ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Suliszewie.
Katarzyna Jezierska
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Rewitalizacja w Gminie Choszczno

  

SYSTEM POWIADAMIANIA MIESZKAŃCÓW

TERMO

CHOSZCZNO

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

"SZANSA"

serdecznie zapraszamy

na naszą stronę na

facebook-u

PROJEKT EUROINNOWACJE
Gospodarka Odpadami
Kalendarz imprez 2012
Choszczno
Fundusze, Projekty, Dofinansowania, Pomoc Finansowa
Rejestr zbiorów danych osobowych Choszczno
Organizacje pozarządowe - kliknij

Przygarnij mnie...

   ...JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA FACEBOOKU

Index firm - Gmina Choszczno

Samorządowy Informator SMS Gminy Choszczno
lcc

Turystyczno – rekreacyjne zagospodarowanie terenów wokół jeziora Klukom oraz na Miejskiej Górze

Lokalna Grupa Rybacka

Północna Izba Gospodarcza - Oddział w Choszcznie

Zadania Inwestycyjne
 
Polska Telewizja Internetowa
Lider Pojezierza
LP
Nasze strony
osw

chdk

crs

OSP
Ochotnicza Straż Pożarna
Copyright © 2020 www.choszczno.pl.